NetworkManager - en to uk translation catalogue (509 entries)

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the VPN service stopped.
uk: 
    З'єднання VPN «%s» розірвано, оскільки було зупинено службу VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the network connection was interrupted.
uk: 
    З'єднання VPN «%s» розірвано, оскільки мережне з'єднання перервано.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected.
uk: 
    З'єднання VPN «%s» розірвано.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because of invalid VPN secrets.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: неправильний ключ доступу до VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service did not start in time.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: служба VPN не запустилась вчасно.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: неможливо запустити службу VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: не вдалось запустити службу VPN.
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service returned invalid configuration.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: служба VPN повернула неправильну конфігурацію.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: служба VPN несподівано завершилась.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the connection attempt timed out.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: вичерпано час очікування.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the network connection was interrupted.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: з'єднання з мережею було перервано.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because there were no valid VPN secrets.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»: неможливо знайти відповідний ключ для VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed to start.
    
    %s
uk: 
    Не вдалось запустити з'єднання VPN «%s».
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed.
uk: 
    Неможливо встановити з'єднання VPN «%s»

en: %d dB
uk: %d дБ

en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому

en: %d hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d година тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому

en: %d minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хвилина тому
uk[1]: %d хвилини тому
uk[2]: %d хвилин тому

en: %d month ago | %d months ago
uk[0]: %d місяць тому
uk[1]: %d місяці тому
uk[2]: %d місяців тому

en: %d year ago | %d years ago
uk[0]: %d рік тому
uk[1]: %d роки тому
uk[2]: %d років тому

en: %s (%s roaming)
uk: %s (%s роумінг)

en: %s (default)
uk: %s (типово)

en: %s (roaming)
uk: %s (роумінг)

en: %s Network
uk: Мережа %s

en: %u (%u MHz)
uk: %u (%u МГц)

en: %u Mb/s
uk: %u Мб/c

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
uk: (у деяких випадках) Точка доступу (APN), відповідає тарифному плану

en: (none)
uk: (немає)

en: 1 (Default)
uk: 1 (типово)

en: 1 Gb/s
uk: 1 Гб/с

en: 10 Gb/s
uk: 10 Гб/с

en: 10 Mb/s
uk: 10 Мб/c

en: 100 Mb/s
uk: 100 Мб/c

en: 802.1x Security
uk: Захист 802.1x

en: A (5 GHz)
uk: A (5 ГГц)

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected.  If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings.  To modify your mobile broadband connection settings, choose "Network Connections" from the System >> Preferences menu.
uk: Зараз буде виконано приєднання до вашого мобільного широкосмугового провайдера з використанням вказаних параметрів. Якщо з'єднання не буде встановлено або  не буде доступу до ресурсів мережі, перевірте параметри ще раз.  Щоб змінити параметри мобільного широкосмугового з'єднання. Щоб змінити параметри з'єднання, виберіть пункт «Мережні з'єднання» з меню Система >> Параметри.

en: A file named "%s" already exists.
uk: Файл з іменем «%s» вже існує.

en: A password is required to connect to '%s'.
uk: Для підключення до мережі «%s» вимагається пароль.

en: A_vailable to all users
uk: Доступно _всім користувачам

en: Access the Internet using your mobile phone (DUN)
uk: Доступ до Інтернету з використанням мобільного телефону (DUN)

en: Active Network Connections
uk: Увімкнути мережеві з'єднання

en: Ad-hoc
uk: Спеціально

en: Address
uk: Адреса

[ctx: Address]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Addresses
uk: Адреси

en: Advanced
uk: Додатково

en: All files
uk: Усі файли

en: Allow _BSD data compression
uk: Дозволити стиснення _BSD

en: Allow _Deflate data compression
uk: Дозволити стиснення _Deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
uk: Вмикати _роумінг, якщо недоступна домашня мережа

en: Allow automatic PAC pro_visioning
uk: Дозволити автоматичне перед_бачення PAC

en: Allowed Authentication Methods
uk: Дозволені способи автентифікації

en: Allowed methods:
uk: Дозволені методи:

en: An unknown error occurred.
uk: Невідома помилка.

en: Anony_mous identity:
uk: _Анонімне посвідчення:

en: Anonymous
uk: Анонімно

en: Any
uk: Будь-який

en: Any device
uk: Будь-який пристрій

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
uk: Вилучити з'єднання %s?

en: As_k for this password every time
uk: _Запитувати цей пароль щоразу

en: Attachment Unit Interface (AUI)
uk: Інтерфейс під'єднання пристрою (AUI)

en: Au_thentication:
uk: Ав_тентифікація:

en: Aut_onegotiate
uk: _Автоматичне узгодження

en: Authenticate to delete the selected connection
uk: Для видалення виділеного з'єднання потрібна автентифікація

en: Authenticate to edit the selected connection
uk: Для зміни  виділеного з'єднання потрібна автентифікація

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
uk: Ввести пароль адміністратора для того, щоб зробити це з'єднання спільним для всіх користувачів комп'ютера.

en: Authenticated
uk: Розпізнано

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Authentication required by wireless network
uk: Для доступу до бездротової мережі потрібна автентифікація

en: Auto Ethernet
uk: Ethernet автоматично

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic (DHCP)
uk: Автоматично (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
uk: Автоматично (DHCP, лише адреса)

en: Automatic (PPP)
uk: Автоматично (PPP)

en: Automatic (PPP) addresses only
uk: Автоматично (PPP, лише адреса)

en: Automatic (PPPoE)
uk: Автоматично (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
uk: Автоматично (PPPoE, лише адреса)

en: Automatic (VPN)
uk: Автоматично (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
uk: Автоматично (VPN, лише адреса)

en: Automatic with manual DNS settings
uk: Автоматично з ручними налаштування DNS

en: Automatic, DHCP only
uk: Автоматично, лише DHCP

en: Automatic, addresses only
uk: Автоматично, лише адреси

en: Automatically unlock this device
uk: Автоматично розблоковувати цей пристрій

en: Available
uk: Доступні

en: B/G (2.4 GHz)
uk: B/G (2,4 ГГц)

en: Ban_d:
uk: _Діапазон:

en: Base Connection:
uk: Основне з'єднання:

en: Basic
uk: Основний

en: Bluetooth configuration not possible (error finding NetworkManager: %s).
uk: Неможливо налаштувати Bluetooth (не знайдено NetworkManager: %s).

en: Bluetooth configuration not possible (failed to connect to D-Bus: %s).
uk: Неможливо налаштувати Bluetooth (помилка при підключенні до D-Bus: %s).

en: Bluetooth configuration not possible (failed to create D-Bus proxy).
uk: Неможливо налаштувати Bluetooth (помилка створення проксі D-Bus).

en: Both
uk: Обидва

en: Broadcast Address:
uk: Широкомовна адреса:

en: CDMA network.
uk: Мережа CDMA.

en: C_A certificate:
uk: Сертифікат C_A:

en: C_hannel:
uk: _Канал:

en: C_loned MAC address:
uk: _Клонована адреса MAC:

en: C_onnection:
uk: З'_єднання:

en: C_reate
uk: С_творити

en: Cannot export VPN connection
uk: Не вдається імпортувати з'єднання VPN

en: Cannot import VPN connection
uk: Не вдалось імпортувати з'єднання VPN

en: Change...
uk: Змінити...

en: Choose CA Certificate
uk: Виберіть сертифікат CA

en: Choose a Certificate Authority certificate...
uk: Обрати сертифікат Центру сертифікації...

en: Choose a PAC file...
uk: Виберіть файл PAC…

en: Choose a VPN Connection Type
uk: Виберіть тип з'єднання VPN

en: Choose your Billing Plan
uk: Виберіть тарифний план

en: Choose your Provider
uk: Виберіть свого провайдера

en: Choose your Provider's Country or Region
uk: Виберіть країну вашого провайдера або область

en: Choose your personal certificate...
uk: Обрати персональний сертифікат...

en: Choose your private key...
uk: Обрати секретний ключ...

en: Compression
uk: Стиснення

en: Configure _Methods…
uk: Налаштувати _методи...

en: Configuring mobile broadband connection '%s'...
uk: Налаштовування мобільного широкосмугового з'єднання «%s»...

en: Configuring wired network connection '%s'...
uk: Налаштовування дротового мережного з'єднання «%s»...

en: Configuring wireless network connection '%s'...
uk: Налаштовування бездротового мережного з'єднання «%s»...

en: Confirm Mobile Broadband Settings
uk: Підтвердження параметрів мобільного з'єднання

en: Connect _automatically
uk: Підключати _автоматично

en: Connect to Hidden Wireless Network
uk: З'єднатись з прихованою бездротовою мережею

en: Connection Established
uk: З'єднання встановлено

en: Connection Information
uk: Інформація про з'єднання

en: Connection _Information
uk: _Інформація про з'єднання

en: Connection _name:
uk: _Назва з'єднання:

en: Connection activation failed
uk: Не вдалося встановити з'єднання

en: Connection add failed
uk: Помилка при додаванні з'єднання

en: Connection delete failed
uk: Помилка при видаленні з'єднання

en: Connection failure
uk: Невдале з'єднання

en: Copyright © 2004-2011 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
uk: © Red Hat, Inc., 2004-2011
    © Novell, Inc., 2005-2008
    і багато інших учасників та перекладачів

en: Could not create new connection
uk: Не вдається створити нове з'єднання

en: Could not edit connection
uk: Не вдалось змінити з'єднання

en: Could not edit imported connection
uk: Не вдалось змінити імпортоване з'єднання

en: Could not edit new connection
uk: Не вдалось створити нове з'єднання

en: Could not find VPN plugin service for '%s'.
uk: Не вдалось знайти модуль VPN для «%s»

en: Could not load DSL user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача DSL.

en: Could not load IPv4 user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv4

en: Could not load IPv6 user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv6

en: Could not load PPP user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування PPP.

en: Could not load VPN user interface.
uk: Неможливо завантажити інтерфейс користувача VPN.

en: Could not load WiFi security user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування захисту з'єднання WiFi.

en: Could not load WiFi security user interface; missing WiFi setting.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс налаштовування захисту з'єднання WiFi, налаштовування WiFi пропускається.

en: Could not load WiFi user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування WiFi

en: Could not load Wired Security security user interface.
uk: Неможливо завантажити інтерфейс користувача безпеки радіомережі.

en: Could not load mobile broadband user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача налаштовування IPv4

en: Could not load wired user interface.
uk: Не вдалось завантажити інтерфейс користувача для налаштовування дротової мережі.

en: Country or Region List:
uk: Список країн або областей:

en: Country or region
uk: Країна або область

en: Create New Wireless Network
uk: Створити нову бездротову мережу

en: Create _New Wireless Network...
uk: Створити _нову бездротову мережу...

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
uk: Створити з'єднання для _цього мобільного широкосмугового пристрою:

en: Create…
uk: Створити…

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
uk: Сертифікати DER чи PEM (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12)
uk: Секретні ключі DER, PEM чи PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12)

en: DNS ser_vers:
uk: Сервери _DNS:

en: DSL authentication
uk: Автентифікація DSL

en: DSL connection %d
uk: З'єднання DSL %d

en: D_HCP client ID:
uk: _ID клієнту DHCP:

en: Default
uk: Типово

en: Default Route:
uk: Типовий шлюз:

en: Delete the selected connection
uk: Вилучити виділене з'єднання

en: Detecting phone configuration...
uk: Виявлення параметрів телефону...

en: Device disconnect failed
uk: Не вдалось від'єднати пристрій

en: Did not find a connection with UUID '%s'
uk: Не знайдено зв'язку з UUID «%s»

en: Disable WiFi Create
uk: Вимкнути створення з'єднання WiFi

en: Disable connected notifications
uk: Вимкнути сповіщення про підключення

en: Disable disconnected notifications
uk: Вимкнути сповіщення про відключення

en: Disabled
uk: Не вказувати адресу

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Disconnect failure
uk: Не вдалося від'єднати

en: Disconnected
uk: З'єднання розірвано

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
uk: Ви дійсно хочете замінити %s?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
uk: Домени використовують для розв'язання назв вузлів. Використовуйте розділювач для вказування кількох доменів.

en: Don't know how to create '%s' connections
uk: Невідомо, як створювати з'єднання «%s»

en: Don't know how to edit '%s' connections
uk: Невідомо, як редагувати з'єднання «%s»

en: Don't show this message again
uk: Більше не виводити це повідомлення

en: Driver:
uk: Драйвер:

en: Dynamic WEP
uk: Динамічний WEP

en: Dynamic WEP (802.1x)
uk: Динамічний WEP (802.1x)

en: E_xport
uk: _Експорт

en: Echo
uk: Луна

en: Edit Connections...
uk: Змінити з'єднання...

en: Edit the selected connection
uk: Змінити виділене з'єднання

en: Editing %s
uk: Редагування %s

en: Editing IPv4 routes for %s
uk: Маршрути IPv4 для %s

en: Editing IPv6 routes for %s
uk: Зміна маршрутів IPv6 для %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
uk: Методи автентифікації PPP для %s

en: Editing un-named connection
uk: Редагування бездротового з'єднання

en: Enable N_otifications
uk: Увімкнути _сповіщення

en: Enable WiMA_X Mobile Broadband
uk: Увімкнути мобільну _радіомережу WiMAX

en: Enable _Mobile Broadband
uk: Мобільне _широкосмугове з'єднання

en: Enable _Networking
uk: _Мережа

en: Enable _Wireless
uk: _Бездротова мережа

en: Enter a name for the wireless network you wish to create.
uk: Введіть назву бездротової мережі, яку треба створити.

en: Enter the name and security details of the hidden wireless network you wish to connect to.
uk: Введіть назву та параметри безпеки прихованої бездротової мережі, до якої треба приєднатись.

en: Error creating connection
uk: Помилка створення з'єднання

en: Error creating connection editor dialog.
uk: Помилка при створенні редактора з'єднань.

en: Error displaying connection information:
uk: Помилка при показі відомостей з'єднання:

en: Error editing connection
uk: Помилка редагування з'єднання

en: Error initializing editor
uk: Помилка під час ініціалізації редактора

en: Error saving connection
uk: Помилка збереження з'єднання

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Export VPN connection...
uk: Експорт з'єднання VPN...

en: FAST
uk: ШВИДКО

en: Failed to activate connection
uk: Не вдалося встановити з'єднання

en: Failed to add new connection
uk: Не вдалося додати нове з'єднання

en: Failed to add/activate connection
uk: Не вдалося додати/встановити з'єднання

en: Failed to create DUN connection: %s
uk: Не вдалось створити з'єднання DUN: %s

en: Failed to create PAN connection: %s
uk: Не вдалось створити з'єднання PAN: %s

en: Failed to update connection secrets due to an unknown error.
uk: Не вдалось оновити секрети з'єднання через невідому помилку.

en: Full duple_x
uk: Повний _дуплекс

en: GSM network.
uk: Мережа GSM.

en: Gateway
uk: Шлюз

en: General
uk: Загальне

en: Hardware Address:
uk: Апаратна адреса:

en: Hidden wireless network
uk: Прихована бездротова мережа

en: Home network
uk: Домашня мережа

en: Home network (%s)
uk: Домашня мережа (%s)

en: I can't find my provider and I wish to enter it _manually:
uk: Я не можу знайти свого провайдера та хочу ввести його _вручну:

en: IP Address:
uk: Адреса IP:

en: IP addresses identify your computer on the network.  Click the "Add" button to add an IP address.
uk: Адреси IP ідентифікують ваш комп'ютер у мережі. Натисніть кнопку «Додати», щоб додати адресу IP.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
uk: IP адреси доменів використовуються для розв'язання назв вузлів. Використовуйте розділювач для вказування кількох доменів.

en: IPv4 Settings
uk: Параметри IPv4

en: IPv6 Settings
uk: Параметри IPv6

en: I_dentity:
uk: _Посвідчення:

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
uk: Якщо увімкнено, це з'єднання ніколи не буде використовуватись як типове мережне з'єднання.

en: Ig_nore automatically obtained routes
uk: _Ігнорувати автоматично отримані маршрути

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignored
uk: Зігнорувати

en: In most cases, the provider's PPP servers will support all authentication methods.  If connections fail, try disabling support for some methods.
uk: <i>У більшості випадків, сервери PPP провайдера підтримують будь-який спосіб автентифікації. Якщо ж не вдалось з'єднатись, спробуйте вимкнути підтримку деяких способів.</i>

en: Infrastructure
uk: Інфраструктура

en: Installed CDMA device
uk: Встановлено пристрій CDMA

en: Installed GSM device
uk: Встановлено пристрій GSM

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
uk: Вона не призначена для використання з командного рядка, її слід використовувати з середовища GNOME.

en: Last Used
uk: Останнє з'єднання

en: Link-Local
uk: Локальне посилання

en: Link-Local Only
uk: Лише місцевий

en: M_ode:
uk: _Режим:

en: Manage and change your network connection settings
uk: Керування параметрами мережних з'єднань

en: Manage your network connections
uk: Організуйте ваші мережеві з'єднання

en: Manual
uk: Вручну

en: Mb/s
uk: Мб/c

en: Media Independent Interface (MII)
uk: Інтерфейс незалежний від носія (MII)

en: Metric
uk: Метрика

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
uk: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol версія 2

en: Missing resources
uk: Відсутні компоненти програми

en: Mobile Broadband
uk: Мобільні широкосмугові

en: Mobile Broadband (%s)
uk: Мобільне широкосмугове (%s)

en: Mobile broadband connection '%s' active
uk: Мобільне широкосмугове з'єднання «%s» встановлено

en: Mobile broadband connection '%s' active: (%d%%%s%s)
uk: Мобільне широкосмугове з'єднання «%s» встановлено: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
uk: Пароль мобільної широкосмугової мережі

en: Mobile wizard was canceled
uk: Помічник налаштовування мобільної мережі скасовано

en: More networks
uk: Ще мережі

en: My country is not listed
uk: Моєї країни немає у списку

en: My plan is not listed...
uk: Мого плану немає у списку...

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
uk: Мій провайдер використовує технологію CDMA (1xRTT. EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
uk: Мій провайдер використовує технологію на основі C_DMA (т.е. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
uk: Мій провайдер використовує технологію GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPDA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
uk: Мій провайдер використовує технологію на основі _GSM (т.е. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID:
uk: Ідентифікатор _мережі:

en: Name
uk: Назва

en: Netmask
uk: Маска

en: Network
uk: Мережа

en: Network Connections
uk: Мережні з'єднання

en: Network connection '%s' active
uk: Мережне з'єднання «%s» встановлено

en: NetworkManager Applet
uk: Аплет NetworkManager

en: NetworkManager Website
uk: Веб-сайт NetworkManager

en: NetworkManager is not running...
uk: NetworkManager не запущено...

en: Networking disabled
uk: Підтримку мережі вимкнено

en: New Mobile Broadband (CDMA) connection...
uk: Нове мобільне широкосмугове з'єднання(CDMA)...

en: New Mobile Broadband (GSM) connection...
uk: Нове мобільне широкосмугове з'єднання(GSM)...

en: New Mobile Broadband Connection
uk: Нове мобільне широкосмугове з'єднання

en: New PIN code:
uk: Новий код PIN:

en: New wireless network
uk: Нова бездротова мережа

en: New...
uk: Створити...

en: No Certificate Authority certificate chosen
uk: Не вибраний сертифікат Центру Сертифікації

en: No VPN plugin available. Please install one to enable this button.
uk: Додаток VPN не доступний. Будь ласка, встановіть його, щоб активувати цю кнопку.

en: No network connection
uk: Немає з'єднання з мережею

en: No network devices available
uk: Немає доступних мережних пристроїв

en: No valid active connections found!
uk: Немає доступних активних з'єднань!

en: Not using a Certificate Authority (CA) certificate can result in connections to insecure, rogue wireless networks.  Would you like to choose a Certificate Authority certificate?
uk: Без використання сертифікату Центру сертифікації (CA) можливе приєднання до небезпечних, зловмисних мереж.  Вибрати сертифікат Центру сертифікації?

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
uk: Аплет для керування мережними пристроями та з'єднаннями.

en: Nu_mber:
uk: _Номер:

en: Open System
uk: Відкрита система

en: PAC _file:
uk: _Файл PAC:

en: PAC files (*.pac)
uk: Файли PAC (*.pac)

en: PEAP _version:
uk: Ве_рсія PEAP:

en: PIN code for SIM card '%s' on '%s'
uk: Код PIN для картки SIM «%s» на «%s»

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
uk: Для використання мобільного широкосмугового пристрою потрібен код PIN

en: PIN code required
uk: Вимагається код PIN

en: PIN code:
uk: Код PIN:

en: PPP Settings
uk: Параметри PPP

en: PUK code:
uk: Код PUK:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
uk: Для доступу до бездротової мережі «%s» необхідні паролі або ключі шифрування.

en: Prefer 2G (GPRS/EDGE)
uk: Віддавати перевагу 2G (GPRS/EDGE)

en: Prefer 3G (UMTS/HSPA)
uk: Віддавати перевагу 3G (UMTS/HSPA)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Preparing mobile broadband connection '%s'...
uk: Підготовка мобільного широкосмугового з'єднання «%s»...

en: Preparing network connection '%s'...
uk: Підготовка мережного з'єднання «%s»...

en: Preparing wired network connection '%s'...
uk: Підготовка дротового мережного з'єднання «%s»...

en: Preparing wireless network connection '%s'...
uk: Підготовка бездротового мережного з'єднання з «%s»...

en: Primary DNS:
uk: Первинний DNS:

en: Private _key:
uk: Приватний кл_юч:

en: Protected EAP (PEAP)
uk: Захищено EAP (PEAP)

en: Provider
uk: Провайдер

en: Provider:
uk: Провайдер:

en: Re-enter new PIN code:
uk: Введіть новий код PIN ще раз:

en: Requesting a VPN address for '%s'...
uk: Отримання адреси VPN для «%s»…

en: Requesting a network address for '%s'...
uk: Отримання мережної адреси для «%s»...

en: Requesting a wired network address for '%s'...
uk: Отримання адреси у дротовій мережі для «%s»...

en: Requesting a wireless network address for '%s'...
uk: Отримання адреси у бездротовій мережі для «%s»...

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
uk: Вимагати адресацію IPv_4 для цього з'єднання

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
uk: Вимагати адресацію IPv_6 для цього з'єднання

en: Roaming network
uk: Роумінгова мережна

en: Roaming network (%s)
uk: Роумінгова мережна (%s)

en: SIM PIN Unlock Required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PIN

en: SIM PIN unlock required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PIN

en: SIM PUK Unlock Required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PUK

en: SIM PUK unlock required
uk: Для розблокування SIM потрібен код PUK

en: S_earch domains:
uk: Домени по_шуку:

en: S_ecurity:
uk: _Захист:

en: Save any changes made to this connection.
uk: Зберегти параметри з'єднання.

en: Secondary DNS:
uk: Вторинний DNS:

en: Security:
uk: Захист:

en: Select Mobile Broadband Provider Type
uk: Вибір типу мобільного широкосмугового провайдера

en: Select file to import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Select the technology your mobile broadband provider uses.  If you are unsure, ask your provider.
uk: Оберіть технологію, яку використовує ваш провайдер мобільного широкосмугового інтернету. Якщо ви не впевнені, спитайте провайдера.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection.  If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
uk: Вибрати тип VPN, який ви бажаєте використовувати для нового з'єднання. Якщо бажаний тим з'єднання не з'явився у списку, то додаток VPN некоректно встановлено.

en: Select your provider from a _list:
uk: Виберіть п_ровайдера зі списку:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
uk: Виберіть _точку доступу (APN) цього тарифного плану:

en: Send PPP _echo packets
uk: Надсилати пакети від_луння PPP

en: Sending unlock code...
uk: Надсилається код розблокування...

en: Set this to TRUE to disable notifications when connecting to a network.
uk: Встановіть у TRUE, для вимикання сповіщення про приєднання до мережі.

en: Set this to TRUE to disable notifications when disconnecting from a network.
uk: Встановіть у TRUE, для вимикання сповіщення про від'єднання від мережі.

en: Set this to TRUE to disable notifications when wireless networks are available.
uk: Встановіть у TRUE, для вимикання сповіщення про доступні бездротові мережі.

en: Set to TRUE to disable creation of adhoc networks when using the applet.
uk: Встановіть у TRUE, для вимикання нестандартних мереж при використані аплету.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
uk: Налаштовування мобільного широкосмугового пристрою

en: Shared Key
uk: Спільний ключ

en: Shared to other computers
uk: Спільний з іншим комп'ютерами

en: Sho_w key
uk: П_оказати ключ

en: Sho_w password
uk: П_оказати пароль

en: Sho_w passwords
uk: П_оказати паролі

en: Show PIN code
uk: Показати код PIN

en: Show PIN/PUK codes
uk: Показати коди PIN/PUK

[ctx: Speed]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Speed:
uk: Швидкість:

en: Stamp
uk: Штамп

en: Starting VPN connection '%s'...
uk: Запуск з'єднання VPN «%s»...

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
uk: Маска мережі

en: Subnet Mask:
uk: Маска мережі:

en: Suppress networks available notifications
uk: Вимкнути сповіщення про доступні мережі

en: Ternary DNS:
uk: Трійкове DNS:

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer's configuration.  If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
uk: Ідентифікатор клієнта DHCP використовується для налаштовування доступу комп'ютерів до мережі. Якщо у вас використовується такий ідентифікатор, введіть его.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on.  This feature is known as MAC cloning or spoofing.  Example: 00:11:22:33:44:55
uk: Введена тут адреса MAC використовується як апаратна адреса мережного пристрою активного для цього з'єднання. ця функція відома як клонування MAC або spoofing.  Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
uk: Аплет NetworkManager не може знайти деякі потрібні ресурси (не знайдено файл .ui).

en: The VPN connection '%s' could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
uk: З'єднання VPN «%s» не може бути експортоване у %s.
    
    Помилка: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly
    
    Error: no VPN service type.
uk: Модулю VPN не вдалось коректно імпортувати з'єднання VPN'
    
    Помилка: немає типу служби VPN.

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
uk: Редактор з'єднань не може знайти деякі потрібні ресурси (не знайдено файл .ui).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
uk: Не вдалось запустити вікно редактора з'єднань через невідому помилку.

en: The default Bluetooth adapter must be enabled before setting up a Dial-Up-Networking connection.
uk: Адаптер Bluetooth типово має бути увімкнений до налаштовування комутованого з'єднання.

en: The file '%s' could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
uk: Неможливо прочитати файл «%s», або ж він не містить розпізнані відомості про з'єднання VPN.
    
    Помилка: %s.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PIN code before it can be used.
uk: Для роботи мобільного широкосмугового пристрою «%s» потрібен код PIN SIM.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PUK code before it can be used.
uk: Для роботи мобільного широкосмугового пристрою «%s» потрібен код SIM PUK.

en: The network connection has been disconnected.
uk: Мережне з'єднання було розірвано.

en: The property '%s' / '%s' is invalid: %d
uk: Властивість «%s» / «%s» — некоректна: %d

en: The selected private key does not appear to be protected by a password.  This could allow your security credentials to be compromised.  Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
uk: Обраний секретний ключ не захищено паролем. Це небезпечно. Будь ласка, виберіть секретний ключ, захищений паролем.
    
    (Ви можете захистити секретний ключ за допомогою openssl)

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати мобільне широкосмугове підключення до мобільної (3G) мережі.

en: This option locks this connection to the network device specified by its permanent MAC address entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
uk: Цей параметр блокує з'єднання до мережного пристрою, вказаного за його первинною адресою MAC, введеною тут.  Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the wireless access point (AP) specified by the BSSID entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
uk: Прив'язувати з'єднання до BSSID бездротової точки доступу. Приклад: 00:11:22:33:44:55

en: This program is a component of NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).
uk: Ця програма є частиною NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).

en: Transmission po_wer:
uk: Поту_жність передачі:

en: Tunneled TLS
uk: Тунельний TLS

en: Twisted Pair (TP)
uk: Звита пара (TP)

en: Unencrypted private keys are insecure
uk: Використовувати секретні ключі без шифрування небезпечно

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown phone device type (not GSM or CDMA)
uk: Невідомий тип телефону (не GSM чи CDMA)

en: Unlisted
uk: Немає у списку

en: Unsupported mobile broadband connection type.
uk: Непідтримуваний тип мобільного широкосмугового з'єднання.

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use 802.1_X security for this connection
uk: Використовувати захист _802.1X для цього з'єднання

en: Use TCP _header compression
uk: Використовувати с_тиснення заголовків TCP

en: Use _stateful MPPE
uk: Використовувати _Stateful MPPE

en: Use the network menu to connect to a wireless network
uk: Використовувати меню мережі для підключення до бездротової мережі

en: Use your mobile phone as a network device (PAN/NAP)
uk: Використовувати мобільний телефон як мережний пристрій (PAN/NAP)

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
uk: Використовується для визначення параметрів, які мають бути перенесені у нову версію.

en: User authentication required for VPN connection '%s'...
uk: Для з'єднання VPN «%s» вимагається автентифікація…

en: User authentication required for mobile broadband connection '%s'...
uk: Для мобільного широкосмугового з'єднання «%s» вимагається автентифікація...

en: User authentication required for network connection '%s'...
uk: Для мережного з'єднання «%s» вимагається автентифікація...

en: User authentication required for wired network connection '%s'...
uk: Для дротового мережного з'єднання «%s» вимагається автентифікація...

en: User authentication required for wireless network '%s'...
uk: Для бездротового мережного з'єднання «%s» вимагається автентифікація...

en: VPN Banner:
uk: Шапка VPN:

en: VPN Connection Failed
uk: Збій з'єднання VPN

en: VPN Gateway:
uk: Шлюз VPN:

en: VPN Login Message
uk: Повідомлення входу VPN

en: VPN Type:
uk: Тип VPN:

en: VPN Username:
uk: Користувач VPN:

en: VPN connection %d
uk: VPN з'єднання %d

en: VPN connection '%s' active
uk: З'єднання VPN «%s» установлено

en: Version 0
uk: Версія 0

en: Version 1
uk: Версія 1

en: WEP 128-bit Passphrase
uk: WEP 128-и бітна ключова фраза

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
uk: WEP 40/128-бітний ключ (Hex або ASCII)

en: WEP inde_x:
uk: _Індекс WEP:

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan's APN.
uk: Увага: вибір неправильного тарифного плану може призвести до проблем із рахунками чи зробити підключення неможливим.
    
    Якщо ви не впевнені, спитайте у провайдера, яка точка доступу (APN) відповідає вашому тарифному плану.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
uk: При підключенні до мереж із можливістю IPv4: дозволяє встановити з'єднання у випадку помилки у налаштуванні IPv6, але успішного налаштування IPv4.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
uk: При підключені до мереж із можливістю IPv6: дозволяє встановити з'єднання у випадку помилки у конфігурації IPv4, але успішної конфігурації IPv6.

[ctx: WiMAX Base Station ID]
en: unknown
uk: невідомо

[ctx: WiMAX CINR]
en: unknown
uk: невідомо

en: WiMAX Mobile Broadband
uk: Мобільна радіомережа WiMAX

en: WiMAX Mobile Broadband (%s)
uk: Мобільна радіомережа WiMAX (%s)

en: WiMAX is disabled
uk: WiMAX вимкнено

en: WiMAX is disabled by hardware switch
uk: WiMAX вимкнено на апаратному рівні

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
uk: Без перевірки автентичності

en: Wired
uk: Дротові

en: Wired 802.1X authentication
uk: Автентифікація дротової мережі 802.1X

en: Wired Network
uk: Дротова мережа

en: Wired Network (%s)
uk: Дротова мережа (%s)

en: Wired Networks
uk: Дротові мережі

en: Wired Networks (%s)
uk: Дротові мережі (%s)

en: Wired connection %d
uk: Дротове з'єднання %d

en: Wired network connection '%s' active
uk: Дротове з'єднання «%s» встановлено

en: Wireless
uk: Бездротова мережа

en: Wireless Network | Wireless Networks
uk[0]: Бездротова мережа
uk[1]: Бездротові мережі
uk[2]: Бездротові мережі

en: Wireless Network (%s)
uk: Бездротова мережа (%s)

en: Wireless Network Authentication Required
uk: Для доступу до бездротової мережі потрібна автентифікація

en: Wireless Networks (%s)
uk: Бездротові мережі (%s)

en: Wireless Networks Available
uk: Доступні бездротові мережі

en: Wireless Security
uk: Захист бездротової мережі

en: Wireless _adapter:
uk: Бездротовий _адаптер:

en: Wireless _security:
uk: _Захист бездротової мережі:

en: Wireless connection %d
uk: Бездротова мережа %d

en: Wireless network connection '%s' active
uk: Бездротове мережне з'єднання «%s» встановлено

en: Wireless network connection '%s' active: %s (%d%%)
uk: Бездротове мережне з'єднання «%s» встановлено: %s (%d%%)

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
uk: Неправильний код PIN; зверніться до постачальника послуг.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
uk: Неправильний код PUK; зверніться до постачальника послуг.

en: You are now connected to '%s'.
uk: Ви приєднані до мережі «%s».

en: You are now connected to the CDMA network.
uk: Ви приєднані до мережі CDMA.

en: You are now connected to the GSM network.
uk: Ви приєднані до мережі GSM.

en: You are now connected to the WiMAX network.
uk: Ви приєднані до мережі WiMAX.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
uk: Наразі ви приєднані до мобільної широкосмугової мережі.

en: You are now connected to the wired network.
uk: Ви приєднані до провідної мережі.

en: You are now connected to the wireless network '%s'.
uk: Ви приєднані до бездротової мережі «%s».

en: You are now registered on a roaming network.
uk: Ви тепер зареєстровані в роумінговій мережі.

en: You are now registered on the home network.
uk: Ви тепер зареєстровані в домашній мережі.

en: You will need the following information:
uk: Вам буде потрібна наступна інформація:

en: Your Device:
uk: Пристрій:

en: Your Plan:
uk: План:

en: Your Provider:
uk: Провайдер:

en: Your broadband billing plan name
uk: Тарифний план

en: Your broadband provider's name
uk: Назва провайдера

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
uk: Мобільне широкосмугове з'єднання налаштовано з наступними параметрами:

en: Your phone is now ready to use!
uk: Ваш телефон готовий до роботи!

en: _About
uk: _Про програму

en: _Configure VPN...
uk: _Налаштувати VPN...

en: _Connect to Hidden Wireless Network...
uk: Приєднатися до _прихованої бездротової мережі...

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete...
uk: В_илучити…

en: _Device MAC address:
uk: Адреса MAC _пристрою:

en: _Disconnect VPN
uk: _Від'єднати VPN...

en: _Edit
uk: _Змінити

en: _Edit...
uk: _Змінити...

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Inner authentication:
uk: Вн_утрішня автентифікація:

en: _Key:
uk: _Ключ:

en: _Method:
uk: _Метод:

en: _Network name:
uk: _Назва мережі:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Private key password:
uk: Па_роль до мережного ключа:

en: _Rate:
uk: _Швидкість:

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Require 128-bit encryption
uk: _Потребує 128-и бітне шифрування

en: _Routes…
uk: М_аршрути...

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save...
uk: З_берегти...

en: _Select your plan:
uk: _Виберіть план:

en: _Service:
uk: С_лужба:

en: _Speed:
uk: _Швидкість:

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
uk: Використовувати _шифрування точка-точка (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
uk: _Використовувати це з'єднання лише для ресурсів у його мережі

en: _User certificate:
uk: Сертифікат _користувача:

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _VPN Connections
uk: З'єднання _VPN

en: automatic
uk: автоматично

en: bytes
uk: байт

en: could not find the Bluetooth device.
uk: не вдалось знайти пристрій Bluetooth.

en: default
uk: типово

en: device not managed
uk: пристрій не керується

en: device not ready
uk: пристрій не готовий

en: device not ready (firmware missing)
uk: пристрій не готовий (відсутній мікрокод)

en: disconnected
uk: з'єднання розірвано

en: failed to connect to the phone.
uk: не вдалось приєднатися до телефону.

en: mW
uk: мВт

en: never
uk: ніколи

en: none
uk: немає

en: not enabled
uk: недоступно

en: not registered
uk: не зареєстровано

en: now
uk: зараз

en: registration denied
uk: реєстрацію заборонено

en: roaming
uk: роумінг

en: searching
uk: триває пошук

en: timed out detecting phone details.
uk: вийшов термін виявлення телефону.

en: unexpectedly disconnected from the phone.
uk: несподіваний розрив зв'язку з телефоном.

en: wireless is disabled
uk: бездротову мержу вимкнено

en: wireless is disabled by hardware switch
uk: бездротову мержу вимкнено на апаратному рівні
