Anaconda - en to uk translation catalogue (781 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
uk: 	Встановлення завершено. Натисніть Enter, щоб вийти.

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
uk: 
    
    Невідома помилка. Зупинка роботи.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
uk: 
    
    Увага!!! Сервер VNC запущений БЕЗ ПАРОЛЮ!
    Якщо хочете забезпечити безпеку серверу, використовуйте
    параметр завантаження vncpassword=<password>.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
uk: 
    
    Ви обрали підключення до прослуховуючого vncviewer. 
    Для цього немає потреби вказувати пароль.
    Якщо ви вкажете пароль, він буде використовуватись
    у випадку помилки при спробі підключення до vncviewer.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
uk: 
    
    Ви обрали запуск VNC з паролем.

en: 
    Press <return> to reboot your system.
uk: 
    Натисніть <Enter>, щоб перезавантажити комп’ютер.

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue |
      'r' to refresh]:
uk: Будь ласка, виберіть варіант дій [«q» — вийти | «c» — продовжити |  «r» — оновити]:

en:  IPv4 Address: %(addr)s Netmask: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s
uk:  Адреса IPv4: %(addr)s Маска мережі: %(netmask)s Шлюз: %(gateway)s

en:  IPv6 Address: %(addr)s/%(prefix)d
uk:  Адреса IPv6: %(addr)s/%(prefix)d

en:  Starting text mode.
uk: Запуск текстового режиму.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
uk:  Систему буде автоматично перезавантажено після виходу з оболонки.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
uk: Спробуйте скористатися текстовим режимом встановлення за допомогою команди:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     відданої у терміналі адміністративного користувача (root).

en: %(count)d disk selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free | %(count)d disks selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free
uk[0]: Вибрано %(count)d диск; місткість: %(capacity)s; вільно: %(free)s
uk[1]: Вибрано %(count)d диски; місткість: %(capacity)s; вільно: %(free)s
uk[2]: Вибрано %(count)d дисків; місткість: %(capacity)s; вільно: %(free)s

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s
uk: %(desc)s не може належати до типу %(type)s

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s.
uk: %(desc)s не може належати до типу %(type)s.

en: %(desc)s must be between %(min)d and %(max)d MB in size
uk: %(desc)s має бути розміром від %(min)d до %(max)d МБ

en: %(desc)s must be mounted on one of %(mountpoints)s.
uk: %(desc)s має бути змонтовано до одного з каталогів: %(mountpoints)s.

en: %(desc)s must be within the first %(max_mb)dMB of the disk.
uk: %(desc)s має перебувати у перших %(max_mb)d МБ диска.

en: %(desc)s must not be larger than %(max)dMB.
uk: %(desc)s не повинен перевищувати за розміром %(max)d МБ.

en: %(desc)s must not be smaller than %(min)dMB.
uk: Розмір %(desc)s має перевищувати %(min)d МБ.

en: %(deviceName)s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %(fsType)s filesystem on %(deviceType)s
uk: На %(deviceName)s може бути недостатньо місця для вбудовування core.img grub2, якщо буде використано файлову систему %(fsType)s для %(deviceType)s

en: %(freeSize)s of %(devSize)s
uk: %(freeSize)s з %(devSize)s

en: %(fs)s must be on a device of type %(type)s
uk: %(fs)s має бути розташовано на пристрої %(type)s

en: %(name)s must have one of the following disklabel types: %(types)s.
uk: %(name)s має бути позначено міткою одного з таких типів: %(types)s.

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
uk: ВСТАНОВЛЕННЯ %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
uk: Встановлення %(productName)s %(productVersion)s

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
uk: Встановлення %(productName)s %(productVersion)s на вузлі %(name)s

en: %(product_name)s requires %(needed_ram)s MB of memory to install, but you only have %(total_ram)s MB on this machine.
uk: Для встановлення %(product_name)s потрібно %(needed_ram)s МБ, але у цій системі вільно лише %(total_ram)s МБ.

en: %(sw_text)s You don't have enough space available to install <b>%(product)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.
uk: %(sw_text)s У вас недостатньо місця для встановлення <b>%(product)s</b>, його не вистачить, навіть якщо ви використаєте все доступне вільне місце на всіх позначених дисках.

en: %d Mb/s
uk: %d Мб/с

en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
uk[0]: позначено %d п_ристрій зберігання даних
uk[1]: позначено %d п_ристрої зберігання даних
uk[2]: позначено %d п_ристрої зберігання даних

en: %s (confirm):
uk: %s (підтвердження):

en: %s The disks you've selected have the following amounts of free space:
uk: %s На позначених вами дисках виявлено такий об’єм вільного місця:

en: %s cannot be encrypted
uk: %s не можна шифрувати

en: %s cannot be on an encrypted block device.
uk: %s не може зберігатися на зашифрованому блоковому пристрої.

en: %s free
uk: Вільно: %s

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
uk: Не знайдено %s. Налаштовування брандмауера неможливе.

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
uk: %s успішно встановлено на ваш комп’ютер. Тепер системою можна користуватися! Давайте, перезавантажте комп’ютер і працюйте!

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  When you are ready, reboot your system to start using it!
uk: %s успішно встановлено на ваш комп’ютер. Тепер системою можна користуватися! Давайте, перезавантажте комп’ютер і працюйте!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done.  Finish it and then click the Finish configuration button please.
uk: %s успішно встановлено на ваш комп’ютер, але потрібно виконати певне налаштовування. Після його завершення натисніть, будь ласка, кнопку «Завершити налаштовування».

en: %s must be on a primary partition.
uk: %s має зберігатися на основному розділі.

en: %s timezone
uk: Часовий пояс %s

en: %s to switch layouts.
uk: %s для перемикання розкладок.

en: /boot filesystem
uk: файлову систему /boot

en: /boot/efi must be on a device of type %s
uk: /boot/efi має бути розташовано на пристрої типу %s

en: 0 GB
uk: 0 ГБ

en: 0 MB
uk: 0 МБ

en: <b>%(count)d disk; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in filesystems) | <b>%(count)d disks; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in filesystems)
uk[0]: <b>%(count)d диск; місткість: %(size)s; вільно: %(free)s</b> (не зайнято розділами і файловими системами)
uk[1]: <b>%(count)d диски; місткість: %(size)s; вільно: %(free)s</b> (не зайнято розділами і файловими системами)
uk[2]: <b>%(count)d дисків; місткість: %(size)s; вільно: %(free)s</b> (не зайнято розділами і файловими системами)

en: <b>%(count)s disk; %(size)s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%(count)s disks; %(size)s reclaimable space</b> (in filesystems)
uk[0]: <b>%(count)s диск; %(size)s придатного місця</b> (у файлових системах)
uk[1]: <b>%(count)s диски; %(size)s придатного місця</b> (у файлових системах)
uk[2]: <b>%(count)s дисків; %(size)s придатного місця</b> (у файлових системах)

en: <b>Authentication required by wireless network</b>
uk: <b>Для доступу до бездротової мережі слід пройти розпізнавання</b>

en: <b>Device _Type:</b>
uk: <b>_Тип пристрою:</b>

en: <b>Discovery login rejected.</b>
uk: <b>Відмовлено у розпізнаванні під час пошуку.</b>

en: <b>Disk rescan complete.</b>
uk: <b>Повторний пошук дисків завершено.</b>

en: <b>Error adding FCoE SAN.</b>
uk: <b>Помилка під час спроби додавання SAN FCoE.</b>

en: <b>File _System:</b>
uk: <b>_Файлова система:</b>

en: <b>Mount _Point:</b>
uk: <b>_Точка монтування:</b>

en: <b>Node login failed.</b>
uk: <b>Спроба увійти до системи вузла зазнала невдачі.</b>

en: <b>Partition scheme:</b>
uk: <b>Схема поділу на розділи:</b>

en: <b>Pass_word</b>
uk: <b>Паро_ль</b>

en: <b>Tip:</b> Keep your username shorter than 32 characters and do not use spaces.
uk: <b>Підказка:</b> ваше ім’я користувача має бути коротшим за 32 символи і не містити пробілів.

en: <b>User_name</b>
uk: <b>_Користувач</b>

en: <b>Warning:</b> All storage changes made using the installer will be lost when you press 'Rescan Disks'.
uk: <b>Попередження:</b> якщо ви натиснете кнопку «Повторний пошук дисків», всі зміни у налаштуваннях пристроїв зберігання даних, внесені програмою для встановлення системи, буде втрачено.

en: <b>You don't have enough space available to install %(productName)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.  You could add more disks for additional space, modify your software selection to install a smaller version of <b>%(productName)s</b>, or quit the installer.
uk: <b>У вас недостатньо вільного місця для встановлення %(productName)s</b>, його не вистачить, навіть якщо ви використаєте все вільне місце на позначених дисках. Ви могли б додати диски з додатковим місцем, внести зміни до вашого набору програмного забезпечення з метою встановлення звуженої версії <b>%(productName)s</b> або перервати встановлення.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>.  You can shrink or remove existing partitions via our guided reclaim space tool, or you can adjust your partitions on your own in the custom partitioning interface.
uk: <b>У системі недостатньо місця для встановлення %s</b>. Ви можете стиснути або вилучити наявні розділи за допомогою засобу отримання додаткового місця або скоригувати розміри розділів власноруч за допомогою інтерфейсу нетипового розподілу дисків.

en: <b>_Desired Capacity:</b>
uk: <b>_Бажана місткість:</b>

en: <b>_Label:</b>
uk: <b>_Мітка:</b>

en: <b>_Proxy URL</b>
uk: <b>_Адреса проксі</b>

en: <span font-desc="Cantarell 11">A_utomatically configure my %(productName)s installation to the disk(s) I selected and return me to the main menu.</span>
uk: <span font-desc="Cantarell 11">А_втоматично налаштувати встановлення %(productName)s на вказані диски і повернутися до основного меню.</span>

en: <span font-desc="Cantarell 11">I want more space. _Guide me through shrinking and/or removing partitions so I can have more space for %(productName)s.</span>
uk: <span font-desc="Cantarell 11">Потрібно більше місця. С_тиснути і/або вилучити розділи, щоб звільнити місце для встановлення %(productName)s.</span>

en: <span font-desc="Cantarell 11">I want to review/_modify my disk partitions before continuing.</span>
uk: <span font-desc="Cantarell 11">Переглянути або з_мінити розподіл на розділи, перш ніж продовжувати.</span>

en: <span foreground='grey' style='italic'>Free space</span>
uk: <span foreground='grey' style='italic'>Вільного місця</span>

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
uk: <span size="small" foreground="white">ДОСТУПНО МІСЦЯ</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
uk: <span size="small" foreground="white">ВСЬОГО МІСЦЯ</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>
uk: <span size="small"><b>Приклад:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
uk: <span size="small"><b>Приклад:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
uk: ДОДАВАННЯ РОЗКЛАДКИ КЛАВІАТУРИ

en: ADD A NEW MOUNT POINT
uk: ДОДАВАННЯ НОВОЇ ТОЧКИ МОНТУВАННЯ

en: ADD iSCSI STORAGE TARGET
uk: ДОДАВАННЯ ПРИСТРОЮ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ iSCSI

en: ADVANCED USER CONFIGURATION
uk: ДОДАТКОВІ НАЛАШТУВАННЯ ЗАПИСУ КОРИСТУВАЧА

en: Action
uk: Дія

en: Add
uk: Додати

en: Add FCo_E SAN...
uk: Додати FCo_E SAN…

en: Add _iSCSI Target...
uk: Додати пристрій _iSCSI…

en: Add a new mountpoint.
uk: Додати нову точку монтування.

en: Add a new repository.
uk: Додати новий запис сховища.

en: Add and mark for usage NTP servers
uk: Додавання і позначення для використання серверів NTP

en: Add device
uk: Додавання пристрою

en: Add layout
uk: Додати розкладку

en: Add-Ons for Selected Environment
uk: Додатки до вибраного середовища

en: Added new %(type)s to existing container %(name)s.
uk: Додано новий %(type)s до вже створеного контейнера %(name)s.

en: Additional repositories
uk: Додаткові сховища

en: Administrator %s will be created
uk: Буде створено обліковий запис адміністратора %s

en: Alt + Shift to switch layouts.
uk: Alt + Shift для перемикання розкладок.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
uk: Помилка при підключенні вашої системи або її частини. Її частину було підключено у %s.
    
    Натисніть <Enter>, щоб потрапити до оболонки.

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
uk: Під час встановлення сталася невідома помилка. Нижче наведено подробиці.

en: Apply configuration in installer
uk: Застосувати налаштування у засобі встановлення

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s, including subvolumes and/or snapshots?
uk: Ви справді хочете вилучити усі дані на %s, разом з підтомами та/або образами знімків системи?

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
uk: Ви справді хочете вилучити всі дані з %s?

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
uk: Ви справді хочете перервати процедуру
    встановлення?

en: As large as possible
uk: Якомога більше

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
uk: Спроба з'єднатись з vnc клієнтом на вузлі %s...

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Authentication required
uk: Слід пройти розпізнавання

en: Authentication required by wireless network
uk: Для доступу до бездротової мережі слід пройти розпізнавання

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
uk: Не вдалося виконати автоматичний поділ. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Automatic partitioning selected
uk: Визначено автоматичний розподіл на розділи

en: Autopartitioning Options
uk: Параметри автоматичного поділу

en: Available regions
uk: Доступні регіони

en: Available timezones in region %s
uk: Доступні часові пояси у регіоні %s

en: Base Environment
uk: Базове середовище

en: Base environment
uk: Базове середовище

en: Bond
uk: Зв’язок

en: Bond %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
uk: Встановлено зв’язок %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s)

en: Boot
uk: Завантаження

en: CHAP _Password:
uk: _Пароль CHAP:

en: CHAP _Username:
uk: _Ім'я користувача CHAP:

en: CHAP pair
uk: Пара CHAP

en: CHAP pair and a reverse pair
uk: Пара CHAP і зворотна пара

en: CONFIGURATION
uk: НАЛАШТУВАННЯ

en: CONFIGURE %(container_type)s
uk: НАЛАШТОВУВАННЯ %(container_type)s

en: CONFIGURE CONTAINER
uk: НАЛАШТОВУВАННЯ КОНТЕЙНЕРА

en: CONFIGURE MOUNT POINT
uk: НАЛАШТУВАННЯ ТОЧКИ МОНТУВАННЯ

en: CREATE USER
uk: СТВОРЕННЯ КОРИСТУВАЧА

en: CUSTOMIZATION
uk: НАЛАШТОВУВАННЯ

en: C_onfigure...
uk: На_лаштувати…

en: Cable unplugged
uk: Кабель від’єднано

en: Can't apply configuration, device activation failed.
uk: Не вдалося застосувати налаштування через неможливість задіяння пристрою.

en: Can't have a question in command line mode!
uk: У режимі командного рядка питання не підтримуються!

en: Cancel & _add more disks
uk: Скасувати і _додати ще дисків

en: Capacity
uk: Місткість

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
uk: Внесені тут зміни стосуватимуться лише встановленої системи. Скористайтеся засобами стільничного середовища для налаштування клавіатури на час процедури встановлення.

en: Checking image checksum
uk: Перевіряємо контрольну суму образу

en: Checking software dependencies...
uk: Перевіряємо залежності програмного забезпечення…

en: Checking storage configuration...
uk: Перевіряємо налаштування носія…

en: Choose an installation source type.
uk: Виберіть тип джерела встановлення.

en: Click for help.
uk: Натисніть, щоб отримати довідку.

en: Close
uk: Закрити

en: Closest mirror
uk: Найближче дзеркало

en: Complete!
uk: Завершено!

en: Configuration not saved: gateway or netmask missing in static configuration
uk: Налаштування не збережено: у статичних налаштування не вказано шлюз або маску мережі

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure device %s
uk: Налаштувати пристрій %s

en: Configure selected mountpoint.
uk: Налаштувати відповідну точку монтування.

en: Configuring addons
uk: Налаштовуємо додатки

en: Configuring device %s.
uk: Налаштовуємо пристрій %s.

en: Configuring installed system
uk: Налаштовуємо встановлену систему

en: Connect automatically after reboot
uk: Встановлювати з’єднання автоматично після перезавантаження

en: Connected
uk: З’єднано

en: Connected!
uk: З'єднання встановлено!

en: Connected: %(list_of_interface_names)s
uk: З’єднано: %(list_of_interface_names)s

en: Connecting
uk: Встановлюється з’єднання

en: Connecting...
uk: Встановлення з’єднання…

en: Connection failed
uk: Спроба встановлення з’єднання зазнала невдачі

en: Continue
uk: Продовжити

en: Create a _home directory for this user.
uk: Створити для цього запису користувача _домашній каталог.

en: Create a new %(container_type)s ...
uk: Створити об’єкт %(container_type)s…

en: Create new mount points by clicking the '+' button.
uk: Створіть нові точки монтування натисканням кнопки «+».

en: Create or select %(container_type)s
uk: Створіть або виберіть %(container_type)s

en: Creating users
uk: Створюємо записи користувачів

en: Current layout: '%s'. Add more layouts to enable switching.
uk: Поточна розкладка: «%s». Додайте ще розкладки, щоб увімкнути перемикання.

en: Current layout: '%s'. Click to switch to the next layout.
uk: Поточна розкладка: «%s». Натисніть, щоб перемкнутися на наступну розкладку.

en: Custom partitioning selected
uk: Визначено нетиповий розподіл на розділи

en: Custom software selected
uk: Нетиповий вибір програм

en: DATA
uk: ДАНІ

en: DATE & TIME
uk: ДАТА І ЧАС

en: DATE & _TIME
uk: ДАТА І _ЧАС

en: DEFAULT TITLE
uk: ТИПОВИЙ ЗАГОЛОВОК

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
uk: ПАРОЛЬ ШИФРУВАННЯ ДИСКА

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
uk: Змінна DISPLAY не встановлена. Запускається текстовий режим.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
uk: ВСТАНОВЛЕННЯ ДИСТРИБУТИВА

en: D_evice:
uk: _Пристрій:

en: Default HUB title
uk: Типовий заголовок вузла

en: Default Route
uk: Типовий маршрут

en: Default spoke title
uk: Типовий заголовок з назвою

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete _all
uk: Вилучити _все

en: Delete _all other filesystems in the %s root as well.
uk: Вилучити тако_ж всі інші файлові системи у корені %s.

en: Description
uk: Опис

en: Description goes here.
uk: Тут має бути опис.

en: Device Name
uk: Назва пристрою

en: Device configuration
uk: Налаштування пристрою

en: Device description
uk: Опис пристрою

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
uk: Спроба повторного налаштовування зазнала невдачі. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Device reformat request failed. Click for details.
uk: Не вдалося виконати повторне форматування пристрою. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Device removal request failed. Click for details.
uk: Не вдалося виконати вилучення пристрою. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Device resize request failed. Click for details.
uk: Не вдалося виконати зміну розмірів пристрою. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Device: %s
uk: Пристрій: %s

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
uk: Використання пристроїв типу %s вимагає визначення належного рівня RAID.

en: Disconnected
uk: Від’єднано

en: Disconnecting
uk: Від’єднуємося

en: Disconnecting...
uk: Роз’єднання…

en: Discovering iSCSI targets.  This may take a moment...
uk: Шукаємо пристрої iSCSI. Пошук може бути доволі тривалим…

en: Discovering realm to join
uk: Виявляємо область для приєднання

en: Disk
uk: Диск

en: Disk summary goes here
uk: Тут буде наведено резюме щодо дисків

en: Disks left unselected here will not be touched.
uk: Не позначені тут диски не буде змінено.

en: Do you really want to quit?
uk: Справді хочете вийти?

en: Don't install the latest available software _updates. Install the default versions provided by the install source above.
uk: Н_е встановлювати найсвіжіші оновленн_я. Встановити типові версії пакунків з вказаного вище джерела.

en: Downloading %(url)s (%(pct)d%%)
uk: Отримуємо %(url)s (%(pct)d%%)

en: Downloading group metadata...
uk: Отримання метаданих груп…

en: Downloading package metadata...
uk: Отримання метаданих пакунків…

en: Duplicate names in list of additional repositories.
uk: Дублювання назв у списку додаткових сховищ.

en: Duplicate repository names not allowed; choose a unique name for each repository.
uk: Не можна використовувати декілька сховищ з однаковими назвами. Для кожного зі сховищ слід визначити власну назву, яка не повинна повторюватися.

en: Duplicate repository names.
uk: Дублювання назв сховищ.

en: Empty
uk: Порожній

en: Empty repository name.
uk: Порожня назва сховища.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Encrypt
uk: Зашифрувати

en: Enter new value for '%s' and press enter
uk: Вкажіть нове значення для «%s» і натисніть Enter

en: Error
uk: Помилка

en: Error checking software dependencies
uk: Помилка під час спроби перевірити залежності програмного забезпечення

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
uk: Помилка під час спроби перевірити залежності програмного забезпечення. Натисніть, щоб ознайомитися з подробицями.

en: Error checking software selection
uk: Помилка під час спроби перевірити набір програмного забезпечення

en: Error checking storage configuration
uk: Помилка під час спроби перевірити налаштування носія

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
uk: Помилка під час перевірки налаштувань сховища даних. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Error downloading package metadata
uk: Помилка під час звантаження метаданих пакунків

en: Error downloading package metadata...
uk: Помилка під час спроби отримання метаданих пакунків…

en: Error setting up ISO file
uk: Помилка під час спроби встановити файл ISO

en: Error setting up base repository
uk: Помилка під час спроби встановити основне сховище

en: Error setting up software source
uk: Помилка під час спроби налаштовування джерела програм

en: Escrow certificate %s requires the network.
uk: Для використання сертифіката з умовним депонуванням за адресою %s слід увімкнути мережу.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Exit
uk: Вийти

en: Failed to add new device. Click for details.
uk: Не вдалося додати новий пристрій. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Failed to save storage configuration...
uk: Не вдалося зберегти налаштування сховища даних…

en: Failed to set up installation source
uk: Не вдалося налаштувати джерело для встановлення

en: Failed to set up installation source. Check the source address.
uk: Не вдалося налаштувати джерело встановлення. Перевірте адресу джерела даних для встановлення.

en: Failed to set up installation source; check the repo url
uk: Не вдалося налаштувати джерело встановлення. Перевірте адресу сховища.

en: Failed to set up installation source; check the repo url and proxy settings
uk: Не вдалося налаштувати джерело встановлення. Перевірте адресу сховища та параметри проксі-сервера.

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
uk: Не вдалося розблокувати зашифрований блоковий пристрій. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Fair
uk: Нормальний

en: Fatal Error
uk: Критична помилка

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Firmware _RAID
uk: Апаратний _RAID

en: Firmware missing
uk: Не вистачає мікрокоду

en: Fixed
uk: Фіксований

en: Free
uk: Вільно

en: Free space available for use.
uk: Вільне місце, яким можна скористатися.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
uk: Вільне місце, яке є зараз недоступним, але яке можна отримати пересуванням меж вже створених розділів.

en: Full name cannot contain colon characters
uk: У повному імені не повинно міститися двокрапок

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Generating initramfs
uk: Створюємо initramfs

en: Generating updated storage configuration
uk: Створення оновлених даних щодо налаштування сховищ

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
uk[0]: Відмова від спроб підключення після %d разу!
uk[1]: Відмова від спроб підключення після %d разів!
uk[2]: Відмова від спроб підключення після %d разів!

en: Good
uk: Якісний

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
uk: Графічне встановлення неможливе. Запускається текстовий режим.

en: Group Membership
uk: Участь у групах

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Group Password
uk: Пароль групи

en: HTTP _Proxy
uk: _Проксі-сервер HTTP

en: H_TTPS Proxy
uk: Про_ксі-сервер HTTPS

en: Hardware Address
uk: Апаратна адреса

en: Help
uk: Довідка

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
uk: Тут описано, скільки місця потрібно для поточного набору програмного забезпечення.

en: Here we'll describe what your options are.
uk: Тут описано варіанти вибору.

en: Home Directory
uk: Домашній каталог

en: Home _directory:
uk: Домашній _каталог

en: Hostname
uk: Назва вузла

en: Hostname cannot be None or an empty string.
uk: Назвою вузла не може бути назва «Немає» або порожня назва

en: Hostname is not valid: %s
uk: Назва вузла є некоректною: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
uk: Довжина назви комп'ютера не повинна перевищувати 255 символів.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
uk: Назва комп'ютера повинна починатись з символів в діапазоні 'a-z', 'A-Z' або 0-9

en: Hostname: %s
uk: Назва вузла: %s

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
uk: Назви вузлів мають складатися з символів «a—z», «A—Z», «0—9», «-» та «.». Частини назв між крапками повинні бути непорожніми і не можуть починатися з «-» або завершуватися на «-».

en: ID
uk: Ід.

en: INSTALLATION DESTINATION
uk: МІСЦЕ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

en: INSTALLATION OPTIONS
uk: ПАРАМЕТРИ ВСТАНОВЛЕННЯ

en: INSTALLATION SOURCE
uk: ДЖЕРЕЛО ВСТАНОВЛЕННЯ

en: INSTALLATION SUMMARY
uk: РЕЗЮМЕ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ

en: INSTALLATION _DESTINATION
uk: П_РИЗНАЧЕННЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: IPv4 Address
uk: Адреса IPv4

en: IPv4 address or %s for DHCP
uk: Адреса IPv4 або %s для DHCP

en: IPv4 gateway
uk: Шлюз IPv4

en: IPv4 netmask
uk: Маска мережі IPv4

en: IPv6 Address
uk: Адреса IPv6

en: IPv6 address or %(auto)s for automatic, %(dhcp)s for DHCP, %(ignore)s to turn off
uk: Адреса IPv6 або %(auto)s для автоматичного визначення, %(dhcp)s для DHCP, %(ignore)s для вимикання

en: IPv6 default gateway
uk: Типовий шлюз IPv6

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Install
uk: Встановити

en: Install the live CD to your hard disk
uk: Встановити live CD на жорсткий диск

en: Install to Hard Drive
uk: Встановити на жорсткий диск

en: Installation
uk: Встановлення

en: Installation Destination
uk: Місце встановлення

en: Installation requires partitioning of your hard drive. Select what space to use for the install target.
uk: Для встановлення потрібні розділи на жорсткому диску. Виберіть місце, куди буде встановлено систему.

en: Installation source
uk: Джерело встановлення

en: Installation source needs to be set up first.
uk: Спочатку слід налаштувати джерело пакунків для встановлення.

en: Installation source not set up
uk: Не вказано джерело встановлення

en: Installing
uk: Встановлення

en: Installing bootloader
uk: Встановлюємо завантажувач

en: Installing software
uk: Встановлення програм

en: Interconnect
uk: Пов’язати

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Invalid group name: %s
uk: Некоректна назва групи: %s

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
uk: Встановлено некоректний розмір розділу. Вам слід вказати коректне ціле число.

en: Invalid repository name.
uk: Некоректна назва сховища.

en: Invalid repository name. Try something else?
uk: Некоректна назва сховища. Спробуєте іншу?

en: Invalid timezone
uk: Некоректний часовий пояс

en: Invalid username
uk: Некоректне ім’я користувача

en: Joining realm: %s
uk: Приєднуємося до області: %s

en: KEYBOARD LAYOUT
uk: РОЗКЛАДКА КЛАВІАТУРИ

en: LANGUAGE SUPPORT
uk: ПІДТРИМКА МОВ

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
uk: ПАРАМЕТРИ ПЕРЕМИКАННЯ РОЗКЛАДОК

en: LOCALIZATION
uk: ЛОКАЛІЗАЦІЯ

en: LVM Thin Provisioning
uk: LVM у інтелектуальному режимі (Thin Provisioning)

en: Label:
uk: Мітка:

en: Label: %s
uk: Мітка: %s

en: Layout switching not configured.
uk: Перемикання розкладок не налаштовано.

en: Local Standard Disks
uk: Локальні стандартні диски

en: Local media
uk: Локальні носії

en: MANUAL PARTITIONING
uk: РОЗПОДІЛ НА РОЗДІЛИ ВРУЧНУ

en: MEDIA VERIFICATION
uk: ПЕРЕВІРКА НОСІЯ

en: Make this user administrator
uk: Зробити цього користувача адміністратором

en: Model
uk: Модель

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
uk: Доступ до інших параметрів налаштовування можна
    отримати після створення точки монтування нижче.

en: Mountpoint
uk: Точка монтування

en: Move selected layout down
uk: Пересунути позначену розкладку нижче

en: Move selected layout up
uk: Пересунути позначену розкладку вище

en: NETWORK CONFIGURATION
uk: НАЛАШТУВАННЯ МЕРЕЖІ

en: NFS <server>:/<path>
uk: <сервер>:/<шлях> NFS

en: NFS mount options
uk: Параметри монтування NFS

en: NFS server %s
uk: Сервер NFS %s

en: N_FS mount options:
uk: П_араметри монтування NFS:

en: Name
uk: Назва

en: Name of the repository.
uk: Назва сховища.

en: Nameservers (comma separated)
uk: Сервери назв (відокремлені комами)

en: Network
uk: Мережа

en: Network Name
uk: Назва мережі

en: Network configuration
uk: Налаштування мережі

en: New %(name)s %(version)s Installation
uk: Нове встановлення %(name)s %(version)s

en: New Device
uk: Новий пристрій

en: New Selector
uk: Новий вибір

en: New value
uk: Нове значення

en: No *.iso files found in device root folder
uk: У кореневій теці пристрою не знайдено файлів *.iso

en: No credentials (discovery authentication disabled)
uk: Без реєстраційних даних (розпізнавання з визначенням вимкнено)

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
uk: Не виявлено дисків. Вимкніть комп’ютер, з’єднайте з ним принаймні один диск і знову увімкніть його, щоб завершити встановлення.

en: No disks selected
uk: Не позначено жодного диска

en: No disks selected.
uk: Не позначено жодного диска.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
uk: Не позначено жодного диска, будь ласка, позначте принаймні один диск, на який слід встановити систему.

en: No installation source available
uk: Джерело встановлення недоступне

en: No mountable devices found
uk: Придатних до монтування пристроїв не знайдено

en: No network devices available
uk: Не виявлено жодного пристрою для роботи у мережі

en: No user will be created
uk: Обліковий запис не буде створено

en: Node Name
uk: Назва вузла

en: None
uk: Немає

en: Not connected
uk: Не з’єднано

en: Not enough RAM
uk: Недостатньо оперативної пам’яті

en: Not enough free space on selected disks.
uk: Не позначених дисках недостатньо вільного місця.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
uk: У файловій системі недостатньо місця для встановлення визначеного вами набору програмного забезпечення. Потрібно ще %s.

en: Not resizeable
uk: Непридатний до зміни розмірів

en: Note:  The settings you make on this screen will not be applied
    until you click on the main menu's 'Begin Installation' button.
uk: Зауваження: зміни, внесені до параметрів за допомогою цієї сторінки не буде застосовано,
    аж доки ви не натиснете кнопку «Почати встановлення» у основному меню.

en: Nothing here yet.
uk: Тут ще нічого немає.

en: Nothing selected
uk: Нічого не позначено

en: OK
uk: Гаразд

en: Optional proxy password.
uk: Необов’язковий пароль для доступу до проксі-сервера.

en: Optional proxy username.
uk: Необов’язкове ім’я користувача проксі-сервера.

en: Or, assign new mount points to existing partitions after selecting them below.
uk: Або призначте нові точки монтування до вже створених розділів, вибравши їх зі списку, наведеного нижче.

en: Order
uk: Порядок

en: PM
uk: ПО

en: PRE-RELEASE / TESTING
uk: ТЕСТОВИЙ

en: P_roxy URL:
uk: Адреса про_ксі-сервера:

en: Parent
uk: Пристрій

en: Partition Scheme Options
uk: Параметри схеми розділів

en: Pass_word:
uk: _Пароль:

en: Passphrases do not match.
uk: Паролі не збігаються.

en: Password
uk: Пароль

en: Password (confirm):
uk: Пароль (підтвердження):

en: Password is not set.
uk: Пароль не встановлено.

en: Password is set.
uk: Пароль встановлено.

en: Password set.
uk: Пароль встановлено.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords do not match!
uk: Паролі не збігаються!

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network
uk: Для отримання доступу до бездротової мережі потрібні
    паролі або ключі шифрування

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network '%(network_id)s'.
uk: Для отримання доступу до бездротової мережі «%(network_id)s»
    потрібні паролі або ключі шифрування.

en: Paths
uk: Шляхи

en: Performing post-installation setup tasks
uk: Виконуємо завдання з налаштовування після встановлення

en: Please complete all spokes before continuing
uk: Будь ласка, завершіть все, перш ніж продовжити

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
uk: Будь ласка, заповніть пункти з цією піктограмою, перш ніж рухатися далі.

en: Please create a name for this %(container_type)s and select at least one disk below.
uk: Будь ласка, вкажіть назву для цього об’єкта %(container_type)s і виберіть принаймні один з дисків.

en: Please create a name for this container and select at least one disk below.
uk: Будь ласка, вкажіть назву для цього контейнера і виберіть принаймні один з дисків.

en: Please enter a valid mountpoint.
uk: Будь ласка, вкажіть чинну точку монтування.

en: Please enter a valid name.
uk: Будь ласка, вкажіть коректну назву.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
uk: Щоб розпочати встановлення підключіть вручну ваш vnc-клієнт до %s.

en: Please manually connect your vnc client to <IP ADDRESS>:%s to begin the install. Switch to the shell (Ctrl-B 2) and run 'ip addr' to find the <IP ADDRESS>.
uk: Будь ласка, встановіть зв’язок вашого клієнта vnc з <IP-АДРЕСА>:%s, щоб розпочати встановлення. Перемкніть систему у режим роботи у командній оболонці (Ctrl-B 2) і віддайте команду «ip addr» (без лапок, щоб визначити значення <IP-АДРЕСА>.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
uk: Будь ласка, вкажіть пароль до VNC. Цей пароль слід буде вказати двічі.
    Не заповнюйте, якщо пароль не використовуватиметься.

en: Please respond 'yes' or 'no':
uk: Дайте відповідь «так» чи «ні»:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
uk: Будь ласка, виберіть новий пароль root. Пароль слід ввести двічі.

en: Please select the network interface which is connected to your FCoE switch.
uk: Будь ласка, виберіть інтерфейс мережі, з якою з’єднано ваш комутатор FCoE.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
uk: Будь ласка, виберіть часовий пояс.
    Вкажіть числовий код або впишіть назву безпосередньо [b — список регіонів, q — вийти]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
uk: Скористайтеся командою ssh install@%s, щоб розпочати встановлення.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
uk: Скористайтеся командою ssh install@<вузол>, щоб продовжити встановлення.

en: Please use the live desktop environment's tools for customizing your network configuration.  You can set the hostname here.
uk: Будь ласка, скористайтеся інструментами портативного стільничного середовища для налаштовування вашого мережевого з’єднання. Тут ви можете вказати назву вузла.

en: Please wait... software metadata still loading.
uk: Зачекайте… завантажуємо метадані програмного забезпечення.

en: Port
uk: Порт

en: Port / Target / LUN #
uk: Порт / Призначення / Номер LUN

en: Preparing to install
uk: Підготовка до встановлення

en: Preparing transaction from installation source
uk: Підготовка транзакції з джерела встановлення

en: Preserve
uk: Зберегти

en: Preserve _all
uk: Зберегти _все

en: Press ENTER to continue
uk: Натисніть Enter, щоб продовжити

en: Press enter to exit.
uk: Натисніть Enter, щоб вийти.

en: Pressing 'OK' below will take you to the disk selection screen where you will need to re-select your disks.
uk: Натисніть кнопку «Гаразд», розташовану нижче, щоб перейти до вікна вибору дисків, за допомогою якого ви зможете повторно вибрати ваші диски.

en: Preview layout
uk: Переглянути розкладку

en: Probing storage...
uk: Зондування носія…

en: Processing...
uk: Обробка…

en: Progress
uk: Поступ

en: Protocol for the repository URL.
uk: Протокол для адреси сховища.

en: Provider
uk: Постачальник послуг

en: Question
uk: Питання

en: RAID Level:
uk: Рівень RAID:

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following device types: %(types)s.
uk: Набори RAID, що містять «%(desc)s», мають зберігатися на пристрої одного з таких типів: %(types)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following metadata versions: %(metadata_versions)s.
uk: Набори RAID, що містять «%(desc)s», мають належати до однієї з таких версій метаданих: %(metadata_versions)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following raid levels: %(raid_level)s.
uk: Набори RAID, які містять «%(desc)s», мають належати до одного з таких рівнів RAID: %(raid_level)s.

en: RAID0 <span foreground="grey">(Performance)</span>
uk: RAID0 <span foreground="grey">(швидкодія)</span>

en: RAID1 <span foreground="grey">(Redundancy)</span>
uk: RAID1 <span foreground="grey">(резервування)</span>

en: RAID10 <span foreground="grey">(Performance, Redundancy)</span>
uk: RAID10 <span foreground="grey">(швидкодія, резервування)</span>

en: RAID4 <span foreground="grey">(Error Checking)</span>
uk: RAID4 <span foreground="grey">(перевірка на помилки)</span>

en: RAID5 <span foreground="grey">(Distributed Error Checking)</span>
uk: RAID5 <span foreground="grey">(розподілена перевірка на помилки)</span>

en: RAID6 <span foreground="grey">(Redundant Error Checking)</span>
uk: RAID6 <span foreground="grey">(перевірка на помилки з резервуванням)</span>

en: RECLAIM DISK SPACE
uk: ОТРИМАННЯ МІСЦЯ НА ДИСКУ

en: RESCAN DISKS
uk: ПОВТОРНИЙ ПОШУК ДИСКІВ

en: ROOT PASSWORD
uk: ПАРОЛЬ ROOT

en: R_AID Level:
uk: Р_івень RAID:

en: Re_format
uk: Пере_форматувати

en: Read-Only
uk: Лише для читання

en: Reclaimable Space
uk: Придатне місце

en: Refresh
uk: Оновити

en: Reload storage configuration from disk.
uk: Перезавантажити параметри сховищ даних з диска.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove layout
uk: Вилучити розкладку

en: Remove the selected mountpoint(s).
uk: Вилучити позначені точки монтування.

en: Remove the selected repository.
uk: Вилучити позначений запис сховища.

en: Replace Existing Linux system(s)
uk: Замінити вже створені системи Linux

en: Repo URL
uk: Адреса сховища

en: Repo URL set to: %s
uk: Адреса сховища: %s

en: Repository name conflicts with internal repository name.
uk: Назва сховища конфліктує з внутрішньою назвою сховища.

en: Require a password to use this account
uk: Для користування цим обліковим записом потрібен пароль

en: Rescue
uk: Відновлення

en: Rescue Mode
uk: Режим відновлення

en: Reset
uk: Скинути

en: Restoring hardware time...
uk: Відновлюємо апаратне значення часу…

en: Retry _Log In
uk: Повторити спробу _увійти

en: Reverse CHAP Pass_word:
uk: П_ароль зворотного CHAP:

en: Reverse CHAP User_name:
uk: І_м’я користувача зворотного CHAP:

en: Revert to the previous list of repositories.
uk: Повернутися до попереднього списку сховищ.

en: Root account is disabled
uk: Обліковий запис root вимкнено

en: Root account is disabled.
uk: Обліковий запис root вимкнено.

en: Root password
uk: Пароль користувача root

en: Root password is not set
uk: Не встановлено пароль root

en: Root password is set
uk: Встановлено пароль root

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
uk: Віддайте команду %s, щоб демонтувати систему після завершення.

en: Running post-installation scripts
uk: Запуск сценаріїв після встановлення

en: Running pre-installation scripts
uk: Запуск сценаріїв перед встановленням

en: SELECTED DISKS
uk: ПОЗНАЧЕНІ ДИСКИ

en: SOFTWARE
uk: ПРОГРАМИ

en: SOFTWARE SELECTION
uk: ВИБІР ПРОГРАМ

en: SPOKE NAME
uk: НАЗВА

en: SUMMARY OF CHANGES
uk: РЕЗЮМЕ ЗМІН

en: SYSTEM
uk: СИСТЕМА

en: Saving storage configuration...
uk: Зберігаємо налаштування дисків…

en: Scanning disks.  This may take a moment...
uk: Шукаємо диски. Зачекайте, будь ласка…

en: Search Results:
uk: Результати пошуку:

en: Search _By:
uk: _Критерій пошуку:

en: Security
uk: Захист

en: Security Key
uk: Ключ захисту

en: Select a partition scheme configuration.
uk: Вкажіть параметри поділу на розділи.

en: Select additional language support to be installed:
uk: Виберіть додаткові пакунки підтримки мов, які слід встановити:

en: Select an ISO to use as install source
uk: Виберіть ISO, який буде використано як джерело даних для встановлення

en: Select device containing the ISO file
uk: Виберіть пристрій, на якому зберігається файл ISO

en: Select one or more disks this device may reside on.
uk: Вкажіть один або декілька дисків, на яких може бути розташовано цей пристрій.

en: Select the device(s) you'd like to install to.  They will be left untouched until you click on the main menu's "Begin Installation" button.
uk: Вкажіть пристрої, на які слід встановити систему. Програма не вноситиме зміни до цих пристроїв до того моменту, доки ви не натиснете кнопку «Почати встановлення».

en: Selected Device
uk: Позначений пристрій

en: Set hostname
uk: Встановити назву вузла

en: Setting up installation source...
uk: Налаштовування джерела для встановлення…

en: Setting up the installation environment
uk: Налаштовуємо середовище для встановлення

en: Show Only _Devices Containing:
uk: Показувати лише _пристрої, що містять:

en: Show Only _Devices From:
uk: Звідки слід показувати _пристрої:

en: Show Only _Devices With:
uk: Показувати лише _пристрої з:

en: Shrink
uk: Стиснути

en: Si_ze policy:
uk: П_равила щодо розмірів:

en: Skip
uk: Пропустити

en: Slaves
uk: Підлеглі

en: Software selection
uk: Вибір програмного забезпечення

en: Source changed - please verify
uk: Джерело змінено. Будь ласка, перевірте.

en: Specialized & Network Disks
uk: Спеціалізовані диски та диски у мережі

en: Specified name %s already in use.
uk: Вказану назву, %s, вже використано.

en: Specify Repo Options
uk: Вкажіть параметри сховища

en: Specify a _group ID manually:
uk: Вказати ідентифікатор _групи вручну:

en: Specify a _user ID manually:
uk: Вказати ідентифікатор _користувача вручну:

en: Speed
uk: Швидкість

en: Standard Partition
uk: Стандартний розділ

en: Start VNC
uk: Запускати VNC

en: Starting Install to Hard Drive
uk: Початок встановлення на жорсткий диск

en: Starting VNC...
uk: Запуск VNC...

en: Starting automated install
uk: Розпочинаємо автоматичне встановлення

en: Starting package installation process
uk: Розпочинаємо процедуру встановлення пакунків

en: Status unknown
uk: Невідомий стан

en: Status unknown (missing)
uk: Невідомий стан (не вказано)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
uk: Налаштування сховища даних вилучено через критичну помилку. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Strong
uk: Складний

en: Subnet Mask
uk: Маска підмережі

en: System to Rescue
uk: Система відновлення

en: Target
uk: Призначення

en: Target WWID
uk: WWID призначення

en: Team
uk: Команда

en: Team%(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
uk: З’єднано команду%(interface_name)s (%(list_of_slaves)s)

en: Testing layouts configuration not available.
uk: Налаштовування тестових компонувань недоступне.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not offer custom partitioning for full control over the disk layout. Would you like to use VNC mode instead?
uk: Текстовий режим надає обмежений набір можливостей зі встановлення. У ньому не можна скористатися нетиповим поділом на розділи для створення довільного компонування систем на диску. Хочете натомість скористатися режимом VNC?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
uk: Ця точка монтування вже використовується.
    Спробувати щось інше?

en: That mount point is already in use. Try something else?
uk: Ця точка монтування вже використовується. Спробуємо іншу?

en: That mount point is invalid. Try something else?
uk: Ця точка монтування є некоректною. Спробуємо іншу?

en: That name is invalid. Try something else?
uk: Вказано некоректну назву. Спробуємо іншу?

en: The %(product_name)s graphical installer requires %(needed_ram)s MB of memory, but you only have %(total_ram)s MB.
uk: Для встановлення %(product_name)s у графічному режимі потрібно %(needed_ram)s МБ, маємо лише %(total_ram)s МБ.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
uk: Область «boot» призначено для зберігання файлів, потрібних
    для запуску операційної системи.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
uk: Область «home» призначено для зберігання ваших особистих даних.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
uk: Область «root» призначено для зберігання файлів системи та програм.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
uk: Область «swap» використовується операційною системою, якщо
    залишається обмаль оперативної пам’яті.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
uk: Для уможливлення завантаження з дисків з GPT-поділом на обладнанні
    з BIOS доведеться створити розділ завантаження BIOS.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
uk: На деяких платформах PPC частиною налаштовування завантажувача
    є створення розділу завантаження PReP.

en: The RAID level you have selected (%(level)s) requires more disks (%(min)d) than you currently have selected (%(count)d).
uk: Використання вказаного вами рівня RAID (%(level)s) потребує більшої кількості дисків (%(min)d), ніж вказано зараз (%(count)d).

en: The VNC server is now running.
uk: Службу VNC запущено.

en: The following error occurred discovering iSCSI targets.  Please double check your authorization information and try again.
uk: Під час пошуку пристроїв iSCSI сталася зазначена нижче помилка. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано дані для розпізнавання, і повторіть спробу.

en: The following error occurred logging into the selected iSCSI node.  Please double check your authorization information and try again
uk: Під час спроби увійти до системи вибраного вузла iSCSI сталася зазначена нижче помилка Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано дані для розпізнавання, і повторіть спробу

en: The following error occurred while attempting to add an FCoE SAN.  Please check your configuration and try again
uk: Під час спроби додати SAN FCoE сталася зазначена нижче помилка. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметри налаштування, і повторіть спробу

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
uk: Під час звантаження депонованого сертифіката сталася така помилка:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout or quit the installer.
uk: Під час перевірки налаштувань сховища даних виявлено вказані нижче помилки. Ви можете змінити компонування областей зберігання даних або завершити роботу програми для встановлення.

en: The following nodes were discovered using the iSCSI initiator <b>%(initiatorName)s</b> using the target IP address <b>%(targetAddress)s</b>.  Please select which nodes you wish to log into:
uk: За допомогою ініціатора iSCSI <b>%(initiatorName)s</b> з IP-адресою <b>%(targetAddress)s</b> було виявлено зазначені нижче вузли. Будь ласка, виберіть вузли, до систем яких слід здійснити вхід:

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can change your installation source or quit the installer.
uk: У вказаному нижче позначеному для встановлення програмному забезпеченні виявлено помилки Ймовірно, причиною цього є помилка
    на носії для встановлення. Ви можете змінити джерело для встановлення або вийти з програми для встановлення.

en: The following warnings were encountered when checking your storage configuration.  These are not fatal, but you may wish to make changes to your storage layout.
uk: Під час перевірки налаштувань сховища даних виявлено вказані нижче помилки. Ці помилки не є критичним, але, можливо, вам варто внести зміни до компонування носіїв даних.

en: The password is empty.
uk: Порожній пароль.

en: The password is set.
uk: Пароль встановлено.

en: The password must be at least six characters long.
uk: Пароль має складатися принаймні з 6 символів.

en: The password was set by kickstart.
uk: Пароль встановлено kickstart.

en: The password you have provided is weak. You will have to press Done twice to confirm it.
uk: Вами вказано надто простий пароль. Щоб підтвердити його використання, вам слід натиснути кнопку «Готово» двічі.

en: The password you have provided is weak: %s. You will have to press Done twice to confirm it.
uk: Вказаний вами пароль є надто простим: %s. Щоб підтвердити його використання, вам слід натиснути кнопку «Готово» двічі.

en: The passwords do not match.
uk: Паролі не збігаються.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
uk: Вказано різні паролі. Будь ласка, повторіть спробу.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
uk: Середовище відновлення спробує знайти встановлену вами операційну систему Linux і змонтувати її до каталогу %s. Після цього ви зможете внести потрібні зміни. Якщо ви хочете продовжити виконання цього кроку, натисніть кнопку «Продовжити». Ви також можете наказати змонтувати ваші файлові системи у режимі лише читання, замість режиму читання-запису: для цього позначте пункт «Лише для читання».  
    
    Якщо з певної причини цей процес не зможе завершитися у штатному режимі, ви можете вибрати пункт «Пропустити». Цей крок буде пропущено, ви перейдете безпосередньо до командної оболонки.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
uk: Обліковий запис адміністратора (root) використовується для керування системою. Вкажіть пароль до облікового запису користувача root.

en: The space available to this mountpoint can be changed by modifying the volume below.
uk: Об’єм пам’яті, доступний для цієї точки монтування, може бути змінено шляхом внесення змін до вказаного нижче тому.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
uk: Систему буде автоматично перезавантажено після виходу з оболонки.

en: There is also free space available in pre-existing filesystems.  While it's risky and we recommend you back up your data first, you can recover that free disk space and make it available for this installation below.
uk: Крім того, у раніше створених файлових системах може бути порожнє місце. Хоча така дія і є ризикованою (вам варто створити резервні копії важливих даних), ви можете отримати додаткове вільне місце за рахунок цих порожніх місць і встановити на ньому потрібну вам операційну систему.

en: This LVM Volume Group is missing %(missingPVs)d of %(totalPVs)d physical volumes. You can remove it or select a different device.
uk: У цій групі LVM не вистачає %(missingPVs)d з %(totalPVs)d фізичних томів. Ви можете вилучити його або вказати інший пристрій.

en: This Software RAID array is missing %(missingMembers)d of %(totalMembers)d member partitions. You can remove it or select a different device.
uk: У цьому програмному масиві RAID не вистачає %(missingMembers)d з %(totalMembers)d складових розділів. Ви можете вилучити його або вказати інший пристрій.

en: This URL refers to a _mirror list.
uk: Це адреса списку _дзеркал.

en: This URL refers to a mirror list.
uk: Це адреса списку дзеркал.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
uk: Запис пристрою не можна редагувати безпосередньо. Вам слід вилучити його або вибрати інший пристрій.

en: This device contains the installation source.
uk: На пристрої зберігаються дані пакунків для встановлення.

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
uk: Цей пристрій зашифровано, його дані не можна прочитати без пароля. Розблокувати дані можна нижче.

en: This field is optional.
uk: Заповнювати це поле необов’язково.

en: This file system does not support labels.
uk: У цій файловій системі не передбачено підтримки міток.

en: This file system may not be resized.
uk: Змінювати розміри таких файлових систем не можна.

en: This hardware (or a combination thereof) is not supported by Red Hat.  For more information on supported hardware, please refer to http://www.redhat.com/hardware.
uk: Це обладнання (або його комбінація) не підтримується Red Hat. Докладніші відомості щодо підтримуваного обладнання можна знайти на сторінці http://www.redhat.com/hardware.

en: This is unstable, pre-release software.
uk: Це нестабільне програмне забезпечення недостатньої якості.

en: This media is good to install from.
uk: Цей носій є придатним для встановлення з нього системи.

en: This media is not good to install from.
uk: Цей носій є непридатним для встановлення з нього системи.

en: Timezone is not set.
uk: Часовий пояс не встановлено.

en: Timezone settings
uk: Параметри часового поясу

en: Tip:
uk: Примітка:

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
uk: Щоб використовувати диски iSCSI, ви маєте надати адресу пристрою iSCSI та назву ініціатора iSCSI, які були встановлені у вашому вузлі.

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
uk: Загалом позначено місця для отримання: <b>%s</b>

en: Try Fedora
uk: Спробувати Fedora

en: Type
uk: Тип

en: Type here to search.
uk: Тут слід вказати ключ пошуку.

en: URL for the repository, without protocol.
uk: Адреса сховища без зазначення протоколу.

en: URL of proxy in the form of protocol://host:[port]
uk: Адреса проксі-сервера у форматі протокол://вузол:[порт]

en: USER SETTINGS
uk: ЗАПИСИ КОРИСТУВАЧІВ

en: U_sername:
uk: К_ористувач:

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
uk: Не вдається знайти /bin/sh для запуску! Оболонку не буде запущено.

en: Unavailable
uk: Недоступне

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unloc_k
uk: _Розблокувати

en: Unmanaged
uk: Не керується

en: Unsupported Hardware Detected
uk: Виявлено непідтримуване обладнання

en: Updates
uk: Оновлення

en: Use
uk: Використання

en: Use All Space
uk: Використати все місце

en: Use Free Space
uk: Використати вільне місце

en: Use _DCB
uk: Використовувати _DCB

en: Use auto _vlan
uk: Використовувати автоматичний _vlan

en: Use text mode
uk: Використовувати текстовий режим

en: Use the credentials from discovery
uk: Використовувати реєстраційні дані з кроку визначення даних

en: User %s will be created
uk: Буде створено обліковий запис користувача %s

en: User and Group IDs
uk: Ідентифікатори користувачів і груп

en: Username
uk: Користувач

en: VNC Password
uk: Пароль до VNC

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
uk: Вказаний пароль VNC складався менше ніж з 6 символів.
    Будь ласка, вкажіть інший пароль. Не заповнюйте, якщо пароль не використовуватиметься.

en: VPN Type
uk: Тип VPN

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Verifying media, please wait...
uk: Зачекайте, перевіряємо носій даних встановлення…

en: Vlan
uk: VLAN

en: Vlan %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) connected
uk: Встановлено з’єднання за допомогою VLAN %(interface_name)s (%(parent_device)s, ід. %(vlanid)s)

en: Vlan ID
uk: Ід. VLAN

en: Volume
uk: Том

en: Volume Group
uk: Група томів

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
uk: Назву групи томів %s вже використано. Зміни не збережено.

en: WELCOME TO %(name)s %(version)s.
uk: ВІТАЄМО У %(name)s %(version)s.

en: Waiting for %s threads to finish
uk: Очікуємо на завершення потоків виконання %s

en: Warning checking storage configuration
uk: Попередження під час перевірки налаштувань носіїв даних

en: Warning checking storage configuration.  Click for details.
uk: Попередження під час перевірки налаштувань сховища даних. Натисніть, щоб дізнатися більше.

en: Warning: You won't be able to switch between keyboard layouts (from the default one) when you decrypt your disks after install.
uk: Попередження: ви не зможете змінити розкладку клавіатури (з типової) під час розшифрування ваших дисків після встановлення.

en: Warnings
uk: Попередження

en: We won't touch your disks until you hit this button.
uk: Зміни до розподілу диска не вноситимуться до натискання цієї кнопки.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
uk: Нам потрібен доступ до мережі для отримання даних щодо вашого розташування, а отже для того, щоб
    зробити систему доступною для вас.

en: Weak
uk: Простий

en: Welcome to Fedora
uk: Вітаємо у Fedora

en: What language would you like to use during the installation process?
uk: Яку мову ви хотіли б використовувати під час встановлення?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
uk: Після завершення вийдіть (exit) з командної оболонки і вашу систему буде перевантажено.

en: When you create mount points for your %(name)s %(version)s installation, you'll be able to view their details here.
uk: Після створення точок монтування для вашого встановлення %(name)s %(version)s, тут ви зможете переглянути їхні параметри.

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
uk: Яким комбінаціям клавіш ви надаєте перевагу для перемикання між розкладками клавіатури?

en: Which device holds the root partition of your installation?
uk: Вкажіть пристрій, на якому міститься коренева файлова система

en: Which installation source would you like to use?
uk: Яким джерелом даних для встановлення ви хочете скористатися?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
uk: Якими розкладками клавіатури ви б хотіли скористатися у цій системі? Ви можете пересунути будь-яку з розкладок на вершину списку і зробити її типовою.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
uk: Спроба повторного з'єднання через 15 секунд...

en: Wired (%(interface_name)s) connected
uk: Встановлено дротове з’єднання (%(interface_name)s)

en: Wired (%(interface_name)s) connected
uk: Встановлено дротове з’єднання (%(interface_name)s)

en: Wired (%(interface_name)s) disconnected
uk: Дротове з’єднання (%(interface_name)s) розірвано

en: Wireless
uk: Бездротова

en: Wireless connected to %(access_point)s
uk: Встановлено бездротове з’єднання з %(access_point)s

en: Working
uk: Працює

en: Writing network configuration
uk: Записуємо налаштування мережі

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical installation or continue with a text mode installation?
uk: На вашому комп’ютері не вдалося запустити графічний сервер. Запустити VNC для встановлення з’єднання між цим комп’ютером та іншим комп’ютером і виконати встановлення у графічному режимі чи продовжити встановлення у текстовому режимі?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
uk: Систему запущено з портативного носія Fedora.
    Ви можете встановити Fedora зараз або скористатися пунктом «Встановити на жорсткий диск» на панелі огляду «Діяльність» будь-коли пізніше.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
uk: Ви можете скористатися пунктом «Встановити на
    жорсткий диск» на панелі огляду «Діяльність» будь-коли пізніше.

en: You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
uk: Ви можете вилучити вже створені файлові системи, щоб звільнити місце для встановлення. Вилучення файлової системи призведе до остаточного вилучення всіх даних, що на ній зберігаються.

en: You can remove or insert additional disks at this time and press 'Rescan Disks' below for the changes to take effect.
uk: Зараз ви можете вилучити або вставити додаткові диски і натиснути кнопку «Повторний пошук дисків», розташовано нижче, щоб система змогла зареєструвати новий набір пристроїв.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
uk: У системі немає розділів Linux. Буде виконано перезавантаження.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
uk: Розділів Linux не виявлено. Натисніть Enter, щоб повернутися до командної оболонки.%s

en: You have <b>%(freeSpace)s</b> of free space, which is enough to install %(productName)s.  What would you like to do?
uk: Маємо <b>%(freeSpace)s</b> вільного місця. Цього достатньо для встановлення %(productName)s. Які дії слід виконати?

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
uk: Ви наказали системі зашифрувати частину ваших даних. Вам слід створити пароль, яким ви користуватиметеся для отримання доступу до ваших даних під час запуску операційної системи.

en: You have chosen to manually set up the filesystems for your new %(productName)s installation. Before you begin, you might want to take a minute to learn the lay of the land. Quite a bit has changed.
    
    The most important change is that creation of new filesystems has been streamlined. You no longer have to build complex devices like LVM logical volumes in stages (physical volume, then volume group, then logical volume) -- now you just create a logical volume and we'll handle the legwork of setting up the physical volumes and volume group to contain it. We'll also handle adjusting the volume group as you add, remove, and resize logical volumes so you don't have to worry about the mundane details.
    
    
    Screen Layout
    
    The left-hand side of the screen shows the OS installations we were able to find on this computer. The new %(productName)s installation is at the top of the list. You can click on the names of the installations to see what filesystems they contain.
    
    Below the various installations and mountpoints on the left-hand side there are buttons to add a new filesystem, remove the selected filesystem, or configure the selected filesystem.
    
    The right-hand side of the screen is where you can customize the currently-selected mountpoint.
    
    On the bottom-left you will see a summary of the disks you have chosen to use for the installation. You can click on the blue text to see more detailed information about your selected disks.
    
    
    How to create a new filesystem on a new device
    
    1. Click on the + button.
    2. Enter the mountpoint and size. (Hint: Hover the mouse pointer over either of the text entry areas for help.)
    3. Select the new mountpoint under "New %(productName)s Installation" on the left-hand side of the screen and customize it to suit your needs.
    
    
    How to reformat a device/filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Click on the "Customize" expander in the mountpoint customization area on the right-hand side of the screen.
    3. Activate the "Reformat" checkbutton, select a filesystem type and, if applicable, enter a mountpoint above in the "Mountpoint" text entry area.
    4. Click on "Apply changes"
    
    
    How to set a mountpoint for a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Enter a mountpoint in the "Mountpoint" text entry area in the mountpoint customization area.
    3. Click on "Apply changes"
    
    
    How to remove a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem you wish to remove on the left-hand side of the screen.
    2. Click the - button.
    
    Hint: Removing a device that already exists on your disk from the "New %(productName)s Installation" does not remove it from the disk. It only resets that device to its original state. To remove a device that already exists on your disk, you must select it from under any of the other detected installations (or "Unknown") and hit the - button.
    
    
    Tips and hints
    
    You can enter sizes for new filesystems that are greater than the total available free space. The installer will come as close as possible to the size you request.
    
    By default, new devices use any/all of your selected disks.
    
    You can change which disks a new device may be allocated from by clicking the configure button (the one with a tools graphic) while that device is selected.
    
    When adding a new mountpoint by clicking the + button, leave the size entry blank to make the new device use all available free space.
    
    When you remove the last device from a container device like an LVM volume group, we will automatically remove that container device to make room for new devices.
    
    When the last partition is removed from a disk, that disk may be reinitialized with a new partition table if we think there is a more appropriate type for that disk.
uk: Ви вибрали налаштовування файлових систем для вашого нового встановлення %(productName)s вручну. Перш ніж ви розпочнете це налаштовування, варто витратити хвилинку на вивчення того, як все працює. Дещо доволі суттєво змінилося.
    
    Найважливішою зміною є створення нових файлових систем у один крок. У вас більше не буде потреби у створення складених пристроїв, зокрема логічних томів LVM у декілька кроків (фізичний том, потім група томів, потім логічний том), — тепер достатньо створити логічний том, а налаштовування фізичних томів та створення групи томів, що їх міститиме, виконає програма. Також програма коригуватиме розмір групи томів після додавання, вилучення або зміни розмірів логічних томів. Вам не потрібно буде перейматися нудними подробицями.
    
    
    Компонування екрана
    
    У лівій частині вікна буде показано список операційних систем, які було виявлено на цьому комп’ютері. Пункт нової системи %(productName)s показано на початку списку. Ви можете натискати пункти встановлених систем для того, щоб переглянути список файлових системи відповідної операційної системи.
    
    Під списком встановлених систем та точок монтування ліворуч показано кнопки для додавання нової файлової системи, вилучення позначених файлових систем та налаштовування позначеної файлової системи.
    
    За допомогою правої частини вікна можна налаштовувати поточну позначену точку монтування.
    
    Внизу ліворуч ви побачите резюме щодо дисків, які ви наказали програмі використати під час встановлення. Ви можете натиснути фрагменти тексту, позначені синім кольором, щоб переглянути докладні дані щодо вибраних вами дисків.
    
    
    Створення нової файлової системи на новому пристрої
    
    1. Натисніть кнопку «+».
    2. Вкажіть точку монтування та розмір. (Підказка: наведіть вказівник миші на поля для введення тексту, щоб переглянути панелі з довідковою інформацією щодо полів.)
    3. Виберіть нову точку монтування під пунктом «Нове встановлення %(productName)s» у лівій частині і налаштуйте її відповідно до ваших потреб.
    
    
    Повторне форматування пристрою або файлової системи, яка вже існує на диску
    
    1. Позначте пункт файлової системи у лівій частині вікна.
    2. Натисніть пункт «Налаштувати» на панелі налаштовування точки монтування у правій частині вікна.
    3. Позначте пункт «Переформатувати», виберіть тип файлової системи і, якщо потрібно, вкажіть точку монтування у полі «Точка монтування».
    4. Натисніть кнопку «Застосувати зміни».
    
    
    Встановлення точки монтування для файлової системи, яка вже існує на диску
    
    1. Позначте файлову систему зі списку у лівій частині вікна.
    2. Вкажіть точку монтування у полі «Точка монтування» на панелі налаштовування точки монтування.
    3. Натисніть кнопку «Застосувати зміни».
    
    
    Вилучення файлових систем, які вже існують на диску
    
    1. Позначте пункт файлової системи, яку ви хочете вилучити у списку, розташованому у лівій частині вікна.
    2. Натисніть кнопку «-».
    
    Підказка: вилучення пристрою, який вже існує на диску, зі списку «Нове встановлення %(productName)s» не вилучить його з диска. Таке вилучення лише поверне пристрій до початкового стану. Для вилучення пристрою, який вже існує на вашому диску, вам слід позначити його у списку будь-якої іншої виявленої системи (або гілці «Невідомо») і натиснути кнопку «-».
    
    
    Підказки і настанови
    
    Ви можете вказувати розміри нових файлових систем, які перевищуватимуть загальний об’єм доступного місця. Засіб встановлення спробує якомога точніше виконати ваші запити.
    
    Типово нові пристрої використовують будь-які або всі позначені вами диски.
    
    Ви можете змінити перелік дисків, на яких буде розміщено новий пристрій, натисканням кнопки налаштовування (кнопку з відкруткою на гайковим ключем), якщо у списку позначено відповідний пристрій.
    
    Під час додавання нової точки монтування натисканням кнопки «+» не заповнюйте поле розміру, щоб для нового пристрою було використано все доступне вільне місце.
    
    Якщо ви вилучите останній пристрій з пристрою-контейнера, подібного до групи томів LVM, програма автоматично вилучить пристрій-контейнер для того, щоб звільнити місце для нових пристроїв.
    
    Після вилучення з диска останнього розділу цей диск може бути повторно ініціалізовано новою таблицею розділів, якщо програма вважатиме, що для цього диска можна визначити кращий тип.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
uk: Ви наказали засобу встановлення пропустити встановлення завантажувача. Ймовірно, ви не зможете завантажити вашу систему.

en: You have no working NTP server configured
uk: Вами не вказано працездатного сервера NTP

en: You have provided a weak passphrase: %s
uk: Вами вказано надто простий пароль: %s

en: You have provided a weak password.
    Would you like to use it anyway?
uk: Вами вказано надто простий пароль.
    Хочете скористатися ним попри простоту?

en: You have provided a weak password. Press Done again to use anyway.
uk: Вами вказано надто простий пароль. Натисніть «Готово» ще раз, якщо слід використовувати саме цей пароль.

en: You have provided a weak password: %s
    Would you like to use it anyway?
uk: Вами вказано надто простий пароль: %s.
    Хочете використати його попри простоту?

en: You have provided a weak password: %s. Press Done again to use anyway.
uk: Вами вказано надто простий пароль: %s. Натисніть кнопку «Готово» ще раз, якщо слід використовувати саме цей пароль.

en: You haven't created any mount points for your %(product)s %(version)s installation yet.  You can:
uk: Вами ще не створено жодних точок монтування для вашого встановлення %(product)s %(version)s. Варіанти ваших дій:

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while this scan completes.
uk: Доки система виконує повторний пошук дисків, ви можете <a href="">повернутися до основного меню</a>
    і вказати інші параметри встановлення системи.

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
uk: Ви можете додати розкладку клавіатури позначенням її у списку нижче:

en: You may input a comma-separated list of group names and group IDs here.
    Groups that do not already exist will be created; specify their GID in parentheses.
uk: Тут можна вказати список назв та ідентифікаторів груп, відокремлених комами.
    Групи, яких ще не існує, буде створено. Вкажіть ідентифікатори таких груп у дужках.

en: You must create a new filesystem on the root device.
uk: Вам слід створити нову файлову систему на кореневому пристрої.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
uk: Слід вказати пароль користувача root та підтвердити його, ввівши ще раз.

en: You need more space on the following file systems:
uk: Потрібно більше місця на наступних файлових системах:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
uk: Якщо ви хочете використовувати NTP, вам слід спочатку налаштувати доступ до мережі

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
uk: Ви прокинулися десь у Тімбукту, ви здійснили подорож у майбутнє на 6 місяців. Але у ОС вади, повсюди вади. Вади, з якими доведеться якось боротися. Ця ОС майбутнього не є стабільною ОС, на яку можна покластися. Її призначено лише для тестування.

en: Your current <a href=""><b>%(product)s</b> software selection</a> requires <b>%(total)s</b> of available space, including <b>%(software)s</b> for software and <b>%(swap)s</b> for swap space.
uk: <a href="">Поточний набір програмного забезпечення <b>%(product)s</b></a> потребує <b>%(total)s</b> вільного місця для встановлення, зокрема <b>%(software)s</b> для програмного забезпечення і <b>%(swap)s</b> для резервної пам’яті на диску.

en: Your customizations will result in the following changes taking effect after you return to the main menu and begin installation:
uk: Вказані вами налаштування призведуть до таких змін на позначених вами дисках після повернення до основного меню і започаткування встановлення:

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
uk: У вашій системі є "брудні" файлові системи, які не були вибрані для підключення. Натисніть "Enter", щоб перейти у оболонку, у якій можна виконати fsck та підключити ці розділи. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
uk: Систему було підключено у %(rootPath)s.
    
    Натисніть <Enter>, щоб перейти у оболонку. Якщо ви хочете зробити вашу систему кореневим оточенням, виконайте команду:
    
    	chroot %(rootPath)s.
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
uk: Систему підключено у каталог %s.

en: _Accept Changes
uk: П_ідтвердити зміни

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add FCoE Disk(s)
uk: _Додати диски FCoE

en: _Add ZFCP LUN...
uk: _Додати ZFCP LUN…

en: _Add a disk...
uk: _Додати диск…

en: _Add mount point
uk: _Додати точку монтування

en: _Add user to the following groups:
uk: _Додати користувача до таких груп:

en: _Advanced...
uk: Д_одатково…

en: _Airplane Mode
uk: Режим _літака

en: _Auto-detected installation media:
uk: _Автоматично визначений носій для встановлення:

en: _Begin Installation
uk: _Почати встановлення

en: _Bind targets to network interfaces
uk: П_рив’язати пристрої до інтерфейсів мережі

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Cancel & Return to Custom Partitioning
uk: _Скасувати і повернутися до нетипового поділу на розділи

en: _Choose an ISO
uk: Ви_брати ISO

en: _Click here to create them automatically.
uk: _Натисніть, щоб створення відбулося у автоматичному режимі.

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Configuration URL
uk: _Адреса налаштувань

en: _Configure...
uk: _Налаштувати…

en: _Confirm password
uk: _Підтвердити пароль

en: _Confirm:
uk: Під_твердження:

en: _Continue
uk: П_родовжити

en: _Custom partitioning
uk: _Нетипове розбиття на розділи

en: _Delete
uk: Ви_лучити

en: _Delete It
uk: Ви_лучити її

en: _Discovery Authentication Type:
uk: _Тип розпізнавання під час пошуку:

en: _Do not install bootloader
uk: _Не встановлювати завантажувач

en: _Done
uk: _Готово

en: _Enable HTTP Proxy
uk: _Увімкнути проксі-сервер HTTP

en: _Encrypt
uk: За_шифрувати

en: _Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
uk: За_шифрувати дані. Пароль буде встановлено пізніше.

en: _Exit Installer
uk: _Перервати встановлення

en: _FTP Proxy
uk: Прокс_і-сервер FTP

en: _Filter By:
uk: _Критерій фільтрування:

en: _Finish configuration
uk: За_вершити налаштовування

en: _Full disk summary and bootloader...
uk: _Повне резюме щодо диска і завантажувач…

en: _Full name
uk: І_м'я повністю

en: _Get me out of here!
uk: _Випустіть мене звідси!

en: _Go
uk: Пе_рейти

en: _Hostname:
uk: _Назва вузла:

en: _I accept my fate.
uk: _Така моя доля, погоджуюся.

en: _INSTALLATION DESTINATION
uk: _МІСЦЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

en: _INSTALLATION SOURCE
uk: _ДЖЕРЕЛО ВСТАНОВЛЕННЯ

en: _ISO file:
uk: _Файл ISO:

en: _KEYBOARD
uk: _КЛАВІАТУРА

en: _Key:
uk: _Ключ:

en: _LANGUAGE SUPPORT
uk: _ПІДТРИМКА МОВ

en: _Log In
uk: _Увійти

en: _Method
uk: С_посіб

en: _Modify Software Source
uk: З_мінити джерело програм

en: _Modify Storage Layout
uk: З_мінити компонування дисків

en: _Modify...
uk: З_мінити…

en: _Multipath Devices
uk: Пристрої за _багатьма шляхами

en: _NETWORK CONFIGURATION
uk: _НАЛАШТОВУВАННЯ МЕРЕЖІ

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Network Name
uk: _Назва мережі

en: _No
uk: _Ні

en: _Node login authentication type:
uk: Тип розпізнавання на _вузлі:

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _On the network:
uk: _Мережа:

en: _Options
uk: _Параметри

en: _Other SAN Devices
uk: _Інші пристрої SAN

en: _Passphrase:
uk: _Пароль:

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Preserve
uk: З_берегти

en: _Proxy setup...
uk: _Налаштувати проксі-сервер…

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Quit installer
uk: Ви_йти зі встановлювача

en: _ROOT PASSWORD
uk: _ПАРОЛЬ ROOT

en: _Reboot
uk: П_ерезавантажити

en: _Reclaim space
uk: _Отримати місце

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: _Rescan Disks
uk: _Повторний пошук дисків

en: _Reset All
uk: С_касувати всі зміни

en: _Retry Discovery
uk: П_овторити пошук

en: _Reverse CHAP Username:
uk: І_м'я користувача зворотного CHAP:

en: _Root Password:
uk: _Пароль адміністратора:

en: _SOFTWARE SELECTION
uk: _ВИБІР ПРОГРАМ

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save Changes
uk: _Зберегти зміни

en: _Save Passphrase
uk: З_берегти пароль

en: _Search
uk: _Шукати

en: _Select
uk: По_значити

en: _Select the type of device you wish to add
uk: _Вибрати тип пристрою, який слід додати

en: _Set as Boot Device
uk: З_робити завантажувальним пристроєм

en: _Shrink
uk: З_меншити

en: _Socks Host
uk: _Вузол Socks

en: _Start Discovery
uk: По_чати пошук

en: _Stop Hotspot...
uk: З_упинити обчислювальний вузол…

en: _Target IP Address:
uk: _Цільова адреса IP:

en: _Target:
uk: _Призначення:

en: _Test the layout configuration below:
uk: _Перевірити налаштування розкладки можна нижче:

en: _USER CREATION
uk: С_ТВОРЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ

en: _Unlock
uk: _Розблокувати

en: _Update Settings
uk: _Оновити параметри

en: _Use Authentication
uk: Ви_користовувати розпізнавання

en: _Use as Hotspot...
uk: _Використовувати як обчислювальний вузол…

en: _Username
uk: _Користувач

en: _Verify
uk: Пере_вірити

en: _Volume Group:
uk: _Група томів:

en: _Yes
uk: _Так

en: _zSeries Devices
uk: Пристрої _zSeries

en: checked
uk: позначено

en: column
uk: стовпчик

en: container
uk: контейнер

en: description
uk: опис

en: disk free
uk: вільно на диску

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
uk: приклад: «20 GB», «500mb» (без лапок)

en: empty password
uk: порожній пароль

en: englishName
uk: назваАнглійською

en: fs free
uk: вільно у фс

en: iSCSI _Initiator Name:
uk: Назва _ініціатора iSCSI:

en: label
uk: мітка

en: local ISO file
uk: локальний файл ISO

en: name
uk: назва

en: nativeName
uk: назваРідною

en: no
uk: ні

en: selected
uk: вибрано

en: storage configuration failed: %s
uk: спроба налаштувати сховище завершилася невдало: %s

en: summary
uk: резюме

en: team
uk: команда

en: testing status...
uk: тестування стану…

en: unplugged
uk: від’єднано

en: use
uk: використання

en: yes
uk: так
