Anaconda - en to tr translation catalogue (585 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
tr: 	Kurulum tamamlandı.  Çıkmak için dönün

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
tr: 
    
    Bilinmeyen Hata.  Durduruluyor.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
tr: 
    
    
    UYARI!!! VNC sunucusu PAROLASIZ çalışıyor!
    Eğer sunucuyu daha güvenli hale getirmek isterseniz
     vncpassword=<parola> açılış seçeneğini kullanabilirsiniz.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
tr: 
    
    VNC'yi bir parola ile çalıştırmayı seçtiniz.

en: 
    Press <return> to reboot your system.
tr: 
    Sisteminizi yeniden başlatmak için <return> basın.

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue |
      'r' to refresh]:
tr: Lütfen yukarıdakilerden seçiminizi yapın. [çıkmak için 'q' |
    devam etmek için 'c' | yenilemek için 'r']:

en:  IPv4 Address: %(addr)s Netmask: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s
tr:  IPv4 Adresi: %(addr)s Ağ maskesi: %(netmask)s Ağ geçidi: %(gateway)s

en:  IPv6 Address: %(addr)s/%(prefix)d
tr:  IPv6 Adresi: %(addr)s/%(prefix)d

en:  Starting text mode.
tr:  Metin kipi başlatılıyor.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
tr:  Kabuktan çıktığınızda sistem kendiliğinden tekrar başlatılacaktır.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
tr: Bir kök uçbirimde
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
    komutunu çalıştırarak metin kipinde kurulumu deneyin.

en: %(count)d disk selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free | %(count)d disks selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free
tr[0]: %(count)d disk seçildi; %(capacity)s kapasite; %(free)s boş
tr[1]: %(count)d disk seçildi; %(capacity)s kapasite; %(free)s boş

en: %(desc)s must not be larger than %(max)dMB.
tr: %(desc)s %(max)dMB'den büyük olmamalıdır.

en: %(desc)s must not be smaller than %(min)dMB.
tr: %(desc)s %(min)dMB'den küçük olmamalıdır.

en: %(deviceName)s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %(fsType)s filesystem on %(deviceType)s
tr: %(deviceType)s üzerindeki %(fsType)s dosya sistemi kullanılırken grub2'nun core.img yerleştirmesi için %(deviceName)s boş alana sahip olmayabilir.

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
tr: %(productName)s %(productVersion)s KURULUM

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
tr: %(productName)s %(productVersion)s kurulumu

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
tr: %(name)s konağına %(productName)s %(productVersion)s kurulumu

en: %(product_name)s requires %(needed_ram)s MB of memory to install, but you only have %(total_ram)s MB on this machine.
tr: %(product_name)s kurulumu için %(needed_ram)s MB bellek gerekiyor, fakat siz bu makinede sadece %(total_ram)s MB'a sahipsiniz.

en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
tr[0]: %d _depolama aygıtı seçildi
tr[1]: %d _depolama aygıtları seçildi

en: %s (confirm):
tr: %s (onayla):

en: %s cannot be encrypted
tr: %s şifrelenemez.

en: %s cannot be on an encrypted block device.
tr: %s şifrelenmiş blok aygıtı olamaz.

en: %s free
tr: %s boş

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
tr: %s eksik. Güvenlik duvarı kurulamıyor.

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
tr: %s sisteminize başarıyla kuruldu ve kullanmaya hazır! Şimdi devam edin ve kullanmaya başlamak için yeniden başlayın!

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  When you are ready, reboot your system to start using it!
tr: %s sisteminize başarıyla kuruldu ve kullanmaya hazır!  Hazır olduğunuzda, kullanmak için sisteminizi yeniden başlatın!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done.  Finish it and then click the Finish configuration button please.
tr: %s şimdi sisteminize başarıyla yüklendi ama bazı yapılandırmaların tamamlanması gerekiyor. Bitirin ve sonrasında lütfen Yapılandırmayı Bitir düğmesine tıklayın.

en: %s must be on a primary partition.
tr: %s birincil bölüm üzerinde olmalıdır.

en: %s timezone
tr: %s zaman dilimi

en: %s to switch layouts.
tr: Düzenler arası geçiş için %s

en: %s:
tr: %s

en: /boot filesystem
tr: /boot dosya sistemi

en: <b>Authentication required by wireless network</b>
tr: <b>Kablosuz ağ kimlik doğrulama gerektiriyor</b>

en: <b>Device _Type:</b>
tr: <b>Aygıt _Türü:</b>

en: <b>Disk rescan complete.</b>
tr: <b>Disk taraması tamamlandı</b>

en: <b>File _System:</b>
tr: <b>Dosya _Sistemi:</b>

en: <b>Mount _Point:</b>
tr: <b>Bağlama _Noktası:</b>

en: <b>Partition scheme:</b>
tr: <b>Bölümlendirme şeması:</b>

en: <b>Pass_word</b>
tr: <b>Paro_la</>

en: <b>Tip:</b> Keep your username shorter than 32 characters and do not use spaces.
tr: <b>İpucu:</b> Kullanıcı adınızı 32 karakterden kısa tutun ve boşluk kullanmayın.

en: <b>User_name</b>
tr: <b>Kulla_nıcı adı</b>

en: <b>_Desired Capacity:</b>
tr: <b>_İstenen Kapasite:</b>

en: <b>_Label:</b>
tr: <b>_Etiket:</b>

en: <b>_Proxy URL</b>
tr: <b>_Proxy Adresi</b>

en: <span font-desc="Cantarell 11">A_utomatically configure my %(productName)s installation to the disk(s) I selected and return me to the main menu.</span>
tr: <span font-desc="Cantarell 11">%(productName)s'nın seçtiğim disk(ler)e kurulumunu otomatik olarak yapılandır ve beni ana menüye geri götür.</span>

en: <span font-desc="Cantarell 11">I want to review/_modify my disk partitions before continuing.</span>
tr: <span font-desc="Cantarell 11">Devam etmeden önce disk bölümlerimi gözden geçirmek/değiştir_mek istiyorum.</span>

en: <span foreground='grey' style='italic'>Free space</span>
tr: <span foreground='grey' style='italic'>Boş alan</span>

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
tr: <span size="small" foreground="white">MÜSAİT ALAN</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
tr: <span size="small" foreground="white">TOPLAM ALAN</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
tr: <span size="small"><b>Örnek:</b> alt.benimsitem.org:3128</span>

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
tr: KLAVYE DÜZENİ EKLE

en: ADD A NEW MOUNT POINT
tr: YENİ BAĞLAMA NOKTASI EKLE

en: ADD iSCSI STORAGE TARGET
tr: iSCSI DEPOLAMA HEDEFİ EKLE

en: ADVANCED USER CONFIGURATION
tr: GELİŞMİŞ KULLANICI YAPILANDIRMA

en: Action
tr: Eylem

en: Add
tr: Ekle

en: Add FCo_E SAN...
tr: FCo_E SAN ekle...

en: Add _iSCSI Target...
tr: _iSCSI Hedefi ekle...

en: Add a new mountpoint.
tr: Yeni bir bağlama noktası ekle

en: Add and mark for usage NTP servers
tr: Kullanılacak NTP sunucuları için ekle ve seç

en: Add device
tr: Aygıt ekle

en: Add layout
tr: Düzeni ekle

en: Add-Ons for Selected Environment
tr: Seçilen Ortam için Eklentiler

en: Administrator %s will be created
tr: Yönetici %s oluşturulacak

en: Alt + Shift to switch layouts.
tr: Düzenler arasında geçiş için Alt + Shift

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
tr: Kurulum sırasında bilinmeyen bir hata oluştu. Ayrıntılar aşağıda.

en: Apply configuration in installer
tr: Kurucuda yapılandırmayı uygula

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
tr: %s üzerindeki tüm veriyi silmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
tr: Kurulum işlemini sonlandırmak
    istediğinize emin misiniz?

en: As large as possible
tr: Mümkün olduğu kadar büyük

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
tr: %s üzerindeki vnc istemcisine bağlantı deneniyor...

en: Authentication
tr: Kimlik doğrulama

en: Authentication required
tr: Kimlik doğrulama gerekiyor

en: Authentication required by wireless network
tr: Kablosuz ağ kimlik doğrulama gerektiriyor

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
tr: Otomatik bölümlendirme başarısız. Detaylar için tıklayın.

en: Automatic partitioning selected
tr: Otomatik bölümlendirme seçildi

en: Autopartitioning Options
tr: Otomatik Bölümlendirme Seçenekleri

en: Available regions
tr: Uygun bölgeler

en: Available timezones in region %s
tr: %s bölgesinde uygun zaman dilimleri.

en: Base Environment
tr: Temel Ortam

en: Base environment
tr: Temel ortam

en: CONFIGURATION
tr: YAPILANDIRMA

en: CONFIGURE %(container_type)s
tr: %(container_type)s YAPILANDIR

en: CONFIGURE MOUNT POINT
tr: BAĞLAMA NOKTASI YAPILANDIR

en: CREATE USER
tr: KULLANICI OLUŞTUR

en: CUSTOMIZATION
tr: ÖZELLEŞTİRME

en: C_onfigure...
tr: Y_apılandır...

en: Cable unplugged
tr: Kablo çıkarıldı

en: Can't apply configuration, device activation failed.
tr: Yapılandırma uygulanamadı, aygıt etkinleştirme başarısız.

en: Can't have a question in command line mode!
tr: Komut satırı kipinde bir soru olamaz!

en: Cancel & _add more disks
tr: İptal et & d_aha fazla disk ekle

en: Capacity
tr: Kapasite

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
tr: Değişiklikler sadece yüklenen sistemde uygulanacaktır. Kurulum süreci için klavye yapılandırması için masaüstünün aracını kullanın.

en: Checking image checksum
tr: İmajın dosya özeti denetleniyor

en: Checking software dependencies...
tr: Yazılım bağımlılıkları denetleniyor...

en: Checking storage configuration...
tr: Depolama yapılandırması denetleniyor...

en: Choose an installation source type.
tr: Bir kurulum kaynak türü seçin.

en: Click for help.
tr: Yardım için tıkla.

en: Close
tr: Kapat

en: Closest mirror
tr: En yakın ayna

en: Complete!
tr: Tamamlandı!

en: Configuration not saved: gateway or netmask missing in static configuration
tr: Yapılandırma kaydedilmedi: ağ geçidi veya ağ maskesi sabit yapılandırmada eksik

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Configure device %s
tr: %s aygıtını yapılandır

en: Configure selected mountpoint.
tr: Seçilen bağlama noktasını yapılandır.

en: Configuring addons
tr: Eklentiler yapılandırılıyor

en: Configuring device %s.
tr: %s aygıtı yapılandırılıyor.

en: Configuring installed system
tr: Yüklenen sistem yapılandırılıyor

en: Connect automatically after reboot
tr: Yeniden başlatıldıktan sonra otomatik olarak bağlan

en: Connected
tr: Bağlandı

en: Connected!
tr: Bağlandı!

en: Connected: %(list_of_interface_names)s
tr: Bağlandı: %(list_of_interface_names)s

en: Connecting
tr: Bağlanıyor

en: Connecting...
tr: Bağlanıyor...

en: Connection failed
tr: Bağlantı başarısız

en: Continue
tr: Devam Et

en: Create a _home directory for this user.
tr: Bu kullanıcı için bir _ev dizini oluştur.

en: Create a new %(container_type)s ...
tr: Yeni bir %(container_type)s oluştur ...

en: Create new mount points by clicking the '+' button.
tr: '+' düğmesine tıklayarak yeni bağlama noktaları oluşturun.

en: Create or select %(container_type)s
tr: %(container_type)s oluştur ya da seç

en: Creating users
tr: Kullanıcılar oluşturuluyor

en: Current layout: '%s'. Add more layouts to enable switching.
tr: Geçerli düzen: '%s'. Geçişi etkinleştirmek için daha fazla düzen ekleyin.

en: Current layout: '%s'. Click to switch to the next layout.
tr: Geçerli düzen: '%s'. Sonraki düzen için geçişe tıklayın.

en: Custom partitioning selected
tr: Özel bölümlendirme seçildi

en: Custom software selected
tr: Özel yazılım seçildi

en: DATA
tr: VERİ

en: DATE & TIME
tr: TARİH & SAAT

en: DATE & _TIME
tr: TARİH & _SAAT

en: DEFAULT TITLE
tr: VARSAYILAN BAŞLIK

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
tr: DİSK ŞİFRELEME PAROLASI

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
tr: EKRAN değişkeni ayarlanmamış. Metin kipi başlatılıyor.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
tr: DAĞITIM KURULUMU

en: D_evice:
tr: A_ygıt:

en: Delete
tr: Sil

en: Delete _all
tr: _Tümünü sil

en: Delete _all other filesystems in the %s root as well.
tr: %s içindeki tüm diğer dosya sistemlerini sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Description goes here.
tr: Açıklama buraya gelecek.

en: Device Name
tr: Aygıt Adı

en: Device configuration
tr: Aygıt yapılandırması

en: Device description
tr: Aygıt açıklaması

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
tr: Aygıt yeniden yapılandırması başarısız. Ayrıntılar için tıklayın.

en: Device reformat request failed. Click for details.
tr: Aygıt yeniden biçimlendirme isteği başarısız. Detaylar için tıklayın.

en: Device removal request failed. Click for details.
tr: Aygıt kaldırma isteği başarısız. Detaylar için tıklayın.

en: Device resize request failed. Click for details.
tr: Aygıt boyutlandırma isteği başarısız. Detaylar için tıklayın.

en: Device:
tr: Aygıt:

en: Device: %s
tr: Aygıt: %s

en: Disconnected
tr: Bağlantı kesildi

en: Disconnecting
tr: Bağlantı kesiliyor

en: Disconnecting...
tr: Bağlantı kesiliyor...

en: Disk summary goes here
tr: Disk özeti buraya gelecek

en: Disks left unselected here will not be touched.
tr: Burada seçim dışı bırakılan disklere dokunulmayacak.

en: Do you really want to quit?
tr: Gerçekten çıkmak istiyor musunuz?

en: Don't install the latest available software _updates. Install the default versions provided by the install source above.
tr: Mevcut olan en son g_üncellemeleri yükleme. Kurulum kaynağından sağlanan varsayılan sürümleri yükle.

en: Downloading %(url)s (%(pct)d%%)
tr: İndiriliyor %(url)s (%(pct)d%%)

en: Empty
tr: Boş

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: Enter new value for '%s' and press enter
tr: '%s' için yeni bir değer girin ve enter'a basın

en: Enterprise
tr: Kurumsal

en: Error
tr: Hata

en: Error checking software dependencies
tr: Yazılım bağımlılıkları denetlenmesinde hata

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
tr: Yazılım bağımlılıkları denetlemesinde hata. Detaylar için tıklayın.

en: Error checking storage configuration
tr: Depolama yapılandırması denetlenirken hata oluştu

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
tr: Depolama yapılandırması denetlenirken hata. Ayrıntılar için tıklayın.

en: Error setting up ISO file
tr: ISO dosyası ayarlanırken hata

en: Error setting up software source
tr: Yazılım kaynağı kurulum hatası

en: Example:
tr: Örnek:

en: Exit
tr: Çıkış

en: Failed to add new device. Click for details.
tr: Yeni aygıt ekleme başarısız. Detaylar için tıklayın.

en: Failed to save storage configuration...
tr: Depolama yapılandırmasının kaydedilmesinde hata.

en: Failed to set up installation source
tr: Kurulum kaynağı inşası başarısız

en: Failed to set up installation source. Check the source address.
tr: Kurulum kaynağı inşası başarısız. Kaynak adresi gözden geçirin.

en: Failed to set up installation source; check the repo url
tr: Kurulum kaynağı inşasında hata; repo adresini denetleyin

en: Failed to set up installation source; check the repo url and proxy settings
tr: Kurulum kaynağı inşası başarısız; repo adresini ve proxy ayarlarını denetleyin

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
tr: Şifrelenen blok aygıtının kilidi açılamadı. Detayları gözden geçirin.

en: Fair
tr: Orta

en: Fatal Error
tr: Önemli Hata

en: Filesystem
tr: Dosya sistemi

en: Firmware missing
tr: Yazılım eksik

en: Free
tr: Boş

en: Free space available for use.
tr: Kullanım için mevcut boş alan.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
tr: Boş alan mevcut değil fakat var olan bölümlerden elde edilebilir.

en: Full name cannot contain colon characters
tr: Tam ad noktalama işaretleri içeremez

en: Gateway
tr: Geçit

en: Generating initramfs
tr: initramfs üretiliyor

en: Generating updated storage configuration
tr: Güncellenen depolama yapılandırması üretiliyor

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
tr[0]: %d denemeden sonra bağlantı girişiminden vazgeçilecek!
tr[1]: %d denemeden sonra bağlantı girişiminden vazgeçilecek!

en: Good
tr: Güzel

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
tr: Grafik kipinde kurulum mevcut değil. Metin kipinde kurulum başlatılıyor.

en: Group Membership
tr: Grup Üyeliği

en: Group Name
tr: Grup Adı

en: Group Password
tr: Grup Parolası

en: Hardware Address
tr: Donanım Adresi

en: Help
tr: Yardım

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
tr: Burada geçerli yazılım seçiminiz için ne kadar boş alan gerektiğini açıklayacağız.

en: Here we'll describe what your options are.
tr: Burada seçeneklerinizin ne olduğunu açıklayacağız.

en: Home Directory
tr: Ev Dizini

en: Home _directory:
tr: Ev _dizini:

en: Hostname
tr: Konak adı

en: Hostname is not valid: %s
tr: Konak adı geçerli değil: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
tr: Konak Adı 255 veya daha az karakter uzunluğunda olmalıdır.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
tr: Konak Adı  'a-z', 'A-Z', veya '0-9' aralığında olan geçerli bir karakter ile başlamalıdır.

en: Hostname: %s
tr: Konak adı: %s

en: INSTALLATION DESTINATION
tr: KURULUM HEDEFİ

en: INSTALLATION OPTIONS
tr: KURULUM SEÇENEKLERİ

en: INSTALLATION SOURCE
tr: KURULUM KAYNAĞI

en: INSTALLATION SUMMARY
tr: KURULUM ÖZETİ

en: INSTALLATION _DESTINATION
tr: KURULUM HE_DEFİ

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: IPv4 Address
tr: IPv4  Adresi

en: IPv4 address or %s for DHCP
tr: IPv4 adresi veya DHCP için %s

en: IPv4 gateway
tr: IPv4 ağ geçidi

en: IPv4 netmask
tr: IPv4 ağ maskesi

en: IPv6 Address
tr: IPv6 Adresi

en: IPv6 default gateway
tr: IPv6 varsayılan ağ geçidi

en: Install
tr: Kur

en: Install the live CD to your hard disk
tr: Canlı CD'yi sabit diskinize yükleyin

en: Install to Hard Drive
tr: Sabit Diske Kur

en: Installation
tr: Kurulum

en: Installation requires partitioning of your hard drive. Select what space to use for the install target.
tr: Kurulum sabit diskinizin bölümlendirmesini gerektiriyor. Hangi alanın kurulum hedefi için kullanılacağını seçin.

en: Installation source
tr: Kurulum kaynağı

en: Installation source needs to be set up first.
tr: İlk olarak kurulum kaynaklarının ayarlanması gerekiyor.

en: Installation source not set up
tr: Kurulum kaynağı inşa edilmemiş

en: Installing
tr: Kuruluyor

en: Installing bootloader
tr: Önyükleyici yükleniyor

en: Installing software
tr: Yazılım kuruluyor

en: Interface
tr: Arayüz

en: Invalid group name: %s
tr: Geçersiz grup adı: %s

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
tr: Geçersiz bölüm boyutu belirlendi. Geçerli bir tamsayı kullanın.

en: Invalid timezone
tr: Geçersiz saat dilimi

en: Invalid username
tr: Geçersiz kullanıcı adı

en: KEYBOARD LAYOUT
tr: KLAVYE DÜZENİ

en: LANGUAGE SUPPORT
tr: DİL DESTEĞİ

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
tr: DÜZENLER ARASI GEÇİŞ SEÇENEKLERİ

en: LOCALIZATION
tr: YERELLEŞTİRME

en: Label:
tr: Etiket:

en: Label: %s
tr: Etiket: %s

en: Layout switching not configured.
tr: Düzenler arası geçiş yapılandırılmadı.

en: Local Standard Disks
tr: Yerel Standart Diskler

en: Local media
tr: Yerel ortam

en: MANUAL PARTITIONING
tr: ELLE BÖLÜMLENDİRME

en: MEDIA VERIFICATION
tr: ORTAM DOĞRULAMASI

en: Make this user administrator
tr: Bu kullanıcıyı yönetici yap

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
tr: Aşağıdan bağlama noktası oluşturduktan
    sonra daha fazla özelleştirme seçeneği
    mevcut olacak.

en: Mountpoint
tr: Bağlama noktası

en: Move selected layout down
tr: Seçilen düzeni aşağı taşı

en: Move selected layout up
tr: Seçilen düzeni yukarı taşı

en: NETWORK CONFIGURATION
tr: AĞ YAPILANDIRMASI

en: NFS mount options
tr: NFS bağlama seçenekleri

en: NFS server %s
tr: %s NFS sunucusu

en: N_FS mount options:
tr: N_FS bağlama seçenekleri:

en: Name
tr: Ad

en: Nameservers (comma separated)
tr: İsim sunucuları (virgülle ayırarak)

en: Network
tr: Ağ

en: Network Name
tr: Ağ Adı

en: Network configuration
tr: Ağ yapılandırması

en: New %(name)s %(version)s Installation
tr: Yeni %(name)s %(version)s Kurulumu

en: New Device
tr: Yeni Aygıt

en: New value
tr: Yeni değer

en: No *.iso files found in device root folder
tr: Aygıt kök dizininde hiç *.iso dosyası bulunmadı

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
tr: Disk tespit edilemedi. Lütfen bilgisayarınızı kapatın, en az bir disk bağlayın ve kurulumu tamamlamak için yeniden başlatın.

en: No disks selected
tr: Hiçbir disk seçilmedi.

en: No disks selected.
tr: Disk seçilmedi.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
tr: Hiç disk seçilmedi; lütfen yükleme yapılacak en az bir disk seçin.

en: No installation source available
tr: Hiç kurulum kaynağı mevcut değil

en: No network devices available
tr: Ağ aygıtları mevcut değil

en: No user will be created
tr: Kullanıcı oluşturulmayacak

en: None
tr: Hiçbiri

en: Not connected
tr: Bağlanmadı

en: Not enough RAM
tr: RAM yetersiz

en: Not enough free space on selected disks.
tr: Seçilen diskler üzerinde yeterli boş alan yok.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
tr: Geçerli yazılım seçimi için dosya sistemlerinde yeterli alan yok. Ek %s gerekli.

en: Not resizeable
tr: Yeniden boyutlandırılamaz

en: Note:  The settings you make on this screen will not be applied
    until you click on the main menu's 'Begin Installation' button.
tr: Not: Bu ekran yaptığınız ayarlar ana menü'den 'Kurulumu Başlat'
    düğmesine tıklayana kadar uygulanmayacaktır.

en: Nothing here yet.
tr: Burada henüz hiçbir şey yok.

en: Nothing selected
tr: Hiçbir şey seçilmedi

en: OK
tr: Tamam

en: Optional proxy password.
tr: İsteğe bağlı proxy parolası.

en: Optional proxy username.
tr: İsteğe bağlı proxy kullanıcı adı.

en: Or, assign new mount points to existing partitions after selecting them below.
tr: Ya da, aşağıdan seçtikten sonra mevcut bölümlere yeni bağlama noktaları atayın.

en: PRE-RELEASE / TESTING
tr: ÖN-SÜRÜM / DENEME

en: P_roxy URL:
tr: P_roxy Adresi:

en: Parent
tr: Ebeveyn

en: Partition Scheme Options
tr: Bölümlendirme Şeması Seçenekleri

en: Pass_word:
tr: Paro_la:

en: Passphrases do not match.
tr: Parolalar uyuşmuyor.

en: Password
tr: Parola

en: Password (confirm):
tr: Parola (onaylayın):

en: Password is not set.
tr: Parola belirlenmedi.

en: Password is set.
tr: Parola belirlendi.

en: Password set.
tr: Parola belirlendi.

en: Password:
tr: Parola:

en: Passwords do not match!
tr: Parolalar uyuşmuyor!

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network
tr: Parolalar veya şifreleme anahtarları kablosuz ağa
    erişmek için gereklidir

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network '%(network_id)s'.
tr: '%(network_id)s' kablosuz ağına erişmek için
    parolalar veya şifreleme anahtarları gerekiyor

en: Performing post-installation setup tasks
tr: Yükleme sonrası kurulum görevleri icra ediliyor

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
tr: Sonraki adıma devam etmeden önce lütfen işaretlenmiş maddeleri tamamlayın.

en: Please create a name for this %(container_type)s and select at least one disk below.
tr: Lütfen bu %(container_type)s için ad oluşturun ya da aşağıdan en az bir disk seçin.

en: Please enter a valid mountpoint.
tr: Lütfen geçerli bir bağlama noktası girin.

en: Please enter a valid name.
tr: Geçerli bir isim girin.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
tr: Kuruluma başlamak için lütfen %s'e vnc istemcisi ile bağlanın.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
tr: Lütfen VNC parolası girin. Bunu iki kez yazmalısınız.
    Parola belirlemek istemiyorsanız boş bırakın

en: Please respond 'yes' or 'no':
tr: Lütfen 'evet' ya da 'hayır' olarak cevaplayın:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
tr: Yeni kök parolası seçin. Bunu iki kez yazmanız gerecek.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
tr: Lütfen zaman dilimi seçin.\n
    Sayıları kullanın veya doğrudan isimlerini girin [b: bölge listesi, q: çıkış]:

en: Preparing to install
tr: Yüklemek için hazırlanıyor

en: Preparing transaction from installation source
tr: Yükleme kaynağından işlem hazırlanıyor

en: Press ENTER to continue
tr: Devam etmek için ENTER'a basın.

en: Press enter to exit.
tr: Çıkmak için Enter'a basın.

en: Preview layout
tr: Düzeni önizle

en: Processing...
tr: İşleniyor...

en: Progress
tr: İlerleme

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: RAID0 <span foreground="grey">(Performance)</span>
tr: RAID0 <span foreground="grey">(Performans)</span>

en: RESCAN DISKS
tr: DİSKLERİ YENİDEN TARA

en: ROOT PASSWORD
tr: KÖK PAROLASI

en: Re_format
tr: Yeniden _biçimlendir

en: Read-Only
tr: Salt-Okunur

en: Refresh
tr: Yenile

en: Reload storage configuration from disk.
tr: Depolama yapılandırmasını diskten tekrar yükle.

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove layout
tr: Düzeni kaldır

en: Remove the selected mountpoint(s).
tr: Seçili bağlama noktalarını kaldır.

en: Replace Existing Linux system(s)
tr: Mevcut Linux sistem(ler)inin yerine kur

en: Repo URL
tr: Repo Adresi

en: Repo URL set to: %s
tr: Repo adresi ayarlandı: %s

en: Require a password to use this account
tr: Bu hesabı kullanmak için parola gerektir

en: Rescue
tr: Kurtar

en: Rescue Mode
tr: Kurtarma Kipi

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Restoring hardware time...
tr: Donanım saati eski haline getiriliyor...

en: Retry _Log In
tr: _Girişi Tekrar Dene

en: Root account is disabled
tr: Kök hesabı devre dışı

en: Root account is disabled.
tr: Kök hesabı devre dışı.

en: Root password
tr: Kök parola

en: Root password is not set
tr: Kök parolası belirlenmedi

en: Root password is set
tr: Kök parolası belirlendi

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
tr: Bitirdiğiniz zaman %s 'i çalıştırarak sistemi ayırınız.

en: Running post-installation scripts
tr: Kurulum sonrası betikleri yürütülüyor

en: Running pre-installation scripts
tr: Kurulum öncesi betikleri çalıştırılıyor

en: SELECTED DISKS
tr: SEÇİLEN DİSKLER

en: SOFTWARE
tr: YAZILIM

en: SOFTWARE SELECTION
tr: YAZILIM SEÇİMİ

en: SUMMARY OF CHANGES
tr: DEĞİŞİKLİKLERİN ÖZETİ

en: SYSTEM
tr: SİSTEM

en: Saving storage configuration...
tr: Depolama yapılandırması kaydediliyor...

en: Scanning disks.  This may take a moment...
tr: Diskler taranıyor. Biraz zaman alabilir...

en: Search Results:
tr: Arama Sonuçları:

en: Security
tr: Güvenlik

en: Security Key
tr: Güvenlik Anahtarı

en: Select a partition scheme configuration.
tr: Bir bölümlendirme şema yapılandırması seçin.

en: Select additional language support to be installed:
tr: Yüklenecek ek dil desteklerini seçin:

en: Select an ISO to use as install source
tr: Kurulum kaynağı olarak kullanılacak bir ISO seçin

en: Select device containing the ISO file
tr: ISO dosyasını içeren aygıt seçin

en: Select one or more disks this device may reside on.
tr: Bu aygıtta bulunan bir ya da daha fazla disk seçin.

en: Select the device(s) you'd like to install to.  They will be left untouched until you click on the main menu's "Begin Installation" button.
tr: Yüklemek istediğiniz aygıt(lar)ı seçin. Ana menü'den "Kurulumu Başlat" düğmesine tıklayana kadar bunlara dokunulmayacak.

en: Selected Device
tr: Seçilen Aygıt

en: Set hostname
tr: Konak adı belirle

en: Setting up installation source...
tr: Kurulum kaynağı inşa ediliyor.

en: Setting up the installation environment
tr: Kurulum ortamı inşa ediliyor

en: Shrink
tr: Küçült

en: Skip
tr: Atla

en: Software selection
tr: Yazılım seçimi

en: Source changed - please verify
tr: Kaynaklar değişti - lütfen doğrulayın

en: Specialized & Network Disks
tr: Özel & Ağ Diskleri

en: Specified name %s already in use.
tr: Belirtilen %s adı zaten kullanımda.

en: Specify Repo Options
tr: Depo Seçeneklerini Belirtin

en: Speed
tr: Hız

en: Standard Partition
tr: Standart Bölümlendirme

en: Start VNC
tr: VNC'yi başlat

en: Starting Install to Hard Drive
tr: Sabit Diske Kurulum Başlıyor

en: Starting VNC...
tr: VNC Başlatılıyor...

en: Starting automated install
tr: Otomatik kurulum başlatılıyor

en: Starting package installation process
tr: Paket kurulum işlemleri başlıyor

en: Status unknown
tr: Durum bilinmiyor

en: Status unknown (missing)
tr: Durum bilinmiyor (eksik)

en: Strong
tr: Güçlü

en: Subnet Mask
tr: Alt Ağ Maskesi

en: System to Rescue
tr: Kurtarılacak Sistem

en: Target
tr: Hedef

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not offer custom partitioning for full control over the disk layout. Would you like to use VNC mode instead?
tr: Metin kipi sınırlı kurulum seçenekleri sunmaktadır. Disk düzeni üzerinde özel bölümlendirme için tam hakimiyet sağlamamaktadır. Bunun yerine VNC kipini kullanmak ister misiniz?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
tr: Bu bağlama noktası zaten
    kullanımda. Başka dene?

en: That mount point is already in use. Try something else?
tr: Bu bağlama noktası zaten kullanımda. Başka bir tane dene?

en: That mount point is invalid. Try something else?
tr: Bu bağlama noktası geçersiz. Başka bir tane dene?

en: That name is invalid. Try something else?
tr: Bu isim geçersiz. Başka bir tane dene?

en: The %(product_name)s graphical installer requires %(needed_ram)s MB of memory, but you only have %(total_ram)s MB.
tr: %(product_name)s grafiksel kurucusu %(needed_ram)s MB belleği gerektiriyor, fakat siz sadece %(total_ram)s MB'a sahipsiniz.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
tr: 'boot' işletim sisteminin başlatılmasında gerekli dosyaların
    bilgisayarınızda depolandığı alandır.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
tr: 'home' tüm kişisel verilerinizin bilgisayarınızda depolandığı
    alandır.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
tr: 'root' çekirdek sistem dosyalarının ve uygulamalarının
    bilgisayarınızda depolandığı alandır.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
tr: Bilgisayarınızdaki işletim sistemi 'swap' alanını bellek
    azaldığında kullanır.

en: The VNC server is now running.
tr: VNC sunucusu şimdi çalışıyor.

en: The following error occurred while attempting to add an FCoE SAN.  Please check your configuration and try again
tr: Bir FCoE SAN ekleme girişiminde bulunurken hata meydana geldi. Lütfen yapılandırmanızı denetleyin ve tekrar deneyin

en: The password is empty.
tr: Parola boş.

en: The password is set.
tr: Parola belirlendi.

en: The password must be at least six characters long.
tr: Parola en az altı karakter uzunluğunda olmalı.

en: The password you have provided is weak. You will have to press Done twice to confirm it.
tr: Sağladığınız parola zayıf. Onaylamak için Tamam'a iki kere basmanız gerekecek.

en: The password you have provided is weak: %s. You will have to press Done twice to confirm it.
tr: Sağladığınız parola zayıf: %s. Onaylamak için Tamam'a iki kere basmanız gerekecek.

en: The passwords do not match.
tr: Parolalar uyuşmuyor.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
tr: Girdiğiniz parolalar birbirinden farklı. Lütfen tekrar deneyin.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
tr: Kurtarma ortamı Linux kurulumunuzu bulmaya çalışacak ve %s dizini altına bağlayacak. Bundan sonra sisteminize gerekli herhangi bir değişikliği yapabileceksiniz. Bu adıma devam etmek istiyorsanız 'Devam'ı seçin. Ayrıca 'Sadece-Okuma' seçerek dosya sistemlerinizi okuma-yazma yerine sadece-okuma kipiyle bağlayabilirsiniz.
    
    Eğer bir sebep yüzünden bu işlem başarısız olursa 'Geç'i seçin, bu adım atlanacak ve doğrudan komut kabuğuna gönderileceksiniz.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
tr: Kök hesabı sistem yönetimi için kullanılacak. Kök kullanıcı için bir parola girin.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
tr: Kabuktan çıktığınızda sistem kendiliğinden tekrar başlatılacaktır.

en: This URL refers to a _mirror list.
tr: Bu adres bir ayna listesine

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
tr: Bu aygıt doğrudan düzenlenemez. Bunu kaldırabilirsiniz ya da farklı aygıt seçin.

en: This device contains the installation source.
tr: Bu aygıt kurulum kaynağını içeriyor.

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
tr: Bu aygıt şifrelenmiş ve geçerli parola olmadan okunamaz. Aşağıdan kilidi açabilirsiniz.

en: This field is optional.
tr: Bu alan isteğe bağlıdır.

en: This file system does not support labels.
tr: Bu dosya sistemi etiketleri desteklemiyor.

en: This file system may not be resized.
tr: Bu dosya sistemi yeniden boyutlandırılamayabilir.

en: This hardware (or a combination thereof) is not supported by Red Hat.  For more information on supported hardware, please refer to http://www.redhat.com/hardware.
tr: Bu donanım (ya da bunların kombinasyonu) Red Hat tarafından desteklenmemektedir. Desteklenen donanım hakkında daha fazla bilgi için, lütfen http://www.redhat.com/hardware adresine başvurun.

en: This is unstable, pre-release software.
tr: Bu kararsız, dağıtım öncesi yazılımdır.

en: Timezone is not set.
tr: Zaman dilimi belirlenmedi.

en: Timezone settings
tr: Zaman dilimi ayarları

en: Try Fedora
tr: Fedora'yı Dene

en: Type
tr: Tür

en: Type here to search.
tr: Aramak için buraya yazın.

en: USER SETTINGS
tr: KULLANICI AYARLARI

en: U_sername:
tr: Kullanı_cı adı:

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
tr: Çalıştırmak için /bin/sh bulunamıyor! Kabuk başlatılamıyor

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Unloc_k
tr: _Kilidi aç

en: Unsupported Hardware Detected
tr: Desteklenmeyen Donanım Tespit Edildi

en: Updates
tr: Güncellemeler

en: Use
tr: Kullan

en: Use All Space
tr: Tüm Alanı Kullan

en: Use Free Space
tr: Boş Alanı Kullan

en: Use _DCB
tr: _DCB kullan

en: Use text mode
tr: Metin kipi kullan

en: User %s will be created
tr: Kullanıcı %s oluşturulacak

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: VNC Password
tr: VNC Parolası

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
tr: Girilen VNC parolası 6 karakter uzunluktan az olamaz.\n
    Lütfen yenisini girin. Ya da boş bırakın.

en: VPN Type
tr: VPN Türü

en: Verifying media, please wait...
tr: Ortam doğrulanıyor, lütfen bekleyin...

en: WELCOME TO %(name)s %(version)s.
tr: %(name)s %(version)s HOŞGELDİNİZ.

en: Waiting for %s threads to finish
tr: %s işlemin bitmesi için bekleniyor

en: Warnings
tr: Uyarılar

en: We won't touch your disks until you hit this button.
tr: Bu düğmeye tıklayana kadar disklerinize dokunmayacağız.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
tr: Konumunuz hakkında bilgileri almak ve yazılım güncellemelerini mümkün kılmak için
    ağ erişimine sahip olmamız gerekiyor.

en: Weak
tr: Zayıf

en: Welcome to Fedora
tr: Fedora'ya Hoş Geldiniz!

en: What language would you like to use during the installation process?
tr: Kurulum sırasında hangi dili kullanmak istiyorsunuz?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
tr: Bittiğinde lütfen 'exit' ile kabuktan çıkıp sistemi yeniden başlatın.

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
tr: Klavye düzenleri arasında geçiş için hangi kombinasyon(ları) tercih edersiniz?

en: Which device holds the root partition of your installation?
tr: Kurulumunuzun kök disk bölümü hangi aygıt üzerinde tutuluyor?

en: Which installation source would you like to use?
tr: Hangi kurulum kaynağını kullanmak istersiniz?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
tr: Sisteminiz üzerinde hangi klavye düzenlerini kullanmak istersiniz? Varsayılan olarak seçilmesini istediğiniz herhangi düzeni listenin en üstüne taşıyın.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
tr: 15 saniye içinde tekrar bağlanmayı deneyecek...

en: Wired (%(interface_name)s) connected
tr: Kablolu (%(interface_name)s) bağlandı

en: Wired (%(interface_name)s) connected
tr: (%(interface_name)s) bağlandı

en: Wired (%(interface_name)s) disconnected
tr: (%(interface_name)s) bağlantısı kesildi

en: Wireless
tr: Kablosuz

en: Wireless connected to %(access_point)s
tr: Kablosuz  %(access_point)s noktasına bağlandı

en: Working
tr: Çalışma

en: Writing network configuration
tr: Ağ yapılandırması yazılıyor

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical installation or continue with a text mode installation?
tr: Makineniz üzerinde X başlatılamıyor. Başka bilgisayardan bu bilgisayara bağlanarak grafiksel kurulum yapmak için VNC başlatmak ister misiniz ya da metin kipinde kurulum ile devam edilsin mi?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
tr: Fedora'yı şu anda canlı ortamdan kullanıyorsunuz.
    Fedora'yı şimdi yükleyebilir ya da daha sonra Etkinlikler'den "Sabit Diske Kur"u seçebilirsiniz.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
tr: Daha sonra Etkinlikler'den
    "Sabit Diske Kur"u seçebilirsiniz.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
tr: Herhangi bir Linux bölümüne sahip değilsiniz. Yeniden başlatılıyor.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
tr: Herhangi bir Linux bölümüne sahip değilsiniz. Kabukta olmak için %s tuşuna basın.

en: You have <b>%(freeSpace)s</b> of free space, which is enough to install %(productName)s.  What would you like to do?
tr: %(productName)s yüklemek için yetecek <b>%(freeSpace)s</b> boş alana sahipsiniz.  Ne yapmak istersiniz?

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
tr: Verilerinizden bazılarını şifrelemeyi seçtiniz. Bir parola oluşturmaya ihtiyacınız var, bunu bilgisayarınızı başlattığınızda verilerinize erişmek için kullanacaksınız.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
tr: Ön yükleyici kurulumunu atlamayı seçtiniz. Sisteminiz ön yüklenebilir olmayabilir.

en: You have no working NTP server configured
tr: Hiç çalışan NTP sunucusu yapılandırılmamış

en: You have provided a weak passphrase: %s
tr: Zayıf bir parola sağladınız: %s

en: You have provided a weak password.
    Would you like to use it anyway?
tr: Zayıf bir parola sağladınız.
    Bunu her halükârda kullanmak ister misiniz?

en: You have provided a weak password. Press Done again to use anyway.
tr: Zayıf bir parola sağladınız. Her halükârda kullanmak için Tamam'a tekrar basın.

en: You have provided a weak password: %s
    Would you like to use it anyway?
tr: Zayıf bir parola sağladınız: %s
    Bunu her halükârda kullanmak ister misiniz?

en: You have provided a weak password: %s. Press Done again to use anyway.
tr: Zayıf bir parola sağladınız: %s. Her halükârda kullanmak için Tamam'a tekrar basın.

en: You haven't created any mount points for your %(product)s %(version)s installation yet.  You can:
tr: %(product)s %(version)s kurulumunuz için henüz hiçbir bağlama noktası oluşturmadınız. Şimdi:

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
tr: Aşağıdan seçerek klavye düzenleri ekleyebilirsiniz:

en: You must create a new filesystem on the root device.
tr: Kök aygıtı üzerinde yeni bir dosya sistemi oluşturmalısınız.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
tr: Kök parolanızı girmeniz gerekiyor ve devam etmek için bunu ikinci kez yazarak onaylamanız gerekmektedir.

en: You need more space on the following file systems:
tr: Aşağıdaki dosya sistemleri üzerinde daha fazla boş alana gereksiniminiz var:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
tr: Eğer NTP kullanmak istiyorsanız ilk olarak ağı kurmanız gerekir

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
tr: Timbuktu'da bir işletim sistemi kurucusunda uyandınız ve bu gelecekteki 6 ayda gerçekleşiyor. Fakat, burada böcekler var. Her yerde böcekler var. Birlikte yaşamanız gereken böcekler. Bu gelecekteki işletim sistemi güvenebileceğiniz kararlı bir işletim sistemi değil. Bu sadece deneme amaçları içindir.

en: Your customizations will result in the following changes taking effect after you return to the main menu and begin installation:
tr: Ana menüye döndükten ve kurulumu başlattıktan sonra özelleştirmeleriniz etki edecek şu değişiklikler ile sonuçlanacak:

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
tr: Dosya sisteminiz %(rootPath)s dizini altına bağlandı.
    
    <return> tuşuna basarak bir kabuğa girin. Eğer sisteminizi kök dizini altına bağlamak isterseniz şu komutu verin:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
tr: Sisteminiz %s dizini altına bağlandı.

en: _Accept Changes
tr: Değişiklikleri K_abul Et

en: _Add
tr: _Ekle

en: _Add FCoE Disk(s)
tr: FCoE Disk(ler) _Ekle

en: _Add ZFCP LUN...
tr: ZFCP LUN _ekle...

en: _Add a disk...
tr: Disk _ekle...

en: _Add mount point
tr: Bağlama noktası _ekle

en: _Advanced...
tr: _Gelişmiş...

en: _Airplane Mode
tr: Uç_ak Kipi

en: _Auto-detected installation media:
tr: Otom_atik belirlenen kurulum ortamı:

en: _Begin Installation
tr: Kurulumu _Başlat

en: _Cancel
tr: _İptal

en: _Cancel & Return to Custom Partitioning
tr: _İptal Et & Özel Bölümlendirmeye Geri Dön

en: _Choose an ISO
tr: Bir ISO se_çin

en: _Click here to create them automatically.
tr: Onları otomatik oluşturmak için buraya _tıklayın.

en: _Close
tr: _Kapat

en: _Configuration URL
tr: Ya_pılandırma Adresi

en: _Configure...
tr: _Yapılandır...

en: _Confirm password
tr: Parolayı _doğrula

en: _Confirm:
tr: _Onayla:

en: _Continue
tr: _Devam

en: _Custom partitioning
tr: _Özel bölümlendirme

en: _Delete
tr: _Sil

en: _Delete It
tr: _Sil

en: _Do not install bootloader
tr: Önyükleyiciyi _kurma

en: _Done
tr: _Tamam

en: _Enable HTTP Proxy
tr: HTTP Proxy'i _Etkinleştir

en: _Encrypt
tr: Şifr_ele

en: _Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
tr: Verilerimi şifr_ele. Parolamı daha sonra belirleyeceğim.

en: _Exit Installer
tr: Kurucudan _Çık

en: _Finish configuration
tr: Yapılandırmayı _Bitir

en: _Full disk summary and bootloader...
tr: _Tam disk özeti ve önyükleyici...

en: _Full name
tr: _Tam ad

en: _Get me out of here!
tr: Beni burdan _çıkarın!

en: _Go
tr: _Git

en: _Hostname:
tr: _Konak adı:

en: _I accept my fate.
tr: Kaderi_mi kabul ediyorum.

en: _INSTALLATION DESTINATION
tr: _KURULUM HEDEFİ

en: _INSTALLATION SOURCE
tr: _KURULUM KAYNAĞI

en: _ISO file:
tr: _ISO dosyası:

en: _KEYBOARD
tr: _KLAVYE

en: _Key:
tr: _Anahtar:

en: _LANGUAGE SUPPORT
tr: _DİL DESTEĞİ

en: _Log In
tr: _Giriş yap

en: _Method
tr: Yönte_m

en: _Modify Software Source
tr: Yazılım Kaynağını _Değiştir

en: _Modify Storage Layout
tr: Depola_ma Düzenini Düzenle

en: _Modify...
tr: _Değiştir...

en: _NETWORK CONFIGURATION
tr: _AĞ YAPILANDIRMASI

en: _Name:
tr: _Ad:

en: _Network Name
tr: Ağ _Adı

en: _No
tr: _Hayır

en: _OK
tr: _TAMAM

en: _On the network:
tr: Ağ _üzerinde:

en: _Options
tr: _Seçenekler

en: _Passphrase:
tr: _Parola:

en: _Password
tr: _Parola

en: _Password:
tr: _Parola:

en: _Proxy setup...
tr: _Proxy kurulumu...

en: _Quit
tr: _Çıkış

en: _Quit installer
tr: Yükleyiciden _çık

en: _ROOT PASSWORD
tr: _KÖK PAROLASI

en: _Reboot
tr: Yeniden _Başlat

en: _Remove
tr: _Kaldır

en: _Rescan Disks
tr: Diskleri Yeniden _Tara

en: _Reset All
tr: Tümünü _Sıfırla

en: _Root Password:
tr: Kök Pa_rola:

en: _SOFTWARE SELECTION
tr: _YAZILIM SEÇİMİ

en: _Save
tr: _Kaydet

en: _Save Changes
tr: Değişiklikleri _Kaydet

en: _Save Passphrase
tr: Parolayı _Kaydet

en: _Search
tr: _Ara

en: _Select
tr: _Seç

en: _Select the type of device you wish to add
tr: Eklemek istediğiniz aygıt türünü _seçin

en: _Target IP Address:
tr: _Hedef IP Adresi:

en: _Target:
tr: _Hedef:

en: _Test the layout configuration below:
tr: Aşağıdan klavye düzenini _test edin:

en: _USER CREATION
tr: K_ULLANICI OLUŞTURMA

en: _Unlock
tr: Kilidi _aç

en: _Update Settings
tr: Ayarları G_üncelle

en: _Use Authentication
tr: Kimlik Doğrulama K_ullan

en: _Username
tr: K_ullanıcı adı

en: _Verify
tr: _Doğrula

en: _Yes
tr: _Evet

en: checked
tr: seçildi

en: column
tr: sütun

en: description
tr: açıklama

en: disk free
tr: disk boş

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
tr: örn. "20 GB", "500mb" (tırnak işaretleri olmadan)

en: empty password
tr: boş parola

en: englishName
tr: İngilizce Ad

en: fs free
tr: fs boş

en: label
tr: etiket

en: local ISO file
tr: yerel ISO dosyası

en: name
tr: ad

en: nativeName
tr: Yerel Ad

en: no
tr: hayır

en: selected
tr: seçildi

en: storage configuration failed: %s
tr: depolama yapılandırması başarısız: %s

en: summary
tr: özet

en: testing status...
tr: durum deneniyor...

en: unplugged
tr: takılı değil

en: use
tr: kullan

en: yes
tr: evet
