PackageKit - en to sr@latin translation catalogue (336 entries)

en: (seconds)
sr@latin: (sekundi)

en: A correct role is required
sr@latin: Morate navesti važeću radnju

en: A destination directory and the package names to download are required
sr@latin: Neophodni su odredišni direktorijum i imena paketa za preuzimanje

en: A filename to install is required
sr@latin: Neophodno je ime datoteke za instalaciju

en: A licence identifier (eula-id) is required
sr@latin: Morete navesti identifikator licence (eula-id)

en: A output directory or file name is required
sr@latin: Morate navesti ime izlazne datoteke ili direktorijuma

en: A pack with the same name already exists, do you want to overwrite it?
sr@latin: Skup sa istim nazivom već postoji, da li ga želite presnimiti?

en: A package name is required
sr@latin: Morate navesti ime paketa

en: A package name to install is required
sr@latin: Neophodno je ime paketa za instalaciju

en: A package name to remove is required
sr@latin: Morate navesti naziv paketa za uklanjanje

en: A package name to resolve is required
sr@latin: Morate navesti ime paketa za razrešavanje

en: A package provide string is required
sr@latin: Morate navesti „provide“ niz (šta paket pruža)

en: A repo name, parameter and value are required
sr@latin: Morate navesti ime, parametar i vrednost riznice

en: A repository name is required
sr@latin: Morate navesti ime riznice

en: A search term is required
sr@latin: Morate navesti termin za pretragu

en: A search type is required, e.g. name
sr@latin: Morate navesti vrstu pretrage, npr. po imenu

en: A type, key_id and package_id are required
sr@latin: Morate navesti vrstu, IB ključa i IB paketa (key_id i package_id)

en: Accept EULA
sr@latin: Prihvati licencu

en: Accepting EULA
sr@latin: Prihvatanje licence

en: Affected packages:
sr@latin: Obuhvaćeni paketi:

en: Affected packages: None
sr@latin: Obuhvaćeni paketi: ni jedan

en: Agreement
sr@latin: Sporazum

en: Application restart required by:
sr@latin: Ponovno pokretanje programa zahteva paket:

en: Attempting to rebind device
sr@latin: Pokušavam da ponovo vežem uređaj

en: Authentication is required to accept a EULA
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za prihvatanje licence

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za otkazivanje posla kojeg niste vi pokrenuli

en: Authentication is required to change software source parameters
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za izmenu parametara izvora softvera

en: Authentication is required to consider a key used for signing packages as trusted
sr@latin: Neophodna je autentifikacija da bi se ključ korišćen za potpisivanje paketa smatrao poverljivim

en: Authentication is required to install an untrusted package
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za instalaciju paketa iz nepoverljivog izvora

en: Authentication is required to refresh the system sources
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za osvežavanje sistemskih riznica

en: Authentication is required to reload the device with a new driver
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za ponovno učitavanje uređaja sa novim upravljačkim programom

en: Authentication is required to remove packages
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za uklanjanje paketa

en: Authentication is required to set the network proxy used for downloading packages
sr@latin: Neophodna je autentifikacija kako bi se namestio mrežni posrednik korišćen za preuzimanje paketa

en: Authentication is required to update packages
sr@latin: Neophodna je autentifikacija za ažuriranje paketa

en: Available
sr@latin: Dostupan

en: Blocked
sr@latin: Blokirano

en: Both options selected.
sr@latin: Obe opcije izabrane.

en: Bug fix
sr@latin: Ispravka greške

en: Cancel foreign task
sr@latin: Otkaži strani posao

en: Canceling
sr@latin: Otkazivanje

en: Cancelling
sr@latin: Otkazivanje

en: Category
sr@latin: Kategorija

en: Change software source parameters
sr@latin: Izmeni parametre izvora softvera

en: Changes
sr@latin: Promene

en: Checking applications in use
sr@latin: Proveravam programe u upotrebi

en: Checking libraries in use
sr@latin: Proveravam biblioteke u upotrebi

en: Checking signatures
sr@latin: Provera potpisa

en: Cleaned up
sr@latin: Očišćen

en: Cleaning up
sr@latin: Čišćenje

en: Cleaning up packages
sr@latin: Čišćenje paketa

en: Command failed
sr@latin: Naredba nije uspela

en: Command line
sr@latin: Komandna linija

en: Committing changes
sr@latin: Šaljem promene

en: Copying files
sr@latin: Umnožavanje datoteka

en: Could not disable the debugging sources: %s
sr@latin: Ne mogu da isključim izvore za otklon grešaka: %s

en: Could not install packages: %s
sr@latin: Ne mogu da instaliram pakete: %s

en: Creating service pack...
sr@latin: Pravim servisnu grupu...

en: Daemonize and detach from the terminal
sr@latin: Odvoji od terminala i nastavi rad kao uslužni program

en: Debugging Options
sr@latin: Opcije za otklon grešaka

en: Details about the update:
sr@latin: Više o nadgradnji:

en: Device could not be found
sr@latin: Uređaj nije mogao biti pronađen

en: Device path not found
sr@latin: Putanja uređaja nije nađena

en: Device paths
sr@latin: Putanje uređaja

en: Directory not found
sr@latin: Direktorijum nije nađen

en: Disable the idle timer
sr@latin: Onemogući merač čekanja

en: Disabled
sr@latin: Isključena

en: Disabled %i debugging sources.
sr@latin: Isključeno je %i izvora za otklon grešaka.

en: Disabling sources previously enabled
sr@latin: Isključujem prethodno uključene izvore

en: Distribution
sr@latin: Distribucija

en: Do not display information or progress
sr@latin: Ne prikazuj informacije ili napredak

en: Do not install dependencies of the core packages
sr@latin: Nemoj da instaliraš zavisnosti za osnovne pakete

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
sr@latin: Nemojte instalirati ove pakete osim ako niste sigurni da je to bezbedno.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
sr@latin: Nemojte instalirati ovaj paket osim ako niste sigurni da je to bezbedno.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
sr@latin: Nemojte ažurirati ove pakete osim ako niste sigurni da je to bezbedno.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
sr@latin: Nemojte ažurirati ovaj paket osim ako niste sigurni da je to bezbedno.

en: Do you accept this agreement?
sr@latin: Prihvatate li ovaj sporazum?

en: Do you accept this signature?
sr@latin: Prihvatate li ovaj potpis?

en: Do you want to allow installing of unsigned software?
sr@latin: Želite li da dozvolite instalaciju nepotpisanog softvera?

en: Don't actually install any packages, only simulate what would be installed
sr@latin: Nemoj u stvari da instaliraš pakete, samo simuliraj šta bi bilo instalirano

en: Don't actually touch the hardware, only simulate what would be done
sr@latin: Nemoj u stvari da diraš hardver, samo simuliraj šta bi se uradilo

en: Downloaded
sr@latin: Preuzet

en: Downloading
sr@latin: Preuzimanje

en: Downloading details about the software sources.
sr@latin: Preuzimam detalje o izvorima softvera.

en: Downloading file lists
sr@latin: Preuzimanje spiskova datoteka

en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
sr@latin: Preuzimam spiskove datoteka (ovo može da potraje dok se ne završi).

en: Downloading groups
sr@latin: Preuzimanje grupa

en: Downloading list of packages
sr@latin: Preuzimanje spiska paketa

en: Downloading lists of changes
sr@latin: Preuzimanje spiskova promena

en: Downloading packages
sr@latin: Preuzimanje paketa

en: Downloading repository information
sr@latin: Preuzimam podatke o riznici

en: Downloading update information
sr@latin: Preuzimanje podataka o ažuriranju

en: Duration
sr@latin: Trajanje

en: ERROR: Specify package names to install.
sr@latin: GREŠKA: Navedite imena paketa za instalaciju.

en: Enabled
sr@latin: Uključena

en: Enabled %i debugging sources.
sr@latin: Uključeno je %i izvora za otklon grešaka.

en: Enabling debugging sources
sr@latin: Uključujem izvore za otklon grešaka

en: Enabling repository
sr@latin: Uključivanje riznice

en: End user licence agreement required
sr@latin: Neophodan je Licenci sporazum sa krajnjim korisnikom

en: Enhancement
sr@latin: Poboljšanje

en: Exit after a small delay
sr@latin: Izađi posle kratke zadrške

en: Exit after the engine has loaded
sr@latin: Završi rad nakon što se učita pozadinski sistem

en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
sr@latin: Očekivano je ime paketa, ustvari je dobijena datoteka. Pokušajte da upotrebite „pkcon install-local %s“ namesto.

en: FAILED.
sr@latin: NEUSPELA.

en: Failed to contact PackageKit
sr@latin: Neuspešno kontaktiranje PaketKita.

en: Failed to create '%s': %s
sr@latin: Neuspelo pravljenje „%s“: %s

en: Failed to create directory:
sr@latin: Neuspelo pravljenje direktorijuma:

en: Failed to find package '%s': %s
sr@latin: Nisam mogao da pronađem paket „%s“: %s

en: Failed to find the debuginfo package %s: %s
sr@latin: Neuspelo pronalaženje debuginfo paketa %s: %s

en: Failed to find the package %s, or already installed: %s
sr@latin: Neuspelo pronalaženje paketa %s, ili je već instaliran: %s

en: Failed to find the package %s: %s
sr@latin: Neuspelo pronalaženje paketa %s: %s

en: Failed to get daemon state
sr@latin: Neuspeo pokušaj dobavljanja stanja demona

en: Failed to get the time since this action was last completed
sr@latin: Datum poslednjeg izvršavanja ove radnje nije pronađen

en: Failed to install packages
sr@latin: Neuspešna instalacija paketa

en: Failed to launch:
sr@latin: Neuspešno pokretanje:

en: Failed to open file
sr@latin: Neuspelo otvaranje datoteke

en: Failed to open package list.
sr@latin: Neuspešno otvaranje spiska paketa.

en: Failed to rebind device
sr@latin: Neuspelo ponovno vezivanje uređaja

en: Failed to register driver
sr@latin: Neuspela registracija upravljačkog programa

en: Failed to search for file
sr@latin: Datoteka nije pronađena

en: Failed to unregister driver
sr@latin: Neuspela deregistracija upravljačkog programa

en: Failed to verify device path
sr@latin: Neuspela provera putanje uređaja

en: Failed to write to device
sr@latin: Neuspešno zapisivanje na uređaj

en: Failed to write to the file
sr@latin: Neuspešno zapisivanje u datoteku

en: False
sr@latin: Netačno

en: Fatal error
sr@latin: Kobna greška

en: Finding debugging packages
sr@latin: Pronalaženje paketa za otklon grešaka

en: Finding debugging sources
sr@latin: Pronalaženje izvora za otklon grešaka

en: Finding package name.
sr@latin: Pronalaženje imena paketa.

en: Finding packages that depend on these packages
sr@latin: Pronalaženje paketa koji zavise od ovih paketa

en: Finished
sr@latin: Završeno

en: Found %i disabled debuginfo repos.
sr@latin: Pronađeno je %i isključenih debuginfo riznica.

en: Found %i enabled and %i disabled sources.
sr@latin: Pronađeno je %i uključenih i %i isključenih izvora.

en: Found %i extra packages.
sr@latin: Pronađeno je %i dodatnih paketa.

en: Found %i packages to install:
sr@latin: Pronađeno je %i paketa za instalaciju:

en: Found %i packages:
sr@latin: Pronađeno je %i paketa:

en: Found no packages to install.
sr@latin: Nisu pronađeni paketi za instalaciju.

en: Generating package lists
sr@latin: Pravljenje spiskova paketa

en: Getting categories
sr@latin: Dobavljanje kategorija

en: Getting dependencies
sr@latin: Dobavljanje zavisnosti

en: Getting details
sr@latin: Dobavljanje detalja

en: Getting file list
sr@latin: Dobavljanje spiska datoteka

en: Getting information
sr@latin: Dobavljanje podataka

en: Getting package information...
sr@latin: Dobavljam podatke o paketu....

en: Getting packages
sr@latin: Dobavljanje paketa

en: Getting provides
sr@latin: Dobavljanje pružanja

en: Getting repositories
sr@latin: Dobavljanje riznica

en: Getting requires
sr@latin: Dobavljam zahtevanja

en: Getting sources list
sr@latin: Dobavljam spisak izvora

en: Getting transactions
sr@latin: Dobavljanje transakcija

en: Getting update details
sr@latin: Dobavljanje detalja o ažuriranju

en: Getting updates
sr@latin: Dobavljam ažuriranja

en: Getting upgrades
sr@latin: Dobavljanje nadgradnji

en: ID
sr@latin: Identifikator

en: Icon
sr@latin: Ikona

en: If specifying a file, the service pack name must end with
sr@latin: Ako navodite datoteku, naziv servisnog paketa se mora završiti sa

en: Important
sr@latin: Važno

en: Incorrect device path specified
sr@latin: Navedena je neispravna putanja uređaja

en: Install %s now
sr@latin: Instaliraj %s sada

en: Install package '%s' to provide command '%s'?
sr@latin: Da instaliram paket „%s“ koji pruža naredbu „%s“?

en: Install signed package
sr@latin: Instaliraj potpisani paket

en: Install the packages without asking for confirmation
sr@latin: Instaliraj pakete bez pitanja za potvrdu

en: Install untrusted local file
sr@latin: Instaliraj nepoverljivu lokalnu datoteku

en: Installed
sr@latin: Instaliran

en: Installed version
sr@latin: Instalirana verzija

en: Installing
sr@latin: Instalacija

en: Installing files
sr@latin: Instaliram datoteke

en: Installing packages
sr@latin: Instaliram pakete

en: Installing signature
sr@latin: Instaliranje potpisa

en: Installing updates
sr@latin: Instaliranje ažuriranja

en: Installing...
sr@latin: Instaliram...

en: Invalid search type
sr@latin: Neispravna vrsta pretrage

en: Issued
sr@latin: Izdato

en: Key ID
sr@latin: IB ključa

en: Key Timestamp
sr@latin: Vremenska oznaka ključa

en: Key URL
sr@latin: URL ključa

en: Key fingerprint
sr@latin: Otisak ključa

en: Key user
sr@latin: Korisnik ključa

en: Loading cache
sr@latin: Učitavanje keša

en: Loading list of packages.
sr@latin: Učitavam spisak paketa.

en: Media change required
sr@latin: Neophodna je promena medijuma

en: Media label
sr@latin: Oznaka medijuma

en: Media type
sr@latin: Vrsta medijuma

en: Message:
sr@latin: Poruka:

en: More than one package matches:
sr@latin: Postoji više paketa koji odgovaraju upitu:

en: Name
sr@latin: Naziv

en: Neither --package or --updates option selected.
sr@latin: Ni jedna od opcija --package ili --updates nije izabrana.

en: No extra packages required.
sr@latin: Nisu neophodni dodatni paketi.

en: No files
sr@latin: Nema datoteka

en: No packages found for your system
sr@latin: Nije pronađen nijedan paket za vaš sistem

en: Normal
sr@latin: Obično

en: Not installing packages in simulate mode
sr@latin: Ne instaliram pakete u režimu simulacije

en: OK.
sr@latin: U REDU.

en: Obsoleted
sr@latin: Prevaziđen

en: Obsoletes
sr@latin: Prevazilazi

en: Obsoleting
sr@latin: Prevazilaženje

en: Obsoleting packages
sr@latin: Prevazilazim pakete

en: Option '%s' is not supported
sr@latin: Opcija „%s“ nije podržana

en: Package description
sr@latin: Opis paketa

en: Package files
sr@latin: Spisak datoteka

en: PackageKit Catalog
sr@latin: PaketKit katalog

en: PackageKit Console Interface
sr@latin: Tekstualno sučelje programa PaketKit

en: PackageKit Debuginfo Installer
sr@latin: PaketKit debuginfo instalater

en: PackageKit Device Reloader
sr@latin: PaketKit program za ponovno učitavanje uređaja

en: PackageKit Monitor
sr@latin: PaketKit redar

en: PackageKit Package List
sr@latin: PaketKit spisak paketa

en: PackageKit Service Pack
sr@latin: Servis PaketKita

en: PackageKit service
sr@latin: Servis PaketKita

en: Packages providing this file are:
sr@latin: Paketi koji pružaju ovu datoteku su:

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
sr@latin: Pozadinski sistem u upotrebi, npr. „dummy“ (probni)

en: Parent
sr@latin: Roditelj

en: Percentage
sr@latin: Procenat

en: Please choose a command to run
sr@latin: Izaberite naredbu za pokretanje

en: Please choose a package to install
sr@latin: Izaberite paket za instalaciju

en: Please choose the correct package:
sr@latin: Izaberite željeni paket:

en: Please enter a number from 1 to %i:
sr@latin: Unesite broj između 1 i %i:

en: Please insert the correct media
sr@latin: Umetnite tačan medijum

en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
sr@latin: Neophodno je odjavljivanje i ponovna prijava radi završetka ažuriranja jer su instalirana važna bezbednosna ažuriranja.

en: Please logout and login to complete the update.
sr@latin: Neophodno je odjavljivanje i ponovna prijava radi završetka ažuriranja.

en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
sr@latin: Neophodno je ponovno pokretanje sistema radi završetka ažuriranja jer su instalirana važna bezbednosna ažuriranja.

en: Please restart the computer to complete the update.
sr@latin: Neophodno je ponovno pokretanje sistema radi završetka ažuriranja.

en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
sr@latin: Štampaj izlaz čitljiv mašini na ekranu, umesto upotrebe animiranih vidžeta

en: Proceed with changes?
sr@latin: Nastaviti sa promenama?

en: Put all updates available in the service pack
sr@latin: Stavi sva ažuriranja u servisni skup

en: Querying
sr@latin: Ispitivanje

en: Real name
sr@latin: Stvarno ime

en: Refresh system sources
sr@latin: Osveži sistemske riznice

en: Refreshing cache
sr@latin: Osvežavam keš

en: Refreshing software list
sr@latin: Osvežavanje spiska softvera

en: Reinstalled
sr@latin: Ponovo instaliran

en: Reinstalling
sr@latin: Ponovna instalacija

en: Reload a device
sr@latin: Ponovo učitaj uređaj

en: Remove package
sr@latin: Ukloni paket

en: Removed
sr@latin: Uklonjen

en: Removing
sr@latin: Uklanjanje

en: Removing packages
sr@latin: Uklanjanje paketa

en: Repackaging files
sr@latin: Prepakivanje datoteka

en: Requesting data
sr@latin: Zahtevam podatke

en: Resolving
sr@latin: Razrešavanje

en: Resolving dependencies
sr@latin: Razrešavanje zavisnosti

en: Restart
sr@latin: Ponovno pokretanje

en: Results:
sr@latin: Rezultati:

en: Role
sr@latin: Radnja

en: Run %s
sr@latin: Pokreni %s

en: Run now
sr@latin: Pokreni sada

en: Run similar command:
sr@latin: Pokreni sličnu naredbu:

en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
sr@latin: Izvrši naredbu koristeći neiskorišćeni mrežni opseg i takođe trošeći manje energije

en: Run version %s now
sr@latin: Pokreni verziju %s sada

en: Running
sr@latin: Izvršavanje

en: Scanning applications
sr@latin: Pretražujem programe

en: Searching by details
sr@latin: Pretražujem po detaljima

en: Searching by file
sr@latin: Pretražujem po datotekama

en: Searching by name
sr@latin: Pretražujem po imenu

en: Searching groups
sr@latin: Pretražujem po grupama

en: Security
sr@latin: Bezbednosno

en: Service pack created '%s'
sr@latin: Servisna grupa je napravljena „%s“

en: Service packs cannot be created as PackageKit was not built with libarchive support.
sr@latin: Servisni paketi ne mogu da budu napravljeni jer PaketKit nije bio izgrađen sa podrškom za libarchive.

en: Session restart (security) required:
sr@latin: Neophodno je ponovno pokretanje sesije (bezbednosno):

en: Session restart required:
sr@latin: Neophodno je ponovno pokretanje sesije:

en: Set network proxy
sr@latin: Postavi mrežnog posrednika

en: Set the file name of dependencies to be excluded
sr@latin: Postavite ime datoteke za međuzavisnosti koje će biti izostavljene

en: Set the filter, e.g. installed
sr@latin: Namesti filter, npr. instalirani

en: Setting data
sr@latin: Postavljanje podataka

en: Show debugging information for all files
sr@latin: Prikaži informacije o otklonu grešaka za sve datoteke

en: Show debugging options
sr@latin: Prikaži opcije za otklon grešaka

en: Show extra debugging information
sr@latin: Prikaži dodatne podatke za otklon grešaka

en: Show the program version and exit
sr@latin: Prikaži verziju programa i završi rad

en: Show version and exit
sr@latin: Prikaži verziju i završi rad

en: Similar command is:
sr@latin: Slična naredba je:

en: Similar commands are:
sr@latin: Slične naredbe su:

en: Software source name
sr@latin: Ime izvora softvera

en: Software source signature required
sr@latin: Neophodan je potpis izvora softvera

en: Starting
sr@latin: Pokretanje

en: Starting install
sr@latin: Pokrećem instalaciju

en: State
sr@latin: Stanje

en: Subcommands:
sr@latin: Naredbe:

en: Succeeded
sr@latin: Uspela

en: Suitable packages are:
sr@latin: Prikladni paketi su:

en: Summary
sr@latin: Sažetak

en: System restart (security) required by:
sr@latin: Ponovno pokretanje sistema (bezbednosno) zahteva:

en: System restart required by:
sr@latin: Ponovno pokretanje sistema zahteva paket:

en: System time
sr@latin: Sistemsko vreme

en: Testing changes
sr@latin: Isprobavanje promena

en: Text
sr@latin: Tekst

en: The agreement was not accepted.
sr@latin: Sporazum nije prihvaćen.

en: The correct media was not inserted.
sr@latin: Nije umetnut tačan medijum.

en: The daemon crashed mid-transaction!
sr@latin: Uslužni program se iznenada prekinuo!

en: The daemon failed to startup
sr@latin: Demon nije uspeo da se pokrene

en: The filter specified was invalid
sr@latin: Navedeni filter nije ispravan

en: The following packages have to be downgraded:
sr@latin: Sledeći paketi moraju biti unazađeni:

en: The following packages have to be installed:
sr@latin: Sledeći paketi moraju biti instalirani:

en: The following packages have to be reinstalled:
sr@latin: Sledeći paketi moraju biti ponovo instalirani:

en: The following packages have to be removed:
sr@latin: Sledeći paketi će biti uklonjeni:

en: The following packages have to be updated:
sr@latin: Sledeći paketi moraju biti ažurirani:

en: The output file or directory (the current directory is used if omitted)
sr@latin: Izlazna datoteka ili direktorijum (koristi se tekući direktorijum ako je izostavljeno)

en: The pack was not overwritten.
sr@latin: Skup nije presnimljen.

en: The package manager cannot perform this type of operation.
sr@latin: Upravnik paketa ne može izvršiti ovu vrstu radnje.

en: The package providing this file is:
sr@latin: Paket koji pruža ovu datoteku je:

en: The package to be put into the service pack
sr@latin: Paketi koji će biti stavljeni u servisni skup

en: The proxy could not be set
sr@latin: Proksi nije mogao da bude postavljen

en: The signature was not accepted.
sr@latin: Ovaj potpis nije prihvaćen.

en: The software is not from a trusted source.
sr@latin: Ovaj softver nije od poverljivog izvora.

en: The transaction did not proceed.
sr@latin: Transakcija nije nastavljena.

en: The transaction failed
sr@latin: Transakcija nije uspela

en: The unsigned software will not be installed.
sr@latin: Nepotpisani softver neće biti instaliran.

en: There are no updates available at this time.
sr@latin: Trenutno nema dostupnih ažuriranja.

en: There are no upgrades available at this time.
sr@latin: Trenutno nema dostupnih nadgradnji.

en: This script can only be used by the root user
sr@latin: Ovu skriptu može koristiti samo „root“ korisnik

en: This tool could not find all the packages: %s
sr@latin: Ova alatka nije pronašla sve pakete: %s

en: This tool could not find any available package: %s
sr@latin: Ova alatka nije mogla pronaći nikakve dostupne pakete: %s

en: This tool could not find the installed package: %s
sr@latin: Ova alatka nije mogla pronaći instalirani paket: %s

en: This tool could not find the package: %s
sr@latin: Ova alatka nije mogla pronaći paket: %s

en: Transaction
sr@latin: Transakcija

en: Trivial
sr@latin: Trivijalno

en: True
sr@latin: Tačno

en: Trust a key used for signing packages
sr@latin: Veruj ključu korišćenom za potpisivanje paketa

en: Type
sr@latin: Vrsta

en: Unknown role type
sr@latin: Nepoznata vrsta radnje

en: Unknown state
sr@latin: Nepoznato stanje

en: Update packages
sr@latin: Ažuriraj pakete

en: Update text
sr@latin: Opis ažuriranja

en: Update to version %s
sr@latin: Ažuriraj na verziju %s

en: Updated
sr@latin: Datum ažuriranja

en: Updates
sr@latin: Ažurira

en: Updating
sr@latin: Ažuriranje

en: Updating packages
sr@latin: Ažuriranje paketa

en: Updating running applications
sr@latin: Ažuriram pokrenute programe

en: User ID
sr@latin: Korisnički IB

en: Username
sr@latin: Korisničko ime

en: Vendor
sr@latin: Izdavač

en: Verifying device path
sr@latin: Proveravam putanju uređaja

en: Version
sr@latin: Verzija

en: Waiting for authentication
sr@latin: Čekanje na autentifikaciju

en: Waiting for package manager lock
sr@latin: Čekanje na zaključavanje upravnika paketa

en: Waiting for package manager lock.
sr@latin: Čekanje na zaključavanje upravnika paketa.

en: Waiting in queue
sr@latin: Čekanje u redu

en: You need to specify at least one valid device path
sr@latin: Morate navesti barem jednu ispravnu putanju uređaja
