network-manager-applet master - en to sl_SI translation catalogue (591 entries)

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the VPN service stopped.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je prekinjena zaradi zaustavitve storitve VPN .

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the network connection was interrupted.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je prekinjena zaradi prekinitve omrežne povezave.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je prekinjena.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because of invalid VPN secrets.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi neveljavnih varovanih podatkov VPN .

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service did not start in time.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi nepravočasnega zagona storitve VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi spodletelega zagona storitve VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
sl_SI: 
    VPN povezava '%s' je spodletela zaradi spodletelega zagona storitve VPN.
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service returned invalid configuration.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela, ker je storitev VPN vrnila neveljavno nastavitev.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi nepričakovane zaustavitve storitve VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the connection attempt timed out.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi zakasnitve poskusa povezave.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the network connection was interrupted.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi prekinitve omrežne povezave.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because there were no valid VPN secrets.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela zaradi neveljavnih varovanih podatkov VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed to start.
    
    %s
sl_SI: 
    Zagon VPN povezave '%s' je spodletel.
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed.
sl_SI: 
    Povezava VPN '%s' je spodletela.

en: "vlan" + number
sl_SI: "vlan" + številka

en: %d day ago | %d days ago
sl_SI[0]: Pred %d dnevi
sl_SI[1]: Pred %d dnevom
sl_SI[2]: Pred %d dnevoma
sl_SI[3]: Pred %d dnevi

en: %d hour ago | %d hours ago
sl_SI[0]: Pred %d urami
sl_SI[1]: Pred %d uro
sl_SI[2]: Pred %d urama
sl_SI[3]: Pred %d urami

en: %d minute ago | %d minutes ago
sl_SI[0]: Pred %d minutami
sl_SI[1]: Pred %d minuto
sl_SI[2]: Pred %d minutama
sl_SI[3]: Pred %d minutami

en: %d month ago | %d months ago
sl_SI[0]: Pred %d meseci
sl_SI[1]: Pred %d mesecem
sl_SI[2]: Pred %d mesecema
sl_SI[3]: Pred %d meseci

en: %d year ago | %d years ago
sl_SI[0]: Pred %d leti
sl_SI[1]: Pred %d letom
sl_SI[2]: Pred %d letoma
sl_SI[3]: Pred %d leti

en: %s (%s roaming)
sl_SI: %s (%s prehajajoče)

en: %s (default)
sl_SI: %s (privzeto)

en: %s (roaming)
sl_SI: %s (prehajajoče)

en: %s Network
sl_SI: Omrežje %s

en: %s connection
sl_SI: Povezava %s

en: %s slave %d
sl_SI: %s podrejen %d

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
sl_SI: (v nekaterih primerih) IPK (Ime PriKlopne točke) vašega širokopasovnega naročniškega paketa

en: (none)
sl_SI: (brez)

en: 1 (Default)
sl_SI: 1 (privzeto)

en: 802.1X authentication
sl_SI: Overitev 802.1X

en: 802.1x Security
sl_SI: Varnost 802.1x

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected.  If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings.  To modify your mobile broadband connection settings, choose "Network Connections" from the System >> Preferences menu.
sl_SI: S ponudnikom mobilnega širokopasovnega omrežja bo vzpostavljena povezava z izbranimi nastavitvami. V primeru, da povezava spodleti ali pa omrežnih sredstev ni mogoče uporabljati, preverite svoje nastavitve. Za spremembo nastavitev mobilne širokopasovne povezave izberite "Omrežne povezave" v meniju Sistem >> Možnosti.

en: A file named "%s" already exists.
sl_SI: Datoteka z imenom "%s" že obstaja.

en: A password is required to connect to '%s'.
sl_SI: Za povezavo z '%s' je zahtevano geslo.

en: ARP _targets:
sl_SI: _Cilji ARP:

en: Access the Internet using your mobile phone (DUN)
sl_SI: Dostop do medmrežja z uporabo mobilnega telefona (DUN)

en: Active Network Connections
sl_SI: Dejavne omrežne storitve

en: Active backup
sl_SI: Dejavna varnostna kopija

en: Adaptive load balancing
sl_SI: Prilagodljivo ravnoteženje obremenitev

en: Adaptive transmit load balancing
sl_SI: Prilagodljivo ravnoteženje bremena oddajanja

en: Additional DNS ser_vers:
sl_SI: Dodatni strežniki _DNS:

en: Additional s_earch domains:
sl_SI: Dodatne i_skalne domene:

en: Address
sl_SI: Naslov

[ctx: Address]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Addresses
sl_SI: Naslovi

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: All _users may connect to this network
sl_SI: V to omrežje se lahko povežejo vsi _uporabniki

en: All files
sl_SI: Vse datoteke

en: Allow _BSD data compression
sl_SI: Dovoli stiskanje podatkov _BSD

en: Allow _Deflate data compression
sl_SI: Dovoli stiskanje podatkov _deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
sl_SI: Omogoči _prehajanje, če domače omrežje ni na voljo

en: Allow automatic PAC pro_visioning
sl_SI: _Dovoli samodejno odbiro PAC

en: Allowed Authentication Methods
sl_SI: Dovoljeni načini overitve

en: Allowed methods:
sl_SI: Dovoljeni načini:

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
sl_SI: Naslov IP ali z vejicami ločen seznam naslovov IP, ki ga je trebA pogledati ob preverjanju stanja povezave.

en: Anony_mous identity:
sl_SI: _Brezimna istovetnost:

en: Anonymous
sl_SI: Brezimno

en: Any
sl_SI: Katerikoli

en: Any device
sl_SI: Katerakoli naprava

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati povezavo %s?

en: As_k for this password every time
sl_SI: Vsakokrat _vprašaj za to geslo

en: Attachment Unit Interface (AUI)
sl_SI: Vmesnik enote pripenjanja (AUI)

en: Au_thentication:
sl_SI: Overitev:

en: Aut_onegotiate
sl_SI: Sa_modejno pogajanje

en: Authenticate to delete the selected connection
sl_SI: Overi za izbris izbrane povezave

en: Authenticate to edit the selected connection
sl_SI: Overi za urejanje izbrane povezave

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
sl_SI: Overi za shranitev te povezave za vse uporabnike tega računalnika.

en: Authenticated
sl_SI: Overjeno

en: Authentication
sl_SI: Overitev

en: Authentication required by Wi-Fi network
sl_SI: Brezžično omrežje zahteva overitev

en: Auto Ethernet
sl_SI: Samodejni eternet

en: Auto InfiniBand
sl_SI: Samodejni Infiniband

en: Automatic
sl_SI: Samodejno

en: Automatic (DHCP)
sl_SI: Samodejno (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
sl_SI: Le samodejni (DHCP) naslovi

en: Automatic (PPP)
sl_SI: Samodejno (PPP)

en: Automatic (PPP) addresses only
sl_SI: Le samodejni (PPP) naslovi

en: Automatic (PPPoE)
sl_SI: Samodejno (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
sl_SI: Le samodejni (PPPoE) naslovi

en: Automatic (VPN)
sl_SI: Samodejno (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
sl_SI: Le samodejni (VON) naslovi

en: Automatic with manual DNS settings
sl_SI: Samodejno z ročnimi nastavitvami DNS

en: Automatic, DHCP only
sl_SI: Samodejno, le DHCP

en: Automatic, addresses only
sl_SI: Samodejno, le naslovi

en: Automatically connect to _VPN when using this connection
sl_SI: Ob uporabi te povezave se samodejno poveži v _VPN

en: Automatically unlock this device
sl_SI: Samodejno odkleni napravo

en: Available
sl_SI: Na voljo

en: Ban_d:
sl_SI: Pa_s:

en: Base Connection:
sl_SI: Osnovna povezava:

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Bluetooth configuration not possible (error finding NetworkManager: (%s) %s).
sl_SI: Nastavitev Bluetooth ni mogoča (napaka med iskanjem NetworkManager: (%s) %s).

en: Bluetooth configuration not possible (failed to connect to D-Bus: (%s) %s).
sl_SI: Nastavitev Bluetooth ni mogoča (povezava z vodilom D-Bus je spodletela: (%s) %s).

en: Bond
sl_SI: Vez

en: Bond connection %d
sl_SI: Povezava vezi %d

en: Bonded _connections:
sl_SI: Zvezane pove_zave:

en: Both
sl_SI: Oba

en: Bridge
sl_SI: Premosti

en: Bridge Port
sl_SI: Vrata premostitve

en: Bridge connection %d
sl_SI: Premosti povezavo %d

en: Bridged _connections:
sl_SI: Premoščene pove_zave:

en: Broadcast
sl_SI: Razpršeno oddajanje

en: Broadcast Address:
sl_SI: Naslov za razpršeno oddajanje:

en: CDMA network.
sl_SI: Omrežje CDMA.

en: C_A certificate:
sl_SI: Potrdilo _CA:

en: C_hannel:
sl_SI: _Kanal:

en: C_loned MAC address:
sl_SI: _Kloniran naslov MAC:

en: C_onnection:
sl_SI: P_ovezava:

en: C_reate
sl_SI: Ustva_ri

en: Cannot export VPN connection
sl_SI: Ni mogoče izvoziti povezave VPN

en: Cannot import VPN connection
sl_SI: Povezave VPN ni mogoče uvoziti

en: Challenge Handshake Authentication Protocol
sl_SI: Protokol Challenge za overitev izmenjave signalov

en: Change...
sl_SI: Spremeni ...

en: Choose CA Certificate
sl_SI: Izbor potrdila CA

en: Choose a Certificate Authority certificate...
sl_SI: Izbor pooblastitelja potrdila ...

en: Choose a Connection Type
sl_SI: Izbor vrste povezave

en: Choose a PAC file...
sl_SI: Izbor datoteke PAC ...

en: Choose a VPN Connection Type
sl_SI: Izberite vrsto povezave VPN

en: Choose your Billing Plan
sl_SI: Izbor naročniškega paketa

en: Choose your Provider
sl_SI: Izbor ponudnika

en: Choose your Provider's Country or Region
sl_SI: Izberite državo ali področje svojega ponudnika

en: Choose your personal certificate...
sl_SI: Izbor osebnega potrdila ...

en: Choose your private key...
sl_SI: Izbor osebnega ključa ...

en: Compression
sl_SI: Stiskanje

en: Configure _Methods…
sl_SI: Nastavi _načine ...

en: Configuring InfiniBand connection '%s'...
sl_SI: Nastavljanje povezave InfiniBand '%s' ...

en: Configuring VLAN connection '%s'...
sl_SI: Nastavljanje povezave VLAN '%s' ...

en: Configuring Wi-Fi network connection '%s'...
sl_SI: Prilagajanje nastavitev omrežne povezave Wi-Fi '%s' ...

en: Configuring ethernet network connection '%s'...
sl_SI: Prilagajanje nastavitev žične omrežne povezave '%s' ...

en: Configuring mobile broadband connection '%s'...
sl_SI: Nastavljanje mobilne širokopasovne povezave '%s' ...

en: Confirm Mobile Broadband Settings
sl_SI: Potrdite nastavitve mobilnega širokopasovnega omrežja

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
sl_SI: Poveži se s skritim omrežjem Wi-Fi

en: Connected
sl_SI: Povezano

en: Connection Established
sl_SI: Povezava je vzpostavljena

en: Connection Information
sl_SI: Podatki o povezavi

en: Connection _Information
sl_SI: _Podrobnosti o povezavi

en: Connection _name:
sl_SI: _Ime povezave:

en: Connection activation failed
sl_SI: Omogočanje povezave je spodletelo.

en: Connection add failed
sl_SI: Dodajanje povezave ni uspelo

en: Connection delete failed
sl_SI: Izbris povezave ni uspel

en: Connection failure
sl_SI: Povezava je spodletela

en: Copyright © 2004-2011 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
sl_SI: Avtorske pravice © 2004-2011 Red Hat, Inc.
    Avtorske pravice © 2005-2008 Novell, Inc.
    in veliko drugih posameznikov, ki so prispevali skupnosti.

en: Could not create connection
sl_SI: Povezave ni mogoče ustvariti

en: Could not create new connection
sl_SI: Ni mogoče ustvariti nove povezave

en: Could not edit connection
sl_SI: Ni mogoče urediti povezave

en: Could not find VPN plugin service for '%s'.
sl_SI: Vstavka storitve VPN za '%s' ni mogoče najti.

en: Could not load 802.1x Security user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika za 802.1x ni mogoče naložiti.

en: Could not load DSL user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika DSL ni mogoče naložiti.

en: Could not load General user interface.
sl_SI: Splošnega uporabniškega vmesnika ni mogoče naložiti.

en: Could not load IPv4 user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika IPv4 ni mogoče naložiti.

en: Could not load IPv6 user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika IPv6 ni mogoče naložiti.

en: Could not load InfiniBand user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika InfiniBand ni mogoče naložiti.

en: Could not load PPP user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika PPP ni mogoče naložiti.

en: Could not load VPN user interface.
sl_SI: Ni mogoče naložiti uporabniškega vmesnika VPN

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika varnosti Wi-Fi ni mogoče naložiti.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika varnosti WiFi ni mogoče naložiti; manjka nastavitev Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika Wi-Fi ni mogoče naložiti.

en: Could not load WiMAX user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika WiMAX ni mogoče naložiti.

en: Could not load bond user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika nastavitev vezi ni mogoče naložiti.

en: Could not load bridge port user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika za premoščanje ni mogoče naložiti.

en: Could not load bridge user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika premoščanja ni mogoče naložiti.

en: Could not load ethernet user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika za eternet ni mogoče naložiti.

en: Could not load mobile broadband user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika mobilnih širokopasovnih povezav ni mogoče naložiti.

en: Could not load vlan user interface.
sl_SI: Uporabniškega vmesnika VLAN ni mogoče naložiti.

en: Country or Region List:
sl_SI: Seznama držav ali regij:

en: Country or region
sl_SI: Država ali regija

en: Create New Wi-Fi Network
sl_SI: Ustvari novo brezžično omrežje

en: Create _New Wi-Fi Network...
sl_SI: _Ustvari novo brezžično omrežje ...

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
sl_SI: Ustvari povezavo za _to širokopasovno mobilno napravo:

en: Create…
sl_SI: Ustvari ...

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
sl_SI: DER ali PEM potrdila (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
sl_SI: DER, PEM, ali PKCS#12 zasebni ključi (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers:
sl_SI: _Strežniki DNS:

en: DSL authentication
sl_SI: DSL overitev

en: DSL connection %d
sl_SI: Povezava DSL %d

en: D_HCP client ID:
sl_SI: ID odjemalca D_HCP:

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Route:
sl_SI: Privzeta smer:

en: Delete the selected connection
sl_SI: Izbriši izbrano povezavo

en: Detecting phone configuration...
sl_SI: Zaznavanje nastavitev telefona ...

en: Device disconnect failed
sl_SI: Odklapljanje naprave je spodletelo.

en: Device name + number
sl_SI: Ime naprave + številka

en: Did not find a connection with UUID '%s'
sl_SI: Ni mogoče najti povezave z UUID '%s'

en: Disable VPN notifications
sl_SI: Onemogoči obvestila VPN

en: Disable WiFi Create
sl_SI: Onemogoči ustvarjanje WiFi

en: Disable connected notifications
sl_SI: Onemogoči obvestila ob vzpostavitvi povezav

en: Disable disconnected notifications
sl_SI: Onemogoči obvestila ob prekinitvi povezav

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Disconnect failure
sl_SI: Napaka odklapljanja

en: Disconnected
sl_SI: Povezava je prekinjena

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
sl_SI: Ali želite zamenjati povezavo %s z nastavitvami povezave VPN, ki jih shranjujete?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
sl_SI: Domene uporabljene za razreševanje imen gostiteljev. Za ločevanje več domen uporabite vejice.

en: Don't know how to create '%s' connections
sl_SI: Ni jasno, kako ustvariti '%s' povezav

en: Don't show this message again
sl_SI: Tega sporočila ne pokaži več

en: Driver:
sl_SI: Gonilnik:

en: Dynamic WEP
sl_SI: Dinamični WEP

en: Dynamic WEP (802.1x)
sl_SI: Dinamični WEP (802.1x)

en: Edit Connections...
sl_SI: Urejanje povezav ...

en: Edit the selected connection
sl_SI: Uredi izbrano povezavo

en: Editing %s
sl_SI: Urejanje %s

en: Editing IPv4 routes for %s
sl_SI: Urejanje smeri IPv4 za %s

en: Editing IPv6 routes for %s
sl_SI: Urejanje smeri IPv6 za %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
sl_SI: Urejanje načinov overitve PPP za %s

en: Editing un-named connection
sl_SI: Urejanje neimenovane povezave

en: Enable N_otifications
sl_SI: Omogoči _obvestila

en: Enable WiMA_X Mobile Broadband
sl_SI: Omogoči mobilno širokopasovno povezavo WiMA_X

en: Enable _Mobile Broadband
sl_SI: Omogoči _mobilno širokopasovno omrežje

en: Enable _Networking
sl_SI: Omogoči _omrežje

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
sl_SI: Omogoči _STP (Spanning Tree Protocol)

en: Enable _Wi-Fi
sl_SI: Omogoči _Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
sl_SI: Vnesite ime brezžičnega omrežja, ki ga želite ustvariti.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
sl_SI: Vnesite ime in varnostne podrobnosti skritega omrežja Wi-Fi, s katerim se želite povezati.

en: Error creating connection
sl_SI: Napaka med ustvarjanjem povezave

en: Error displaying connection information:
sl_SI: Napaka pri prikazovanju podrobnosti o povezavi:

en: Error editing connection
sl_SI: Napaka med urejanjem povezave

en: Error initializing editor
sl_SI: Napaka med začenjanjem urejevalnika

en: Error saving connection
sl_SI: Napaka med shranjevanjem povezave

en: Error: %s
sl_SI: Napaka: %s

en: Ethernet
sl_SI: Eternet

en: Ethernet Network
sl_SI: Omrežje eternet

en: Ethernet Network (%s)
sl_SI: Omrežje eternet (%s)

en: Ethernet Networks
sl_SI: Omrežja eternet

en: Ethernet Networks (%s)
sl_SI: Omrežja eternet (%s)

en: Ethernet connection %d
sl_SI: Povezava eternet %d

en: Ethernet network connection '%s' active
sl_SI: Žična omrežna povezava '%s' je dejavna

en: Export VPN connection...
sl_SI: Izvoz povezave VPN ...

en: Extensible Authentication Protocol
sl_SI: Razširljivi overitveni protokol

en: FAST
sl_SI: Hitro

en: Failed to activate connection
sl_SI: Omogočanje povezave je spodletelo.

en: Failed to add new connection
sl_SI: Dodajanje nove povezave je spodletelo.

en: Failed to add/activate connection
sl_SI: Dodajanje ali odpiranje povezave je spodletelo.

en: Failed to create DUN connection: %s
sl_SI: Ustvarjanje povezave DUN je spodletelo: %s

en: Failed to create PAN connection: %s
sl_SI: Ustvarjanje povezave PAN je spodletelo: %s

en: Failed to update connection secrets due to an unknown error.
sl_SI: Zaradi neznane napake ni mogoče posodobiti varovanih podatkov povezave.

en: Firewall _zone:
sl_SI: _Območje požarnega zidu:

en: FirewallD is not running.
sl_SI: FirewallD ni zagnan ...

en: Full duple_x
sl_SI: Polno d_vostransko

en: GSM network.
sl_SI: Omrežje GSM.

en: Gateway
sl_SI: Prehod

en: General
sl_SI: Splošno

en: Hardware
sl_SI: Strojna oprema

en: Hardware Address:
sl_SI: Naslov strojne opreme:

en: Hidden Wi-Fi network
sl_SI: Skrito omrežje Wi-Fi

en: Home network
sl_SI: Domače omrežje

en: Home network (%s)
sl_SI: Domače omrežje (%s)

en: I can't find my provider and I wish to enter it _manually:
sl_SI: Ponudnika ne morem najti, zato želim nastavitve vnesti _ročno:

en: IP Address:
sl_SI: Naslov IP:

en: IP addresses identify your computer on the network.  Click the "Add" button to add an IP address.
sl_SI: Naslovi IP določajo istovetnost računalnika na omrežju. Naslov IP je mogoče dodati s klikom na gumb "Dodaj".

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
sl_SI: Naslovi IP imenskih strežnikov domen, ki so uporabljeni za razreševanje imen gostiteljev. Za ločevanje več imenskih strežnikov domen uporabite vejice.

en: IPv4 Settings
sl_SI: Nastavitve IPv4

en: IPv6 Settings
sl_SI: Nastavitve IPv6

en: I_dentity:
sl_SI: _Istovetnost:

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da izbrana povezava nikoli ne bo uporabljena kot privzeta omrežna povezava.

en: Ig_nore automatically obtained routes
sl_SI: _Prezri samodejno pridobljene smeri

en: Ignore
sl_SI: Prezri

en: Ignore CA certificate
sl_SI: Prezri potrdilo CA

en: Ignored
sl_SI: Prezrto

en: Import a saved VPN configuration...
sl_SI: Uvozi shranjene nastavitve VPN ...

en: In most cases, the provider's PPP servers will support all authentication methods.  If connections fail, try disabling support for some methods.
sl_SI: V večini primerov bodo strežniki PPP podpirali vse načine overitve. V primeru, da povezave spodletijo, poskusite onemogoči podporo za nekatere načine.

en: InfiniBand Network
sl_SI: Omrežje InfiniBand

en: InfiniBand Network (%s)
sl_SI: Omrežje InfiniBand (%s)

en: InfiniBand Networks
sl_SI: Omrežja Infiniband

en: InfiniBand Networks (%s)
sl_SI: Omrežja InfiniBand (%s)

en: InfiniBand connection %d
sl_SI: Povezava InfiniBand %d

en: InfiniBand connection '%s' active
sl_SI: Povezava InfiniBand '%s' je dejavna

en: Infrastructure
sl_SI: Infrastruktura

en: Installed CDMA device
sl_SI: Nameščena naprava CDMA

en: Installed GSM device
sl_SI: Nameščena naprava GSM

en: Interface:
sl_SI: Vmesnik:

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
sl_SI: Ni namenjen ukazni vrstici, saj teče v namiznem okolju GNOME.

en: Last Used
sl_SI: Nazadnje uporabljeno

en: Link _down delay:
sl_SI: Zamik povezave navz_dol:

en: Link _up delay:
sl_SI: Zamik povezave navz_gor:

en: Link-Local
sl_SI: Poveži-krajevno

en: Link-Local Only
sl_SI: Poveži le krajevno

en: MII (recommended)
sl_SI: MII (priporočeno)

en: M_ode:
sl_SI: _Način:

en: Manage and change your network connection settings
sl_SI: Upravljanje in spreminjanje nastavitev omrežne povezave

en: Manage your network connections
sl_SI: Upravljanje omrežnih povezav

en: Manual
sl_SI: Ročno

en: Media Independent Interface (MII)
sl_SI: Od nosilca neodvisen vmesnik (MII)

en: Metric
sl_SI: Merilo

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol
sl_SI: Protokol Microsoft Challenge za overitev izmenjave signalov

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
sl_SI: Protokol Microsoft Challenge za overitev izmenjave signalov različica 2

en: Missing resources
sl_SI: Manjkajoča sredstva

en: Mobile Broadband
sl_SI: Mobilni širokopasovni dostop

en: Mobile Broadband (%s)
sl_SI: Mobilni širokopasovni dostop (%s)

en: Mobile Broadband network.
sl_SI: Mobilno širokopasovno omrežje.

en: Mobile broadband connection '%s' active
sl_SI: Mobilna širokopasovna povezava '%s' je dejavna

en: Mobile broadband connection '%s' active: (%d%%%s%s)
sl_SI: Mobilna širokopasovna povezava '%s' je dejavna: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
sl_SI: Geslo mobilnega širokopasovnega dostopa

en: Mobile wizard was canceled
sl_SI: Mobilni čarovnik je bil preklican

en: Monitoring _frequency:
sl_SI: _Pogostost nadzora:

en: More networks
sl_SI: Več omrežij

en: My country is not listed
sl_SI: Moje države ni na seznamu

en: My plan is not listed...
sl_SI: Moj načrt ni na seznamu ...

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
sl_SI: Ponudnik uporablja tehnologijo CDMA (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
sl_SI: Moj ponudnik uporablja na _CDMA osnovano tehnologijo (npr. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
sl_SI: Ponudnik uporablja tehnologijo GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
sl_SI: Moj ponudnik uporablja na _GSM osnovano tehnologijo (npr. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID:
sl_SI: ID omr_ežja:

en: Name
sl_SI: Ime

en: Netmask
sl_SI: Omrežna maska

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Network Connections
sl_SI: Omrežne povezave

en: Network connection '%s' active
sl_SI: Omrežna povezava '%s' je dejavna

en: NetworkManager Applet
sl_SI: Aplet upravljalnika omrežja

en: NetworkManager Website
sl_SI: Spletišče upravljalnika omrežja

en: NetworkManager is not running...
sl_SI: Upravljalnik omrežja ni zagnan ...

en: Networking disabled
sl_SI: Omrežje je onemogočeno

en: New Mobile Broadband (CDMA) connection...
sl_SI: Nova mobilna širokopasovna (CDMA) povezava ...

en: New Mobile Broadband (GSM) connection...
sl_SI: Nova mobilna širokopasovna (GSM) povezava ...

en: New Mobile Broadband Connection
sl_SI: Nova mobilna širokopasovna povezava

en: New Mobile Broadband connection...
sl_SI: Nova mobilna širokopasovna povezava ...

en: New PIN code:
sl_SI: Nova koda PIN:

en: New Wi-Fi network
sl_SI: Novo omrežje Wi-Fi

en: New...
sl_SI: Novo ...

en: No Certificate Authority certificate chosen
sl_SI: Potrdilo pooblastitelja potrdil ni izbrano

en: No VPN plugins are installed.
sl_SI: Vstavki VPN niso nameščeni.

en: No network connection
sl_SI: Nobene omrežne povezave

en: No network devices available
sl_SI: Ni razpoložljivih omrežnih naprav

en: No valid active connections found!
sl_SI: Ni mogoče najti veljavnih dejavnih povezav!

en: Not using a Certificate Authority (CA) certificate can result in connections to insecure, rogue Wi-Fi networks.  Would you like to choose a Certificate Authority certificate?
sl_SI: Neuporaba potrdila pooblastitelja potrdil (CA) lahko vodi k povezovanju z nezavarovanimi brezžičnimi omrežji. Ali želite izbrati potrdilo pooblastitelja potrdil?

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
sl_SI: Aplet področja obvestil za upravljanje vaših omrežnih naprav in povezav.

en: Nu_mber:
sl_SI: _Številka:

en: OLPC Mesh
sl_SI: Mreža OLPC

en: Open System
sl_SI: Odpri sistem

en: PAC _file:
sl_SI: Datoteka _PAC:

en: PAC files (*.pac)
sl_SI: Datoteke PAC (*.pac)

en: PEAP _version:
sl_SI: _Različica PEAP:

en: PIN code for SIM card '%s' on '%s'
sl_SI: Koda PIN za kartico SIM '%s' na '%s'

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
sl_SI: Za napravo mobilnega širokopasovnega dostopa je zahtevana koda PIN.

en: PIN code required
sl_SI: Zahtevana koda PIN

en: PIN code:
sl_SI: Koda PIN:

en: PPP Settings
sl_SI: Nastavitve PPP

en: PUK code:
sl_SI: Koda PUK:

en: Password Authentication Protocol
sl_SI: Protokol overitve gesla

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network '%s'.
sl_SI: Za povezavo v brezžično omrežje '%s' je zahtevana overitev ali nastavitev šifrirnega ključa.

en: Path _cost:
sl_SI: _Strošek poti:

en: Prefer 2G (GPRS/EDGE)
sl_SI: Prednostno 2G (GPRS/EDGE)

en: Prefer 3G (UMTS/HSPA)
sl_SI: Prednostno 3G (UMTS/HSPA)

en: Prefer 4G (LTE)
sl_SI: Prednostno 4G (LTE)

en: Prefix
sl_SI: Predpona

en: Preparing InfiniBand connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje povezave Infiniband '%s' ...

en: Preparing VLAN connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje povezave VLAN '%s' ...

en: Preparing Wi-Fi network connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje omrežne povezave Wi-Fi '%s' ...

en: Preparing ethernet network connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje žične omrežne povezave '%s' ...

en: Preparing mobile broadband connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje mobilne širokopasovne povezave '%s' ...

en: Preparing network connection '%s'...
sl_SI: Pripravljanje omrežne povezave '%s' ...

en: Primary DNS:
sl_SI: Glavni DNS:

en: Private _key:
sl_SI: Osebni _ključ:

en: Protected EAP (PEAP)
sl_SI: Varovani EAP (PEAP)

en: Provider
sl_SI: Ponudnik

en: Provider:
sl_SI: Ponudnik:

en: Re-enter new PIN code:
sl_SI: Znova vnesite novo kodo PIN:

en: Requesting a VPN address for '%s'...
sl_SI: Poteka zahteva naslova VPN za '%s' ...

en: Requesting a Wi-Fi network address for '%s'...
sl_SI: Poteka pridobivanje omrežnega naslova Wi-Fi za '%s' ...

en: Requesting a network address for '%s'...
sl_SI: Poteka zahteva za pridobitev omrežnega naslova za '%s' ...

en: Requesting an ethernet network address for '%s'...
sl_SI: Poteka pridobivanje omrežnega naslova povezave '%s' ...

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
sl_SI: Zahtevaj naslavljanje IPv_4 za dokončanje te povezave

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
sl_SI: Zahtevaj naslavljanje IPv_6 za dokončanje te povezave

en: Roaming network
sl_SI: Prehajajoče omrežje

en: Roaming network (%s)
sl_SI: Prehajajoče omrežje (%s)

en: Round-robin
sl_SI: Krožno dodeljevanje

en: SIM PIN Unlock Required
sl_SI: Zahtevan je odklep PIN SIM

en: SIM PIN unlock required
sl_SI: Zahtevan je odklep PIN SIM

en: SIM PUK Unlock Required
sl_SI: Zahtevan je odklep PUK SIM

en: SIM PUK unlock required
sl_SI: Zahtevan je odklep PUK SIM

en: S_earch domains:
sl_SI: Preišči _domene:

en: S_ecurity:
sl_SI: _Varnost:

en: Save any changes made to this connection.
sl_SI: Shrani vse spremembe narejene na tej povezavi.

en: Secondary DNS:
sl_SI: Drugi DNS:

en: Security:
sl_SI: Varnost:

en: Select Mobile Broadband Provider Type
sl_SI: Izbor vrste ponudnika mobilnih širokopasovnih povezav

en: Select file to import
sl_SI: Izbor datoteke za uvoz

en: Select the technology your mobile broadband provider uses.  If you are unsure, ask your provider.
sl_SI: Izberite tehnologijo svojega ponudnika mobilnih širokopasovnih povezav. Če niste prepričani, vprašajte ponudnika.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection.  If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
sl_SI: Izberite vrsto VPN, ki jo želite uporabiti za novo povezavo. V primeru, da vrste povezave VPN, ki jo želite ustvariti, ni na seznamu, morda ni nameščenega ustreznega vstavka VPN.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
sl_SI: Izberite vrsto povezave, ki jo želite ustvariti.
    
    V primeru, da vrste povezave VPN, ki jo želite ustvariti, ni na seznamu, morda ni nameščenega ustreznega vstavka VPN.

en: Select your provider from a _list:
sl_SI: S _seznama izberite svojega ponudnika:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
sl_SI: Izbor _IPK (Imena PriKlopne točke) paketa:

en: Send PPP _echo packets
sl_SI: Pošlji pakete PPP _echo

en: Sending unlock code...
sl_SI: Pošiljanje kode za odklepanje ...

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča obvestila o razpoložljivosti brezžičnih Wi-Fi omrežij.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča obvestila ob vzpostavitvi povezave z omrežjem.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča obvestila ob povezovanju ali prekinjanju omrežne povezave VPN.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča obvestila ob prekinitvi omrežne povezave.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča opozorila o potrdilih CA overitve EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoča opozorila o potrdilih CA na drugem koraku overitve EAP.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
sl_SI: Neizbrana možnost onemogoči prikaz apleta v obvestilni vrstici.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
sl_SI: Izbrana možnost onemogoči ustvarjanje omrežij adhoc med uporabo apleta.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
sl_SI: Nastavite mobilno širokopasovno povezavo

en: Sh_ow passwords
sl_SI: _Pokaži gesla

en: Shared Key
sl_SI: Souporabljen ključ

en: Shared to other computers
sl_SI: Souporaba z ostalimi računalniki

en: Sho_w key
sl_SI: _Pokaži ključ

en: Sho_w password
sl_SI: Pokaži _geslo

en: Sho_w passwords
sl_SI: Pokaži _gesla

en: Show PIN code
sl_SI: Pokaži kodo kodo PIN

en: Show PIN/PUK codes
sl_SI: Pokaži kode PIN/PUK

en: Show the applet in notification area
sl_SI: Pokaži aplet v obvestilni vrstici

[ctx: Speed]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Speed:
sl_SI: Hitrost:

en: Stamp
sl_SI: Žig

en: Starting VPN connection '%s'...
sl_SI: Zaganjanje VPN povezave '%s' ...

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Subnet Mask:
sl_SI: Maska podomrežja:

en: Suppress networks available notifications
sl_SI: Prepreči obvestila o razpoložljivosti omrežij

en: Ternary DNS:
sl_SI: Tretji DNS:

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer's configuration.  If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
sl_SI: Določilnik odjemalca DHCP skrbniku omrežja omogoča nastavitev vašega računalnika po meri. V primeru, da želite uporabiti določilnik odjemalca DHCP, ga vnesite tu.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on.  This feature is known as MAC cloning or spoofing.  Example: 00:11:22:33:44:55
sl_SI: Tu vnesen naslov MAC bo uporabljen kot strojni naslov za omrežno napravo, na kateri je ta povezava omogočena. Ta zmožnost je poznana kot kloniranje MAC ali lažno predstavljanje: primer: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
sl_SI: Aplet upravljalnika omrežja ne najde nekaterih zahtevanih sredstev (datoteke .ui ni mogoče najti).

en: The VPN connection '%s' could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
sl_SI: Povezave VPN '%s' ni mogoče izvoziti v %s.
    
    Napaka: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly
    
    Error: no VPN service type.
sl_SI: Vstavek VPN ni uspel pravilno uvoziti povezave VPN
    
    Napaka: vrsta storitve VPN ni navedena.

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
sl_SI: Urejevalnik povezav ni našel zahtevanih sredstev (datoteke .ui ni mogoče najti).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
sl_SI: Pogovornega okna urejevalnika povezav ni mogoče začeti zaradi neznane napake.

en: The default Bluetooth adapter must be enabled before setting up a Dial-Up-Networking connection.
sl_SI: Privzeti vmesnik Bluetooth mora pred nastavljanjem povezave klicnega omrežja biti omogočen.

en: The file '%s' could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
sl_SI: Datoteke '%s' ni mogoče prebrati ali pa ne vsebuje prepoznanih podatkov o povezavi VPN
    
    Napaka:%s.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PIN code before it can be used.
sl_SI: Naprava mobilne širokopasovne povezave '%s' pred uporabo zahteva kodo SIM PIN.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PUK code before it can be used.
sl_SI: Naprava mobilne širokopasovne povezave '%s' pred uporabo zahteva kodo SIM PUK.

en: The network connection has been disconnected.
sl_SI: Omrežna povezava je bila prekinjena.

en: The property '%s' / '%s' is invalid: %d
sl_SI: Lastnost '%s' / '%s' ni veljavna: %d

en: The selected private key does not appear to be protected by a password.  This could allow your security credentials to be compromised.  Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
sl_SI: Kaže, da izbrani zasebni ključi niso zaščiteni z geslom. Vaši osebni podatki so morda ogroženi. Izberite z geslom zaščiten zasebni ključ.
    
    (Zasebne ključe lahko zaščitite z geslom z openssl)

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
sl_SI: Območje določa raven zaupanja povezave. Privzeto območje ni običajno, z njegovim izborom uporabite privzeto območje, nastavljeno s požarnim zidom. Uporabno le, če je aktvirian firewalld.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
sl_SI: Pomočnik pomaga pri hitrem nastavljanju mobilne širokopasovne povezavo v mobilno 3G omrežje.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
sl_SI: Ta možnost zaklene to povezavo na brezžično priklopno točko Wi-Fi navedeno z določilom BSSID. Primer: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified by its permanent MAC address entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
sl_SI: Ta možnost zaklene to povezavo na omrežno napravo navedeno s svojim trajnim naslovom MAC, vnesenim tukaj. Primer: 00:11:22:33:44:55

en: This program is a component of NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).
sl_SI: Ta program je sestavni del programa NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).

en: Transmission po_wer:
sl_SI: Prenosna _moč:

en: Tunneled TLS
sl_SI: Tuneliran TLS

en: Unencrypted private keys are insecure
sl_SI: Nešifrirani zasebni ključi niso varni

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: Unknown error creating connection editor dialog.
sl_SI: Neznana napaka med ustvarjanjem pogovornega okna urejevalnika povezav.

en: Unknown phone device type (not GSM or CDMA)
sl_SI: Neznana vrsta naprave telefona (ni GSM ali CDMA)

en: Unlisted
sl_SI: Nenavedeno

en: Unsupported mobile broadband connection type.
sl_SI: Nepodprta vrsta mobilnih širokopasovnih povezav.

en: Usage:
sl_SI: Uporaba:

en: Use 802.1_X security for this connection
sl_SI: Za to povezavo uporabi varnostni protokol 802.1X

en: Use TCP _header compression
sl_SI: Uporabi stiskanje _glave TCP

en: Use _stateful MPPE
sl_SI: Uporabi _nepovratni MPPE

en: Use only 4G (LTE)
sl_SI: Uporabi le 4G (LTE)

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
sl_SI: Uporabite meni omrežja za povezavo z brezžičnim Wi-Fi omrežjem

en: Use your mobile phone as a network device (PAN/NAP)
sl_SI: Uporaba mobilnega telefona kot omrežne naprave (PAN/NAP)

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
sl_SI: Uporabljeno za določanje ali naj bodo nastavitve preseljene v novo različico.

en: User authentication required for InfiniBand connection '%s'...
sl_SI: Za povezavo InfiniBand '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for VLAN connection '%s'...
sl_SI: Za povezavo VLAN '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for VPN connection '%s'...
sl_SI: Za povezavo VPN  '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for Wi-Fi network '%s'...
sl_SI: Za brezžično povezavo Wi-Fi '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for ethernet network connection '%s'...
sl_SI: Za žično povezavo '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for mobile broadband connection '%s'...
sl_SI: Za mobilno širokopasovno povezavo '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: User authentication required for network connection '%s'...
sl_SI: Za omrežno povezavo '%s' je zahtevana overitev uporabnika ...

en: VLAN _id:
sl_SI: _ID VLAN:

en: VLAN connection %d
sl_SI: Povezava VLAN %d

en: VLAN connection '%s' active
sl_SI: Povezava VLAN '%s' je dejavna

en: VLAN interface _name:
sl_SI: _Ime vmesnika VLAN:

en: VPN Banner:
sl_SI: Pasica VPN:

en: VPN Connection Failed
sl_SI: Neuspela povezava VPN

en: VPN Gateway:
sl_SI: Prehod VPN:

en: VPN Login Message
sl_SI: Prijavno sporočilo VPN

en: VPN Type:
sl_SI: Vrsta VPN:

en: VPN Username:
sl_SI: Uporabniško ime VPN:

en: VPN connection %d
sl_SI: Povezava VPN %d

en: VPN connection '%s' active
sl_SI: Povezava VPN '%s' je dejavna

en: VPN connection has been successfully established.
sl_SI: Povezava VPN je uspešno vzpostavljena.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
sl_SI: Povezava VPN je uspešno vzpostavljena.
    
    %s

en: Version 0
sl_SI: Različica 0

en: Version 1
sl_SI: Različica 1

en: Virtual
sl_SI: Navidezno

en: WEP 128-bit Passphrase
sl_SI: 128-bit šifrirno geslo WEP

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
sl_SI: Ključ WEP 40/128-bit (Šestnajstiški ali ASCII)

en: WEP inde_x:
sl_SI: _Določilo WEP:

en: WPA & WPA2 Enterprise
sl_SI: Podjetniški WPA in WPA2

en: WPA & WPA2 Personal
sl_SI: Osebni WPA in WPA2

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan's APN.
sl_SI: Opozorilo: izbira napačne priklopne točke lahko neugodno vpliva na znesek računa vašega širokopasovnega dostopa ali prepreči povezovanje.
    
    Če ne veste, kaj izbrati, vprašajte svojega ponudnika za priklopno točko za vaš naročniški paket.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
sl_SI: Pri povezovanju na omrežja s podporo IPv4 povezava omogoča dokončanje povezave, če nastavitev IPv6 spodleti in je nastavitev IPv4 uspešna.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
sl_SI: Pri povezovanju z IPv6 zmožnimi omrežji omogoča dokončanje povezave, če nastavitev IPv4 spodleti in je nastavitev IPv6 uspešna.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
sl_SI[0]: Omrežja Wi-Fi
sl_SI[1]: Omrežje Wi-Fi
sl_SI[2]: Omrežji Wi-Fi
sl_SI[3]: Omrežja Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
sl_SI: Omrežje Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
sl_SI: Zahtevana je overitev za brezžično omrežje

en: Wi-Fi Networks (%s)
sl_SI: Omrežja Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
sl_SI: Razpoložljiva omrežija Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
sl_SI: Varnost Wi-Fi

en: Wi-Fi _adapter:
sl_SI: Vmeskin Wi-Fi:

en: Wi-Fi _security:
sl_SI: Varnost Wi-Fi:

en: Wi-Fi connection %d
sl_SI: Povezava Wi-Fi %d

en: Wi-Fi is disabled
sl_SI: Brezžično omrežje Wi-Fi je onemogočeno

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
sl_SI: Vmesnik WiMAX je onemogočen s stikalom strojne opreme

en: Wi-Fi network connection '%s' active
sl_SI: Brezžična omrežna povezava '%s' je dejavna

en: Wi-Fi network connection '%s' active: %s (%d%%)
sl_SI: Dejavna brezžična omrežna povezava '%s': %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: WiMAX Base Station ID]
en: unknown
sl_SI: neznano

[ctx: WiMAX CINR]
en: unknown
sl_SI: neznano

en: WiMAX Mobile Broadband
sl_SI: WiMAX mobilno širokopasovno omrežje

en: WiMAX Mobile Broadband (%s)
sl_SI: WiMAX mobilno širokopasovno omrežje (%s)

en: WiMAX connection %d
sl_SI: Povezava WiMAX %d

en: WiMAX is disabled
sl_SI: WiMAX je onemogočen

en: WiMAX is disabled by hardware switch
sl_SI: Vmesnik WiMAX je onemogočen s stikalom strojne opreme

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
sl_SI: Brez

en: Wired
sl_SI: Žično

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
sl_SI: Napačna koda PIN; stopite v stik s svojim ponudnikom.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
sl_SI: Napačna koda PUK; stopite v stik s svojim ponudnikom.

en: You are now connected to '%s'.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z '%s'.

en: You are now connected to the CDMA network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z omrežjem CDMA.

en: You are now connected to the GSM network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z omrežjem GSM.

en: You are now connected to the InfiniBand network.
sl_SI: Sedaj ste povezani z omrežjem InfiniBand.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
sl_SI: Povezani ste z mobilnim širokopasovnim omrežjem.

en: You are now connected to the VLAN.
sl_SI: Sedaj ste povezani z VLAN.

en: You are now connected to the Wi-Fi network '%s'.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z brezžičnim omrežjem eternet Wi-Fi '%s'.

en: You are now connected to the WiMAX network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z omrežjem WiMAX.

en: You are now connected to the ethernet network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z omrežjem eternet.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava z mobilnim širokopasovnim omrežjem.

en: You are now registered on a roaming network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava v gostujoče omrežje.

en: You are now registered on the home network.
sl_SI: Vzpostavljena je povezava v domače omrežje.

en: You will need the following information:
sl_SI: Navesti je treba naslednje podatke:

en: Your Device:
sl_SI: Vaša naprava:

en: Your Plan:
sl_SI: Vaš naročniški paket:

en: Your Provider:
sl_SI: Vaš ponudnik:

en: Your broadband billing plan name
sl_SI: Ime naročniškega paketa širokopasovnega dostopa

en: Your broadband provider's name
sl_SI: Ime ponudnika širokopasovnih storitev

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
sl_SI: Vaša mobilna širokopasovna povezava ima naslednje nastavitve:

en: Your phone is now ready to use!
sl_SI: Telefon je pripravljen za uporabo!

en: _APN:
sl_SI: _IPK:

en: _About
sl_SI: _O Programu

en: _Aging time:
sl_SI: Čas _staranja:

en: _Automatically connect to this network when it is available
sl_SI: V to omrežje se poveži _samodejno, če je na voljo

en: _Cloned MAC address:
sl_SI: _Kloniran naslov MAC:

en: _Configure VPN...
sl_SI: _Nastavi VPN ...

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network...
sl_SI: Po_veži se s skritim brezžičnim omrežjem ...

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: _Delete...
sl_SI: I_zbriši ...

en: _Device MAC address:
sl_SI: MAC naslov _naprave:

en: _Disconnect VPN
sl_SI: _Prekini povezavo z VPN

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

en: _Edit...
sl_SI: _Uredi ...

en: _Export...
sl_SI: _Izvozi ...

en: _Forward delay:
sl_SI: Zamik prepo_šiljanja:

en: _Hairpin mode:
sl_SI: Način _lasnice:

en: _Hello time:
sl_SI: _Pozdravni čas:

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _Inner authentication:
sl_SI: _Notranja overitev:

en: _Interface name:
sl_SI: _Ime vmesnika:

en: _Key:
sl_SI: _Ključ:

en: _Link Monitoring:
sl_SI: Nadzo_rovanje povezav:

en: _Max age:
sl_SI: _Najv. starost:

en: _Method:
sl_SI: _Način:

en: _Mode:
sl_SI: _Način:

en: _Network name:
sl_SI: _Ime omrežja:

en: _Parent interface:
sl_SI: Nadrejeni vmesnik:

en: _Password:
sl_SI: _Geslo:

en: _Port:
sl_SI: _Vrata:

en: _Priority:
sl_SI: _Prednost:

en: _Private key password:
sl_SI: _Geslo osebnega ključa:

en: _Rate:
sl_SI: _Hitrost:

en: _Replace
sl_SI: _Zamenjaj

en: _Require 128-bit encryption
sl_SI: _Zahtevaj 128-bitno šifriranje

en: _Routes…
sl_SI: _Smeri ...

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Save...
sl_SI: _Shrani ...

en: _Secondary Password:
sl_SI: _Drugotno geslo:

en: _Select your plan:
sl_SI: _Izberite svoj naročniški paket:

en: _Service:
sl_SI: _Storitev:

en: _Speed:
sl_SI: _Hitrost:

en: _Transport mode:
sl_SI: Način _prenosa:

en: _Type:
sl_SI: Vrs_ta:

en: _Unlock
sl_SI: _Odkleni

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
sl_SI: Uporabi šifriranje od _točke-do-točke (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
sl_SI: Uporabi _povezavo le za sredstva na lastnem omrežju

en: _User certificate:
sl_SI: _Uporabniško potrdilo:

en: _Username:
sl_SI: _Uporabniško ime:

en: _VPN Connections
sl_SI: Povezave _VPN

en: automatic
sl_SI: samodejno

en: bytes
sl_SI: bajti

en: default
sl_SI: privzeto

en: device not managed
sl_SI: naprava ni upravljana

en: device not ready
sl_SI: naprava ni pripravljena

en: device not ready (firmware missing)
sl_SI: naprava ni pripravljena (strojna programska oprema manjka)

en: disconnected
sl_SI: povezava je bila prekinjena

en: error getting bus connection
sl_SI: napaka pridobivanja povezave vodila

en: failed to connect to the phone.
sl_SI: povezava s telefonom je spodletela.

en: never
sl_SI: nikoli

en: none
sl_SI: brez

en: not enabled
sl_SI: ni omogočeno

en: not registered
sl_SI: ni vpisano

en: now
sl_SI: zdaj

en: registration denied
sl_SI: vpis je zavrnjen

en: roaming
sl_SI: prehajajoči način

en: searching
sl_SI: iskanje

en: timed out detecting phone details.
sl_SI: zaznavanje podrobnosti telefona je poteklo.

en: unexpectedly disconnected from the phone.
sl_SI: nepričakovana prekinitev povezave s telefonom.

en: unknown modem type.
sl_SI: neznana vrsta modema
