PackageKit - en to sl translation catalogue (363 entries)

en: (seconds)
sl: (sekund)

en: A correct role is required
sl: Zahtevana je pravilna vloga

en: A destination directory and the package names to download are required
sl: Zahtevana sta ciljna mapa in imena paketov za prejem

en: A distribution name is required
sl: Zahtevano je ime distribucije

en: A filename to install is required
sl: Zahtevano je ime datoteke za namestitev

en: A licence identifier (eula-id) is required
sl: Zahtevano je določilo licence (eula-id)

en: A output directory or file name is required
sl: Zahtevano je ime izhodne mape ali datoteke

en: A pack with the same name already exists, do you want to overwrite it?
sl: Paket z enakim imenom že obstaja, ali ga želite prepisati?

en: A package name is required
sl: Treba je navesti ime paketa

en: A package name to install is required
sl: Zahtevano je ime paketa za namestitev

en: A package name to remove is required
sl: Zahtevano je ime paketa za odstranitev

en: A package name to resolve is required
sl: Zahtevano je ime paketa za razrešitev

en: A package provide string is required
sl: Zahtevan je niz, ki ga zagotovi paket

en: A repo name, parameter and value are required
sl: Zahtevani so ime, parameter in vrednst skladišča.

en: A repository name is required
sl: Zahtevano je ime skladišča

en: A search term is required
sl: Zahtevan je iskalni izraz

en: A search type is required, e.g. name
sl: Zahtevana je vrsta iskanja, na primer ime

en: A type, key_id and package_id are required
sl: Zahtevane so vrsta, key_id in package_id

en: Accept EULA
sl: Sprejmi uporabniško dovoljenje (EULA)

en: Accepting EULA
sl: Sprejemanje uporabniškega dovoljenja (EULA)

en: Affected packages:
sl: Paketi pod vplivom:

en: Affected packages: None
sl: Paketi pod vplivom: brez

en: Agreement
sl: Dovoljenje

en: An action, e.g. 'update-packages' is required
sl: Potrebno je dejanje, npr. 'update-packages'

en: An upgrade type is required, e.g. 'minimal', 'default' or 'complete'
sl: Zahtevana je vrsta nadgradnje, na primer 'minimal', 'default' ali 'complete'.

en: Application restart required by:
sl: Ponoven zagon programa je zahteval paket:

en: Attempting to rebind device
sl: Poskus ponovne vezave naprave

en: Authentication is required to accept a EULA
sl: Zahtevana je overitev za sprejemanje dovoljenja uporabe

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
sl: Za preklic opravila, ki ga niste začeli sami, je zahtevana overitev.

en: Authentication is required to change software source parameters
sl: Za spremembo parametrov programskih virov je zahtevana overitev

en: Authentication is required to clear the offline updates message
sl: Za odstranitev sporočila o posodobitvah v stanju nepovezanosti je potrebno overjanje

en: Authentication is required to consider a key used for signing packages as trusted
sl: Za upoštevanje ključa za podpisovanje paketov kot zaupanja vredne je zahtevana overitev

en: Authentication is required to install a package
sl: Za namestitev paketa je potrebno overjanje

en: Authentication is required to install an untrusted package
sl: Za namestitev paketa, ki ni zaupanja vreden, je zahtevana overitev

en: Authentication is required to refresh the system sources
sl: Za osvežitev sistemskih virov je zahtevana overitev

en: Authentication is required to reload the device with a new driver
sl: Za ponovno nalaganje naprave z novim gonilnikom je zahtevana overitev

en: Authentication is required to remove packages
sl: Zahtevana je overitev za odstranjevanje paketov

en: Authentication is required to repair the installed software
sl: Za popravilo nameščenega programja je obvezna overitev

en: Authentication is required to set the network proxy used for downloading packages
sl: Za nastavitev omrežnega posredniškega strežnika, uporabljenega za prejem paketov je zahtevana overitev

en: Authentication is required to trigger offline updates
sl: Za proženje posodobitev v stanju nepovezanosti je potrebno overjanje

en: Authentication is required to update packages
sl: Za posodobitev paketov je zahtevana overitev

en: Authentication is required to upgrade the operating system
sl: Za nadgradnjo operacijskega sistema je zahtevana overitev

en: Available
sl: Na voljo

en: Blocked
sl: Blokirana

en: Both options selected.
sl: Obe možnosti sta izbrani.

en: Bug fix
sl: Popravljanje hroščev

en: Cancel foreign task
sl: Prekliči tujo nalogo

en: Canceling
sl: Preklicevanje

en: Cancelling
sl: Preklic v teku

en: Category
sl: Kategorija

en: Change software source parameters
sl: Spremeni parametre programskih virov

en: Changes
sl: Spremembe

en: Checking applications in use
sl: Preverjanje programov, ki se uporabljajo

en: Checking libraries in use
sl: Preverjanje knjižnic, ki so v uporabi

en: Checking signatures
sl: Preverjanje podpisov

en: Cleaned up
sl: Počiščeno

en: Cleaning up
sl: Čiščenje

en: Cleaning up packages
sl: Čiščenje paketov

en: Clear offline update message
sl: Počisti sporočilo o posodobitvi v stanju nepovezanosti

en: Command failed
sl: Ukaz je spodletel

en: Command line
sl: Ukazna vrstica

en: Committing changes
sl: Uveljavljanje sprememb

en: Copying files
sl: Kopiranje datotek

en: Could not disable the debugging sources: %s
sl: Virov razhroščevanja ni mogoče onemogočiti: %s

en: Could not find dependent packages: %s
sl: Odvisnih paketov ni mogoče najti: %s

en: Could not install packages: %s
sl: Paketov ni mogoče namestiti: %s

en: Creating service pack...
sl: Ustvarjanje servisnega paketa ...

en: Daemonize and detach from the terminal
sl: Ustvari ozadnji program in loči od terminala

en: Debugging Options
sl: Možnosti razhroščevanja

en: Details about the update:
sl: Podrobnosti o posodobitvi:

en: Device could not be found
sl: Naprave ni bilo mogoče najti

en: Device path not found
sl: Poti naprave ni bilo mogoče najti

en: Device paths
sl: Poti naprav

en: Directory not found
sl: Mape ni mogoče najti

en: Disable the idle timer
sl: Onemogoči časomer nedejavnosti

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Disabled %i debugging sources.
sl: Onemogočenih je bilo %i virov razhroščevanja.

en: Disabling sources previously enabled
sl: Onemogočanje prej omogočenih virov

en: Distribution
sl: Distribucija

en: Do not display information or progress
sl: Ne prikaži podrobnosti ali napredka

en: Do not install dependencies of the core packages
sl: Ne namesti odvisnosti osnovnih paketov

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
sl: Ne namestite teh paketov, če niste prepričani, da je to varno.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
sl: Ne nameščajte paketa, v kolikor niste povsem prepričani, da je namestitev varna.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
sl: Ne posodobite teh paketov, če niste prepričani, da je to varno.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
sl: Ne posodabljajte paketa, v kolikor niste povsem prepričani, da je namestitev varna.

en: Do you accept this agreement?
sl: Ali želite sprejeti dovoljenje uporabe?

en: Do you accept this signature?
sl: Ali sprejemate podpis?

en: Do you want to allow installing of unsigned software?
sl: Ali želite dovoliti nameščanje nepodpisanih programov?

en: Don't actually install any packages, only simulate what would be installed
sl: Ne namesti paketov, le simuliraj kaj bi bilo nameščeno

en: Don't actually touch the hardware, only simulate what would be done
sl: Ne dotikaj se strojne opreme, le simuliraj kaj bi bilo narejeno

en: Don't clear environment on startup
sl: Ne počisti okolja ob zagonu

en: Downloaded
sl: Prejeto

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Downloading details about the software sources.
sl: Prejemanje podrobnosti o virih programov.

en: Downloading file lists
sl: Prejemanje seznamov datotek

en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
sl: Pridobivanje seznamov datotek (to lahko traja nekaj časa).

en: Downloading groups
sl: Prejemanje skupin

en: Downloading list of packages
sl: Prejemanje seznama paketov

en: Downloading lists of changes
sl: Prejemanje seznamov sprememb

en: Downloading packages
sl: Prejemanje paketov

en: Downloading repository information
sl: Prejemanje podatkov o skladiščih

en: Downloading update information
sl: Prejemanje podatkov o posodobitvi

en: Duration
sl: Trajanje

en: ERROR: Specify package names to install.
sl: NAPAKA: Navedite imena paketov za namestitev.

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Enabled %i debugging sources.
sl: Omogočenih je bilo %i virov razhroščevanja.

en: Enabling debugging sources
sl: Omogočanje virov razhroščevanje

en: Enabling repository
sl: Omogočanje skladišča

en: End user licence agreement required
sl: Zahtevan je sprejem uporabniške licence

en: Enhancement
sl: Izboljšava

en: Exit after a small delay
sl: Končaj po kratki zakasnitvi

en: Exit after the engine has loaded
sl: Končaj, ko se programnik naloži

en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
sl: Pričakovano je bilo ime paketa, pridobljena je bila datoteka. Namesto tega poskusite z uporabo 'pkcon install local %s'.

en: FAILED.
sl: SPODLETELO.

en: Failed to contact PackageKit
sl: Vzpostavitev stika s PackageKit je spodletela

en: Failed to create '%s': %s
sl: Ustvarjanje '%s' je spodletelo: %s

en: Failed to create directory:
sl: Ustvarjanje mape ni uspelo:

en: Failed to find package '%s': %s
sl: Napaka med iskanjem paketa '%s': %s

en: Failed to find the debuginfo package %s: %s
sl: Paketa debuginfo %s ni bilo mogoče najti: %s

en: Failed to find the package %s, or already installed: %s
sl: Iskanje paketa %s je spodletelo ali pa je že nameščen: %s

en: Failed to find the package %s: %s
sl: Iskanje paketa %s je spodletelo: %s

en: Failed to get daemon state
sl: Stanja ozadnjega programa ni bilo mogoče dobiti

en: Failed to get properties
sl: Lastnosti ni bilo mogoče dobiti

en: Failed to get the time since this action was last completed
sl: Ni bilo mogoče dobiti časa odkar je bilo dejanje zadnjič končano

en: Failed to install packages
sl: Namestitev paketov je spodletela

en: Failed to launch:
sl: Zaganjanje izvedljive datoteke je spodletelo:

en: Failed to open file
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke

en: Failed to open package list.
sl: Odpiranje seznama paketov ni uspelo.

en: Failed to parse command line
sl: Razčlenjevanje ukazne vrstice je spodletelo

en: Failed to rebind device
sl: Ponovna vezava naprave je spodletela

en: Failed to register driver
sl: Vpis gonilnika je spodletel

en: Failed to search for file
sl: Iskanje datoteke je spodletelo

en: Failed to unregister driver
sl: Odstranitev vpisa gonilnika je spodletela

en: Failed to verify device path
sl: Preverjanje veljavnosti poti naprave je spodletelo

en: Failed to write to device
sl: Pisanje v napravo je spodletelo

en: Failed to write to the file
sl: Pisanje v datoteko je spodletelo

en: False
sl: Napak

en: Fatal error
sl: Usodna napaka

en: File already exists: %s
sl: Datoteka že obstaja: %s

en: Finding debugging packages
sl: Iskanje paketov razhroščevanja

en: Finding debugging sources
sl: Iskanje virov razhroščevanja

en: Finding package name.
sl: Iskanje imena paketa.

en: Finding packages that depend on these packages
sl: Iskanje paketov, ki so odvisni od teh paketov

en: Finished
sl: Končano

en: Found %i disabled debuginfo repos.
sl: Najdenih je bilo %i onemogočenih skladišč debuginfo.

en: Found %i enabled and %i disabled sources.
sl: Najdenih je bilo %i omogočenih in %i onemogočenih virov.

en: Found %i extra packages.
sl: Najdenih je bilo %i dodatnih paketov

en: Found %i packages to install:
sl: Najdenih je bilo %i paketov za namestitev:

en: Found %i packages:
sl: Najdenih je bilo %i paketov:

en: Found no packages to install.
sl: Ni bilo najdenih paketov za namestitev.

en: Generating package lists
sl: Ustvarjanje seznamov paketov

en: Getting categories
sl: Pridobivanje kategorij

en: Getting dependencies
sl: Pridobivanje odvisnosti

en: Getting details
sl: Pridobivanje podrobnosti

en: Getting file list
sl: Pridobivanje seznama datotek

en: Getting information
sl: Pridobivanje podatkov

en: Getting package information...
sl: Pridobivanje podrobnosti paketa ...

en: Getting packages
sl: Pridobivanje paketov

en: Getting provides
sl: Pridobivanje ponudbe

en: Getting repositories
sl: Pridobivanje skladišč

en: Getting requires
sl: Pridobivanje zahtevanega

en: Getting sources list
sl: Dobivanje seznama virov

en: Getting the list of files failed
sl: Dobivanje seznama datotek je spodletelo

en: Getting transactions
sl: Pridobivanje prenosov

en: Getting update details
sl: Pridobivanje podrobnosti posodobitve

en: Getting updates
sl: Pridobivanje posodobitev

en: Getting upgrades
sl: Pridobivanje posodobitev

en: Icon
sl: Ikona

en: If specifying a file, the service pack name must end with
sl: V primeru da navedete datoteko, se more ime paketa popravkov končati z

en: Important
sl: Pomembna

en: Incorrect device path specified
sl: Navedena je bila nepravilna pot naprave

en: Install %s now
sl: Namesti %s takoj

en: Install package '%s' to provide command '%s'?
sl: Ali želite namestiti paket '%s', ki bo zagotavljal ukaz '%s'?

en: Install signed package
sl: Namesti podpisan paket

en: Install the packages without asking for confirmation
sl: Namesti vse pakete brez spraševanja za potrditev

en: Install untrusted local file
sl: Namesti krajevno datoteko, ki ni zaupanja vredna

en: Installed
sl: Nameščen

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Installing
sl: Nameščanje

en: Installing files
sl: Nameščanje datotek

en: Installing packages
sl: Nameščanje paketov

en: Installing signature
sl: Nameščanje podpisa

en: Installing updates
sl: Nameščanje posodobitev

en: Installing...
sl: Nameščanje ...

en: Invalid search type
sl: Neveljavna vrsta iskanja

en: Issued
sl: Izdano

en: Key ID
sl: ID ključa

en: Key Timestamp
sl: Časovni žig ključa

en: Key URL
sl: URL ključa

en: Key fingerprint
sl: Podpis ključa

en: Key user
sl: Ključ uporabnika

en: Loading cache
sl: Nalaganje predpomnilnika

en: Loading list of packages.
sl: Nalaganje seznama paketov.

en: Media change required
sl: Zahtevana je zamenjava nosilca

en: Media label
sl: Oznaka nosilca

en: Media type
sl: Vrsta nosilca

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: More than one package matches:
sl: Ujema se več paketov:

en: Name
sl: Ime

en: Neither --package or --updates option selected.
sl: Izbrana ni niti možnost --package ali --updates.

en: No extra packages required.
sl: Ni dodatnih zahtevanih paketov.

en: No files
sl: Ni datotek

en: No packages found for your system
sl: Na vašemu sistemu ni bilo mogoče najti paketov

en: No packages require updating to newer versions.
sl: Noben paket ne zahteva posodobitve na novejšo različico.

en: Normal
sl: Običajna

en: Not installing packages in simulate mode
sl: Paketi v načinu simuliranja niso nameščeni

en: OK.
sl: V redu.

en: Obsoleted
sl: Opuščeno

en: Obsoletes
sl: Opuščeno

en: Obsoleting
sl: Nastavljanje zastarelih paketov

en: Obsoleting packages
sl: Nastavljanje zastarelih paketov

en: Option '%s' is not supported
sl: Možnost '%s' ni podprta

en: Package
sl: Paket

en: Package description
sl: Opis paketa

en: Package files
sl: Datoteke paketov

en: PackageKit Catalog
sl: Katalog PackageKit

en: PackageKit Console Interface
sl: PackageKit vmesnik konzole

en: PackageKit Debuginfo Installer
sl: Namestilnik Debuginfo PackageKit

en: PackageKit Device Reloader
sl: Ponovni nalagalnik naprav PackageKit

en: PackageKit Monitor
sl: Nadzornik PackageKit

en: PackageKit Package List
sl: Seznam pakteov PackageKit

en: PackageKit Service Pack
sl: Paket popravkov PackageKit

en: PackageKit service
sl: Storitev PackageKit

en: Packages providing this file are:
sl: Paketi, ki zagotavljajo to datoteko so:

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
sl: Zaledje pakiranja za uporabo, na primer preizkusno

en: Parent
sl: Nadrejeni predmet

en: Percentage
sl: Odstotek

en: Please choose a command to run
sl: Izberite ukaz za zagon

en: Please choose a package to install
sl: Izberite paket za namestitev

en: Please choose the correct package:
sl: Izberite pravi paket:

en: Please enter a number from 1 to %i:
sl: Vpišite število med 1 in %i:

en: Please insert the correct media
sl: Vstavite pravilen medij

en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
sl: Odjavite se in se ponovno prijavite za končanje posodobitve, saj so bile nameščene pomembne varnostne posodobitve.

en: Please logout and login to complete the update.
sl: Odjavite se in se znova prijavite za dokončanje posodobitve.

en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
sl: Ponovno zaženite računalnik za končanje posodobitve, saj so bile nameščene pomembne varnostne posodobitve.

en: Please restart the computer to complete the update.
sl: Znova zaženite računalnik za dokončanje posodobitve.

en: Prepare the transaction by downloading pakages only
sl: Pripravi transakcijo zgolj s prenosom paketov

en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
sl: Izpiše zaslon na strojno berljiv izhod namesto uporabe animiranih gradnikov

en: Proceed with changes?
sl: Ali želite nadaljevati s spremembami?

en: Put all updates available in the service pack
sl: Daj vse posodobitve v servisni paket

en: Querying
sl: Poizvedovanje

en: Real name
sl: Pravo ime

en: Refresh system sources
sl: Osveži sistemske vire

en: Refreshing cache
sl: Osveževanje predpomnilnika

en: Refreshing software list
sl: Osveževanje seznama programske opreme

en: Reinstalled
sl: Ponovno nameščeno

en: Reinstalling
sl: Ponovno nameščanje

en: Reload a device
sl: Ponovno naloži napravo

en: Remove package
sl: Odstrani paket

en: Removed
sl: Odstranjeno

en: Removing
sl: Odstranjevanje

en: Removing packages
sl: Odstranjevanje paketov

en: Repackaging files
sl: Prepakiranje datotek

en: Repair System
sl: Popravi sistem

en: Requesting data
sl: Zahtevanje podatkov

en: Resolving
sl: Razreševanje

en: Resolving dependencies
sl: Razreševanje odvisnosti

en: Restart
sl: Ponovno zaženi

en: Results:
sl: Rezultati:

en: Role
sl: Vloga

en: Run %s
sl: Zaženi %s

en: Run now
sl: Zaženi takoj

en: Run similar command:
sl: Poženi podoben ukaz:

en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
sl: Požene ukaz z uporabo pasovne širine nedejavnega omrežja in tudi porabi manj energije

en: Run version %s now
sl: Zaženi različico %s takoj.

en: Running
sl: Izvajanje

en: Scanning applications
sl: Preiskovanje programov

en: Searching by details
sl: Iskanje po podrobnostih

en: Searching by file
sl: Iskanje po datoteki

en: Searching by name
sl: Iskanje po imenu

en: Searching groups
sl: Iskanje skupin

en: Security
sl: Varnostna

en: Service pack created '%s'
sl: Servisni paket '%s' je bil ustvarjen

en: Service packs cannot be created as PackageKit was not built with libarchive support.
sl: Paketov popravkov ni mogoče ustvariti, ker PackageKit ni bil izgrajen s podporo libarchive.

en: Session restart (security) required:
sl: Zahtevan je ponoven zagon seje (varnostna posodobitev):

en: Session restart required:
sl: Zahteven je ponoven zagon seje:

en: Set network proxy
sl: Nastavi posredniški strežnik omrežja

en: Set the file name of dependencies to be excluded
sl: Nastavite ime datoteke odvisnosti za izključitev

en: Set the filter, e.g. installed
sl: Nastavi filter, na primer nameščeno

en: Setting data
sl: Nastavljanje podatkov

en: Show debugging information for all files
sl: Pokaži podrobnosti razhroščevanja za vse datoteke

en: Show debugging options
sl: Pokaži možnosti razhroščevanja

en: Show extra debugging information
sl: Pokaži dodatne podrobnosti razhroščevanja

en: Show the program version and exit
sl: Pokaži različico nameščenega programa in končaj

en: Show version and exit
sl: Pokaži različico in končaj

en: Similar command is:
sl: Podoben ukaz je:

en: Similar commands are:
sl: Podobni ukazi so:

en: Software source name
sl: Ime programskega vira

en: Software source signature required
sl: Zahtevan je podpis programskih virov

en: Starting
sl: Začenjanje

en: Starting install
sl: Začenjanje namestitve

en: State
sl: Stanje

en: Status
sl: Stanje

en: Subcommands:
sl: Podrejeni ukazi:

en: Succeeded
sl: Uspešno zaključen prenos

en: Suitable packages are:
sl: Primerni paketi so:

en: Summary
sl: Povzetek

en: System restart (security) required by:
sl: Ponoven zagon sistema (varnostna posodobitev) je zahteval paket:

en: System restart required by:
sl: Ponoven zagon sistema je zahteval paket:

en: System time
sl: Sistemski čas

en: Testing changes
sl: Preizkušanje sprememb

en: Text
sl: Besedilo

en: The agreement was not accepted.
sl: Licenca ni bila sprejeta

en: The correct media was not inserted.
sl: Ni vstavljenega ustreznega nosilca.

en: The daemon crashed mid-transaction!
sl: Ozadnji program se je sesul med transakcijo!

en: The daemon failed to startup
sl: Zagon ozadnjega programa je spodletel

en: The filter specified was invalid
sl: Navedeni filter je bil neveljaven

en: The following packages are untrusted:
sl: Naslednji paketi niso vredni zaupanja:

en: The following packages have to be downgraded:
sl: Naslednje pakete je treba podgraditi:

en: The following packages have to be installed:
sl: Namestiti je treba naslednje pakete:

en: The following packages have to be reinstalled:
sl: Ponovno je treba namestiti naslednje pakete:

en: The following packages have to be removed:
sl: Naslednje pakete je treba odstraniti:

en: The following packages have to be updated:
sl: Posodobiti je treba naslednje pakete:

en: The maximum metadata cache age. Use -1 for 'never'.
sl: Največja starost predpomnilnika metapodakov. Uporabite -1 za 'nikoli'.

en: The output file or directory (the current directory is used if omitted)
sl: Izhodna datoteka ali mapa (če je izpuščena je uporabljena trenutna mapa)

en: The pack was not overwritten.
sl: Paket ni bil prepisan.

en: The package manager cannot perform this type of operation.
sl: Upravljalnik paketov ne more izvesti te vrste opravila,

en: The package providing this file is:
sl: Paket, ki zagotavlja to datoteko, je:

en: The package to be put into the service pack
sl: Paket je treba postaviti v servisni paket

en: The proxy could not be set
sl: Posredniškega strežnika ni bilo mogoče nastaviti

en: The signature was not accepted.
sl: Podpis ni sprejet.

en: The software is not from a trusted source.
sl: Ta program ni iz zaupanega vira.

en: The transaction did not proceed.
sl: Transakcija se ni nadaljevala.

en: The transaction failed
sl: Transakcija je spodletela

en: The unsigned software will not be installed.
sl: Nepodpisani programi ne bodo nameščeni.

en: There are no packages to update.
sl: Ni paketov za posodobitev

en: There are no updates available at this time.
sl: Trenutno ni posodobitev na voljo.

en: There are no upgrades available at this time.
sl: Trenutno ni nadgradenj na voljo.

en: This script can only be used by the root user
sl: Ta skript lahko uporabi le skrbnik

en: This tool could not find all the packages: %s
sl: To orodje ni moglo najti vseh paketov: %s

en: This tool could not find any available package: %s
sl: To orodje ni moglo najti nobenega razpoložljivega paketa: %s

en: This tool could not find the installed package: %s
sl: To orodje ni moglo najti nameščenega paketa: %s

en: This tool could not find the package: %s
sl: To orodje ni moglo najti paketa: %s

en: Transaction
sl: Prenos

en: Trigger offline updates
sl: Proži posodobitve v stanju nepovezanosti

en: Trivial
sl: Trivialna

en: True
sl: Prav

en: Trust a key used for signing packages
sl: Zaupaj ključu za podpisovanje paketov

en: Type
sl: Vrsta

en: Unknown role type
sl: Neznana vloga

en: Unknown state
sl: Neznano stanje

en: Update packages
sl: Posodobi pakete

en: Update text
sl: Opis posodobitve

en: Update to version %s
sl: Posodobi na različico %s

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Updates
sl: Posodobitve

en: Updating
sl: Posodabljanje

en: Updating packages
sl: Posodabljanje paketov

en: Updating running applications
sl: Posodabljanje izvajajočih programov

en: Upgrade System
sl: Nadgradi sistem

en: User ID
sl: Uporabnikov ID

en: User aborted selection
sl: Uporabnik je prekinil izbiranje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Vendor
sl: Ponudnik

en: Verifying device path
sl: Preverjanje veljavnosti poti naprave

en: Version
sl: Različica

en: Waiting for authentication
sl: Čakanje na overitev

en: Waiting for package manager lock
sl: Čakanje na zaklep upravljalnika paketov

en: Waiting for package manager lock.
sl: Čakanje na zaklep upravljalnika paketov.

en: Waiting in queue
sl: Čakanje v vrsti

en: You need to specify a list file to create
sl: Navesti morate seznamsko datoteko za ustvarjanje

en: You need to specify at least one valid device path
sl: Navesti morate vsaj eno veljavno pot naprave

en: command not found
sl: ukaza ni mogoče najti
