network-manager-applet - en to pl translation catalogue (609 entries)

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the VPN service stopped.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" rozłączone, ponieważ usługa VPN została zatrzymana.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the network connection was interrupted.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" rozłączone, ponieważ połączenie sieciowe zostało przerwane.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" zostało rozłączone.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because of invalid VPN secrets.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło z powodu nieprawidłowych sekretów VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service did not start in time.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ usługa VPN nie została uruchomiona na czas.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ usługa VPN nie mogła zostać uruchomiona.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ usługa VPN nie mogła zostać uruchomiona.
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service returned invalid configuration.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ usługa VPN nie zwróciła odpowiedniej konfiguracji sieci.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ usługa VPN została nieoczekiwanie zatrzymana.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the connection attempt timed out.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło z powodu przekroczenia limitu czasu.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the network connection was interrupted.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło, ponieważ połączenie sieciowe zostało przerwane.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because there were no valid VPN secrets.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło z powodu braku prawidłowych sekretów VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed to start.
    
    %s
pl: 
    Uruchomienie połączenia VPN "%s" się nie powiodło.
    
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed.
pl: 
    Połączenie VPN "%s" się nie powiodło.

en: "vlan" + number
pl: "vlan" + numer

en: %d day ago | %d days ago
pl[0]: %d dzień temu
pl[1]: %d dni temu
pl[2]: %d dni temu

en: %d hour ago | %d hours ago
pl[0]: %d godzinę temu
pl[1]: %d godziny temu
pl[2]: %d godzin temu

en: %d minute ago | %d minutes ago
pl[0]: %d minutę temu
pl[1]: %d minuty temu
pl[2]: %d minut temu

en: %d month ago | %d months ago
pl[0]: %d miesiąc temu
pl[1]: %d miesiące temu
pl[2]: %d miesięcy temu

en: %d year ago | %d years ago
pl[0]: %d rok temu
pl[1]: %d lata temu
pl[2]: %d lat temu

en: %s (%s roaming)
pl: %s (roaming %s)

en: %s (default)
pl: %s (domyślnie)

en: %s (via "%s")
pl: %s (przez "%s")

en: %s Network
pl: Sieć %s

en: %s connection
pl: Połączenie %s

en: %s slave %d
pl: %s podrzędny %d

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
pl: (w niektórych przypadkach) nazwa punktu dostępowego (APN) planu taryfowego

en: (none)
pl: (brak)

en: 1 (Default)
pl: 1 (domyślnie)

en: 802.1X authentication
pl: Uwierzytelnianie 802.1X

en: 802.1x Security
pl: Zabezpieczenia 802.1x

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected.  If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings.  To modify your mobile broadband connection settings, choose "Network Connections" from the System >> Preferences menu.
pl: Zostanie utworzone połączenie do dostawcy Internetu używając wybranych ustawień. Jeśli połączenie nie powiedzie się lub nie będzie można uzyskać dostępu do zasobów sieciowych, należy powtórnie sprawdzić ustawienia. Aby je zmodyfikować, należy wybrać "Połączenia sieciowe" z menu System >> Preferencje.

en: A file named "%s" already exists.
pl: Plik o nazwie "%s" już istnieje.

en: A password is required to connect to '%s'.
pl: Wymagane hasło do połączenia z "%s".

en: ARP _targets:
pl: Cele A_RP:

en: Access the Internet using your mobile phone (DUN)
pl: Dostęp do Internetu używając telefonu komórkowego (DUN)

en: Active Network Connections
pl: Aktywne połączenia sieciowe

en: Active backup
pl: Aktywna rezerwa

en: Adaptive load balancing
pl: Adaptacyjne równoważenie obciążenia

en: Adaptive transmit load balancing
pl: Adaptacyjne równoważenie obciążenia przesyłu

en: Additional DNS ser_vers:
pl: _Dodatkowe serwery DNS:

en: Additional s_earch domains:
pl: Dodatkowe dom_eny wyszukiwania:

en: Address
pl: Adres

[ctx: Address]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Addresses
pl: Adresy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All _users may connect to this network
pl: Wszyscy _użytkownicy mogą łączyć się z tą siecią

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Allow _BSD data compression
pl: Dopuszczalna kompresja danych _BSD

en: Allow _Deflate data compression
pl: Dopuszczalna kompresji danych _Deflate

en: Allow _roaming if home network is not available
pl: Zezwolenie na _roaming, jeśli sieć domowa nie jest dostępna

en: Allow automatic PAC pro_visioning
pl: Automatyczne za_bezpieczanie PAC

en: Allowed Authentication Methods
pl: Dozwolone metody uwierzytelniania

en: Allowed methods:
pl: Dozwolone metody:

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
pl: Adres IP lub lista adresów oddzielonych przecinkami do wyszukiwania podczas sprawdzania stanu łącza.

en: Anony_mous identity:
pl: Anoni_mowa tożsamość:

en: Anonymous
pl: Anonimowo

en: Any
pl: Wszystkie

en: Any device
pl: Dowolne urządzenie

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
pl: Na pewno usunąć połączenie %s?

en: As_k for this password every time
pl: _Pytanie o hasło za każdym razem

en: Attachment Unit Interface (AUI)
pl: AUI (Attachment Unit Interface)

en: Au_thentication:
pl: Uwierzy_telnianie:

en: Aut_onegotiate
pl: Aut_omatyczna negocjacja

en: Authenticate to delete the selected connection
pl: Należy się uwierzytelnić, aby usunąć zaznaczone połączenie

en: Authenticate to edit the selected connection
pl: Należy się uwierzytelnić, aby modyfikować zaznaczone połączenie

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
pl: Należy się uwierzytelnić, aby zapisać to połączenie dla wszystkich użytkowników komputera.

en: Authenticated
pl: Uwierzytelnienie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication required by Wi-Fi network
pl: Wymagane uwierzytelnienie w sieci Wi-Fi

en: Auto Ethernet
pl: Automatyczne połączenie ethernetowe

en: Auto InfiniBand
pl: Automatyczne połączenie InfiniBand

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Automatic (DHCP)
pl: Automatycznie (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
pl: Automatycznie (DHCP), tylko adresy

en: Automatic (PPP)
pl: Automatycznie (PPP)

en: Automatic (PPP) addresses only
pl: Automatycznie (PPP), tylko adresy

en: Automatic (PPPoE)
pl: Automatycznie (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
pl: Automatycznie (PPPoE), tylko adresy

en: Automatic (VPN)
pl: Automatycznie (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
pl: Automatycznie (VPN), tylko adresy

en: Automatic with manual DNS settings
pl: Automatycznie z ręcznymi ustawieniami DNS

en: Automatic, DHCP only
pl: Automatycznie, tylko DHCP

en: Automatic, addresses only
pl: Automatycznie, tylko adresy

en: Automatically connect to _VPN when using this connection
pl: Automatyczne łączenie z _VPN podczas używania tego połączenia

en: Automatically unlock this device
pl: Automatyczne odblokowywanie tego urządzenia

en: Available
pl: Dostępne

en: Ban_d:
pl: Pa_smo:

en: Base Connection:
pl: Podstawowe połączenie:

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Bluetooth configuration not possible (error finding NetworkManager: (%s) %s).
pl: Konfiguracja Bluetooth nie jest możliwa (błąd podczas wyszukiwania usługi NetworkManager: (%s) %s).

en: Bluetooth configuration not possible (failed to connect to D-Bus: (%s) %s).
pl: Konfiguracja Bluetooth nie jest możliwa (połączenie z usługą D-Bus się nie powiodło: (%s) %s).

en: Bond
pl: Łączenie

en: Bond connection %d
pl: Łączone połączenie %d

en: Bond connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie łączone "%s"

en: Bonded _connections:
pl: _Połączone połączenia:

en: Both
pl: Oba

en: Bridge
pl: Mostek

en: Bridge Port
pl: Port mostkowania

en: Bridge connection %d
pl: Mostkowane połączenie %d

en: Bridge connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie mostkowane "%s"

en: Bridged _connections:
pl: _Mostkowane połączenia:

en: Broadcast
pl: Rozgłaszanie

en: Broadcast Address:
pl: Adres rozgłoszeniowy:

en: CDMA network.
pl: Sieć CDMA.

en: C_A certificate:
pl: Certyfikat C_A:

en: C_hannel:
pl: Ka_nał:

en: C_loned MAC address:
pl: Sk_lonowany adres MAC:

en: C_onnection:
pl: Połącze_nie:

en: C_reate
pl: _Utwórz

en: Cannot export VPN connection
pl: Nie można wyeksportować połączenia VPN

en: Cannot import VPN connection
pl: Nie można zaimportować połączenia VPN

en: Change...
pl: Zmień...

en: Choose a Certificate Authority certificate...
pl: Wybór certyfikatu CA...

en: Choose a Connection Type
pl: Wybór typu połączenia

en: Choose a PAC file...
pl: Wybierz plik PAC...

en: Choose a VPN Connection Type
pl: Wybór typu połączenia VPN

en: Choose your Billing Plan
pl: Proszę wybrać plan taryfowy

en: Choose your Provider
pl: Wybór dostawcy

en: Choose your Provider's Country or Region
pl: Wybór kraju lub regionu dostawcy

en: Choose your personal certificate...
pl: Wybór prywatnego certyfikatu...

en: Choose your private key...
pl: Wybór klucza prywatnego...

en: Compression
pl: Kompresja

en: Configure _Methods…
pl: Skonfiguruj _metody…

en: Configuring InfiniBand connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia InfiniBand "%s"...

en: Configuring VLAN connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia VLAN "%s"...

en: Configuring Wi-Fi network connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia sieciowego Wi-Fi "%s"...

en: Configuring bond connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia łączonego "%s"...

en: Configuring bridge connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia mostkowanego "%s"...

en: Configuring ethernet network connection '%s'...
pl: Konfigurowanie ethernetowego połączenia sieciowego "%s"...

en: Configuring mobile broadband connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia komórkowego "%s"...

en: Configuring team connection '%s'...
pl: Konfigurowanie połączenia zespołowego "%s"...

en: Confirm Mobile Broadband Settings
pl: Potwierdzenie ustawień połączenia komórkowego

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
pl: Połączenie z ukrytą siecią Wi-Fi

en: Connected
pl: Połączony

en: Connection Established
pl: Ustanowiono połączenie

en: Connection Information
pl: Informacje o połączeniu

en: Connection _Information
pl: I_nformacje o połączeniu

en: Connection _name:
pl: _Nazwa połączenia:

en: Connection activation failed
pl: Aktywacja połączenia się nie powiodła

en: Connection add failed
pl: Dodanie połączenia się nie powiodło

en: Connection delete failed
pl: Usunięcie połączenia się nie powiodło

en: Connection failure
pl: Niepowodzenie połączenia

en: Copyright © 2004-2011 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
pl: Copyright © 2004-2011 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    oraz wielu innych współtwórców i tłumaczy społeczności

en: Could not create connection
pl: Nie można utworzyć połączenia

en: Could not create new connection
pl: Nie można utworzyć nowego połączenia

en: Could not edit connection
pl: Nie można zmodyfikować połączenia

en: Could not find VPN plugin service for '%s'.
pl: Nie można odnaleźć wtyczki usługi VPN dla "%s".

en: Could not load 802.1x Security user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika zabezpieczeń 802.1x.

en: Could not load DSL user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika DSL.

en: Could not load General user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika karty ogólnej.

en: Could not load IPv4 user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika IPv4.

en: Could not load IPv6 user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika IPv6.

en: Could not load InfiniBand user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika InfiniBand.

en: Could not load PPP user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika PPP.

en: Could not load VPN user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika VPN.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika zabezpieczeń Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika Wi-Fi. Brak ustawienia Wi-Fi.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika Wi-Fi.

en: Could not load WiMAX user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika WiMAX.

en: Could not load bond user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika łączenia.

en: Could not load bridge port user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika portu mostkowania.

en: Could not load bridge user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika mostkowania.

en: Could not load ethernet user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika połączenia ethernetowego.

en: Could not load mobile broadband user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika połączeń komórkowych.

en: Could not load team port user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika portu zespołowego.

en: Could not load team user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika zespołu.

en: Could not load vlan user interface.
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika VLAN.

en: Country or Region List:
pl: Lista krajów lub regionów:

en: Country or region
pl: Kraj lub region

en: Create New Wi-Fi Network
pl: Tworzenie nowej sieci Wi-Fi

en: Create _New Wi-Fi Network...
pl: Utwórz _nową sieć Wi-Fi...

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
pl: Utworzenie połączenia dla _tego urządzenia komórkowego:

en: Create…
pl: Utwórz…

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
pl: Certyfikaty DER lub PEM (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
pl: Certyfikaty DER, PEM lub klucze prywatne PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers:
pl: Serwery _DNS:

en: DSL authentication
pl: Uwierzytelnianie DSL

en: DSL connection %d
pl: Połączenie DSL %d

en: D_HCP client ID:
pl: Identyfikator klienta D_HCP:

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Route:
pl: Domyślna droga:

en: Delete the selected connection
pl: Usunięcie zaznaczonego połączenia

en: Detecting phone configuration...
pl: Wykrywanie konfiguracji telefonu...

en: Device disconnect failed
pl: Rozłączenie urządzenia się nie powiodło

en: Device name + number
pl: Nazwa urządzenia + numer

en: Did not find a connection with UUID '%s'
pl: Nie odnaleziono połączenia z UUID "%s"

en: Disable VPN notifications
pl: Wyłączenie powiadomień VPN

en: Disable WiFi Create
pl: Wyłączenie tworzenia sieci WiFi

en: Disable connected notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o połączeniu

en: Disable disconnected notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o rozłączeniu

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Disconnect failure
pl: Niepowodzenie rozłączenia

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
pl: Zastąpić połączenie %s zapisywanym połączeniem VPN?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
pl: Domeny używane do znajdowania nazw komputerów. Aby podać wiele domen, należy je rozdzielić przecinkami.

en: Don't know how to create '%s' connections
pl: Nie wiadomo, jak utworzyć połączenia "%s"

en: Don't show this message again
pl: Nie wyświetlaj tego komunikatu ponownie

en: Driver:
pl: Sterownik:

en: Dynamic WEP
pl: Dynamiczny WEP

en: Dynamic WEP (802.1x)
pl: Dynamiczny WEP (802.1x)

en: Edit Connections...
pl: Modyfikuj połączenia...

en: Edit the selected connection
pl: Modyfikowanie zaznaczonego połączenia

en: Editing %s
pl: Modyfikowanie %s

en: Editing IPv4 routes for %s
pl: Modyfikowanie tras IPv4 dla %s

en: Editing IPv6 routes for %s
pl: Modyfikowanie tras IPv6 dla %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
pl: Modyfikowanie metod uwierzytelniania PPP dla %s

en: Editing un-named connection
pl: Modyfikowanie połączenia bez nazwy

en: Enable N_otifications
pl: P_owiadomienia

en: Enable WiMA_X Mobile Broadband
pl: Sieć komórkowa WiMA_X

en: Enable _Mobile Broadband
pl: Sieć _komórkowa

en: Enable _Networking
pl: _Sieć

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
pl: Włączenie _STP (Protokół drzewa rozpinającego)

en: Enable _Wi-Fi
pl: Sieć _Wi-Fi

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
pl: Proszę wprowadzić nazwę sieci Wi-Fi, jaka ma zostać utworzona.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
pl: Proszę wprowadzić nazwę i ustawienia zabezpieczeń dla żądanej sieci Wi-Fi.

en: Error creating connection
pl: Błąd podczas tworzenia połączenia

en: Error displaying connection information:
pl: Błąd podczas wyświetlania informacji o połączeniu:

en: Error editing connection
pl: Błąd podczas modyfikowania połączenia

en: Error initializing editor
pl: Błąd podczas inicjowania edytora

en: Error saving connection
pl: Błąd podczas zapisywania połączenia

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Error: file doesn't contain a valid JSON configuration
pl: Błąd: plik nie zawiera prawidłowej konfiguracji JSON

en: Ethernet Network
pl: Sieć ethernetowa

en: Ethernet Network (%s)
pl: Sieć ethernetowa (%s)

en: Ethernet Networks
pl: Sieci ethernetowe

en: Ethernet Networks (%s)
pl: Sieci ethernetowe (%s)

en: Ethernet connection %d
pl: Połączenie ethernetowe %d

en: Ethernet network connection '%s' active
pl: Nawiązano ethernetowe połączenie sieciowe "%s"

en: Export VPN connection...
pl: Wyeksportuj połączenie VPN...

en: Failed to activate connection
pl: Aktywowanie połączenia się nie powiodło

en: Failed to add new connection
pl: Dodanie nowego połączenia się nie powiodło

en: Failed to add/activate connection
pl: Dodanie/aktywowanie połączenia się nie powiodło

en: Failed to create DUN connection: %s
pl: Utworzenie połączenia DUN się nie powiodło: %s

en: Failed to create PAN connection: %s
pl: Utworzenie połączenia PAN się nie powiodło: %s

en: Failed to update connection secrets due to an unknown error.
pl: Zaktualizowanie ustawień połączenia się nie powiodło z powodu nieznanego błędu.

en: Firewall _zone:
pl: _Strefa zapory sieciowej:

en: FirewallD is not running.
pl: Usługa FirewallD nie jest uruchomiona.

en: Full duple_x
pl: Pełny duple_ks

en: GSM network.
pl: Sieć GSM.

en: Gateway
pl: Brama

en: General
pl: Ogólne

en: Hardware
pl: Sprzętowe

en: Hardware Address:
pl: Adres sprzętowy:

en: Hidden Wi-Fi network
pl: Ukryta sieć Wi-Fi

en: Home network
pl: Sieć domowa

en: Home network (%s)
pl: Sieć domowa (%s)

en: I can't find my provider and I wish to enter it _manually:
pl: Dostawcy nie _ma na liście, proszę wprowadzić go ręcznie:

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: IP addresses identify your computer on the network.  Click the "Add" button to add an IP address.
pl: Adresy IP identyfikują komputery w sieci. Proszę nacisnąć przycisk "Dodaj", aby dodać adres IP.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
pl: Adresy IP serwerów nazw domen używane do znajdowania nazw komputerów. Aby podać wiele adresów, należy je rozdzielić przecinkami.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
pl: Adresy IP serwerów nazw domen używane do znajdowania nazw komputerów. Aby podać wiele adresów, należy je rozdzielić przecinkami. Adresy Link-Local będą automatycznie dołączane do łączącego się interfejsu.

en: IPv4 Settings
pl: Ustawienia IPv4

en: IPv6 Settings
pl: Ustawienia IPv6

en: I_dentity:
pl: _Tożsamość:

en: I_mport team configuration from a file...
pl: Zai_mportuj konfigurację zespołową z pliku...

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
pl: Jeśli włączone, to połączenie nigdy nie będzie użyte jako domyślne połączenie sieciowe.

en: Ig_nore automatically obtained routes
pl: Ig_norowanie automatycznie uzyskanych tras

en: Ignore
pl: Ignorowanie

en: Ignore CA certificate
pl: Ignorowanie certyfikatu CA

en: Ignored
pl: Ignorowanie

en: Import a saved VPN configuration...
pl: Zaimportuj zapisaną konfigurację VPN...

en: In most cases, the provider's PPP servers will support all authentication methods.  If connections fail, try disabling support for some methods.
pl: W większości przypadków serwery dostawcy usług PPP obsługują wszystkie metody uwierzytelniania. Jeśli połączenie zawodzi, proszę spróbować wyłączyć obsługę niektórych metod.

en: InfiniBand Network
pl: Sieć InfiniBand

en: InfiniBand Network (%s)
pl: Sieć InfiniBand (%s)

en: InfiniBand Networks
pl: Sieci InfiniBand

en: InfiniBand Networks (%s)
pl: Sieci InfiniBand (%s)

en: InfiniBand connection %d
pl: Połączenie InfiniBand %d

en: InfiniBand connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie sieciowe InfiniBand "%s"

en: Infrastructure
pl: Infrastruktura

en: Installed CDMA device
pl: Zainstalowane urządzenie CDMA

en: Installed GSM device
pl: Zainstalowane urządzenie GSM

en: Interface:
pl: Interfejs:

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
pl: Nie jest przeznaczony do uruchamiania w wierszu poleceń. Powinien być uruchamiany w środowisku GNOME.

en: Last Used
pl: Ostatnie użycie

en: Link _down delay:
pl: _Opóźnienie wyłączenia łącza:

en: Link _up delay:
pl: Opóźnienie _włączenia łącza:

en: Link-Local Only
pl: Tylko Link-Local

en: MII (recommended)
pl: MII (zalecane)

en: M_ode:
pl: _Tryb:

en: Manage and change your network connection settings
pl: Zarządzanie ustawieniami połączeń sieciowych

en: Manage your network connections
pl: Zarządzanie połączeniami sieciowymi

en: Manual
pl: Ręczne

en: Media Independent Interface (MII)
pl: MII (Media Independent Interface)

en: Metric
pl: Parametry

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
pl: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol wersja 2

en: Missing resources
pl: Brakujące zasoby

en: Mobile Broadband
pl: Komórkowe

en: Mobile Broadband (%s)
pl: Komórkowe (%s)

en: Mobile Broadband network.
pl: Sieć komórkowa.

en: Mobile broadband connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie komórkowe "%s"

en: Mobile broadband connection '%s' active: (%d%%%s%s)
pl: Połączenie komórkowe "%s" jest aktywne: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
pl: Hasło do sieci komórkowej

en: Mobile wizard was canceled
pl: Asystent połączenia komórkowego został anulowany

en: Monitoring _frequency:
pl: _Częstotliwość monitorowania:

en: More networks
pl: Więcej sieci

en: My country is not listed
pl: Kraju nie ma na liście

en: My plan is not listed...
pl: Planu nie ma na liście...

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
pl: Dostawca używa technologii CDMA (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
pl: Dostawca używa technologii opartej na C_DMA (np. 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
pl: Dostawca używa technologii GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
pl: Dostawca używa technologii opartej na _GSM (np. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID:
pl: Identyfikator si_eci:

en: Name
pl: Nazwa

en: Netmask
pl: Maska sieci

en: Network
pl: Sieć

en: Network Connections
pl: Połączenia sieciowe

en: Network connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie sieciowe "%s"

en: NetworkManager Applet
pl: Aplet NetworkManager

en: NetworkManager Website
pl: Witryna programu NetworkManager

en: NetworkManager is not running...
pl: Usługa NetworkManager nie jest uruchomiona...

en: Networking disabled
pl: Sieć wyłączona

en: New Mobile Broadband (CDMA) connection...
pl: Nowe połączenie komórkowe (CDMA)...

en: New Mobile Broadband (GSM) connection...
pl: Nowe połączenie komórkowe (GSM)...

en: New Mobile Broadband Connection
pl: Nowe połączenie komórkowe

en: New Mobile Broadband connection...
pl: Nowe połączenie komórkowe...

en: New PIN code:
pl: Nowy kod PIN:

en: New Wi-Fi network
pl: Nowa sieć Wi-Fi

en: New...
pl: Nowe...

en: No CA certificate is _required
pl: Certyfikat CA nie jest _wymagany

en: No VPN plugins are installed.
pl: Żadna wtyczka VPN nie jest zainstalowana.

en: No network connection
pl: Brak połączenia sieciowego

en: No network devices available
pl: Brak dostępnych urządzeń sieciowych

en: No valid active connections found!
pl: Nie odnaleziono prawidłowych aktywnych połączeń.

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
pl: Aplet obszaru powiadamiania do zarządzania urządzeniami i połączeniami sieciowymi.

en: Nu_mber:
pl: Nu_mer:

en: OLPC Mesh
pl: Kratowe OLPC

en: Open System
pl: System otwarty

en: PAC _file:
pl: _Plik PAC:

en: PAC files (*.pac)
pl: Pliki PAC (*.pac)

en: PEAP _version:
pl: _Wersja PEAP:

en: PIN code for SIM card '%s' on '%s'
pl: Kod PIN dla karty SIM "%s" w "%s"

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
pl: Wymagany kod PIN dla urządzenia dostępowego do sieci komórkowej

en: PIN code required
pl: Wymagany kod PIN

en: PIN code:
pl: Kod PIN:

en: PPP Settings
pl: Ustawienia PPP

en: PUK code:
pl: Kod PUK:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network '%s'.
pl: Do połączenia z siecią Wi-Fi "%s" wymagane są hasła lub klucze szyfrujące.

en: Path _cost:
pl: _Koszt ścieżki:

en: Prefer 2G (GPRS/EDGE)
pl: Preferowanie 2G (GPRS/EDGE)

en: Prefer 3G (UMTS/HSPA)
pl: Preferowanie 3G (UMTS/HSPA)

en: Prefer 4G (LTE)
pl: Preferowanie 4G (LTE)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Preparing InfiniBand connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia InfiniBand "%s"...

en: Preparing VLAN connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia VLAN "%s"...

en: Preparing Wi-Fi network connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia sieciowego Wi-Fi "%s"...

en: Preparing bond connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia łączonego "%s"...

en: Preparing bridge connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia mostkowanego "%s"...

en: Preparing ethernet network connection '%s'...
pl: Przygotowywanie ethernetowego połączenia sieciowego "%s"...

en: Preparing mobile broadband connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia komórkowego "%s"...

en: Preparing network connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia sieciowego "%s"...

en: Preparing team connection '%s'...
pl: Przygotowywanie połączenia zespołowego "%s"...

en: Primary DNS:
pl: Główny DNS:

en: Private _key:
pl: _Klucz prywatny:

en: Protected EAP (PEAP)
pl: Chronione EAP (PEAP)

en: Provider
pl: Dostawca

en: Provider:
pl: Dostawca:

en: Re-enter new PIN code:
pl: Proszę ponownie wprowadzić nowy kod PIN:

en: Requesting a VPN address for '%s'...
pl: Żądanie adresu VPN dla "%s"...

en: Requesting a Wi-Fi network address for '%s'...
pl: Żądanie adresu sieciowego Wi-Fi dla "%s"...

en: Requesting a network address for '%s'...
pl: Żądanie adresu sieciowego dla "%s"...

en: Requesting address for '%s'...
pl: Żądanie adresu dla "%s"...

en: Requesting an ethernet network address for '%s'...
pl: Żądanie ethernetowego adresu sieciowego dla "%s"...

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
pl: Wymaganie adresowania IPv_4 do ukończenia tego połączenia

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
pl: Wymaganie adresowania IPv_6 do ukończenia nawiązania tego połączenia

en: Roaming network
pl: Sieć roamingowa

en: Roaming network (%s)
pl: Sieć roamingowa (%s)

en: Round-robin
pl: Round-Robin

en: SIM PIN Unlock Required
pl: Wymagany kod PIN odblokowania karty SIM

en: SIM PIN unlock required
pl: Wymagany kod PIN odblokowania karty SIM

en: SIM PUK Unlock Required
pl: Wymagany kod PUK odblokowania karty SIM

en: SIM PUK unlock required
pl: Wymagany kod PUK odblokowania karty SIM

en: S_earch domains:
pl: Dom_eny wyszukiwania:

en: S_ecurity:
pl: Zab_ezpieczenia:

en: Save any changes made to this connection.
pl: Zapis zmian dokonanych na tym połączeniu.

en: Secondary DNS:
pl: Drugorzędny DNS:

en: Security:
pl: Zabezpieczenia:

en: Select Mobile Broadband Provider Type
pl: Wybór typu dostawcy połączenia komórkowego

en: Select file to import
pl: Wybór pliku do zaimportowania

en: Select the technology your mobile broadband provider uses.  If you are unsure, ask your provider.
pl: Proszę wybrać technologię używaną przez dostawcę połączenia komórkowego. W razie wątpliwości należy zapytać dostawcę.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection.  If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
pl: Należy wybrać typ VPN, który zamierza się nawiązać. Jeśli wymagany typ połączenia VPN nie jest dostępny w liście, odpowiednia wtyczka VPN może nie być zainstalowana.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
pl: Należy wybrać typ VPN, który zamierza się nawiązać.
    
    Jeśli tworzone jest połączenie VPN, ale wymagany typ nie jest dostępny na liście, odpowiednia wtyczka VPN może nie być zainstalowana.

en: Select your provider from a _list:
pl: P_roszę wybrać dostawcę z listy:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
pl: Wybr_ana nazwa punktu dostępowego (APN) planu:

en: Send PPP _echo packets
pl: Wysyłanie pakietów _echo PPP

en: Sending unlock code...
pl: Wysyłanie kodu odblokowania...

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza powiadomienia o dostępności sieci Wi-Fi.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza powiadomienia podczas łączenia z siecią.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza powiadomienia podczas łączenia lub rozłączania z sieci VPN.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza powiadomienia podczas rozłączania z sieci.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza ostrzeżenia o certyfikatach CA podczas uwierzytelniania EAP.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza ostrzeżenia o certyfikatach CA podczas drugiego etapu uwierzytelniania EAP.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
pl: Ustawienie na "false" wyłącza wyświetlanie apletu w obszarze powiadamiania.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
pl: Ustawienie na "true" wyłącza możliwość tworzenia sieci ad-hoc podczas używania apletu.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
pl: Ustawienie połączenia komórkowego

en: Sh_ow passwords
pl: _Wyświetlanie haseł

en: Shared Key
pl: Klucz współdzielony

en: Shared to other computers
pl: Współdzielone z innymi komputerami

en: Sho_w key
pl: _Wyświetlanie klucza

en: Sho_w password
pl: _Wyświetlanie hasła

en: Sho_w passwords
pl: _Wyświetlanie haseł

en: Show PIN code
pl: Wyświetlanie kodu PIN

en: Show PIN/PUK codes
pl: Wyświetlanie kodów PIN/PUK

en: Show the applet in notification area
pl: Wyświetlanie apletu w obszarze powiadamiania

[ctx: Speed]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Stamp
pl: Okres czasowy

en: Starting VPN connection '%s'...
pl: Nawiązywanie połączenia VPN "%s"...

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Subnet Mask:
pl: Maska podsieci:

en: Suppress networks available notifications
pl: Wyłączenie powiadomień o dostępnych sieciach

en: Team
pl: Zespołowe

en: Team Port
pl: Port zespołowy

en: Team connection %d
pl: Połączenie zespołowe %d

en: Team connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie zespołowe "%s"

en: Ternary DNS:
pl: Trzeciorzędny DNS:

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer's configuration.  If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
pl: Identyfikator klienta DHCP umożliwia administratorowi sieci dostosować konfigurację komputerów. Aby użyć identyfikatora, należy go podać w tym miejscu.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on.  This feature is known as MAC cloning or spoofing.  Example: 00:11:22:33:44:55
pl: Podany tu adres MAC będzie używany jako adres sprzętowy dla urządzenia sieciowego, dla którego zostało utworzone to połączenie. Ta funkcja jest znana jako klonowanie lub "spoofing" adresu MAC. Przykład: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
pl: Aplet NetworkManager nie może odnaleźć niektórych wymaganych zasobów (nie odnaleziono pliku .ui).

en: The VPN connection '%s' could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
pl: Połączenie VPN "%s" nie mogło zostać wyeksportowane do %s.
    
    Błąd: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly
    
    Error: no VPN service type.
pl: Poprawne zaimportowanie połączenia VPN się nie powiodło
    
    Błąd: brak typu usługi VPN.

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
pl: Edytor połączeń nie może odnaleźć niektórych wymaganych zasobów (plik .ui nie został odnaleziony).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
pl: Nie można zainicjować okna dialogowego edytora połączeń z powodu nieznanego błędu.

en: The default Bluetooth adapter must be enabled before setting up a Dial-Up-Networking connection.
pl: Domyślny adapter Bluetooth musi być włączony przez ustawieniem połączenia wdzwanianego.

en: The file '%s' could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
pl: Plik "%s" nie może zostać odczytany lub nie zawiera rozpoznawanych informacji o połączeniu VPN
    
    Błąd: %s.

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
pl: Nazwa interfejsu głównego urządzenia. Jeśli jest ustawione, to urządzenie będzie aktywnym urządzeniem podrzędnym zawsze, kiedy jest dostępne.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PIN code before it can be used.
pl: Urządzenie komórkowe "%s" wymaga kodu PIN karty SIM przed użyciem.

en: The mobile broadband device '%s' requires a SIM PUK code before it can be used.
pl: Urządzenie komórkowe "%s" wymaga kodu PUK karty SIM przed użyciem.

en: The network connection has been disconnected.
pl: Połączenie sieciowe zostało rozłączone.

en: The property '%s' / '%s' is invalid: %d
pl: Właściwość "%s" / "%s" jest nieprawidłowa: %d

en: The selected private key does not appear to be protected by a password.  This could allow your security credentials to be compromised.  Please select a password-protected private key.
    
    (You can password-protect your private key with openssl)
pl: Wybrany klucz prywatny nie jest chroniony hasłem. Może to umożliwić ujawnienie danych zabezpieczeń. Proszę wybrać klucz prywatny chroniony hasłem.
    
    (można ochronić klucz prywatny hasłem za pomocą oprogramowania OpenSSL)

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
pl: Strefa określa poziom zaufania połączenia. Domyślna jest nietypowa strefa, wybranie jej powoduje użycie domyślnej strefy ustawionej w zaporze sieciowej. Można tego używać tylko, jeśli usługa FirewallD jest aktywna.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
pl: Ten asystent pomaga w łatwym ustawieniu połączenia komórkowego z siecią 3G.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
pl: Ta opcja blokuje to połączenie do punktu dostępowego Wi-Fi (AP) określonego przez BSSID. Przykład: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified by its permanent MAC address entered here.  Example: 00:11:22:33:44:55
pl: Ta opcja blokuje to połączenie z urządzeniem sieciowym określonym przez trwały adres MAC. Przykład: 00:11:22:33:44:55

en: This program is a component of NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).
pl: Ten program jest komponentem oprogramowania NetworkManager (http://projects.gnome.org/NetworkManager).

en: Transmission po_wer:
pl: _Moc nadawania:

en: Tunneled TLS
pl: Tunelowane TLS

en: Twisted Pair (TP)
pl: Skrętka (TP)

en: Unencrypted private keys are insecure
pl: Niezaszyfrowane klucze prywatne są niezabezpieczone

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error creating connection editor dialog.
pl: Nieznany błąd podczas tworzenia okna dialogowego edytora połączeń.

en: Unknown phone device type (not GSM or CDMA)
pl: Nieznany typ telefonu (nie GSM lub CDMA)

en: Unlisted
pl: Nie na liście

en: Unsupported mobile broadband connection type.
pl: Nieobsługiwany typ połączenia komórkowego.

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Use 802.1_X security for this connection
pl: Użycie zabezpieczeń 802.1_X dla tego połączenia

en: Use TCP _header compression
pl: Używanie kompresji nagłówków _TCP

en: Use _stateful MPPE
pl: Używanie _Stateful MPPE

en: Use only 4G (LTE)
pl: Używanie tylko 4G (LTE)

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
pl: Należy użyć menu sieci, aby połączyć z siecią Wi-Fi

en: Use your mobile phone as a network device (PAN/NAP)
pl: Użycie telefonu jako urządzenia sieciowego (PAN/NAP)

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
pl: Używane do określenia, czy ustawienia powinny zostać migrowane do nowej wersji.

en: User authentication required for InfiniBand connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia InfiniBand "%s"...

en: User authentication required for VLAN connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia VLAN "%s"...

en: User authentication required for VPN connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia VPN "%s"...

en: User authentication required for Wi-Fi network '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla sieci Wi-Fi "%s"...

en: User authentication required for bond connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia łączonego "%s"...

en: User authentication required for bridge connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia mostkowanego "%s"...

en: User authentication required for ethernet network connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla ethernetowego połączenia sieciowego "%s"...

en: User authentication required for mobile broadband connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia komórkowego "%s"...

en: User authentication required for network connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia sieciowego "%s"...

en: User authentication required for team connection '%s'...
pl: Wymagane uwierzytelnienie dla połączenia zespołowego "%s"...

en: VLAN _id:
pl: _Identyfikator VLAN:

en: VLAN connection %d
pl: Połączenie VLAN %d

en: VLAN connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie VLAN "%s"

en: VLAN interface _name:
pl: _Nazwa interfejsu VLAN:

en: VPN Banner:
pl: Baner VPN:

en: VPN Connection Failed
pl: Połączenie VPN się nie powiodło

en: VPN Gateway:
pl: Brama VPN:

en: VPN Login Message
pl: Wiadomość logowania VPN

en: VPN Type:
pl: Typ VPN:

en: VPN Username:
pl: Nazwa użytkownika VPN:

en: VPN connection %d
pl: Połączenie VPN %d

en: VPN connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie VPN "%s"

en: VPN connection has been successfully established.
pl: Połączenie VPN zostało pomyślnie ustanowione.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
pl: Połączenie VPN zostało pomyślnie ustanowione.
    
    %s

en: Version 0
pl: Wersja 0

en: Version 1
pl: Wersja 1

en: Virtual
pl: Wirtualne

en: WEP 128-bit Passphrase
pl: 128-bitowe hasło WEP

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
pl: 40/128-bitowy klucz WEP (szesnastkowy lub ASCII)

en: WEP inde_x:
pl: Inde_ks WEP:

en: WPA & WPA2 Enterprise
pl: WPA i WPA2 Enterprise

en: WPA & WPA2 Personal
pl: WPA i WPA2 Personal

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan's APN.
pl: Ostrzeżenie: wybranie niepoprawnego planu może spowodować problemy taryfowe dla konta komórkowego lub zakłócić łączność.
    
    W razie wątpliwości dotyczących planu należy zapytać dostawcę o APN planu.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
pl: Podczas łączenia się z sieciami IPv4 umożliwia ukończenie nawiązania połączenia, jeśli konfiguracja IPv6 się nie powiedzie, a IPv4 tak.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
pl: Podczas łączenia się z sieciami IPv6 umożliwia ukończenie nawiązania połączenia, jeśli konfiguracja IPv4 się nie powiedzie, a IPv6 tak.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
pl[0]: Sieć Wi-Fi
pl[1]: Sieci Wi-Fi
pl[2]: Sieci Wi-Fi

en: Wi-Fi Network (%s)
pl: Sieć Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie w sieci Wi-Fi

en: Wi-Fi Networks (%s)
pl: Sieci Wi-Fi (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
pl: Dostępne sieci Wi-Fi

en: Wi-Fi Security
pl: Zabezpieczenia

en: Wi-Fi _adapter:
pl: _Adapter Wi-Fi:

en: Wi-Fi _security:
pl: Zabezpieczenia sieci_Wi-Fi:

en: Wi-Fi connection %d
pl: Połączenie Wi-Fi %d

en: Wi-Fi is disabled
pl: Wi-Fi jest wyłączone

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
pl: Wi-Fi jest wyłączone przez przełącznik sprzętowy

en: Wi-Fi network connection '%s' active
pl: Nawiązano połączenie sieciowe Wi-Fi "%s"

en: Wi-Fi network connection '%s' active: %s (%d%%)
pl: Nawiązano bezprzewodowe połączenie sieciowe Wi-Fi "%s": %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
pl: Brak

[ctx: WiMAX Base Station ID]
en: unknown
pl: nieznany

[ctx: WiMAX CINR]
en: unknown
pl: nieznany

en: WiMAX Mobile Broadband
pl: Komórkowe WiMAX

en: WiMAX Mobile Broadband (%s)
pl: Komórkowe WiMAX (%s)

en: WiMAX connection %d
pl: Połączenie WiMAX %d

en: WiMAX is disabled
pl: WiMAX jest wyłączone

en: WiMAX is disabled by hardware switch
pl: WiMAX jest wyłączony przez przełącznik sprzętowy

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
pl: Brak

en: Wired
pl: Przewodowe

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
pl: Błędny kod PIN. Proszę skontaktować się z dostawcą.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
pl: Błędny kod PUK. Proszę skontaktować się z dostawcą.

en: You are now connected to '%s'.
pl: Połączono z "%s".

en: You are now connected to the CDMA network.
pl: Połączono z siecią CDMA.

en: You are now connected to the GSM network.
pl: Połączono z siecią GSM.

en: You are now connected to the InfiniBand network.
pl: Połączono z siecią InfiniBand.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
pl: Połączono z siecią komórkową.

en: You are now connected to the VLAN.
pl: Połączono z siecią VLAN.

en: You are now connected to the Wi-Fi network '%s'.
pl: Połączono z siecią Wi-Fi "%s".

en: You are now connected to the WiMAX network.
pl: Połączono z siecią WiMAX.

en: You are now connected to the bonded network.
pl: Połączono z siecią łączoną.

en: You are now connected to the bridged network.
pl: Połączono z siecią mostkowaną.

en: You are now connected to the ethernet network.
pl: Połączono z siecią ethernetową.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
pl: Połączono z siecią komórkową.

en: You are now connected to the teamed network.
pl: Połączono z siecią zespołową.

en: You are now registered on a roaming network.
pl: Zarejestrowano w sieci roamingowej.

en: You are now registered on the home network.
pl: Zarejestrowano w sieci domowej.

en: You will need the following information:
pl: Wymagane są następujące informacje:

en: Your Device:
pl: Urządzenie:

en: Your Plan:
pl: Plan:

en: Your Provider:
pl: Dostawca:

en: Your broadband billing plan name
pl: Nazwa planu taryfowego

en: Your broadband provider's name
pl: Nazwa dostawcy połączenia komórkowego

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
pl: Połączenie komórkowe zostało skonfigurowane za pomocą poniższych ustawień:

en: Your phone is now ready to use!
pl: Telefon jest gotowy do użycia.

en: _About
pl: _O programie

en: _Aging time:
pl: Czas _starzenia:

en: _Automatically connect to this network when it is available
pl: _Automatyczne łączenie z tą siecią, kiedy jest dostępna

en: _Cloned MAC address:
pl: Sk_lonowany adres MAC:

en: _Configure VPN...
pl: S_konfiguruj VPN...

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network...
pl: _Połącz z ukrytą siecią Wi-Fi...

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Delete...
pl: _Usuń...

en: _Device MAC address:
pl: A_dres MAC urządzenia:

en: _Disconnect VPN
pl: _Rozłącz VPN

en: _Edit
pl: _Modyfikuj

en: _Edit...
pl: _Modyfikuj...

en: _Export...
pl: Wye_ksportuj...

en: _Forward delay:
pl: _Opóźnienie wysyłania:

en: _Hairpin mode:
pl: Tryb "_hairpin":

en: _Hello time:
pl: _Czas powitania:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Import team configuration from a file...
pl: Zaimp_ortuj konfigurację zespołową z pliku...

en: _Inner authentication:
pl: Wewnętrzne uw_ierzytelnianie:

en: _Interface name:
pl: Nazwa _interfejsu:

en: _JSON config:
pl: Konfiguracja _JSON:

en: _Key:
pl: _Klucz:

en: _Link Monitoring:
pl: _Monitorowanie łącza:

en: _Max age:
pl: _Maksymalny wiek:

en: _Method:
pl: _Metoda:

en: _Mode:
pl: _Tryb:

en: _Network name:
pl: _Nazwa sieci:

en: _Parent interface:
pl: Interfejs na_drzędny:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Primary:
pl: _Główne:

en: _Priority:
pl: _Priorytet:

en: _Private key password:
pl: _Hasło klucza prywatnego:

en: _Rate:
pl: P_rędkość:

en: _Replace
pl: Za_mień

en: _Require 128-bit encryption
pl: Wymaganie 128-bitowego szyf_rowania

en: _Routes…
pl: _Trasy…

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: _Save...
pl: Zapi_sz...

en: _Secondary Password:
pl: Hasło _dodatkowe:

en: _Select your plan:
pl: Pro_szę wybrać plan:

en: _Service:
pl: U_sługa:

en: _Speed:
pl: Pręd_kość:

en: _Teamed connections:
pl: _Zespołowe połączenia:

en: _Transport mode:
pl: _Tryb przesyłania:

en: _Type:
pl: _Typ:

en: _Unlock
pl: _Odblokuj

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
pl: _Używanie szyfrowania PPP (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
pl: _Używanie tego połączenia tylko dla zasobów tej sieci

en: _User certificate:
pl: Certyfikat _użytkownika:

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _VPN Connections
pl: Połączenia _VPN

en: automatic
pl: automatycznie

en: bytes
pl: bajtów

en: default
pl: domyślne

en: device not managed
pl: urządzenie nieobsługiwane

en: device not ready
pl: urządzenie nie jest gotowe

en: device not ready (firmware missing)
pl: urządzenie nie jest gotowe (brak oprogramowania sprzętowego)

en: disconnected
pl: rozłączone

en: error getting bus connection
pl: błąd podczas pobierania połączenia magistrali

en: failed to connect to the phone.
pl: połączenie z telefonem się nie powiodło.

en: never
pl: nigdy

en: none
pl: brak

en: not enabled
pl: nie włączono

en: not registered
pl: nie zarejestrowano

en: now
pl: teraz

en: registration denied
pl: odmowa rejestracji

en: searching
pl: wyszukiwanie

en: timed out detecting phone details.
pl: przekroczono czas oczekiwania podczas wykrywania szczegółów telefonu.

en: unexpectedly disconnected from the phone.
pl: nieoczekiwane rozłączenie z telefonu.

en: unknown modem type.
pl: nieznany typ modemu.
