Anaconda - en to kk translation catalogue (767 entries)

en: 	Installation complete.  Press return to quit
kk: 	Орнату аяқталды. Шығу үшін Enter басыңыз

en: 
    
    Unknown Error.  Aborting.
kk: 
    
    Белгісіз қате.  Үзу.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
kk: 
    
    НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!!! VNC сервері ПАРОЛЬСІЗ жұмыс істеуде!
    Серверге байланысты қорғау үшін vncpassword=<пароль>
    жүктелу опциясын қолдануға болады.

en: 
    
    You chose to connect to a listening vncviewer. 
    This does not require a password to be set.  If you 
    set a password, it will be used in case the connection 
    to the vncviewer is unsuccessful
kk: 
    
    Тындап тұрған VNC клиентіне байланыс орнату таңдалды. 
    Бұл парольді талап етпейді.  Егер пароль көрсетілсе, 
    ол пароль VNC клиентіне байланыс орнату сәтсіз болған кезде 
    қолданылады.

en: 
    
    You chose to execute vnc with a password.
kk: 
    
    vnc-ді парольсіз орындау таңдалды.

en: 
    Press <return> to reboot your system.
kk: 
    Жүйеңізді қайта қосу үшін <return> басыңыз.

en:   Please make your choice from above ['q' to quit | 'c' to continue |
      'r' to refresh]:
kk: Жоғарыдан таңдаңыз ['q' шығу | 'c' жалғастыру үшін|
    'r' жаңарту үшін]:

en:  IPv4 Address: %(addr)s Netmask: %(netmask)s Gateway: %(gateway)s
kk:  IPv4 адресі: %(addr)s Желі маскасы: %(netmask)s Шлюз: %(gateway)s

en:  IPv6 Address: %(addr)s/%(prefix)d
kk:  IPv6 адресі: %(addr)s/%(prefix)d

en:  Starting text mode.
kk: Мәтіндік режимді бастау.

en:  The system will reboot automatically when you exit from the shell.
kk:  Жүйе қоршамнан шыққан кезде автоматты түрде қайта іске қосылады.

en:  Try the text mode installer by running:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     from a root terminal.
kk:  Мәтіндік режимде орнатқышты көру үшін орындаңыз:
    
    '/usr/bin/liveinst -T'
    
     осыны әкімші (root) терминалынан жасаңыз.

en: %(count)d disk selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free | %(count)d disks selected; %(capacity)s capacity; %(free)s free
kk[0]: %(count)d диск таңдалды; жалпы орны %(capacity)s; бос орны %(free)s

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s
kk: %(desc)s түрі %(type)s болуы мүмкін емес

en: %(desc)s cannot be of type %(type)s.
kk: %(desc)s түрі %(type)s болуы мүмкін емес.

en: %(desc)s must be between %(min)d and %(max)d MB in size
kk: %(desc)s өлшемі %(min)d және %(max)d МБ арасында болуы тиіс

en: %(desc)s must be mounted on one of %(mountpoints)s.
kk: %(desc)s келесі тіркеу нүктелерінің біреуіне тіркелуі тиіс: %(mountpoints)s.

en: %(desc)s must be within the first %(max_mb)dMB of the disk.
kk: %(desc)s дисктің бірінші %(max_mb)d МБ ішінде жатуы тиіс.

en: %(desc)s must not be larger than %(max)dMB.
kk: %(desc)s өлшемі %(max)d МБ-тан үлкен болмауы тиіс.

en: %(desc)s must not be smaller than %(min)dMB.
kk: %(desc)s өлшемі %(min)d МБ-тан аз болмауы тиіс.

en: %(deviceName)s may not have enough space for grub2 to embed core.img when using the %(fsType)s filesystem on %(deviceType)s
kk: %(deviceName)s ішінде grub2 өз core.img орнату үшін орны жеткіліксіз болуы мүмкін, %(fsType)s файлдық жүйесін %(deviceType)s үшін қолданғанда

en: %(freeSize)s of %(devSize)s
kk: %(freeSize)s, барлығы %(devSize)s

en: %(fs)s must be on a device of type %(type)s
kk: %(fs)s %(type)s түріндегі бөлімде болуы тиіс

en: %(name)s must have one of the following disklabel types: %(types)s.
kk: %(name)s диск белгісінің түрі келесіден біреу болуы тиіс: %(types)s.

en: %(productName)s %(productVersion)s INSTALLATION
kk: %(productName)s %(productVersion)s ОРНАТУ

en: %(productName)s %(productVersion)s installation
kk: %(productName)s %(productVersion)s орнатылуы

en: %(productName)s %(productVersion)s installation on host %(name)s
kk: %(productName)s %(productVersion)s орнатылуы, хост аты %(name)s

en: %(product_name)s requires %(needed_ram)s MB of memory to install, but you only have %(total_ram)s MB on this machine.
kk: %(product_name)s орнатылу үшін %(needed_ram)s МБ жадыны талап етеді, ал сізде бұл машинада тек %(total_ram)s МБ бар.

en: %(sw_text)s You don't have enough space available to install <b>%(product)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.
kk: %(sw_text)s Сізде <b>%(product)s</b> орнату үшін дискідегі орын жеткіліксіз, таңдалған дискілердегі барлық
    бос орын қолданылатын болса да.

en: %d Mb/s
kk: %d Мб/с

en: %d _storage device selected | %d _storage devices selected
kk[0]: %d жинақтаушы құрылғы таңдалды

en: %s (confirm):
kk: %s (растау):

en: %s The disks you've selected have the following amounts of free space:
kk: %s Таңдалған дисктерде бос орын көлемі келесідей:

en: %s cannot be encrypted
kk: %s шифрлеу мүмкін емес

en: %s cannot be on an encrypted block device.
kk: %s шифрленген блоктық құрылғысында орналасуы мүмкін емес.

en: %s free
kk: %s бос

en: %s is missing. Cannot setup firewall.
kk: %s жоқ болып тұр. Файрволды баптау мүмкін емес.

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  Go ahead and reboot to start using it!
kk: %s енді сіздің жүйеңізге сәтті орнатылды және қолдануға дайын! Оны қолдануды бастау үшін жүйеңізді қайта қосыңыз!

en: %s is now successfully installed on your system and ready for you to use!  When you are ready, reboot your system to start using it!
kk: %s компьютеріңізге сәтті орнатылды және қолдануға дайын! Оны қолдана бастау үшін, өзіңіз дайын болған кезде компьютеріңізді қайта іске қосыңыз!

en: %s is now successfully installed on your system, but some configuration still needs to be done.  Finish it and then click the Finish configuration button please.
kk: %s жүйеңізге сәтті орнатылды, бірақ әлі де орындалу керек баптаулар қалды. Оларды аяқтап, Баптауды аяқтау батырмасын басыңыз.

en: %s must be on a primary partition.
kk: %s бірінішілік бөлімде орналасуы тиіс.

en: %s timezone
kk: %s уақыт белдеуі

en: %s to switch layouts.
kk: %s жаймаларды ауыстыру үшін.

en: /boot filesystem
kk: /boot файлдық жүйесі

en: /boot/efi must be on a device of type %s
kk: /boot/efi %s түріндегі құрылғыда болуы тиіс

en: 0 GB
kk: 0 ГБ

en: 0 MB
kk: 0 МБ

en: <b>%(count)d disk; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in filesystems) | <b>%(count)d disks; %(size)s capacity; %(free)s free space</b> (unpartitioned and in filesystems)
kk[0]: <b>%(count)d диск; жалпы орны %(size)s; бос орны %(free)s</b> (бөлінбеген және файлдық жүйелердегі)

en: <b>%(count)s disk; %(size)s reclaimable space</b> (in filesystems) | <b>%(count)s disks; %(size)s reclaimable space</b> (in filesystems)
kk[0]: <b>%(count)s диск; %(size)s алынатын орын</b> (файлдық жүйелерде)

en: <b>Authentication required by wireless network</b>
kk: <b>Сымсыз желі аутентификацияны талап етеді</b>

en: <b>Device _Type:</b>
kk: <b>Құрылғы _түрі:</b>

en: <b>Discovery login rejected.</b>
kk: <b>Табудың пайдаланушы аты тайдырылған.</b>

en: <b>Disk rescan complete.</b>
kk: <b>Дисктерді қайта қарау аяқталды.</b>

en: <b>Error adding FCoE SAN.</b>
kk: <b>FCoE SAN қосу қатесі.</b>

en: <b>File _System:</b>
kk: <b>Файлдық жү_йе:</b>

en: <b>Mount _Point:</b>
kk: <b>Тіркелу нүктесі:</b>

en: <b>Node login failed.</b>
kk: <b>Торапқа кіру сәтсіз аяқталды.</b>

en: <b>Partition scheme:</b>
kk: <b>Бөлімдеу схемасы:</b>

en: <b>Pass_word</b>
kk: <b>Пар_оль</b>

en: <b>Tip:</b> Keep your username shorter than 32 characters and do not use spaces.
kk: <b>Кеңес:</b> Пайдаланушы атыңызды 32 таңбадан қысқа ұстаңыз, және бос аралықтарды қолданбаңыз.

en: <b>User_name</b>
kk: <b>Па_йдаланушы аты</b>

en: <b>Warning:</b> All storage changes made using the installer will be lost when you press 'Rescan Disks'.
kk: <b>Назарыңызға:</b> Жинақтаушы құрылғыларға жасалған барлық өзгерістер 'Дисктерді қайта қарау' батырмасы басылса, жоғалады.

en: <b>You don't have enough space available to install %(productName)s</b>, even if you used all of the free space available on the selected disks.  You could add more disks for additional space, modify your software selection to install a smaller version of <b>%(productName)s</b>, or quit the installer.
kk: <b>%(productName)s орнату үшін дискідегі орын жеткіліксіз</b>, таңдалған дискілердегі барлық бос орын
    қолданылатын болса да. Көбірек орын үшін тағы дисктерді қосуға, <b>%(productName)s</b> кішірек нұсқасын
    орнату үшін таңдалған бағд. қамтаманы түзетуге, немесе орнатқыштан шығуға болады.

en: <b>You don't have enough space available to install %s</b>.  You can shrink or remove existing partitions via our guided reclaim space tool, or you can adjust your partitions on your own in the custom partitioning interface.
kk: <b>Сізде %s орнату үшін бос орын жеткіліксіз</b>.  Көмекші режимде бар болып тұрған диск бөлімдерінің өлшемдерін азайту немесе оларды өшіруге болады, немесе. өзіңіз таңдауыңызша бөлімдеуді жасай аласыз.

en: <b>_Desired Capacity:</b>
kk: <b>_Керек өлшемі:</b>

en: <b>_Label:</b>
kk: <b>Бел_гі:</b>

en: <b>_Proxy URL</b>
kk: <b>_Прокси сілтемесі</b>

en: <span font-desc="Cantarell 11">A_utomatically configure my %(productName)s installation to the disk(s) I selected and return me to the main menu.</span>
kk: <span font-desc="Cantarell 11">Менің %(productName)s орнатуымды таңдаған дискі(лер)ге а_втоматты түрде орнатуын баптап, басты мәзірге оралу.</span>

en: <span font-desc="Cantarell 11">I want more space. _Guide me through shrinking and/or removing partitions so I can have more space for %(productName)s.</span>
kk: <span font-desc="Cantarell 11">Маған көбірек орын керек. %(productName)s үшін көбірек орынды бөле алу үшін, бөлімдердің өлшемдерін азайту және/немесе оларды ө_шіруге маған көмектесу.</span>

en: <span font-desc="Cantarell 11">I want to review/_modify my disk partitions before continuing.</span>
kk: <span font-desc="Cantarell 11">Жалғастыру алдында дисктердің бөлінуін қарап шыққым/_түрлендіргім келеді.</span>

en: <span foreground='grey' style='italic'>Free space</span>
kk: <span foreground='grey' style='italic'>Бос орын</span>

en: <span size="small" foreground="white">AVAILABLE SPACE</span>
kk: <span size="small" foreground="white">ҚОЛЖЕТЕРЛІК ОРНЫ</span>

en: <span size="small" foreground="white">TOTAL SPACE</span>
kk: <span size="small" foreground="white">БҮКІЛ ОРНЫ</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>
kk: <span size="small"><b>Мысалы:</b> iqn.2012-09.com.example:diskarrays-sn-a8675309</span>

en: <span size="small"><b>Example:</b> squid.mysite.org:3128</span>
kk: <span size="small"><b>Мысалы:</b> squid.mysite.org:3128</span>

en: ADD A KEYBOARD LAYOUT
kk: ПЕРНЕТАҚТА ЖАЙМАСЫН ҚОСУ

en: ADD A NEW MOUNT POINT
kk: ЖАҢА ТІРКЕУ НҮКТЕСІН ҚОСУ

en: ADD iSCSI STORAGE TARGET
kk: iSCSI ЖИНАҚТАУШЫ МАҚСАТ ҚҰРЫЛҒЫСЫН ҚОСУ

en: ADVANCED USER CONFIGURATION
kk: ПАЙДАЛАНУШЫНЫНЫҢ КЕҢЕЙТІЛГЕН БАПТАУЛАРЫ

en: Action
kk: Әрекет

en: Add
kk: Қосу

en: Add FCo_E SAN...
kk: FCo_E SAN құрылғысын қосу...

en: Add a new mountpoint.
kk: Жаңа тіркеу нүктесін қосу.

en: Add a new repository.
kk: Жаңа репозиторийді қосу.

en: Add and mark for usage NTP servers
kk: NTP серверлерін қосу және қолдану үшін белгілеу

en: Add device
kk: Құрылғыны қосу

en: Add layout
kk: Жайманы қосу

en: Add-Ons for Selected Environment
kk: Таңдалған орта үшін аддондар

en: Added new %(type)s to existing container %(name)s.
kk: Жаңа %(type)s бар болып тұрған %(name)s контейнеріне қосылды.

en: Additional repositories
kk: Қосымша репозиторийлер

en: Administrator %s will be created
kk: %s әкімшісі жасалатын болады

en: Alt + Shift to switch layouts.
kk: Жайманы ауыстыру үшін Alt + Shift.

en: An error occurred trying to mount some or all of your system. Some of it may be mounted under %s.
    
    Press <return> to get a shell.
kk: Файлдық жүйелердің кейбіреулерін/барлығын тіркеп көру кезінде қате орын алды. Олардың кейбіреулер келесі жерде тіркелген болуы мүмкін: %s.
    
    Қоршамды алу үшін Enter басыңыз.

en: An unknown error occurred during installation.  Details are below.
kk: Орнату кезінде белгісіз қате орын алды. Көбірек ақпараты төменде.

en: Apply configuration in installer
kk: Орнатқышта баптауларды іске асыру

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s, including subvolumes and/or snapshots?
kk: %s ішіндегі барлық мәліметті, оның ішінде ішкі бөлімдер және снапшоттар, өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete all of the data on %s?
kk: %s ішіндегі барлық мәліметті өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you wish to quit the
    installation process?
kk: Орнату бағдарламасынан шығуды
    шынымен қалайсыз ба?

en: As large as possible
kk: Мүмкіндігінше үлкен

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
kk: %s хостындағы vnc клиентіне байланыс орнату...

en: Authentication
kk: Аутентификация

en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

en: Authentication required by wireless network
kk: Сымсыз желі аутентификацияны талап етеді

en: Automatic
kk: Автоматты түрде

en: Automatic partitioning failed. Click for details.
kk: Автобөлімдеу сәтсіз аяқталды. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Automatic partitioning selected
kk: Автобөлімдеу таңдалды

en: Autopartitioning Options
kk: Автобөлімдеу баптаулары

en: Available regions
kk: Қолжетерлік аймақтар

en: Available timezones in region %s
kk: %s аймағындағы қолжетерлік уақыт белдеулері

en: Base Environment
kk: Базалық орта

en: Base environment
kk: Базалық орта

en: Bond %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
kk: Bond %(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) байланысқан

en: CHAP _Password:
kk: CHAP п_аролі:

en: CHAP _Username:
kk: CHAP _пайдаланушы аты:

en: CHAP pair
kk: CHAP жұбы

en: CHAP pair and a reverse pair
kk: CHAP жұбы және кері жұп

en: CONFIGURATION
kk: БАПТАУ

en: CONFIGURE %(container_type)s
kk: %(container_type)s БАПТАУ

en: CONFIGURE CONTAINER
kk: КОНТЕЙНЕРДІ БАПТАУ

en: CONFIGURE MOUNT POINT
kk: ТІРКЕУ НҮКТЕСІН БАПТАУ

en: CREATE USER
kk: ПАЙДАЛАНУШЫНЫ ЖАСАУ

en: CUSTOMIZATION
kk: БАПТАУ

en: C_onfigure...
kk: Ба_птау...

en: Cable unplugged
kk: Кабель ажыратылды

en: Can't apply configuration, device activation failed.
kk: Баптауларды іске асыру мүмкін емес, құрылғыны белсендіру сәтсіз аяқталды.

en: Can't have a question in command line mode!
kk: Командалық жол режимінде сұрақтар болмауы тиіс!

en: Cancel & _add more disks
kk: Бас тарту мен кө_бірек дискті қосу

en: Capacity
kk: Сыйымдылығы

en: Changes here will only apply to the installed system. Use the desktop's tool to configure the keyboard for the installation process.
kk: Осындағы өзгертулер тек орнатылатын жүйе үшін іске асырылады. Орнату кезіндегі пернетақта жаймасын баптау үшін жұмыс үстел сайманын қолданыңыз.

en: Checking image checksum
kk: Бейненің бақылау сомасын тексеру

en: Checking software dependencies...
kk: Бағд. қамтама тәуелділіктерін тексеру...

en: Checking storage configuration...
kk: Жинақтаушылар баптауларын тексеру...

en: Choose an installation source type.
kk: Орнатудың қайнар көзінің түрін таңдаңыз.

en: Click for help.
kk: Көмек алу үшін шертіңіз.

en: Close
kk: Жабу

en: Closest mirror
kk: Жақын айна

en: Complete!
kk: Аяқталды!

en: Configuration not saved: gateway or netmask missing in static configuration
kk: Баптаулар сақталмады: статикалық баптауда шлюз немесе желі маскасы жоқ

en: Configure
kk: Баптау

en: Configure device %s
kk: %s құрылғысын баптау

en: Configure selected mountpoint.
kk: Таңдалған тіркеу нүктесін баптау.

en: Configuring addons
kk: Қосымшаларды баптау

en: Configuring device %s.
kk: %s құрылғысын баптау.

en: Configuring installed system
kk: Орнатылған жүйені баптау

en: Connect automatically after reboot
kk: Қайта жүктелгеннен кейін автоматты түрде байланысу

en: Connected
kk: Байланысқан

en: Connected!
kk: Байланысқан!

en: Connected: %(list_of_interface_names)s
kk: Байланысқан: %(list_of_interface_names)s

en: Connecting
kk: Байланыс орнату

en: Connecting...
kk: Байланыс орнату...

en: Connection failed
kk: Байланысу сәтсіз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Create a _home directory for this user.
kk: Бұл пайдаланушы үшін ү_й бумасын жасау.

en: Create a new %(container_type)s ...
kk: Жаңа %(container_type)s жасау ...

en: Create new mount points by clicking the '+' button.
kk: Жаңа тіркеу нүктелерін төмендегі '+' батырмасына басу арқылы жасаңыз.

en: Create or select %(container_type)s
kk: %(container_type)s жасау не таңдау

en: Creating users
kk: Пайдаланушыларды жасау

en: Current layout: '%s'. Add more layouts to enable switching.
kk: Ағымдағы пернетақта жаймасы: '%s'. Ауысуды іске қосу үшін көбірек жаймаларды қосыңыз.

en: Current layout: '%s'. Click to switch to the next layout.
kk: Ағымдағы пернетақта жаймасы: '%s'. Келесі жаймаға ауысу үшін шертіңіз.

en: Custom partitioning selected
kk: Таңдауыңызша бөлімдеу таңдалды

en: Custom software selected
kk: Таңдауыңызша бағд. қамтама таңдалған

en: DATA
kk: МӘЛІМЕТТЕР

en: DATE & TIME
kk: КҮН МЕН УАҚЫТ

en: DATE & _TIME
kk: КҮН МЕН _УАҚЫТ

en: DEFAULT TITLE
kk: БАСТАПҚЫ АТАУЫ

en: DISK ENCRYPTION PASSPHRASE
kk: ДИСКТІ ШИФРЛЕУ ПАРОЛІ

en: DISPLAY variable not set. Starting text mode.
kk: DISPLAY айнымалысы орнатылмаған. Мәтіндік режимді бастау.

en: DISTRIBUTION INSTALLATION
kk: ДИСТРИБУТИВТІ ОРНАТУ

en: D_evice:
kk: Құр_ылғы:

en: Default HUB title
kk: Тораптың үнсіз келісім бойынша аты

en: Default Route
kk: Негізгі бағдар

en: Default spoke title
kk: Еске сақтау үшін қалыпты атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete _all
kk: Б_арлығын өшіру

en: Delete _all other filesystems in the %s root as well.
kk: Сонымен қатар, %s түбіріндегі б_асқа барлық файлдық жүйелерін өшіру.

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Description goes here.
kk: Анықтамасы осында.

en: Device Name
kk: Құрылғы аты

en: Device configuration
kk: Құрылғы баптаулары

en: Device description
kk: Құрылғы анықтамасы

en: Device reconfiguration failed. Click for details.
kk: Құрылғыны қайта баптау сәтсіз. Көбірек білу үшін шерітңіз.

en: Device reformat request failed. Click for details.
kk: Құрылғыны қайта пішімдеуге сұраным сәтсіз. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Device removal request failed. Click for details.
kk: Құрылғыны өшіруге сұраным сәтсіз. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Device resize request failed. Click for details.
kk: Құрылғы өлшемін өзгертуге сұраным сәтсіз. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Device:
kk: Құрылғы:

en: Device: %s
kk: Құрылғы: %s

en: Devices of type %s require a valid RAID level selection.
kk: %s түріндегі құрылғылар дұрыс RAID деңгейін таңдауды талап етеді.

en: Disconnected
kk: Ажыратылған

en: Disconnecting
kk: Байланысты үзу

en: Disconnecting...
kk: Байланысты үзу...

en: Discovering iSCSI targets.  This may take a moment...
kk: iSCSI мақсаттарын іздеу. Бұл біраз уақытты алуы мүмкін...

en: Discovering realm to join
kk: Аймақты іздеу

en: Disk
kk: Диск

en: Disk summary goes here
kk: Диск ақпараты осында

en: Disks left unselected here will not be touched.
kk: Таңдалмаған дисктер өзгеріссіз қала береді.

en: Do you really want to quit?
kk: Шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Don't install the latest available software _updates. Install the default versions provided by the install source above.
kk: Қолжетер_лік соңғы бағдарламалық қамтаманы орна_тпау. Жоғарыда көрсетілген қайнар көзінен қолжетерлік бастапқы нұсқаларды орнату.

en: Downloading %(url)s (%(pct)d%%)
kk: Жүктелуде %(url)s (%(pct)d%%)

en: Downloading group metadata...
kk: Топтар метаақпараты жүктелуде...

en: Downloading package metadata...
kk: Дестелер метаақпараты жүктелуде...

en: Duplicate names in list of additional repositories.
kk: Қосымша репозиторийлер тізімінде атаулар қайталанып тұр.

en: Duplicate repository names not allowed; choose a unique name for each repository.
kk: Қайталанатын репозиторий атаулары рұқсат етілмейді: әр репозиторий үшін қайталанбайтын атауды таңдаңыз.

en: Duplicate repository names.
kk: Репозиторий атаулары қайталанып тұр.

en: Empty
kk: Бос

en: Empty repository name.
kk: Репозиторий атауы бос.

en: Enabled
kk: Іске қосылған

en: Encrypt
kk: Шифрлеу

en: Enter new value for '%s' and press enter
kk: '%s' үшін жаға мәнді енгізіп, enter басыңыз

en: Error
kk: Қате

en: Error checking software dependencies
kk: Бағд. қамтама тәуелділіктерін тексеру сәтсіз

en: Error checking software dependencies.  Click for details.
kk: Бағд. қамтама тәуелділіктерін тексеру қатесі. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Error checking software selection
kk: Бағд. қамтама таңдауды тексеру сәтсіз

en: Error checking storage configuration
kk: Жинақтаушының баптауларын тексеру қатесі

en: Error checking storage configuration.  Click for details.
kk: Жинақтаушылардың баптауларын тексеру сәтсіз. Көбірек ақпарат үшін шертіңіз.

en: Error downloading package metadata
kk: Десте метаақпаратын жүктеп алу сәтсіз

en: Error downloading package metadata...
kk: Дестелер метаақпаратын жүктеп алу сәтсіз...

en: Error setting up ISO file
kk: ISO файлын баптау қатесі

en: Error setting up base repository
kk: Негізгі репозиторийді баптау қатесі

en: Error setting up software source
kk: Бағд. қамтаманың қайнар көзін баптау сәтсіз

en: Escrow certificate %s requires the network.
kk: %s escrow сертификаты желіні талап етеді.

en: Example:
kk: Мысалы:

en: Exit
kk: Шығу

en: Failed to add new device. Click for details.
kk: Жаңа құрылғыны қосу сәтсіз. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Failed to save storage configuration...
kk: Жинақтаушылар баптауларын сақтау сәтсіз...

en: Failed to set up installation source
kk: Орнатудың қайнар көзін баптау сәтсіз

en: Failed to set up installation source. Check the source address.
kk: Орнатудың қайнар көзін баптау сәтсіз. Оның сілтемесін тексеріңіз.

en: Failed to set up installation source; check the repo url
kk: Орнатудың қайнар көзін баптау сәтсіз, репозиторий сілтемесін тексеріңіз

en: Failed to set up installation source; check the repo url and proxy settings
kk: Орнатудың қайнар көзін баптау сәтсіз, репозиторий сілтемесін мен прокси баптауларын тексеріңіз

en: Failed to unlock encrypted block device. Click for details
kk: Шифрленген блоктық құрылғыны босату сәтсіз. Көбірек білу үшін шертіңіз

en: Fair
kk: Қалыпты

en: Fatal Error
kk: Қатаң қате

en: Filesystem
kk: Файлдық жүйе

en: Firmware missing
kk: Firmware жоқ

en: Fixed
kk: Бекітілген

en: Free
kk: Бос

en: Free space available for use.
kk: Қолдану үшін қолжетерлік бос орын.

en: Free space unavailable but reclaimable from existing partitions.
kk: Бос орын жоқ бірақ оны басқа бөлімдерден алуға болады.

en: Full name cannot contain colon characters
kk: Толық атында үтірлер болмауы тиіс

en: Gateway
kk: Шлюз

en: Generating initramfs
kk: Initramfs жасау

en: Generating updated storage configuration
kk: Жаңартылған жинақтаушылар баптауларын жасау

en: Giving up attempting to connect after %d try!
     | Giving up attempting to connect after %d tries!
kk[0]: %d талаптан кейін байланыс орнатуды қою!

en: Good
kk: Жақсы

en: Graphical installation is not available. Starting text mode.
kk: Графикалық түрде орнату қолжетерсіз. Мәтіндік режимді бастау.

en: Group Membership
kk: Топтарда мүше болу

en: Group Name
kk: Топ аты

en: Group Password
kk: Топ паролі

en: HTTP _Proxy
kk: HTTP _прокси

en: H_TTPS Proxy
kk: HTTPS п_роксиі

en: Hardware Address
kk: Құрылғылық адрес

en: Help
kk: Көмек

en: Here we'll describe how much space is needed for the current software selection.
kk: Осында біз таңдалған бағд. қамтама үшін керек орынды жазып отырамыз.

en: Here we'll describe what your options are.
kk: Осында біз таңдауға келетін нұсқаларды жазамыз.

en: Home Directory
kk: Үй бумасы

en: Home _directory:
kk: Үй бу_масы:

en: Hostname
kk: Хост аты

en: Hostname cannot be None or an empty string.
kk: Хост аты None не бос жол болмауы тиіс.

en: Hostname is not valid: %s
kk: Хост аты қате: %s

en: Hostname must be 255 or fewer characters in length.
kk: Хост аты 255 не одан аз таңбадан тұруы тиіс.

en: Hostname must start with a valid character in the ranges 'a-z', 'A-Z', or '0-9'
kk: Хост аты 'a-z', 'A-Z', не '0-9' аймақтарында жататын таңбадан басталуы тиіс

en: Hostname: %s
kk: Хост аты: %s

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', or '.', parts between periods must contain something and cannot start or end with '-'.
kk: Хост аттарында тек 'a-z', 'A-Z', '0-9', '-', не '.' таңбалары болуы тиіс, нүктелер арасындағы бөліктерде бір нәрсе болуы тиіс және ол бөліктер '-' таңбасынан басталмауы тиіс.

en: INSTALLATION DESTINATION
kk: ОРНАТУ МАҚСАТЫ

en: INSTALLATION OPTIONS
kk: ОРНАТУ ОПЦИЯЛАРЫ

en: INSTALLATION SOURCE
kk: ОРНАТУДЫҢ ҚАЙНАР КӨЗІ

en: INSTALLATION SUMMARY
kk: ОРНАТУДЫҢ ЖИНАҚЫ АҚПАРАТЫ

en: INSTALLATION _DESTINATION
kk: ОРНАТЫЛАТЫН Ж_ЕРІ

en: IP Address
kk: IP адресі

en: IPv4 Address
kk: IPv4 адресі

en: IPv4 address or %s for DHCP
kk: IPv4 адресі немесе %s DHCP үшін

en: IPv4 gateway
kk: IPv4 шлюзы

en: IPv4 netmask
kk: IPv4 желі маскасы

en: IPv6 Address
kk: IPv6 адресі

en: IPv6 address or %(auto)s for automatic, %(dhcp)s for DHCP, %(ignore)s to turn off
kk: IPv6 адресі немесе %(auto)s автоматты үшін, %(dhcp)s DHCP үшін, %(ignore)s сөндіру үшін

en: IPv6 default gateway
kk: IPv6 үнсіз келісім шлюзы

en: Identifier
kk: Анықтағыш

en: Install
kk: Орнату

en: Install the live CD to your hard disk
kk: Тірі CD-ін қатты дискіңізге орнату

en: Install to Hard Drive
kk: Қатты дискіге орнату

en: Installation
kk: Орнату

en: Installation Destination
kk: Орнатылатын жері

en: Installation requires partitioning of your hard drive. Select what space to use for the install target.
kk: Орнату үрдісі қатты дискіңізді бөлімдеуін керек етеді.  Орнату жері ретінде қолдалылатын орынды таңдаңыз.

en: Installation source
kk: Орнатудың қайнар көзі

en: Installation source needs to be set up first.
kk: Алдымен орнатудың қайнар көзін баптау керек.

en: Installation source not set up
kk: Орнатудың қайнар көзі бапталмаған

en: Installing
kk: Орнатылуда

en: Installing bootloader
kk: Жүктеушіні орнату

en: Installing software
kk: Бағд. қамтаманы орнату

en: Interconnect
kk: Байланысу

en: Interface
kk: Интерфейс

en: Invalid group name: %s
kk: Топ аты жарамсыз: %s

en: Invalid partition size set. Use a valid integer.
kk: Бөлім өлшемі қате көрсетілді. Дұрыс бүтін санды енгізіңіз.

en: Invalid repository name.
kk: Репозиторий атауы қате.

en: Invalid repository name. Try something else?
kk: Репозиторий атауы дұрыс емес. Басқасын көру керек пе?

en: Invalid timezone
kk: Уақыт белдеуі қате

en: Invalid username
kk: Пайдаланушы аты қате

en: Joining realm: %s
kk: Аймаққа кіру: %s

en: KEYBOARD LAYOUT
kk: ПЕРНЕТАҚТА ЖАЙМАСЫ

en: LANGUAGE SUPPORT
kk: ТІЛДЕР ҚОЛДАУЫ

en: LAYOUT SWITCHING OPTIONS
kk: ЖАЙМАНЫ АУЫСТЫРУ ОПЦИЯЛАРЫ

en: LOCALIZATION
kk: ЛОКАЛИЗАЦИЯ

en: LVM Thin Provisioning
kk: LVM динамикалық томдары

en: Label:
kk: Белгі:

en: Label: %s
kk: Белгі: %s

en: Layout switching not configured.
kk: Жаймаларды ауыстыру бапталмаған.

en: Local Standard Disks
kk: Жергілікті қалыпты дисктер

en: Local media
kk: Жергілікті тасушы

en: MANUAL PARTITIONING
kk: ҚОЛМЕН БӨЛУ

en: MEDIA VERIFICATION
kk: ТАСУШЫНЫ ТЕКСЕРУ

en: Make this user administrator
kk: Бұл пайдаланушыны әкімші қылу

en: Model
kk: Модель

en: More customization options are available
    after creating the mount point below.
kk: Төменде тіркеу нүктесін жасағаннан кейін
    көбірек баптау опциялары қолжетерлік болады.

en: Mountpoint
kk: Тіркеу нүктесі

en: Move selected layout down
kk: Таңдалған жайманы төмен жылжыту

en: Move selected layout up
kk: Таңдалған жайманы жоғары жылжыту

en: NETWORK CONFIGURATION
kk: ЖЕЛІ БАПТАУЛАРЫ

en: NFS mount options
kk: NFS тіркеу опциялары

en: NFS server %s
kk: NFS сервері %s

en: N_FS mount options:
kk: NFS тір_кеу опциялары:

en: Name
kk: Аты

en: Name of the repository.
kk: Репозиторий атауы.

en: Nameservers (comma separated)
kk: DNS серверлері (үтірлермен ажыратылған)

en: Network
kk: Желі

en: Network Name
kk: Желі атауы

en: Network configuration
kk: Желі баптаулары

en: New %(name)s %(version)s Installation
kk: Жаңа %(name)s %(version)s орнатуы

en: New Device
kk: Жаңа құрылғы

en: New Selector
kk: Жаңа таңдаушы

en: New value
kk: Жаңа мәні

en: No *.iso files found in device root folder
kk: Құрылғының түбірлік бумасында бірде-бір *.iso файлы табылмады

en: No credentials (discovery authentication disabled)
kk: Тіркелу деректері жоқ (табу аутентификациясы сөндірілген)

en: No disks detected.  Please shut down the computer, connect at least one disk, and restart to complete installation.
kk: Бірде-бір диск табылмады. Компьютерді өшіріп, кем дегенде бір диск қосыңыз, одан кейін компьютерді қайта іске қосыңыз.

en: No disks selected
kk: Дисктер таңдалмады

en: No disks selected.
kk: Бірде-бір диск таңдалмады.

en: No disks selected; please select at least one disk to install to.
kk: Бірде-бір диск таңдалмады; орнату үшін кем дегенде бір дискті таңдаңыз.

en: No installation source available
kk: Қолжетерлік орнатудың қайнар көзі жоқ

en: No mountable devices found
kk: Тіркеуге болатын құрылғылар табылмады

en: No network devices available
kk: Қолжетерлік желілік құрылғылар жоқ

en: No user will be created
kk: Пайдаланушы жасалмайды

en: Node Name
kk: Торап аты

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Not connected
kk: Байланыспаған

en: Not enough RAM
kk: Жады жеткіліксіз

en: Not enough free space on selected disks.
kk: Таңдалған дисктерде бос орын жеткіліксіз.

en: Not enough space in filesystems for the current software selection. An additional %s is needed.
kk: Ағымдағы бағдарламалық қамтама таңдауы үшін орын жеткіліксіз. Қосымша %s керек.

en: Not resizeable
kk: Өлшемін өзгерту мүмкін емес

en: Note:  The settings you make on this screen will not be applied
    until you click on the main menu's 'Begin Installation' button.
kk: Ескерту:  Бұл жерде жасалған өзгертулер басты мәзірдегі
    'Орнатуды бастау' батырмасы басылғанға дейін іске аспайды.

en: Nothing here yet.
kk: Осында әлі ешнәрсе жоқ.

en: Nothing selected
kk: Ешнәрсе таңдалмады

en: OK
kk: ОК

en: Optional proxy password.
kk: Қосымша түрдегі прокси паролі.

en: Optional proxy username.
kk: Қосымша түрдегі прокси пайдаланушы аты.

en: Or, assign new mount points to existing partitions after selecting them below.
kk: Немесе, бар болып тұрған бөлімдерді төменнен таңдау арқылы, оларға жаңа тіркеу нүктелерін тағайындай аласыз.

en: Order
kk: Реті

en: PRE-RELEASE / TESTING
kk: ШЫҒАРЫЛЫМҒА-ДЕЙІНГІ / СЫНАЛУДА

en: P_roxy URL:
kk: _Прокси сілтемесі:

en: Parent
kk: Аталық құрылғы

en: Partition Scheme Options
kk: Бөлімдеу схемасының опциялары

en: Pass_word:
kk: Пар_оль:

en: Passphrases do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес емес.

en: Password
kk: Пароль

en: Password (confirm):
kk: Пароль (растау):

en: Password is not set.
kk: Пароль орнатылмаған.

en: Password is set.
kk: Пароль орнатылды.

en: Password set.
kk: Пароль орнатылды.

en: Password:
kk: Пароль:

en: Passwords do not match!
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді!

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network
kk: Сымсыз желіге қатынау үшін парольдер
    немесе шифрлеу кілттері керек

en: Passwords or encryption keys are required to access
    the wireless network '%(network_id)s'.
kk: '%(network_id)s' сымсыз желісіне қатынау үшін
    парольдер немесе шифрлеу кілттері керек.

en: Paths
kk: Жолдар

en: Performing post-installation setup tasks
kk: Орнатудан кейінгі тапсырмаларды орындау

en: Please complete all spokes before continuing
kk: Жалғастыру алдында барлық өрістерді толтырыңыз

en: Please complete items marked with this icon before continuing to the next step.
kk: Келесі қадамға өтер алдында бұл таңбашамен белгіленген барлық нәрсені аяқтаңыз.

en: Please create a name for this %(container_type)s and select at least one disk below.
kk: Бұл %(container_type)s үшін атын көрсетіңіз және төмендегі дисктерден кем дегенде біреуін таңдаңыз.

en: Please create a name for this container and select at least one disk below.
kk: Бұл контейнер үшін атын көрсетіңіз және төмендегі дисктерден кем дегенде біреуін таңдаңыз.

en: Please enter a valid mountpoint.
kk: Дұрыс тіркеу нүктесін көрсетіңіз.

en: Please enter a valid name.
kk: Дұрыс атын көрсетіңіз.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
kk: Орнатуды бастау үшін vnc клиентіңізден %s адресімен байланыс орнатыңыз.

en: Please manually connect your vnc client to <IP ADDRESS>:%s to begin the install. Switch to the shell (Ctrl-B 2) and run 'ip addr' to find the <IP ADDRESS>.
kk: Орнатуды бастау үшін, vnc клиентіңізбен <IP ADDRESS>:%s адресіне байланыс жасаңыз. Қоршамға өтіп (Ctrl-B 2), <IP ADDRESS> табу үшін 'ip addr' командасын орындаңыз.

en: Please provide VNC password. You will have to type it twice. 
    Leave blank for no password
kk: VNC паролін орнатыңыз. Оны екі рет енгізу керек болады. 
    Парольсіз қалдыру үшін бос қалдырыңыз

en: Please respond 'yes' or 'no':
kk: Тек 'yes' не 'no' жауап беріңіз:

en: Please select new root password. You will have to type it twice.
kk: Әкімші (root) үшін жаңа парольді көрсетіңіз. Оны екі рет теруіңіз керек болады.

en: Please select the network interface which is connected to your FCoE switch.
kk: FCoE свитч құрылғысына байланысып тұрған желілік интерфейсті таңдаңыз.

en: Please select the timezone.
    Use numbers or type names directly [b to region list, q to quit]:
kk: Уақыт белдеуіңізді таңдаңыз.
    Сандарды қолданыңыз немесе атауды теріңіз [b - аймақтар тізімі үшін, q - шығу]:

en: Please ssh install@%s to begin the install.
kk: Орнатуды бастау үшін орындаңыз: ssh install@%s.

en: Please ssh install@<host> to continue installation.
kk: Орнатуды жалғастыру үшін орындаңыз: ssh install@<host>.

en: Please use the live desktop environment's tools for customizing your network configuration.  You can set the hostname here.
kk: Желіні баптау үшін тірі жүйесінің жұмыс үстел ортасының саймандарын қолданыңыз. Хост атын осында орната аласыз.

en: Please wait... software metadata still loading.
kk: Күте тұрыңыз...бағд. қамтама метаақпараты әлі жүктелуде.

en: Port
kk: Порт

en: Port / Target / LUN #
kk: Порт / Мақсаты / LUN #

en: Preparing to install
kk: Орнатуға дайындалу

en: Preparing transaction from installation source
kk: Қайнар көзінен транзакцияны бастау

en: Preserve
kk: Сақтау

en: Preserve _all
kk: Б_арлығын сақтау

en: Press ENTER to continue
kk: Жалғастыру үшін ENTER басыңыз

en: Press enter to exit.
kk: Шығу үшін Enter басыңыз.

en: Pressing 'OK' below will take you to the disk selection screen where you will need to re-select your disks.
kk: Төмендегі ОК батырмасына басу арқылы сіз дисктерді таңдау экранына өтесіз, ол жерде сізге дисктеріңізді қайта таңдауға керек болады.

en: Preview layout
kk: Жайманы алдын-ала қарау

en: Probing storage...
kk: Жинақтаушыларды іздеу...

en: Processing...
kk: Өндеу...

en: Progress
kk: Үрдіс

en: Protocol for the repository URL.
kk: Репозиторий сілтемесі үшін хаттама.

en: Provider
kk: Провайдер

en: Question
kk: Сұрақ

en: RAID Level:
kk: RAID деңгейі:

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following device types: %(types)s.
kk: '%(desc)s' кіретін RAID массивінің құрылғы түрі келесіден біреу болуы тиіс: %(types)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following metadata versions: %(metadata_versions)s.
kk: '%(desc)s' кіретін RAID массивінің метаақпарат нұсқасы келесіден біреу болуы тиіс: %(metadata_versions)s.

en: RAID sets that contain '%(desc)s' must have one of the following raid levels: %(raid_level)s.
kk: '%(desc)s' кіретін RAID массивінің raid деңгейі келесіден біреу болуы тиіс: %(raid_level)s.

en: RAID0 <span foreground="grey">(Performance)</span>
kk: RAID0 <span foreground="grey">(Өнімділік)</span>

en: RAID1 <span foreground="grey">(Redundancy)</span>
kk: RAID1 <span foreground="grey">(Артықшылық)</span>

en: RAID10 <span foreground="grey">(Performance, Redundancy)</span>
kk: RAID10 <span foreground="grey">(Өнімділік, Артықшылық)</span>

en: RAID4 <span foreground="grey">(Error Checking)</span>
kk: RAID4 <span foreground="grey">(Қателерге тексеру)</span>

en: RAID5 <span foreground="grey">(Distributed Error Checking)</span>
kk: RAID5 <span foreground="grey">(Қателерді таратылған тексеру)</span>

en: RAID6 <span foreground="grey">(Redundant Error Checking)</span>
kk: RAID6 <span foreground="grey">(Қателерді артығымен тексеру)</span>

en: RECLAIM DISK SPACE
kk: ДИСК ОРНЫН ҚАЙТА БӨЛУ

en: RESCAN DISKS
kk: ДИСКТЕРДІ ҚАЙТА СКАНДАУ

en: ROOT PASSWORD
kk: ROOT ПАРОЛІ

en: R_AID Level:
kk: RAID д_еңгейі:

en: Re_format
kk: Қа_йта пішімдеу

en: Read-Only
kk: Тек оқу үшін

en: Reclaimable Space
kk: Қайта бөлінетін орын

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Reload storage configuration from disk.
kk: Дисктен жинақтаушы құрылғылар баптауларын қайта жүктеу.

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove layout
kk: Жайманы өшіру

en: Remove the selected mountpoint(s).
kk: Таңдалған тіркеу нүкте(лер) өшіру.

en: Remove the selected repository.
kk: Таңдалған репозиторийді өшіру.

en: Replace Existing Linux system(s)
kk: Бар болып тұрған Linux жүйесін(жүйелерін) алмастыру

en: Repo URL
kk: Репозиторий сілтемесі

en: Repo URL set to: %s
kk: Репозиторий сілтемесі: %s

en: Repository name conflicts with internal repository name.
kk: Репозиторий атауы ішкі репозиторий атауымен ерегісіп тұр.

en: Require a password to use this account
kk: Бұл тіркелгіні қолдану үшін парольді сұрау

en: Rescue
kk: Қалпына келтіру

en: Rescue Mode
kk: Қалпына келтіру режимі

en: Reset
kk: Тастау

en: Restoring hardware time...
kk: Құрылғылық уақытты қалпына келтіру...

en: Retry _Log In
kk: _Кіруді қайталау

en: Reverse CHAP Pass_word:
kk: Кері CHAP п_аролі:

en: Reverse CHAP User_name:
kk: Кері CHAP _пайдаланушы аты:

en: Revert to the previous list of repositories.
kk: Репозиторийлердің алдығы тізіміне тастау.

en: Root account is disabled
kk: Root тіркелгісі сөндірулі

en: Root account is disabled.
kk: Root тіркелгісі сөндірулі.

en: Root password
kk: Әкімші (root) паролі

en: Root password is not set
kk: Әкімші (root) паролі орнатылмаған

en: Root password is set
kk: Root паролі орнатылды

en: Run %s to unmount the system when you are finished.
kk: Аяқтағаннан кейін жүйені тіркеуден босату үшін %s орындаңыз.

en: Running post-installation scripts
kk: Орнатудан кеінгі скриптерін орындау

en: Running pre-installation scripts
kk: Орнату алдындағы скриптерді орындау

en: SELECTED DISKS
kk: ТАҢДАЛҒАН ДИСКТЕР

en: SOFTWARE
kk: БАҒД. ҚАМТАМА

en: SOFTWARE SELECTION
kk: БАҒДАРЛАМА ТАҢДАУ

en: SPOKE NAME
kk: Еске сақтау үшін атауы

en: SUMMARY OF CHANGES
kk: ӨЗГЕРІСТЕР ҚОРЫТЫНДЫСЫ

en: SYSTEM
kk: ЖҮЙЕ

en: Saving storage configuration...
kk: Жинақтаушылар баптауларын сақтау...

en: Scanning disks.  This may take a moment...
kk: Дисктерді қарау. Бұл біраз уақытты алуы мүмкін...

en: Search Results:
kk: Іздеу нәтижелері:

en: Search _By:
kk: Бойынша і_здеу:

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Security Key
kk: Қауіпсіздік кілті

en: Select a partition scheme configuration.
kk: Бөлімдеу схемасын таңдаңыз.

en: Select additional language support to be installed:
kk: Орнату үшін қосымша тілдерді таңдаңыз:

en: Select an ISO to use as install source
kk: Орнатудың қайнар көзі ретінде қолдану үшін ISO файлын таңдаңыз

en: Select device containing the ISO file
kk: ISO файлы орналасқан құрылғыны таңдаңыз

en: Select one or more disks this device may reside on.
kk: Бұл құрылғы орналаса алатын бір немесе бірнеше дискті таңдаңыз.

en: Select the device(s) you'd like to install to.  They will be left untouched until you click on the main menu's "Begin Installation" button.
kk: Орнатуда қолданылатын құрылғы(лар)ды таңдаңыз. Олар басты мәзірдегі 'Орнатуды бастау' батырмасы басылғанға дейін өзгертілмейді.

en: Selected Device
kk: Таңдалған құрылғы

en: Set hostname
kk: Хост атын орнату

en: Setting up installation source...
kk: Орнатудың қайнар көзін баптау...

en: Setting up the installation environment
kk: Орнату ортасын жасау

en: Show Only _Devices Containing:
kk: Тек құрамында келе_сісі бар құрылғыларды көрсету:

en: Show Only _Devices From:
kk: Тек келе_сі жерден құрылғыларды көрсету:

en: Show Only _Devices With:
kk: Тек келе_сіге сәйкес құрылғыларды көрсету:

en: Shrink
kk: Кішірейту

en: Si_ze policy:
kk: Өл_шем саясаты:

en: Skip
kk: Аттап кету

en: Software selection
kk: Бағд. қамтаманы таңдау

en: Source changed - please verify
kk: Қайнар көзі ауысты - тексеріңіз

en: Specialized & Network Disks
kk: Арнайы және желілік дискілер

en: Specified name %s already in use.
kk: Көрсетілген %s атауы қолдануда болып тұр.

en: Specify Repo Options
kk: Репозиторий опцияларын көрсетіңіз

en: Specify a _group ID manually:
kk: _Топ ID-ін қолмен көрсетіңіз:

en: Specify a _user ID manually:
kk: _Пайдаланушы ID-ін қолмен көрсетіңіз:

en: Speed
kk: Жылдамдығы

en: Standard Partition
kk: Қалыпты бөлім

en: Start VNC
kk: VNC іске қосу

en: Starting Install to Hard Drive
kk: Қатты дискіге орнатуды бастау

en: Starting VNC...
kk: VNC іске қосу...

en: Starting automated install
kk: Автоматты орнатуды бастау

en: Starting package installation process
kk: Дестелерді орнату үрдісін бастау

en: Status unknown
kk: Қалып-күйі белгісіз

en: Status unknown (missing)
kk: Қалып-күйі белгісіз (жоқ болып тұр)

en: Storage configuration reset due to unrecoverable error. Click for details.
kk: Жинақтаушылар баптаулары жөнделмейтін қате салдарынан тасталды. Көбірек білу үшін шертіңіз.

en: Strong
kk: Күшті

en: Subnet Mask
kk: Желі маскасы

en: System to Rescue
kk: Қалпына келтіру үшін жүйе

en: Target
kk: Мақсат құрылғысы

en: Target WWID
kk: Мақсат WWID

en: Team
kk: Топ

en: Team%(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) connected
kk: Топ%(interface_name)s (%(list_of_slaves)s) байланысқан

en: Testing layouts configuration not available.
kk: Жаймалар баптауларын сынау қолжетерсіз.

en: Text mode provides a limited set of installation options. It does not offer custom partitioning for full control over the disk layout. Would you like to use VNC mode instead?
kk: Мәтіндік режимі саны шектелген орнату опцияларын ұсынады. Ол дискті өзіңіздің схемаңыз бойынша бөлуді қолдамайды. Оның орнына VNC режимін қолдануды қалайсыз ба?

en: That mount point is already in
    use.  Try something else?
kk: Бұл тіркелу нүктесі қолдануда
    болып тұр. Басқасын көру керек пе?

en: That mount point is already in use. Try something else?
kk: Бұл тіркеу нүктесі қолдануда болып тұр. Басқасын көру керек пе?

en: That mount point is invalid. Try something else?
kk: Бұл тіркеу нүктесі дұрыс емес. Басқасын көру керек пе?

en: That name is invalid. Try something else?
kk: Бұл атау дұрыс емес. Басқасын көру керек пе?

en: The %(product_name)s graphical installer requires %(needed_ram)s MB of memory, but you only have %(total_ram)s MB.
kk: %(product_name)s графикалық орнатқышы %(needed_ram)s МБ жадыны талап етеді, ал сізде тек %(total_ram)s МБ бар.

en: The 'boot' area on your computer is where files needed
    to start the operating system are stored.
kk: Дискідегі 'boot' бөлімінде операциялық жүйесін іске қосу үшін
    керек файлдар сақталады.

en: The 'home' area on your computer is where all your personal
    data is stored.
kk: Дискідегі 'home' бөлімінде жеке мәліметтеріңіз сақталады.

en: The 'root' area on your computer is where core system
    files and applications are stored.
kk: Дискідегі 'root' бөлімінде қолданбалар мен жүйелік файлдар сақталады.

en: The 'swap' area on your computer is used by the operating
    system when running low on memory.
kk: Дискідегі 'swap' бөлімін операциялық жүйе бос жады азайған
    кезде қолданады.

en: The BIOS boot partition is required to enable booting
    from GPT-partitioned disks on BIOS hardware.
kk: BIOS негізіндегі жүйеде GPT түрінде бөлімделген дисктерден
    жүктелу үшін BIOS жүктелу бөлімі керек.

en: The PReP boot partition is required as part of the
    bootloader configuration on some PPC platforms.
kk: Кейбір PPC жүйелерінде жүктеуші баптауларының бөлігі
    ретінде PReP жүктелу бөлімі керек.

en: The RAID level you have selected (%(level)s) requires more disks (%(min)d) than you currently have selected (%(count)d).
kk: Таңдалған RAID деңгейі (%(level)s) ағымдағы таңдалып тұрған дисктер санынан көбірек дискті (%(min)d) талап етеді, ал сіз %(count)d дискті таңдадыңыз.

en: The VNC server is now running.
kk: VNC сервері жұмыс істеуде.

en: The following error occurred discovering iSCSI targets.  Please double check your authorization information and try again.
kk: iSCSI мақсаттарын табу кезінде келесі қате орын алды. Авторизация деректерін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: The following error occurred logging into the selected iSCSI node.  Please double check your authorization information and try again
kk: Таңдалған iSCSI торабына кіру кезінде келесі қате орын алды. Авторизация деректерін тексеріп, қайталап көріңіз.

en: The following error occurred while attempting to add an FCoE SAN.  Please check your configuration and try again
kk: FCoE SAN құрылғысын қосу кезінде келесі қате орын алды.  Баптауларыңызды тексеріп, қайтадан көріңіз

en: The following error was encountered while downloading the escrow certificate:
    
    %s
kk: Келесі қате escrow сертификатын жүктеп алу кезінде орын алды:
    
    %s

en: The following errors were encountered when checking your storage configuration.  You can modify your storage layout or quit the installer.
kk: Жинақтаушы құрылғылар баптауларын тексеру кезінде келесі қателер орын алды. Жинауқтаушы құрылғылар
    схемасын өзгертуге не орнатқыштан шығуға болады.

en: The following nodes were discovered using the iSCSI initiator <b>%(initiatorName)s</b> using the target IP address <b>%(targetAddress)s</b>.  Please select which nodes you wish to log into:
kk: <b>%(initiatorName)s</b> iSCSI инициаторын қолданып, <b>%(targetAddress)s</b> мақсат IP адресін қолданып келесі тораптар табылды. Кіргіңіз келетін торапты таңдаңыз:

en: The following software marked for installation has errors.  This is likely caused by an error with
    your installation source.  You can change your installation source or quit the installer.
kk: Орнату үшін белгіленген келесі бағд. қамтамада қателер бар. Бұл орнатудың қайнар
    көзіндегі қатеге ұқсайды. Қолданылатын орнатудың қайнар көзін ауыстыру
    немесе орнатқыштан шығуға болады.

en: The following warnings were encountered when checking your storage configuration.  These are not fatal, but you may wish to make changes to your storage layout.
kk: Жинақтаушы құрылғылар баптауларын тексеру кезінде келесі қателер орын алды. Ол қателер қатаң емес, бірақ, жинақтаушы құрылғылар схемасын тексеруге болады.

en: The password is empty.
kk: Пароль бос болып тұр.

en: The password is set.
kk: Пароль орнатылды.

en: The password must be at least six characters long.
kk: Пароль ұзындығы кем дегенде алты таңба болуы тиіс.

en: The password was set by kickstart.
kk: Пароль kickstart арқылы орнатылды.

en: The password you have provided is weak. You will have to press Done twice to confirm it.
kk: Сіз енгізген пароль әлсіз болып тұр. Оны растау үшін сізге Дайын батырмасын екі рет шерту керек.

en: The password you have provided is weak: %s. You will have to press Done twice to confirm it.
kk: Сіз енгізген пароль әлсіз болып тұр: %s. Оны растау үшін сізге Дайын батырмасын екі рет шерту керек.

en: The passwords do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес келмейді.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
kk: Сіз енгізген парольдер өзара сәйкес келмейді. Қайтадан көріңіз.

en: The rescue environment will now attempt to find your Linux installation and mount it under the directory %s.  You can then make any changes required to your system.  If you want to proceed with this step choose 'Continue'.  You can also choose to mount your file systems read-only instead of read-write by choosing 'Read-Only'.  
    
    If for some reason this process fails you can choose 'Skip' and this step will be skipped and you will go directly to a command shell.
kk: Қалпына келтіру режимі қазір сіздің Linux орнатуын тауып, %s бумасына тіркеп көреді.  Одан кейін жүйеге керек өзгерістерді жасауға болады. Осыны қалайтын болсаңыз, "Жалғастыру" таңдаңыз.  Файлдық жүйелерді оқу мен жазу режимі орнына тек оқу режимінде тіркеу үшін, "Тек оқу үшін" таңдаңыз.  
    
    Егер бұл әрекет сәтсіз болса, "Аттап кету" таңдаңыз, командалық қоршам ашылады.

en: The root account is used for administering the system.  Enter a password for the root user.
kk: Әкімші (root) тіркелгісі жүйеге әкімшілік қызметтер ету үшін қолданылады. Әкімші (root) пайдаланушысы үшін парольді енгізіңіз.

en: The space available to this mountpoint can be changed by modifying the volume below.
kk: Бұл тіркелу нүктесіне қолжетерлік орынды төмендегі томды түзету арқылы өзгертуге болады.

en: The system will reboot automatically when you exit from the shell.
kk: Жүйе қоршамнан шыққан кезде автоматты түрде қайта іске қосылады.

en: There is also free space available in pre-existing filesystems.  While it's risky and we recommend you back up your data first, you can recover that free disk space and make it available for this installation below.
kk: Сонымен қатар, бар болып тұрған диск бөлімдерінде бос орын бар. Бұл қауіпті әрекет болғанымен да (мәліметтеріңіздің көшірмесін жасауға ұсынамыз), ол бос орынды қайтарып алып, төмендегі орнату үрдісі үшін қолжетерлік етіп қыла аласыз.

en: This LVM Volume Group is missing %(missingPVs)d of %(totalPVs)d physical volumes. You can remove it or select a different device.
kk: Бұл LVM томдар тобында %(missingPVs)d физикалық том жетіспейді, жалпы саны %(totalPVs)d болуы тиіс. Оны өшіре аласыз не басқа құрылғыны таңдай аласыз.

en: This Software RAID array is missing %(missingMembers)d of %(totalMembers)d member partitions. You can remove it or select a different device.
kk: Бұл бағдарламалық RAID массивінде %(missingMembers)d қатысушы бөлім жетіспейді, жалпы саны %(totalMembers)d болуы тиіс. Оны өшіре аласыз не басқа құрылғыны таңдай аласыз.

en: This URL refers to a _mirror list.
kk: Бұл сілтеме а_йналар тізіміне көрсетіп тұр.

en: This URL refers to a mirror list.
kk: Бұл сілтеме айналар тізіміне көрсетіп тұр.

en: This device cannot be edited directly. You can remove it or select a different device.
kk: Бұл құрылғыны тікелей түзету мүмкін емес. Оны өшіре аласыз, немесе басқа құрылғыны таңдай аласыз.

en: This device contains the installation source.
kk: Бұл дискте орнатудың қайнар көзі орналасқан.

en: This device is encrypted and cannot be read without a valid passphrase. You may unlock it below.
kk: Бұл құрылғы шифрленген, орны дұрыс шифрлеу парольсіз оқуға мүмкін емес. Оны төменде аша аласыз.

en: This field is optional.
kk: Бұл өріс қосымша.

en: This file system does not support labels.
kk: Бұл файлдық жүйе белгіні қолдамайды.

en: This file system may not be resized.
kk: Бұл файлдық жүйенің өлшемін өзгерті мүмкін емес.

en: This hardware (or a combination thereof) is not supported by Red Hat.  For more information on supported hardware, please refer to http://www.redhat.com/hardware.
kk: Бұл құрылғыны (немесе құрылғылар жиынтығын) Red Hat қолдамайды.  Қолдауы бар құрылғылар жөнінде көбірек білу үшін, http://www.redhat.com/hardware шолыңыз.

en: This is unstable, pre-release software.
kk: Бұл тұрақсыз, шығарылымға дейінгі бағд. қамтама.

en: This media is good to install from.
kk: Бұл тасушыдан орнатуды жүргізуге болады.

en: This media is not good to install from.
kk: Бұл тасушыдан орнатуды жүргізуге болмайды.

en: Timezone is not set.
kk: Уақыт белдеуі орнатылмаған.

en: Timezone settings
kk: Уақыт белдеуі баптаулары

en: Tip:
kk: Кеңес:

en: To use iSCSI disks, you must provide the address of your iSCSI target and the iSCSI initiator name you've configured for your host.
kk: iSCSI дисктерін қолдану үшін, сізге өзіңіздің iSCSI мақсаты және хостыңыз үшін баптаған iSCSI инициатор атын көрсету керек.

en: Total selected space to reclaim: <b>%s</b>
kk: Қайта бөлу арқылы алу үшін толық диск орны : <b>%s</b>

en: Try Fedora
kk: Fedora қолданып көріңіз

en: Type
kk: Түрі

en: Type here to search.
kk: Іздеу үшін осында теріңіз.

en: URL for the repository, without protocol.
kk: Репозиторий сілтемесі, хаттамасыз.

en: URL of proxy in the form of protocol://host:[port]
kk: Прокси сілтемесі, хаттама://хост:[порт] түрінде

en: USER SETTINGS
kk: ПАЙДАЛАНУШЫЛАР

en: U_sername:
kk: Пай_даланушы аты:

en: Unable to find /bin/sh to execute!  Not starting shell
kk: Орындау үшін /bin/sh табылмады!  Қоршам іске қосылмайды

en: Unavailable
kk: Қолжетерсіз

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unloc_k
kk: Боса_ту

en: Unmanaged
kk: Басқарылмайтын

en: Unsupported Hardware Detected
kk: Қолдауы жоқ құрылғылар табылды

en: Updates
kk: Жаңартулар

en: Use
kk: Қолдану

en: Use All Space
kk: Бүкіл орынды қолдану

en: Use Free Space
kk: Бос орынды қолдану

en: Use _DCB
kk: DCB қол_дану

en: Use auto _vlan
kk: А_втоматты vlan қолдану

en: Use text mode
kk: Мәтіндік режимді қолдану

en: Use the credentials from discovery
kk: Табудың тіркелу деректерін қолдану

en: User %s will be created
kk: %s пайдаланушысы жасалатын болады

en: User and Group IDs
kk: Пайдаланушы және топ ID-лары

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: VNC Password
kk: VNC паролі

en: VNC password provided was not at least 6 characters long.
    Please enter a new one.  Leave blank for no password.
kk: Көрсетілген VNC пароль ұзындығы кем дегенде 6 таңбаға жетпеген.
    Жаңа парольді көрсетіңіз.  Парольсіз қалдыру үшін бос қалдырыңыз.

en: VPN Type
kk: VPN түрі

en: Vendor
kk: Өндіруші

en: Verifying media, please wait...
kk: Тасушыны тексеру, күте тұрыңыз...

en: Vlan %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) connected
kk: Vlan %(interface_name)s (%(parent_device)s, ID %(vlanid)s) байланысқан

en: Volume
kk: Том

en: Volume Group
kk: Томдар тобы

en: Volume Group name %s is already in use. Not saving changes.
kk: %s томдар тобының атауы қолдануда болып тұр. Өзгерістер сақталмайды.

en: WELCOME TO %(name)s %(version)s.
kk: %(name)s %(version)s жүйесіне қош келдіңіз.

en: Waiting for %s threads to finish
kk: %s үрдістің аяқталуын күту

en: Warning checking storage configuration
kk: Жинақтаушының баптауларын тексеру ескертуі

en: Warning checking storage configuration.  Click for details.
kk: Жинақтаушының баптауларын тексеру ескертуі. Көбірек ақпарат үшін шертіңіз.

en: Warning: You won't be able to switch between keyboard layouts (from the default one) when you decrypt your disks after install.
kk: Ескерту: Орнатудан кейін дисктерді дешифрлеу кезінде пернетақта жаймасын өзгертуге (бастапқыдан) мүмкін емес болады.

en: Warnings
kk: Ескертулер

en: We won't touch your disks until you hit this button.
kk: Бұл батырманы баспағанша, ешбір диск өзгертілмейді.

en: We'll need network access to fetch information about your location and to make software
    updates available for you.
kk: Орналасқан жеріңізді анықтау мен бағд. қамтама жаңартуларын қолжетерлік қылу үшін,
    желілік байланыс қажет.

en: Weak
kk: Әлсіз

en: Welcome to Fedora
kk: Fedora-ға қош келдіңіз

en: What language would you like to use during the installation process?
kk: Орнату кезінде қай тілді қолданғыңыз келеді?

en: When finished please exit from the shell and your system will reboot.
kk: Аяқтаған кезде, қоршамнан шығыңыз, жүйеңіз автоматты түрде қайта қосылады.

en: When you create mount points for your %(name)s %(version)s installation, you'll be able to view their details here.
kk: Сіздің %(name)s %(version)s орнатуы үшін тіркеу нүктелерін жасағаннан кейін, осында сіз олардың ақпаратын көре аласыз.

en: Which combination(s) would you prefer for switching between keyboard layouts?
kk: Пернетақта жаймаларын ауыстыру үшін пернелердің қай комбинациясын қолдануды қалайсыз?

en: Which device holds the root partition of your installation?
kk: Орнатылған жүйеңіздің түбірлік бөлімі қай құрылғыда жатыр?

en: Which installation source would you like to use?
kk: Орнатудың қай қайнар көзін қолдануды қалайсыз?

en: Which keyboard layouts would you like to use on this system?  You may move any layout to the top of the list to select it as the default.
kk: Бұл жүйеде қай пернетақта жаймаларын қолданғыңыз келеді? Жайманы негізгі ретінде орнату үшін оны тізімнің басына жылжытыңыз.

en: Will try to connect again in 15 seconds...
kk: Қайта байланыс орнату талабы 15 секундтан кейін орындалады...

en: Wired (%(interface_name)s) connected
kk: (%(interface_name)s) сымды желісі байланысқан

en: Wired (%(interface_name)s) connected
kk: Сымды (%(interface_name)s) байланысқан

en: Wired (%(interface_name)s) disconnected
kk: Сымды (%(interface_name)s) ажыратылған

en: Wireless
kk: Сымсыз

en: Wireless connected to %(access_point)s
kk: Сымсыз желі %(access_point)s қатынау нүктесіне байланысқан

en: Working
kk: Жұмыс істеуде

en: Writing network configuration
kk: Желі баптауларын жазу

en: X was unable to start on your machine.  Would you like to start VNC to connect to this computer from another computer and perform a graphical installation or continue with a text mode installation?
kk: X сервері компьютеріңізде іске қосыла алмады. Басқа компьютерден байланысып, графикалық орнатуды орындау үшін VNC-ді іске қосуды немесе мәтіндік режимде орнатуды жалғастыруды қалайсыз ба?

en: You are currently running Fedora from live media.
    You can install Fedora now, or choose "Install to Hard Drive" in the Activities Overview at any later time.
kk: Fedora-ны қазір тірі тасушыдан қолданудасыз.
    Fedora-ны дәл қазір орната аласыз, немесе кейін де, "Қатты дискіге орнату" нұсқасын Әрекеттерді шолудан таңдай аласыз.

en: You can choose "Install to Hard Drive"
    in the Activities Overview at any later time.
kk: "Қатты дискіге орнату" нұсқасын кейін де
    Әрекеттерді шолудан таңдай аласыз.

en: You can remove existing filesystems you no longer need to free up space for this installation.  Removing a filesystem will permanently delete all of the data it contains.
kk: Орнату үшін орынды босату мақсатында керек емес файлдық жүйелерді өшіруге болады.  Файлдық жүйе өшірілсе, ондағы сақталып тұрған мәліметтер қайтарылмайтындай өшіріледі.

en: You can remove or insert additional disks at this time and press 'Rescan Disks' below for the changes to take effect.
kk: Қазір сіз қосымша дисктерді қоса немесе ажырата аласыз, өзгерістер орын алу үшін 'Дисктерді қайта қарау' батырмасын басыңыз.

en: You don't have any Linux partitions.  Rebooting.
kk: Linux диск бөлімдері жоқ.  Қайта іске қосылу.

en: You don't have any Linux partitions. Press return to get a shell.%s
kk: Linux диск бөлімдері жоқ. Қоршамға өту үшін Enter басыңыз.%s

en: You have <b>%(freeSpace)s</b> of free space, which is enough to install %(productName)s.  What would you like to do?
kk: Сізде <b>%(freeSpace)s</b> бос орын бар, ол %(productName)s орнату үшін жеткілікті.  Не жасағыңыз келеді?

en: You have chosen to encrypt some of your data. You will need to create a passphrase that you will use to access your data when you start your computer.
kk: Сіз мәліметтеріңіздің бір бөлігін шифрлеуді таңдадыңыз. Мәліметтеріңізге қатынау үшін қолданылатын, компьютеріңізді іске қосқан кезде енгізілетін кілттік фразаны жасауыңыз керек.

en: You have chosen to manually set up the filesystems for your new %(productName)s installation. Before you begin, you might want to take a minute to learn the lay of the land. Quite a bit has changed.
    
    The most important change is that creation of new filesystems has been streamlined. You no longer have to build complex devices like LVM logical volumes in stages (physical volume, then volume group, then logical volume) -- now you just create a logical volume and we'll handle the legwork of setting up the physical volumes and volume group to contain it. We'll also handle adjusting the volume group as you add, remove, and resize logical volumes so you don't have to worry about the mundane details.
    
    
    Screen Layout
    
    The left-hand side of the screen shows the OS installations we were able to find on this computer. The new %(productName)s installation is at the top of the list. You can click on the names of the installations to see what filesystems they contain.
    
    Below the various installations and mountpoints on the left-hand side there are buttons to add a new filesystem, remove the selected filesystem, or configure the selected filesystem.
    
    The right-hand side of the screen is where you can customize the currently-selected mountpoint.
    
    On the bottom-left you will see a summary of the disks you have chosen to use for the installation. You can click on the blue text to see more detailed information about your selected disks.
    
    
    How to create a new filesystem on a new device
    
    1. Click on the + button.
    2. Enter the mountpoint and size. (Hint: Hover the mouse pointer over either of the text entry areas for help.)
    3. Select the new mountpoint under "New %(productName)s Installation" on the left-hand side of the screen and customize it to suit your needs.
    
    
    How to reformat a device/filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Click on the "Customize" expander in the mountpoint customization area on the right-hand side of the screen.
    3. Activate the "Reformat" checkbutton, select a filesystem type and, if applicable, enter a mountpoint above in the "Mountpoint" text entry area.
    4. Click on "Apply changes"
    
    
    How to set a mountpoint for a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem from the left-hand side of the screen.
    2. Enter a mountpoint in the "Mountpoint" text entry area in the mountpoint customization area.
    3. Click on "Apply changes"
    
    
    How to remove a filesystem that already exists on your disk
    
    1. Select the filesystem you wish to remove on the left-hand side of the screen.
    2. Click the - button.
    
    Hint: Removing a device that already exists on your disk from the "New %(productName)s Installation" does not remove it from the disk. It only resets that device to its original state. To remove a device that already exists on your disk, you must select it from under any of the other detected installations (or "Unknown") and hit the - button.
    
    
    Tips and hints
    
    You can enter sizes for new filesystems that are greater than the total available free space. The installer will come as close as possible to the size you request.
    
    By default, new devices use any/all of your selected disks.
    
    You can change which disks a new device may be allocated from by clicking the configure button (the one with a tools graphic) while that device is selected.
    
    When adding a new mountpoint by clicking the + button, leave the size entry blank to make the new device use all available free space.
    
    When you remove the last device from a container device like an LVM volume group, we will automatically remove that container device to make room for new devices.
    
    When the last partition is removed from a disk, that disk may be reinitialized with a new partition table if we think there is a more appropriate type for that disk.
kk: Сіз өзіңіздің жаңа %(productName)s орнатуы үшін файлдық жүйелерді қолмен көрсетуді таңдадыңыз. Бастар алдында, осымен танысуды қалайтын шығарсыз. Көп нәрсе өзгерді.
    
    Ең маңызды өзгеріс - жаңа файлдық жүйелерді жасау реттелді. LVM логикалық томдар сияқты комплексті құрылғыларды енді қадамдар бойынша жасау керек емес (физикалық том, одан кейін томдар тобы, одан кейін логикалық том) -- енді логикалық томды жасау жеткілікті, орнатқыш физикалық томдарды мен томдар топтарын жасау жұмысын өзі атқарады. Сонымен қатар, сіз логикалық томдарды қосқан, өшірген не өлшемін өзгерткен кезде, томдар тобы автоматты түрде орнатқышпен түзетіледі.
    
    
    Экран бөлінуі
    
    Экранның сол жағында бұл компьютерден табылған ОЖ орнатулары көрсетілген . Жаңа %(productName)s орнатуы тізімнің басында көрсетіледі. ОЖ орнатуларының үстінен шертіп, оларда қандай файлдық жүйелер бар екенін көруге болады.
    
    Түрлі орнатулар мен тіркеу нүктелері көрсетілген экранның сол жақ аймағының астында жаңа файлдық жүйені қосу, таңдалған файлдық жүйені өшіру не оны баптау батырмалары орналасқан.
    
    Экранның оң жағында ағымдағы таңдалып тұрған тіркеу нүктесін баптай аласыз.
    
    Сол жақ астында орнату үшін таңдалып тұрған дискілер жөніндегі жинақы ақпаратты көруге болады. Сіз таңдаған дисктер жөнінде толығырақ ақпаратты алу үшін көк мәтінге шертуге болады.
    
    
    Жаңа файлдық жүйені жаңа құрылғыда қалай жасау керек
    
    1. + батырмасына шертіңіз.
    2. Тіркеу нүктесін мен өлшемін енгізіңіз. (Кеңес: Көмек үшін тышқан курсорын мәтіндік өрістердің біреуіне апарып ұстаңыз.)
    3. Экранның сол жақ жағындағы "Жаңа %(productName)s орнату" астынан тіркеу нүктесін таңдап, оны баптауға болады.
    
    
    Дискіңізде бар болып тұрған файлдық жүйе/құрылғыны қалай қайта пішімдеуге болады
    
    1. Экранның сол жақ жағынан файлдық жүйені таңдаңыз.
    2. Тіркеу нүктесін баптау аймағында "Баптау" жазық қылу батырмасын басыңыз.
    3. "Қайта пішімдеу" белгішесін орнатыңыз, файлдық жүйе түрін мен, керек болса, жоғарыдағы "Тіркеу нүктесі" өрісіне тіркеу нүктесін көрсетіңіз.
    4. "Өзгерістерді іске асыру" батырмасын басыңыз"
    
    
    Дискіде бар болып тұрған файлдық жүйе үшін тіркеу нүктесін орнату
    
    1. Файлдық жүйені экранның сол жағынан таңдаңыз.
    2. "Тіркеу нүктесі" мәтіндік өрісінде тіркеу нүктесін енгізіңіз.
    3. "Өзгерістерді іске асыру" батырмасын басыңыз
    
    
    Дискіде бар болып тұрған файлдық жүйені өшіру
    
    1. Өшіргіңіз келетін файлдық жүйені экранның сол жағынан таңдаңыз.
    2. - батырмасына басыңыз.
    
    Кеңес: Дискіңізде бар болып тұрған құрылғыны "Жаңа %(productName)s орнатуы" ішінен өшіру ол құрылғыны дисктен өшірмейді. Ол тек сол құрылғыны бастапқы күйіне тастайды. Дискіңізде бар болып тұрған құрылғыны өшіру үшін, ол құрылғыны басқа анықталған ОЖ орнатулардың кез-келгені (немесе "Белгісіз") ішінен таңдап, - батырмасын басуыңыз керек.
    
    
    Кеңестер мен құлықтар
    
    Жаңа файлдық жүйелер өлшемдерін дисктегі қолжетерлік бос орнынан үлкенірек етіп көрсетуге болады. Орнатқыш сіз сұраған өлшемге мүмкіндігінше жақын шаманы орнатады.
    
    Үнсіз келісім бойынша, жаңа құрылғылар таңдалған дисктердің кез-келгенін/барлығын қолданады.
    
    Жаңа құрылғы орналаса алатын дисктерді таңдау үшін, ол құрылғы таңдалып тұрған кезінде баптау батырмасына басыңыз (сайман суретшесі бар).
    
    Жаңа файлдық жүйені + батырмасын басу арқылы қосу кезінде, құрылғыны қолжетерлік бос орынды толығымен қолданатындай етіп орнату үшін, өлшемді көрсету өрісін бос қалдырыңыз.
    
    LVM томдар тобы сияқты контейнер құрылғысынан соңғы құрылғыны өшіру кезінде, жаңа құрылғыларға жол ашу үшін ол контейнер құрылғысының өзі де өшіріледі.
    
    Дисктен соңғы бөлім өшірілген кезде, ол диск жаңа бөлімдеу кестесімен қайта инициализациядан өтуі мүмкін, егер ол диск үшін сәйкес келетін түрі табылса.

en: You have chosen to skip bootloader installation.  Your system may not be bootable.
kk: Жүктеушіні орнатуды аттап кету таңдалды. Жүйе жүктеле алмайтын болуы мүмкін.

en: You have no working NTP server configured
kk: Жұмыс істейтін бірде-бір NTP сервері бапталмаған

en: You have provided a weak passphrase: %s
kk: Сіз енгізген пароль әлсіз: %s

en: You have provided a weak password.
    Would you like to use it anyway?
kk: Сіз көрсеткен пароль әлсіз.
    Сонда да оны қолданғыңыз келе ме?

en: You have provided a weak password. Press Done again to use anyway.
kk: Сіз көрсеткен пароль әлсіз. Сонда да оны қолдану үшін Дайын батырмасын басыңыз.

en: You have provided a weak password: %s
    Would you like to use it anyway?
kk: Сіз көрсеткен пароль әлсіз: %s.
    Сонда да оны қолданғыңыз келе ме?

en: You have provided a weak password: %s. Press Done again to use anyway.
kk: Сіз көрсеткен пароль әлсіз: %s. Сонда да оны қолдану үшін Дайын батырмасын басыңыз.

en: You haven't created any mount points for your %(product)s %(version)s installation yet.  You can:
kk: Сіздің %(product)s %(version)s орнатуы үшін тіркеу нүктелері әлі бапталмады. Сізге қолжетерлік әрекеттер:

en: You may <a href="">go back to the main menu</a> to complete other
    installation options while this scan completes.
kk: Бұл скандау біткенше дейін сіз <a href="">басты мәзірге оралып</a>,
    басқа да орнату баптауларын баптай аласыз.

en: You may add a keyboard layout by selecting it below:
kk: Төменнен таңдау арқылы пернетақта жаймасын қоса аласыз:

en: You may input a comma-separated list of group names and group IDs here.
    Groups that do not already exist will be created; specify their GID in parentheses.
kk: Осында сіз үтірлермен ажыратылған топтар аттарын немесе ID-рін көрсете аласыз.
    Жоқ болып тұрған топтар жасалатын болады; олардың GID нөмірін жақшада көрсетіңіз.

en: You must create a new filesystem on the root device.
kk: Түбірлік құрылғыда жаңа файлдық жүйені жасауыңыз керек.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
kk: Сізге root паролін енгізіп, жалғастыру үшін, ол парольді растау мақсатында екінші рет теру керек.

en: You need more space on the following file systems:
kk: Келесі файлдық жүйелерде көбірек орын керек:

en: You need to set up networking first if you want to use NTP
kk: NTP қолданбас бұрын желіні баптау керек

en: You wake up inside an OS installer in Timbuktu, and it's six months in the future.  But, there are bugs.  Bugs everywhere.  Bugs you must live with.  This OS of the future isn't a stable OS you can rely on.  It's for testing purposes only.
kk: Тимбуктуда ОЖ орнатқышында ояндыңыз, ол болса, әлі де алты ай болашақта. Бірақ, қателері бар. Қателер әр жерде.  Келісу керек қателер. Болашақтың ОЖ-і сенуге болатын ОЖ емес. Ол тек сынау үшін арналған.

en: Your current <a href=""><b>%(product)s</b> software selection</a> requires <b>%(total)s</b> of available space, including <b>%(software)s</b> for software and <b>%(swap)s</b> for swap space.
kk: Сіздің ағымдаы <a href=""><b>%(product)s</b> БҚ таңдауы</a> <b>%(total)s</b> қолжетерлік орынды қажет етеді, оның ішінде БҚ үшін <b>%(software)s</b> және <b>%(swap)s</b> - swap орны үшін.

en: Your customizations will result in the following changes taking effect after you return to the main menu and begin installation:
kk: Сіз жасаған баптаулар сіз басты мәзірге оралып, орнатуды бастағаннан кейін келесі өзгерістерге әкеледі:

en: Your system had dirty file systems which you chose not to mount.  Press return to get a shell from which you can fsck and mount your partitions. %s
kk: Жүйеңізде сіз тіркемеуге таңдаған "кір" файлдық жүйелері бар. Қоршамды алу үшін, Enter басыңыз, оның ішінен сіз бөлімдерді тексеріп, тіркей аласыз. %s

en: Your system has been mounted under %(rootPath)s.
    
    Press <return> to get a shell. If you would like to make your system the root environment, run the command:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s
kk: Жүйеңіз келесі жерге тіркелді: %(rootPath)s.
    
    Қоршамды алу үшін Enter басыңыз. Жүйеңізді түбірлік (root) орта қылу үшін, келесі команданы орындаңыз:
    
    	chroot %(rootPath)s
    
    %(msg)s

en: Your system is mounted under the %s directory.
kk: Жүйеңіз %s бумасына тіркелген.

en: _Accept Changes
kk: Өзгерістерді қ_абылдау

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Add FCoE Disk(s)
kk: FCoE диск(тер)ін қ_осу

en: _Add ZFCP LUN...
kk: _ZFCP LUN қосу...

en: _Add a disk...
kk: Дискті қ_осу...

en: _Add mount point
kk: _Тіркеу нүктесін қосу

en: _Add user to the following groups:
kk: Пайдаланушыны келесі топтарға қ_осу:

en: _Advanced...
kk: К_еңейтілген...

en: _Airplane Mode
kk: Ұ_шақтағы режимі

en: _Auto-detected installation media:
kk: _Автоанықталған орнату тасушысы:

en: _Begin Installation
kk: Орнатуды _бастау

en: _Bind targets to network interfaces
kk: Мақсаттарды желілік интерфейстерімен ба_йланыстыру

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Cancel & Return to Custom Partitioning
kk: Бо_лдырмау және таңдауыңызша бөлімдеуге оралу

en: _Choose an ISO
kk: ISO ф_айлын таңдаңыз

en: _Click here to create them automatically.
kk: Оларды автоматты түрде жасау үшін осында ш_ертіңіз.

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Configuration URL
kk: _Баптау URL-ы

en: _Configure...
kk: Бап_тау...

en: _Confirm password
kk: Парольді ра_стау

en: _Confirm:
kk: Ра_стау:

en: _Continue
kk: Жалға_стыру

en: _Custom partitioning
kk: Таңдауыңы_зша бөлімдеу

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete It
kk: О_ны өшіру

en: _Discovery Authentication Type:
kk: Та_будың кіру аутентификация түрі:

en: _Do not install bootloader
kk: Жүктеушіні ор_натпау

en: _Done
kk: Д_айын

en: _Enable HTTP Proxy
kk: HTTP _проксиді іске қосу

en: _Encrypt
kk: _Шифрлеу

en: _Encrypt my data. I'll set a passphrase later.
kk: Менің мәліметтерімді шифрл_еу. Мен парольді кейінірек орнатамын.

en: _Exit Installer
kk: Орнатқы_штан шығу

en: _FTP Proxy
kk: FTP пр_оксиі

en: _Filter By:
kk: Бо_йынша сұрыптау:

en: _Finish configuration
kk: Бап_тауды аяқтау

en: _Full disk summary and bootloader...
kk: Диск бойынша ж_инақы ақпарат және жүктеуші...

en: _Full name
kk: _Толық аты

en: _Get me out of here!
kk: Ос_ыдан кеткім келеді!

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Hostname:
kk: _Хост аты:

en: _I accept my fate.
kk: Ке_лісемін.

en: _INSTALLATION DESTINATION
kk: ОР_НАТЫЛАТЫН ЖЕРІ

en: _INSTALLATION SOURCE
kk: ОРНАТУДЫҢ ҚА_ЙНАР КӨЗІ

en: _ISO file:
kk: ISO фа_йлы:

en: _KEYBOARD
kk: ПЕР_НЕТАҚТА

en: _Key:
kk: _Кілт:

en: _LANGUAGE SUPPORT
kk: ТІ_ЛДЕР ҚОЛДАУЫ

en: _Log In
kk: _Кіру

en: _Method
kk: Тә_сіл

en: _Modify Software Source
kk: Бағд. қамтама қайнар кө_зін түзету

en: _Modify Storage Layout
kk: _Жинақтаушылар схемасын өзгерту

en: _Modify...
kk: Ө_згерту...

en: _Multipath Devices
kk: Multipath құр_ылғылары

en: _NETWORK CONFIGURATION
kk: ЖЕ_ЛІ БАПТАУЛАРЫ

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Network Name
kk: Желі а_тауы

en: _No
kk: Ж_оқ

en: _Node login authentication type:
kk: Тора_пқа кіру аутентификация түрі:

en: _OK
kk: _ОК

en: _On the network:
kk: _Желіде:

en: _Options
kk: Опция_лар

en: _Other SAN Devices
kk: Б_асқа SAN құрылғылары

en: _Passphrase:
kk: _Пароль:

en: _Password
kk: _Пароль

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Port:
kk: _Порт:

en: _Preserve
kk: Сақ_тап қалу

en: _Proxy setup...
kk: _Проксиді баптау...

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Quit installer
kk: _Орнатқыштан шығу

en: _ROOT PASSWORD
kk: ӘКІМШІ (ROOT) ПА_РОЛІ

en: _Reboot
kk: Қа_йта қосу

en: _Reclaim space
kk: Ор_ынды қайта бөлу

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: _Rescan Disks
kk: Дисктерді қа_йта қарау

en: _Reset All
kk: Ба_рлығын тастау

en: _Retry Discovery
kk: Т_абуды қайталау

en: _Reverse CHAP Username:
kk: Кері CHAP _пайдаланушы аты:

en: _Root Password:
kk: Әкімші (root) па_ролі:

en: _SOFTWARE SELECTION
kk: БАҒДАРЛА_МАЛАРДЫ ТАҢДАУ

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save Changes
kk: Өзгерістерді _сақтау

en: _Save Passphrase
kk: Парольді _сақтау

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Select
kk: Таң_дау

en: _Select the type of device you wish to add
kk: Қосқыңық келетін құрылғы түрін таң_даңыз

en: _Set as Boot Device
kk: Жүктелу құрылғысы ретінде ор_нату

en: _Shrink
kk: _Азайту

en: _Socks Host
kk: Socks _хосты

en: _Start Discovery
kk: Іздеуді ба_стау

en: _Stop Hotspot...
kk: Қа_тынау нүктесін тоқтату...

en: _Target IP Address:
kk: Мақса_т құрылғысының IP адресі:

en: _Target:
kk: Мақса_т құрылғысы:

en: _Test the layout configuration below:
kk: Таңдалған жайманы төменнен _тексере аласыз:

en: _USER CREATION
kk: ПА_ЙДАЛАНУШЫНЫ ЖАСАУ

en: _Unlock
kk: Бо_сату

en: _Update Settings
kk: Баптауларды жаңар_ту

en: _Use Authentication
kk: _Аутентификацияны қолдану

en: _Use as Hotspot...
kk: Қат_ынау нүкте ретінде қолдану...

en: _Username
kk: Па_йдаланушы аты

en: _Verify
kk: _Растау

en: _Volume Group:
kk: То_мдар тобы:

en: _Yes
kk: _Иә

en: _zSeries Devices
kk: _zSeries құрылғылары

en: checked
kk: тексерілген

en: column
kk: баған

en: container
kk: контейнер

en: description
kk: анықтамасы

en: disk free
kk: диск бос

en: eg: "20 GB", "500mb" (minus the quotation marks)
kk: мыс.: "20 GB", "500mb" (тырнақшасыз)

en: empty password
kk: бос пароль

en: fs free
kk: файлдық жүйе бос

en: iSCSI _Initiator Name:
kk: iSCSI-_инициатор аты:

en: label
kk: белгі

en: local ISO file
kk: жергілікті ISO файлы

en: name
kk: аты

en: selected
kk: таңдалған

en: storage configuration failed: %s
kk: жинақтаушы(лар) баптау сәтсіз: %s

en: summary
kk: жинақы

en: team
kk: топ

en: testing status...
kk: қалып-күйді тексеру...

en: unplugged
kk: ажыратылған

en: use
kk: қолдану
