PackageKit - en to hu translation catalogue (363 entries)

en: (seconds)
hu: (másodperc)

en: A correct role is required
hu: Megfelelő szerep szükséges

en: A destination directory and the package names to download are required
hu: A célkönyvtár és a letöltendő csomagnevek szükségesek

en: A distribution name is required
hu: Egy disztribúciónév szükséges

en: A filename to install is required
hu: A telepítendő fájl neve szükséges

en: A licence identifier (eula-id) is required
hu: Licencazonosító (eula-id) szükséges

en: A output directory or file name is required
hu: Kimeneti könyvtár vagy fájlnév szükséges

en: A pack with the same name already exists, do you want to overwrite it?
hu: Már létezik ilyen nevű csomag, felülírja?

en: A package name is required
hu: Csomagnév szükséges

en: A package name to install is required
hu: A telepítendő csomag neve szükséges

en: A package name to remove is required
hu: Az eltávolítandó csomag neve szükséges

en: A package name to resolve is required
hu: Feloldandó csomagnév szükséges

en: A package provide string is required
hu: A csomag által biztosított elemeket jelző karakterlánc szükséges

en: A repo name, parameter and value are required
hu: Tárolónév, paraméter és érték szükséges

en: A repository name is required
hu: Tárolónév szükséges

en: A search term is required
hu: Keresőkifejezés szükséges

en: A search type is required, e.g. name
hu: Keresési típus szükséges, például: name

en: A type, key_id and package_id are required
hu: A type, key_id és package_id értékek szükségesek

en: Accept EULA
hu: EULA elfogadása

en: Accepting EULA
hu: EULA elfogadása

en: Affected packages:
hu: Érintett csomagok:

en: Affected packages: None
hu: Érintett csomagok: nincs

en: Agreement
hu: Egyezmény

en: An action, e.g. 'update-packages' is required
hu: Egy művelet, például az „update-packages” szükséges

en: An upgrade type is required, e.g. 'minimal', 'default' or 'complete'
hu: Frissítési típus szükséges, például „minimal”, „default” vagy „complete”

en: Application restart required by:
hu: Az alkalmazás újraindítását igényli:

en: Attempting to rebind device
hu: Kísérlet az eszköz újratöltésére

en: Authentication is required to accept a EULA
hu: Hitelesítés szükséges az EULA elfogadásához

en: Authentication is required to cancel a task that was not started by yourself
hu: Hitelesítés szükséges a nem Ön által indított feladat megszakításához

en: Authentication is required to change software source parameters
hu: Hitelesítés szükséges a szoftverforrás paramétereinek módosításához

en: Authentication is required to clear the offline updates message
hu: Hitelesítés szükséges a kapcsolat nélküli frissítés üzenet törléséhez

en: Authentication is required to consider a key used for signing packages as trusted
hu: Hitelesítés szükséges a csomagok aláírásához használt kulcs megbízhatóvá nyilvánításához

en: Authentication is required to install a package
hu: Hitelesítés szükséges a csomag telepítéséhez

en: Authentication is required to install an untrusted package
hu: Hitelesítés szükséges a nem megbízható csomag telepítéséhez

en: Authentication is required to refresh the system sources
hu: Hitelesítés szükséges a rendszerforrások frissítéséhez

en: Authentication is required to reload the device with a new driver
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz újratöltéséhez az új meghajtóval

en: Authentication is required to remove packages
hu: Hitelesítés szükséges a csomagok eltávolításához

en: Authentication is required to repair the installed software
hu: Hitelesítés szükséges a telepített szoftverek javításához

en: Authentication is required to set the network proxy used for downloading packages
hu: Hitelesítés szükséges a csomagok letöltéséhez használt hálózati proxy beállításához

en: Authentication is required to trigger offline updates
hu: Hitelesítés szükséges a kapcsolat nélküli frissítés kezdeményezéséhez

en: Authentication is required to update packages
hu: Hitelesítés szükséges a csomagok frissítéséhez

en: Authentication is required to upgrade the operating system
hu: Hitelesítés szükséges az operációs rendszer frissítéséhez

en: Available
hu: Elérhető

en: Blocked
hu: Blokkolt

en: Both options selected.
hu: Mindkét kapcsoló kiválasztva.

en: Bug fix
hu: Hibajavítás

en: Cancel foreign task
hu: Külső feladat megszakítása

en: Canceling
hu: Megszakítás

en: Cancelling
hu: Megszakítás

en: Category
hu: Kategória

en: Change software source parameters
hu: Szoftverforrás paramétereinek módosítása

en: Changes
hu: Változások

en: Checking applications in use
hu: Használatban lévő alkalmazások keresése

en: Checking libraries in use
hu: Használatban lévő programkönyvtárak keresése

en: Checking signatures
hu: Aláírások ellenőrzése

en: Cleaned up
hu: Megtisztítva

en: Cleaning up
hu: Tisztítás

en: Cleaning up packages
hu: Csomagok tisztítása

en: Clear offline update message
hu: Kapcsolat nélküli frissítés üzenet törlése

en: Command failed
hu: A parancs meghiúsult

en: Command line
hu: Parancssor

en: Committing changes
hu: Módosítások véglegesítése

en: Copying files
hu: Fájlok másolása

en: Could not disable the debugging sources: %s
hu: Hibakeresési források kikapcsolása nem lehetséges: %s

en: Could not find dependent packages: %s
hu: A függő csomagok nem találhatók: %s

en: Could not install packages: %s
hu: Nem telepíthetők a csomagok: %s

en: Creating service pack...
hu: Szervizcsomag létrehozása…

en: Daemonize and detach from the terminal
hu: Démon módba váltás és leválasztás a terminálról

en: Debugging Options
hu: Hibakeresési lehetőségek

en: Details about the update:
hu: A frissítés részletei:

en: Device could not be found
hu: Az eszköz nem található

en: Device path not found
hu: Az eszközútvonal nem található

en: Device paths
hu: Eszközútvonalak

en: Directory not found
hu: A könyvtár nem található

en: Disable the idle timer
hu: Üresjárati időzítő kikapcsolása

en: Disabled
hu: Tiltva

en: Disabled %i debugging sources.
hu: Hibakeresési %i források kikapcsolva.

en: Disabling sources previously enabled
hu: Korábban engedélyezett források kikapcsolása

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Do not display information or progress
hu: Ne jelenítsen meg információkat vagy előrehaladást

en: Do not install dependencies of the core packages
hu: Ne telepítse alapvető csomagok függőségeit

en: Do not install these packages unless you are sure it is safe to do so.
hu: Ne telepítse ezeket a csomagokat, ha nem biztos benne, hogy ez biztonságos.

en: Do not install this package unless you are sure it is safe to do so.
hu: Ne telepítse ezt a csomagot, hacsak nem biztos benne, hogy így biztonságos.

en: Do not update these packages unless you are sure it is safe to do so.
hu: Ne frissítse ezeket a csomagokat, ha nem biztos benne, hogy ez biztonságos.

en: Do not update this package unless you are sure it is safe to do so.
hu: Ne frissítse ezt a csomagot, hacsak nem biztos benne, hogy így biztonságos.

en: Do you accept this agreement?
hu: Elfogadja ezt az egyezményt?

en: Do you accept this signature?
hu: Elfogadja ezt az aláírást?

en: Do you want to allow installing of unsigned software?
hu: Engedélyezni kívánja aláíratlan szoftverek telepítését?

en: Don't actually install any packages, only simulate what would be installed
hu: Ne telepítsen semmilyen csomagot, csak szimulálja a telepítést

en: Don't actually touch the hardware, only simulate what would be done
hu: Ne nyúljon ténylegesen a hardverhez, csak szimulálja

en: Don't clear environment on startup
hu: Ne tisztítsa ki a környezetet indításkor

en: Downloaded
hu: Letöltve

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Downloading details about the software sources.
hu: A szoftverforrásokkal kapcsolatos részletek letöltése.

en: Downloading file lists
hu: Fájllisták letöltése

en: Downloading filelists (this may take some time to complete).
hu: Fájllisták letöltése (ez eltarthat egy ideig).

en: Downloading groups
hu: Csoportok letöltése

en: Downloading list of packages
hu: Csomaglista letöltése

en: Downloading lists of changes
hu: Változáslisták letöltése

en: Downloading packages
hu: Csomagok letöltése

en: Downloading repository information
hu: Tárolóinformációk letöltése

en: Downloading update information
hu: Frissítési információk letöltése

en: Duration
hu: Időtartam

en: ERROR: Specify package names to install.
hu: Hiba: A telepítéshez adjon meg csomagneveket.

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enabled %i debugging sources.
hu: %i hibakeresési forrás engedélyezve.

en: Enabling debugging sources
hu: Hibakeresési források engedélyezése

en: Enabling repository
hu: Tároló engedélyezése

en: End user licence agreement required
hu: Végfelhasználói licencszerződés szükséges

en: Enhancement
hu: Bővítés

en: Exit after a small delay
hu: Kilépés rövid késleltetés után

en: Exit after the engine has loaded
hu: Kilépés az alrendszer betöltése után

en: Expected package name, actually got file. Try using 'pkcon install-local %s' instead.
hu: A várt csomagnév helyett fájl érkezett. Inkább a „pkcon install-local %s” parancsot próbálja kiadni.

en: FAILED.
hu: SIKERTELEN.

en: Failed to contact PackageKit
hu: A kapcsolatfelvétel a PackageKit démonnal meghiúsult.

en: Failed to create '%s': %s
hu: A szervizcsomag („%s”) létrehozása meghiúsult: %s

en: Failed to create directory:
hu: A könyvtár létrehozása meghiúsult:

en: Failed to find package '%s': %s
hu: A csomag („%s”) keresése meghiúsult: %s

en: Failed to find the debuginfo package %s: %s
hu: A hibakeresési csomag („%s”) nem található: %s

en: Failed to find the package %s, or already installed: %s
hu: Nem található %s nevű csomag, vagy már telepítve van: %s

en: Failed to find the package %s: %s
hu: A csomag („%s”) nem található: %s

en: Failed to get daemon state
hu: A démon állapotának lekérése meghiúsult

en: Failed to get properties
hu: A tulajdonságok lekérése meghiúsult

en: Failed to get the time since this action was last completed
hu: A művelet utolsó végrehajtása óta eltelt idő lekérése meghiúsult

en: Failed to install packages
hu: Nem sikerült a csomagok telepítése

en: Failed to launch:
hu: Az indítás meghiúsult:

en: Failed to open file
hu: A fájl megnyitása meghiúsult

en: Failed to open package list.
hu: A csomaglista megnyitása meghiúsult.

en: Failed to parse command line
hu: A parancssor feldolgozása sikertelen

en: Failed to rebind device
hu: Az eszköz újratöltése meghiúsult

en: Failed to register driver
hu: Az illesztő regisztrációja meghiúsult

en: Failed to search for file
hu: A fájl keresése meghiúsult

en: Failed to unregister driver
hu: Az illesztő regisztrációjának megszüntetése meghiúsult

en: Failed to verify device path
hu: Az eszközútvonal ellenőrzése meghiúsult

en: Failed to write to device
hu: Az eszközre írás meghiúsult

en: Failed to write to the file
hu: A fájlba írás meghiúsult

en: False
hu: Hamis

en: Fatal error
hu: Végzetes hiba

en: File already exists: %s
hu: A fájl már létezik: %s

en: Finding debugging packages
hu: Hibakeresési csomagok keresése

en: Finding debugging sources
hu: Hibakeresési források keresése

en: Finding package name.
hu: Csomagnév keresése.

en: Finding packages that depend on these packages
hu: Ezektől a csomagoktól függő csomagok keresése

en: Finished
hu: Befejeződött

en: Found %i disabled debuginfo repos.
hu: %i kiiktatott debuginfo tárolót találtam.

en: Found %i enabled and %i disabled sources.
hu: Találtam %i engedélyezett és %i kiiktatott forrást.

en: Found %i extra packages.
hu: %i további csomag található.

en: Found %i packages to install:
hu: %i telepítendő csomag található:

en: Found %i packages:
hu: %i csomagot találtam:

en: Found no packages to install.
hu: Telepítéshez nem találtam csomagokat.

en: Generating package lists
hu: Csomaglisták előállítása

en: Getting categories
hu: Kategóriák lekérése

en: Getting dependencies
hu: Függőségek lekérése

en: Getting details
hu: Részletek lekérése

en: Getting file list
hu: Fájllista lekérése

en: Getting information
hu: Információk lekérése

en: Getting package information...
hu: Csomaginformációk lekérése…

en: Getting packages
hu: Csomaglista lekérése

en: Getting provides
hu: Biztosító csomagok lekérése

en: Getting repositories
hu: Tárolók lekérése

en: Getting requires
hu: Követelmények lekérése

en: Getting sources list
hu: Forráslista lekérése

en: Getting the list of files failed
hu: A fájlok listájának lekérése meghiúsult

en: Getting transactions
hu: Tranzakciók lekérése

en: Getting update details
hu: Frissítés részleteinek lekérése

en: Getting updates
hu: Frissítések lekérése

en: Getting upgrades
hu: Frissítések lekérése

en: ID
hu: Azonosító

en: Icon
hu: Ikon

en: If specifying a file, the service pack name must end with
hu: Fájl megadásakor a szervizcsomag nevének a következőre kell végződnie:

en: Important
hu: Fontos

en: Incorrect device path specified
hu: Helytelen eszközútvonal lett megadva

en: Install %s now
hu: %s telepítése most

en: Install package '%s' to provide command '%s'?
hu: Telepíti a(z) „%s” csomagot, amely a következő parancsot biztosítja: „%s”?

en: Install signed package
hu: Aláírt csomag telepítése

en: Install the packages without asking for confirmation
hu: Telepíti a csomagokat megerősítés kérése nélkül

en: Install untrusted local file
hu: Nem megbízható helyi fájl telepítése

en: Installed
hu: Telepítve

en: Installed version
hu: Telepített verzió

en: Installing
hu: Telepítés

en: Installing files
hu: Fájlok telepítése

en: Installing packages
hu: Csomagok telepítése

en: Installing signature
hu: Aláírás telepítése

en: Installing updates
hu: Frissítések telepítése

en: Installing...
hu: Telepítés…

en: Invalid search type
hu: Érvénytelen keresési típus

en: Issued
hu: Kiadva

en: Key ID
hu: Kulcs azonosítója

en: Key Timestamp
hu: Kulcs időbélyege

en: Key URL
hu: Kulcs URL-címe

en: Key fingerprint
hu: Kulcs ujjlenyomata

en: Key user
hu: Kulcs felhasználója

en: Loading cache
hu: Gyorsítótár betöltése

en: Loading list of packages.
hu: Csomaglista betöltése.

en: Media change required
hu: Adathordozó-csere szükséges

en: Media label
hu: Adathordozó címkéje

en: Media type
hu: Adathordozó típusa

en: Message:
hu: Üzenet:

en: More than one package matches:
hu: Több csomag illeszkedik:

en: Name
hu: Név

en: Neither --package or --updates option selected.
hu: A --package vagy --updates kapcsolók egyike sincs megadva.

en: No extra packages required.
hu: Nincs szükség további csomagokra.

en: No files
hu: Nincsenek fájlok

en: No packages found for your system
hu: Nem találhatók csomagok a rendszeren

en: No packages require updating to newer versions.
hu: Nincsenek frissítést igénylő csomagok.

en: Normal
hu: Normál

en: Not installing packages in simulate mode
hu: Nem telepít csomagokat szimulációs módban

en: Obsoleted
hu: Elavulttá téve

en: Obsoletes
hu: Elavult

en: Obsoleting
hu: Elavulttá tétel

en: Obsoleting packages
hu: Csomagok elavulttá tétele

en: Option '%s' is not supported
hu: „%s” nevű kapcsoló nem támogatott

en: Package
hu: Csomag

en: Package description
hu: Csomagleírás

en: Package files
hu: Csomag fájljai

en: PackageKit Catalog
hu: PackageKit katalógus

en: PackageKit Console Interface
hu: PackageKit parancssori felület

en: PackageKit Debuginfo Installer
hu: PackageKit Debuginfo Telepítő

en: PackageKit Device Reloader
hu: PackageKit eszköz-újratöltő

en: PackageKit Monitor
hu: PackageKit-figyelő

en: PackageKit Package List
hu: PackageKit csomaglista

en: PackageKit Service Pack
hu: PackageKit szervizcsomag

en: PackageKit service
hu: PackageKit szolgáltatás

en: Packages providing this file are:
hu: A fájlt biztosító csomagok:

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
hu: Használandó csomagkezelő háttérprogram, például: dummy

en: Parent
hu: Szülő

en: Percentage
hu: Százalék

en: Please choose a command to run
hu: Válasszon egy futtatandó parancsot

en: Please choose a package to install
hu: Válasszon egy telepítendő csomagot

en: Please choose the correct package:
hu: Válassza ki a megfelelő csomagot:

en: Please enter a number from 1 to %i:
hu: Adjon meg egy számot 1-től %i-ig:

en: Please insert the correct media
hu: Helyezze be a megfelelő adathordozót

en: Please logout and login to complete the update as important security updates have been installed.
hu: Jelentkezzen ki, majd be a frissítés befejezéséhez, mivel fontos biztonsági frissítések kerültek telepítésre.

en: Please logout and login to complete the update.
hu: Jelentkezzen ki, majd be a frissítés befejezéséhez.

en: Please restart the computer to complete the update as important security updates have been installed.
hu: Indítsa újra a számítógépet a frissítés befejezéséhez, mivel fontos biztonsági frissítések kerültek telepítésre.

en: Please restart the computer to complete the update.
hu: Indítsa újra a számítógépet a frissítés befejezéséhez.

en: Prepare the transaction by downloading pakages only
hu: A tranzakció előkészítése a csomagok letöltésével

en: Print to screen a machine readable output, rather than using animated widgets
hu: Gép által olvasható kimenetre írás, mint hogy az animált widgetek használata

en: Proceed with changes?
hu: Végrehajtja a módosításokat?

en: Put all updates available in the service pack
hu: Minden elérhető frissítés szervizcsomagba helyezése

en: Querying
hu: Lekérdezés

en: Real name
hu: Valódi név

en: Refresh system sources
hu: Rendszerforrások frissítése

en: Refreshing cache
hu: Gyorsítótár frissítése

en: Refreshing software list
hu: Szoftverlista frissítése

en: Reinstalled
hu: Újratelepítve

en: Reinstalling
hu: Újratelepítés

en: Reload a device
hu: Eszköz újratöltése

en: Remove package
hu: Csomag eltávolítása

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Removing
hu: Eltávolítás

en: Removing packages
hu: Csomagok eltávolítása

en: Repackaging files
hu: Fájlok újracsomagolása

en: Repair System
hu: Rendszer javítása

en: Requesting data
hu: Adatok lekérése

en: Resolving
hu: Feloldás

en: Resolving dependencies
hu: Függőségek feloldása

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Results:
hu: Eredmények:

en: Role
hu: Szerep

en: Run %s
hu: %s futtatása

en: Run now
hu: Futtatás most

en: Run similar command:
hu: Hasonló parancs futtatása:

en: Run the command using idle network bandwidth and also using less power
hu: Parancsot használva kihasználatlan hálózati sávszélességet és kevesebb energiát is használ

en: Run version %s now
hu: %s verzió futtatása most

en: Running
hu: Fut

en: Scanning applications
hu: Alkalmazások vizsgálata

en: Searching by details
hu: Keresés részletek szerint

en: Searching by file
hu: Keresés fájl szerint

en: Searching by name
hu: Keresés név szerint

en: Searching groups
hu: Csoportok keresése

en: Security
hu: Biztonsági

en: Service pack created '%s'
hu: A szervizcsomag létrehozva: „%s”

en: Service packs cannot be created as PackageKit was not built with libarchive support.
hu: Nem készíthetők szervizcsomagok, mivel a PackageKit libarchive támogatás nélkül készült.

en: Session restart (security) required:
hu: A munkamenet újraindítását (biztonsági okból) igényli:

en: Session restart required:
hu: A munkamenet újraindítását igényli:

en: Set network proxy
hu: Hálózati proxy beállítása

en: Set the file name of dependencies to be excluded
hu: Kihagyandó függőségek fájlnevének kihagyása

en: Set the filter, e.g. installed
hu: Szűrő beállítása, például: installed

en: Setting data
hu: Adatok beállítása

en: Show debugging information for all files
hu: Hibakeresési információk megjelenítése az összes fájlhoz

en: Show debugging options
hu: Hibakeresési lehetőségek megjelenítése

en: Show extra debugging information
hu: Extra hibakeresési információk megjelenítése

en: Show the program version and exit
hu: Programverzió kiírása és kilépés

en: Show version and exit
hu: Verziószám kiírása és kilépés

en: Similar command is:
hu: Hasonló parancs:

en: Similar commands are:
hu: Hasonló parancsok:

en: Software source name
hu: Szoftverforrás neve

en: Software source signature required
hu: Szoftverforrás-aláírás szükséges

en: Starting
hu: Indul

en: Starting install
hu: Telepítés indítása

en: State
hu: Állapot

en: Status
hu: Állapot

en: Subcommands:
hu: Részparancsok:

en: Succeeded
hu: Sikeres

en: Suitable packages are:
hu: A megfelelő csomagok:

en: Summary
hu: Összegzés

en: System restart (security) required by:
hu: A rendszer újraindítását (biztonsági okból) igényli:

en: System restart required by:
hu: A rendszer újraindítását igényli:

en: System time
hu: Rendszeridő

en: Testing changes
hu: Módosítások tesztelése

en: Text
hu: Szöveg

en: The agreement was not accepted.
hu: Az egyezményt nem fogadta el.

en: The correct media was not inserted.
hu: Nincs behelyezve a megfelelő adathordozó.

en: The daemon crashed mid-transaction!
hu: A démon tranzakció közben összeomlott!

en: The daemon failed to startup
hu: A démon indítása meghiúsult

en: The filter specified was invalid
hu: A megadott szűrő érvénytelen

en: The following packages are untrusted:
hu: Az alábbi csomagok nem megbízható:

en: The following packages have to be downgraded:
hu: A következő csomagokat vissza kell fejleszteni:

en: The following packages have to be installed:
hu: A következő csomagokat kell telepíteni:

en: The following packages have to be reinstalled:
hu: A következő csomagokat újra kell telepíteni:

en: The following packages have to be removed:
hu: A következő csomagokat el kell távolítani:

en: The following packages have to be updated:
hu: A következő csomagokat kell frissíteni:

en: The maximum metadata cache age. Use -1 for 'never'.
hu: A metaadat-gyorsítótár maximális kora. A -1 = soha nem jár le.

en: The output file or directory (the current directory is used if omitted)
hu: Kimeneti fájl vagy könyvtár (az aktuális, ha nincs megadva)

en: The pack was not overwritten.
hu: A csomag nem lett felülírva.

en: The package manager cannot perform this type of operation.
hu: A csomagkezelő nem képes ezen művelettípus végrehajtására.

en: The package providing this file is:
hu: A fájlt biztosító csomag:

en: The package to be put into the service pack
hu: A szervizcsomagba helyezendő csomag

en: The proxy could not be set
hu: A proxy nem állítható be

en: The signature was not accepted.
hu: Az aláírást nem fogadta el.

en: The software is not from a trusted source.
hu: A szoftver nem hiteles forrásból származik.

en: The transaction did not proceed.
hu: A tranzakciót nem folytatta.

en: The transaction failed
hu: A tranzakció meghiúsult

en: The unsigned software will not be installed.
hu: Az aláíratlan szoftverek nem kerülnek telepítésre.

en: There are no packages to update.
hu: Nincsenek frissítendő csomagok.

en: There are no updates available at this time.
hu: Nincs elérhető frissítés

en: There are no upgrades available at this time.
hu: Nincs elérhető frissítés.

en: This script can only be used by the root user
hu: Ezt a parancsfájlt csak rendszergazdai jogosultsággal lehet futtatni

en: This tool could not find all the packages: %s
hu: Az eszköz nem találja az összes csomagot: %s

en: This tool could not find any available package: %s
hu: Az eszköz nem talál elérhető csomagokat: %s

en: This tool could not find the installed package: %s
hu: Az eszköz nem találja a telepített csomagot: %s

en: This tool could not find the package: %s
hu: Az eszköz nem találja a csomagot: %s

en: Transaction
hu: Tranzakció

en: Trigger offline updates
hu: Kapcsolat nélküli frissítés kezdeményezése

en: Trivial
hu: Triviális

en: True
hu: Igaz

en: Trust a key used for signing packages
hu: Csomagok aláírására használt kulcs megbízhatóvá nyilvánítása

en: Type
hu: Típus

en: Unknown role type
hu: Ismeretlen szereptípus

en: Unknown state
hu: Ismeretlen állapot

en: Update packages
hu: Csomagok frissítése

en: Update text
hu: Frissítési szöveg

en: Update to version %s
hu: Frissítés %s verzióra

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updates
hu: Frissítések

en: Updating
hu: Frissítés

en: Updating packages
hu: Csomagok frissítése

en: Updating running applications
hu: Futó alkalmazások frissítése

en: Upgrade System
hu: Rendszer frissítése

en: User ID
hu: Felhasználóazonosító

en: User aborted selection
hu: A felhasználó megszakította a kijelölést

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Verifying device path
hu: Eszközútvonal ellenőrzése

en: Version
hu: Verzió

en: Waiting for authentication
hu: Várakozás hitelesítésre

en: Waiting for package manager lock
hu: Várakozás a csomagkezelő zárolására

en: Waiting for package manager lock.
hu: Várakozás csomagkezelői zárra.

en: Waiting in queue
hu: Várakozik a sorban

en: You need to specify a list file to create
hu: Meg kell adnia egy listafájlt a létrehozáshoz

en: You need to specify at least one valid device path
hu: Legalább egy érvényes eszközútvonalat meg kell adnia

en: command not found
hu: a parancs nem található
