Authconfig - en to bg translation catalogue (274 entries)

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
bg:  <Tab>/<Alt-Tab> между елементи     |  <Интервал> избор  | <F12> следващ екран

en: <b>Authentication Configuration</b>
bg: <b>Конфигуриране на удостоверяването</b>

en: <b>Local Authentication Options</b>
bg: <b>Локални опции за удостоверяването</b>

en: <b>Maximal Consecutive Character Repetition</b>
bg: <b>Максимално повторение на последователни знаци</b>

en: <b>Minimal Password Requirements</b>
bg: <b>Минимални изисквания за паролите</b>

en: <b>Other Authentication Options</b>
bg: <b>Други опции за удостоверяването</b>

en: <b>Required Character Classes</b>
bg: <b>Изисквания за видовете знаци</b>

en: <b>Smart Card Authentication Options</b>
bg: <b>Опции за удостоверяването със Смарт карта</b>

en: <b>User Account Configuration</b>
bg: <b>Конфигуриране на потребителските акаунти</b>

en: <domain>
bg: <домейн>

en: <lowest-highest>
bg: <най-нисък-най-висок>

en: <module>
bg: <модул>

en: <name>
bg: <име>

en: <number>
bg: <число>

en: <realm>
bg: <област>

en: <server>
bg: <сървър>

en: <servers>
bg: <сървъри>

en: <small><b>Tip:</b> Smart cards support logging into both local and centrally managed accounts.</small>
bg: <small><b>Инфо:</b> Смарт картите поддържат влизане както локално, така и с централно управлявани акаунти.</small>

en: <small><b>Tip:</b> These checks are disabled if the value is 0.</small>
bg: <small><b>Подсказка:</b> Тези проверки са забранени ако стойността е 0.</small>

en: <small><b>Tip:</b> This is managed via /etc/security/access.conf.</small>
bg: <small><b>Инфо:</b> Това се управлява чрез /etc/security/access.conf.</small>

en: ADS Realm:
bg: ADS област:

en: Ad_min Servers:
bg: Ад_мин Сървъри:

en: Admin Server:
bg: Админ. сървър:

en: Advanced _Options
bg: Разширени _настройки

en: Alert
bg: Тревога

en: All configuration files which were modified by the previous authentication configuration change will be restored from backup. Revert the changes?
bg: Всички конфигурационни файлове, променени при последната промяна в конфигурацията на удостоверяването, ще бъдат възстановени от архив. Да върна ли промените?

en: Allow offline _login
bg: Позволи offline в_лизане

en: Aut_hentication Method:
bg: Метод за удостовер_яване:

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Authentication Configuration
bg: Настройване на удостоверяването

en: Authentication module %s/pam_%s.so is missing. Authentication process might not work correctly.
bg: Удостоверяващият модул %s/pam_%s.so липсва. Процесът по удостоверяване може да не работи коректно.

en: Back
bg: Назад

en: Bad smart card removal action specified.
bg: Указано е грешно действие при изваждане на смарт-картата.

en: Base DN:
bg: Базов DN:

en: C_haracter Classes:
bg: Видове знаци:

en: Cache Information
bg: Информация за кеша

en: Cancel
bg: Отказ

en: Card Re_moval Action:
bg: Действие при из_важдане на картата:

en: Certificate _URL:
bg: URL на серти_фиката:

en: Click this button if you did not download a CA certificate yet or you have not set the CA certificate up by other means.
bg: Цъкнете този бутон ако все още не сте свалили CA сертификата или не сте задали CA сертификата по други начини.

en: Control how the system verifies users who attempt to log in
bg: Контролира начинът на удостоверяване на потребителите, желаещи да влязат в системата

en: Create _home directories on the first login
bg: Създавай _домашни директории при първото влизане

en: Do not configure _NTP
bg: Не конфигурирай NTP

en: Do_n't Save
bg: Н_е записвай

en: Domain Administrator:
bg: Администратор на домейна:

en: Domain Controllers:
bg: Домейн контролери:

en: Domain _administrator:
bg: Администр_атор на домейна:

en: Domain:
bg: Домейн:

en: Download CA Certificate
bg: Сваляне на CA сертификата

en: Enable _fingerprint reader support
bg: Разреши поддръжката на _четец на пръстов отпечатък

en: Enable _local access control
bg: Разреши _локалния контрол на достъпа

en: Enable _smart card support
bg: Разреши поддръ_жката на Смарт карти

en: Error downloading CA certificate
bg: Грешка при сваляне сертификата на CA

en: Fingerprint authentication allows you to log in by scanning your finger with the fingerprint reader.
bg: Удостоверяването с пръстов отпечатък Ви позволява влизане чрез сканиране на Ваш пръст с четец на пръстов отпечатък.

en: Fingerprint reader
bg: Четец за пръстов отпечатък

en: Hashing or crypto algorithm used for storing passwords of local users
bg: Hash или crypto алгоритъм, използван за съхраняване паролите на локалните потребители

en: Hostname or ldap:// or ldaps:// URI pointing to the LDAP server.
bg: Име на хоста или ldap:// или ldaps:// URI, сочещ към LDAP сървъра.

en: IPA R_ealm:
bg: IPA област:

en: IPA _Domain:
bg: IPA домейн:

en: IPA _Server:
bg: IPA сървър:

en: IPAv2 Settings
bg: IPAv2 Настройки

en: IPAv2 domain join was not succesful. The ipa-client-install command failed.
bg: Присъединяването към IPAv2 домейн не успя. Командата ipa-client-install се провали.

en: IPAv2 password
bg: IPAv2 парола

en: If the home directory of an user doesn't exist yet it will be created automatically on his first login.
bg: Ако домашната директория на потребителя все още не съществува, тя ще бъде автоматично създадена при първото му влизане.

en: Ignore
bg: Игнориране

en: Join Domain
bg: Присъединяване към домейн

en: Join Settings
bg: Настройки на присъединяването

en: Joining Winbind Domain
bg: Присъединяване към Winbind домейн

en: Kerberos Settings
bg: Kerberos настройки

en: Kerberos password
bg: Kerberos парола

en: LDAP Search _Base DN:
bg: Б_азов DN за LDAP търсене:

en: LDAP Settings
bg: LDAP настройки

en: LDAP _Server:
bg: LDAP с_ървър:

en: LDAP authentication
bg: LDAP удостоверяване

en: LDAP password
bg: LDAP парола

en: Local accounts only
bg: Само локални акаунти

en: Local authorization is sufficient
bg: Достатъчно е локално удостоверяване

en: Lock
bg: Заключване

en: Low_ercase
bg: Малки букви

en: NIS Settings
bg: NIS настройки

en: NIS _Domain:
bg: NIS _домейн:

en: NIS _Server:
bg: NIS _сървър:

en: NIS password
bg: NIS парола

en: Next
bg: Напред

en: No
bg: Не

en: O_ther characters
bg: Специални знаци

en: Ok
bg: Добре

en: Pass_word Options
bg: Опции за паролите

en: Password
bg: Парола

en: Password:
bg: Парола:

en: R_ealm:
bg: О_бласт:

en: Realm:
bg: Област:

en: Require smart car_d for login
bg: Изисква Смарт _карта за влизане

en: Restore the configuration files backed up before the previous configuration change
bg: Възстанови конфигурационните файлове от преди предходната промяна на конфигурацията

en: Revert
bg: Върни

en: Sa_me Class:
bg: Същия вид:

en: Save Settings
bg: Записване на настройките

en: Security Model:
bg: Модел на сигурност:

en: Server:
bg: Сървър:

en: Smart card authentication allows you to log in using a certificate and key associated with a smart card.
bg: Удостоверяването със Смарт карта позволява вход чрез сертификат и ключ, асоциирани с картата.

en: Some of the configuration changes you've made should be saved to disk before continuing.  If you do not save them, then your attempt to join the domain may fail.  Save changes?
bg: Някои от промените на конфигурацията, които сте направили, би трябвало да се запазят на диска преди да продължите.  Ако не ги запишете, опитът да се присъедините към домейна може да се провали.  Да запиша ли промените?

en: Te_mplate Shell:
bg: Обвивка _шаблон:

en: Template Shell:
bg: Шаблонна обвивка:

en: The %s file was not found, but it is required for %s support to work properly.
    Install the %s package, which provides this file.
bg: Файлът %s не бе намерен, но е необходим за правилната поддръжка на %s.
    Инсталирайте пакета %s, съдържащ този файл.

en: The passmaxclassrepeat option value is not an integer
bg: Стойността на опцията passmaxclassrepeat не е цяло число

en: The passmaxrepeat option value is not an integer
bg: Стойността на опцията passmaxrepeat не е цяло число

en: The passminclass option value is not an integer
bg: Стойността на опцията passminclass не е цяло число

en: The passminlen option value is not an integer
bg: Стойността на опцията passminlen не е цяло число

en: To connect to a LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed your server's certificate. Copy the certificate in the PEM format to the '%s' directory.
    Then press OK.
bg: За свързването с LDAP сървър с включен TLS протокол, е необходим CA сертификата, подписал сертификата на сървъра. Копирайте сертификата в PEM формат в директория '%s'.
    След като го направите, цъкнете върху Добре.

en: To verify the LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed the server's certificate. Please fill in the URL where the CA certificate in the PEM format can be downloaded from.
bg: За проверката на LDAP сървър с включен TLS протокол, е необходим CA сертификата, подписал сертификата на сървъра. Моля, задайте URL, от където може да бъде свален CA сертификата в PEM формат.

en: Unable to initialize graphical environment. Most likely cause of failure
    is that the tool was not run using a graphical environment. Please either
    start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
bg: Не може да се инициализира графичното обкръжение. Най-вероятна причина за проблема е,
    че инструментът не е стартиран през графичната среда. Моля, или
    стартирайте Вашия графичен интерфейс, или задайте стойност на променливата DISPLAY .

en: Unknown password hashing algorithm specified, using sha256.
bg: Зададен е непознат алгоритъм за хеширане на пароли, ще ползвам sha256.

en: Use DNS to _locate KDCs for realms
bg: Използване DNS за _намиране KDC за областите

en: Use DNS to locate KDCs for realms
bg: Използвай DNS за намиране на KDC-и за областите

en: Use DNS to resolve hosts to realms
bg: Използвай DNS за преобразуване на хостове към области

en: Use D_NS to resolve hosts to realms
bg: Използва_й DNS за преобразуване на хостове в области

en: Use Fingerprint reader
bg: Използвай четеца на пръстов отпечатък

en: Use IPAv2
bg: Използвай IPAv2

en: Use Kerberos
bg: Използвай Kerberos

en: Use LDAP
bg: Използвай LDAP

en: Use LDAP Authentication
bg: Използвай LDAP удостоверяване

en: Use MD5 Passwords
bg: Използвай MD5 пароли

en: Use NIS
bg: Използвай NIS

en: Use Shadow Passwords
bg: Използвай Shadow пароли

en: Use TLS
bg: Използвай TLS

en: Use Transport Layer Security extension for LDAP as defined by RFC-2830. It must not be ticked with ldaps server URI.
bg: Ползва се разширението Transport Layer Security за LDAP както е дефинирано от RFC-2830. Не трябва да е с отметка, когато URI на сървъра е ldaps .

en: Use Winbind
bg: Използвай Winbind

en: Use Winbind Authentication
bg: Използвай Winbind удостоверяване

en: Use _TLS to encrypt connections
bg: Използване на TLS за крип_тиране на връзките

en: Use the "Join Domain" button to join the IPAv2 domain.
bg: Използвайте бутона "Присъединяване към домейн" за да се присъедините към IPAv2 домейн.

en: User Information
bg: Информация за потребител

en: Warning
bg: Предупреждение

en: When enabled /etc/security/access.conf will be consulted for authorization of users access.
bg: Когато е разрешено, за удостоверяване достъпа на потребителите ще се ползва /etc/security/access.conf .

en: Winbind ADS R_ealm:
bg: Winbind ADS о_бласт:

en: Winbind Domain Co_ntrollers:
bg: Winbind ко_нтролери на домейна:

en: Winbind Settings
bg: Winbind настройки

en: Winbind _Domain:
bg: Winbind _домейн:

en: Winbind authentication
bg: Winbind удостоверяване

en: Winbind password
bg: Winbind парола

en: Yes
bg: Да

en: You must provide ldaps:// server address or use TLS for LDAP authentication.
bg: Трябва да предоставите ldaps:// адрес на сървър или да използвате TLS за LDAP удостоверяване.

en: _Digits
bg: Цифри

en: _Download CA Certificate...
bg: С_вали CA сертификата...

en: _Identity & Authentication
bg: Идент_ичност и удостоверяване

en: _Join Domain...
bg: Присъединя_ване към  домейн...

en: _KDCs:
bg: KDC-_и:

en: _Length:
bg: Дължина:

en: _Password Hashing Algorithm:
bg: Алгоритъм за хе_шване на паролите:

en: _Password:
bg: Па_рола:

en: _Same Character:
bg: Еднакъв символ:

en: _Security Model:
bg: Модел за _сигурност:

en: _Uppercase
bg: Големи букви

en: _User Account Database:
bg: База данни за _потребителски акаунти:

en: action to be taken on smart card removal
bg: действие при изваждане на Смарт картата

en: authenticate system accounts by local files only
bg: удостоверявай системните акаунти само от локални файлове

en: authenticate system accounts by network services
bg: удостоверявай системните акаунти чрез мрежови услуги

en: authorize local users also through remote service
bg: удостоверявай локални потребители и през отдалечена услуга

en: caching
bg: кеширане

en: can only be run as root
bg: може да се стартира само като root

en: check access.conf during account authorization
bg: проверявай access.conf при оторизиране на акаунта

en: configures winbind to allow offline login
bg: конфигурира Winbind да разрешава offline вход

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are domain users
bg: конфигурира Winbind да приема потребителите без домейн в името като потребители на домейна

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are not domain users
bg: конфигурира Winbind да не приема потребителите без домейн в името като потребители на домейна

en: configures winbind to prevent offline login
bg: конфигурира Winbind да не разрешава offline вход

en: create home directories for users on their first login
bg: създавай домашна директория при първото влизане на потребителя

en: default LDAP base DN
bg: базов LDAP DN по подразбиране

en: default LDAP server hostname or URI
bg: име на хост или URI на LDAP сървър по подразбиране

en: default NIS domain
bg: NIS домейн по подразбиране

en: default NIS server
bg: NIS сървър по подразбиране

en: default hesiod LHS
bg: подразбиращ се hesiod LHS

en: default hesiod RHS
bg: подразбиращ се hesiod RHS

en: default kerberos KDC
bg: Kerberos KDC по подразбиране

en: default kerberos admin server
bg: Kerberos админ сървър по подразбиране

en: default kerberos realm
bg: Kerberos област по подразбиране

en: default realm for samba and winbind when security=ads
bg: област по подразбиране за Samba и Winbind при security=ads

en: default smart card module to use
bg: подразбиращ се модул за Смарт карти

en: dialog was cancelled
bg: диалогът бе прекъснат

en: disable IPAv2 for user information and authentication by default
bg: забранява IPAv2 за потребителска информация и удостоверяване по подразбиране

en: disable LDAP for authentication by default
bg: забранява LDAP за удостоверяването по подразбиране

en: disable LDAP for user information by default
bg: забранява LDAP за потребителска информация по подразбиране

en: disable MD5 passwords by default
bg: забранява MD5 паролите по подразбиране

en: disable NIS for user information by default
bg: забранява NIS за потребителска информация по подразбиране

en: disable SSSD for authentication by default (still used for supported configurations)
bg: забрани SSSD за удостоверяване по подразбиране (все още се използва за поддържани конфигурации)

en: disable SSSD for user information by default (still used for supported configurations)
bg: забранява SSSD за потребителска информация по подразбиране (все още се използва за поддържани конфигурации)

en: disable authentication with fingerprint readers by default
bg: забранява удостоверяването с пръстов отпечатък по подразбиране

en: disable authentication with smart card by default
bg: забранява удостоверяването със Смарт карти по подразбиране

en: disable automatic per-user ecryptfs
bg: забранява автоматичното криптиране по потребител

en: disable caching of user credentials in SSSD by default
bg: забранява кеширането на данните за удостоверяване на потребителя в SSSD по подразбиране

en: disable caching of user information by default
bg: забранява кеширането на потребителска информация по подразбиране

en: disable hesiod for user information by default
bg: забранява hesiod за потребителска информация по подразбиране

en: disable kerberos authentication by default
bg: забранява Kerberos удостоверяването по подразбиране

en: disable shadowed passwords by default
bg: забранява Shadow паролите по подразбиране

en: disable use of DNS to find kerberos KDCs
bg: забранява употребата на DNS при търсенето на Kerberos KDC-и

en: disable use of DNS to find kerberos realms
bg: забранява употребата на DNS при търсенето на kerberos области

en: disable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
bg: забранява употребата на RFC-2307bis схемата за LDAP търсения на информация за потребители

en: disable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
bg: забранява употребата на TLS с LDAP (RFC-2830)

en: disable winbind for authentication by default
bg: забранява winbind удостоверяването по подразбиране

en: disable winbind for user information by default
bg: забранява winbind за потребителска информация по подразбиране

en: disable wins for hostname resolution
bg: забранява wins за преобразуване имената на хостове

en: display Back instead of Cancel in the main dialog of the TUI
bg: показвай Назад вместо Отказ в главния диалогов прозорец на текстовия потребителски интерфейс

en: do not check access.conf during account authorization
bg: не проверявай access.conf при оторизиране на акаунта

en: do not create home directories for users on their first login
bg: не създавай домашна директория при първото влизане на потребителя

en: do not display the deprecated text user interface
bg: не показвай остарелия текст в потребителския интерфейс

en: do not prefer dns over wins or nis for hostname resolution
bg: не предпочитай dns пред wins или nis за преобразуване имената на хостове

en: do not require digits in a password
bg: да не изисква цифри в парола

en: do not require lowercase characters in a password
bg: да не изисква малки букви в парола

en: do not require other characters in a password
bg: да не изисква специални знаци в парола

en: do not require smart card for authentication by default
bg: не изисква удостоверяване със Смарт карта по подразбиране

en: do not require uppercase characters in a password
bg: да не изисква големи букви в парола

en: do not setup the NTP against the IPAv2 domain
bg: не настройвай NTP спрямо IPAv2 домейна

en: do not start/stop portmap, ypbind, and nscd
bg: не стартирай/спирай portmap, ypbind и nscd

en: do not update the configuration files, only print new settings
bg: не обновявай конфигурационните файлове, само извеждай новите настройки

en: enable IPAv2 for user information and authentication by default
bg: разрешава IPAv2 за потребителска информация и удостоверяване по подразбиране

en: enable LDAP for authentication by default
bg: разрешава LDAP за удостоверяване по подразбиране

en: enable LDAP for user information by default
bg: разрешава LDAP за потребителска информация по подразбиране

en: enable MD5 passwords by default
bg: разрешава MD5 паролите по подразбиране

en: enable NIS for user information by default
bg: разрешава NIS за потребителска информация по подразбиране

en: enable SSSD for authentication by default with manually managed configuration
bg: разрешава SSSD удостоверяването по подразбиране с ръчно управлявана конфигурация

en: enable SSSD for user information by default with manually managed configuration
bg: разрешава SSSD за потребителска информация по подразбиране с ръчно управлявана конфигурация

en: enable authentication with fingerprint readers by default
bg: разрешава удостоверяване с пръстов отпечатък по подразбиране

en: enable authentication with smart card by default
bg: разрешава удостоверяване със Смарт карти по подразбиране

en: enable automatic per-user ecryptfs
bg: разрешава автоматично криптиране по потребител

en: enable caching of user credentials in SSSD by default
bg: разрешава кеширане на потребителските данни за удостоверяване в SSSD по подразбиране

en: enable caching of user information by default (automatically disabled when SSSD is used)
bg: разрешава кеширане на потребителските данни за удостоверяване по подразбиране (автоматично се забранява при използване на SSSD)

en: enable hesiod for user information by default
bg: разрешава hesiod за потребителска информация по подразбиране

en: enable kerberos authentication by default
bg: разрешава Kerberos удостоверяване по подразбиране

en: enable shadowed passwords by default
bg: разрешава Shadow паролите по подразбиране

en: enable use of DNS to find kerberos KDCs
bg: разрешава употребата на DNS при търсенето на Kerberos KDC-и

en: enable use of DNS to find kerberos realms
bg: разрешава употребата на DNS при търсенето на kerberos области

en: enable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
bg: разрешава употреба на RFC-2307bis схема за LDAP търсения на информация за потребители

en: enable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
bg: разрешава употреба на TLS с LDAP (RFC-2830)

en: enable winbind for authentication by default
bg: разрешава winbind удостоверяване по подразбиране

en: enable winbind for user information by default
bg: разрешава winbind за потребителска информация по подразбиране

en: enable wins for hostname resolution
bg: разрешава wins за преобразуване имената на хостове

en: gid range winbind will assign to domain or ads users
bg: gid диапазон, от който Winbind ще назначава на домейн или ads потребителите

en: hash/crypt algorithm for new passwords
bg: hash/crypt алгоритъм за новите пароли

en: join the IPAv2 domain as this account
bg: присъединяване към IPAv2 домейн с този акаунт

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
bg: присъединява winbind домейна или ads областта сега, с този администратор

en: load CA certificate from the URL
bg: зареждане на CA сертификата от URL

en: local authorization is sufficient for local users
bg: локалното удостоверяване е достатъчно за локални потребители

en: maximum number of consecutive characters of same class in a password
bg: максимален брой последователни знаци от един вид в парола

en: maximum number of same consecutive characters in a password
bg: максимален брой еднакви последователни знаци в парола

en: minimum length of a password
bg: минимална дължина на парола

en: minimum number of character classes in a password
bg: минимален брой видове знаци в парола

en: names of servers to authenticate against
bg: имена на удостоверяващи сървъри

en: never use SSSD implicitly even for supported configurations
bg: никога не използвай SSSD безусловно, дори за поддържаните конфигурации

en: opposite of --test, update configuration files with changed settings
bg: обратно на --test, обновява конфигурационните файлове с променените настройки

en: prefer dns over wins or nis for hostname resolution
bg: предпочитай dns пред wins или nis за преобразуване имената на хостове

en: probe network for defaults and print them
bg: пробва мрежата за подразбиращите се и ги извежда

en: require at least one digit in a password
bg: изисква поне една цифра в парола

en: require at least one lowercase character in a password
bg: изисква поне една малка буква в парола

en: require at least one other character in a password
bg: изисква поне един специален знак в парола

en: require at least one uppercase character in a password
bg: изисква поне една голяма буква в парола

en: require smart card for authentication by default
bg: изисква удостоверяване със Смарт карта по подразбиране

en: restore the backup of configuration files
bg: възстанови конфигурационните файлове от архива

en: restore the backup of configuration files saved before the previous configuration change
bg: възстанови конфигурационните файлове от по-ранен от последната промяна архив

en: save a backup of all configuration files
bg: запази архив на всички конфиг. файлове

en: security mode to use for samba and winbind
bg: модел на сигурността за работа със Samba и Winbind

en: setup the NTP against the IPAv2 domain (default)
bg: настрой NTP спрямо IPAv2 домейна (по подразбиране)

en: shadow password
bg: Shadow парола

en: show this help message and exit
bg: показва това помощно съобщение и завършва

en: the IPAv2 domain the system should be part of
bg: IPAv2 домейна, част от който трябва да е системата

en: the character which will be used to separate the domain and user part of winbind-created user names if winbindusedefaultdomain is not enabled
bg: символът за разграничаване на домейна и потребителя в създадените от Winbind потребителски имена ако winbindusedefaultdomain не е разрешено

en: the directory which winbind-created users will have as home directories
bg: директорията, която създадените от Winbind потребители ще имат за домашна

en: the group which winbind-created users will have as their primary group
bg: групата, която ще бъде основна за създадените от Winbind потребители

en: the realm for the IPAv2 domain
bg: областта за IPAv2 домейна

en: the server for the IPAv2 domain
bg: сървърът за IPAv2 домейна

en: the shell which winbind-created users will have as their login shell
bg: обвивката, която ще използват създадените от Winbind потребители като обвивка при влизане

en: uid range winbind will assign to domain or ads users
bg: uid диапазон, от който Winbind ще назначава на домейн или ads потребителите

en: unexpected argument
bg: неочакван параметър

en: update all configuration files
bg: обновява всички конфигурационни файлове

en: usage: %s [options]
bg: употреба: %s [опции]

en: use SSSD implicitly if it supports the configuration
bg: използвай SSSD безусловно ако поддържа конфигурацията

en: workgroup authentication servers are in
bg: сървърите за удостоверяване в работната група са в
