network-manager-applet - en to pl translation catalogue (302 entries)

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the VPN service stopped.
pl: 
    Spałučeńnie VPN "%s" vyklučyłasia, bo pasłuha VPN pierapyniła rabotu.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected because the network connection was interrupted.
pl: 
    Spałučeńnie VPN "%s" vyklučyłasia, bo sietka była abarvanaja.

en: 
    The VPN connection '%s' disconnected.
pl: 
    Spałučeńnie VPN "%s" vyklučyłasia.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because of invalid VPN secrets.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN „%s”, bo padadzienyja niapravilnyja sakrety VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service did not start in time.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo pasłuha VPN nie ŭklučyłasia ŭ čas.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo nie ŭdałosia ŭklučyć pasłuhu VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo nie ŭdałosia ŭklučyć pasłuhu VPN.
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service returned invalid configuration.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo pasłuha VPN viarnuła nieprydatnuju kanfihuracyju.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo pasłuha VPN niečakana pierapyniła rabotu.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the connection attempt timed out.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo skončyŭsia termin tryvańnia spałučeńnia.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because the network connection was interrupted.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo sietka była pierarvanaja.

en: 
    The VPN connection '%s' failed because there were no valid VPN secrets.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s", bo nie staje prydatnych sakretaŭ VPN.

en: 
    The VPN connection '%s' failed to start.
    
    %s
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s".
    %s

en: 
    The VPN connection '%s' failed.
pl: 
    Nie ŭdałosia ŭklučyć spałučeńnie VPN "%s".

en: %d day ago | %d days ago
pl[0]: %d dzień tamu
pl[1]: %d dni tamu
pl[2]: %d dzion tamu

en: %d hour ago | %d hours ago
pl[0]: %d hadzina tamu
pl[1]: %d hadziny tamu
pl[2]: %d hadzinaŭ tamu

en: %d minute ago | %d minutes ago
pl[0]: %d chvilina tamu
pl[1]: %d chviliny tamu
pl[2]: %d chvilinaŭ tamu

en: %d month ago | %d months ago
pl[0]: %d miesiac tamu
pl[1]: %d miesiacy tamu
pl[2]: %d miesiacaŭ tamu

en: %d year ago | %d years ago
pl[0]: %d hod tamu
pl[1]: %d hady tamu
pl[2]: %d hadoŭ tamu

en: (none)
pl: (niama)

en: 1 (Default)
    2
    3
    4
pl: 1 (zmoŭčana)
    2
    3
    4

en: 802.1x Security
pl: Biaśpieka 802.1x

en: <b>Addresses</b>
pl: <b>Adrasy</b>

en: <b>Advanced</b>
pl: <b>Asablivaje</b>

en: <b>Allowed Authentication Methods</b>
pl: <b>Dazvolenyja sposaby aŭtaryzacyi</b>

en: <b>Authentication</b>
pl: <b>Aŭtaryzacyja</b>

en: <b>Basic</b>
pl: <b>Prostaje</b>

en: <b>Compression</b>
pl: <b>Kampresija</b>

en: <b>Echo</b>
pl: <b>Recha</b>

en: <i>In most cases, the provider's PPP servers will support all authentication methods.  If connections fail, try disabling support for some methods.</i>
pl: <i>Čaściej za ŭsio, servery PPP tvajho pravajdera padtrmvajuć usie sposaby aŭtaryzacyi. Kali spałučeńni chibiać, pasprabuj vyklučyć niekatoryja sposaby aŭtaryzacyi.</i>

en: <span size="larger" weight="bold">Active Network Connections</span>
pl: <span size="larger" weight="bold">Aktyŭnyja sietkavyja spałučeńni</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Choose a Mobile Broadband Connection</span>
    
    Select or connect the mobile broadband device you wish to use for the new connection.  If the device is not available, you may select a generic connection type.
pl: <span weight="bold" size="larger">Vybiery spałučeńnie "Mobile Broadband"</span>
    
    Vybiery albo padłučy pryładu mabilnaha internetu, jakuju chočaš zadziejničać dla hetaha kamputara. Kali pryłady niama, možaš pasprabavać vybrać standartny typ spałučeńnia.

en: <span weight="bold" size="larger">Choose a VPN Connection Type</span>
    
    Select the type of VPN you wish to use for the new connection.  If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
pl: <span weight="bold" size="larger">Vybiery typ spałučeńnia VPN</span>
    
    Vybiery typ VPN dla novaha spałučeńnia. Kali patrebnaha typu niama ŭ śpisie, tady pasprabuj zainstalavać patrebny plugin VPN.

en: A file named "%s" already exists.
pl: Fajł „%s” užo isnuje.

en: A password is required to connect to '%s'.
pl: Kab spałučycca z sietkaju „%s”, treba padać parol.

en: A_vailable to all users
pl: Dastupnaje dla ŭsich karystalnikaŭ

en: Adding connection failed: %s.
pl: Nie ŭdałosia dadać spałučeńnie: %s.

en: Address
pl: Adras

en: Allow BSD data compression
pl: Dazvol kampresiju BSD

en: Allow Deflate data compression
pl: Dazvol kampresiju Deflate

en: Allowed methods:
pl: Dazvolenyja sposaby aŭtaryzacyi:

en: Anonymous Identity:
pl: Ananimnaja tojesnaść:

en: Any
    3G (UMTS/HSPA)
    2G (GPRS/EDGE)
    Prefer 3G (UMTS/HSPA)
    Prefer 2G (GPRS/EDGE)
pl: Luboje
    3G (UMTS/HSPA)
    2G (GPRS/EDGE)
    Lepš 3G (UMTS/HSPA)
    Lepš 2G (GPRS/EDGE)

en: Apply
pl: Užyj

en: Apply...
pl: Užyj...

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
pl: Ty sapraŭdy chočaš vydalić spałučeńnie %s?

en: Aut_onegotiate
pl: Aŭtamatyčna _damaŭlajsia

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
pl: Aŭtaryzuj, kab zrabić hetaje spałučeńnie dastupnym dla ŭsich karystalnikaŭ kamputara.

en: Authentication required by wireless network
pl: Vymahajecca aŭtaryzacyja dla biazdrotavaj sietki

en: Authentication:
pl: Aŭtaryzacyja:

en: Auto Mobile Broadband (CDMA) connection
pl: Aŭtamatyčnaje spałučeńnie Mobile Broadband (CDMA)

en: Auto Mobile Broadband (GSM) connection
pl: Aŭtamatyčnaje spałučeńnie „Mobile Broadband” (GSM)

en: Automatic
    10 Mb/s
    100 Mb/s
    1 Gb/s
    10 Gb/s
pl: Aŭtamatyčna
    10 Mb/s
    100 Mb/s
    1 Gb/s
    10 Gb/s

en: Automatic
    A (5 GHz)
    B/G (2.4 GHz)
pl: Aŭtamatyčna
    A (5 GHz)
    B/G (2.4 GHz)

en: Automatic
    Automatic with manual DNS settings
    Manual
    Link-Local
    Shared to other computers
pl: Aŭtamatyčna
    Aŭtamatyčna z ułasnymi naładami DNS
    Uručnuju
    Miascovaje spałučeńnie
    Supolny ź inšymi kamputarami

en: Automatic
    Twisted Pair (TP)
    Attachment Unit Interface (AUI)
    BNC
    Media Independent Interface (MII)
pl: Aŭtamatyčna
    Źvitaja para (TP)
    Attachment Unit Interface (AUI)
    BNC
    Media Independent Interface (MII)

en: Automatic (DHCP)
pl: Aŭtamatyčna (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
pl: Tolki aŭtamatyčnyja adrasy (DHCP)

en: Automatic (PPP)
pl: Aŭtamatyčna (PPP)

en: Automatic (PPP) addresses only
pl: Tolki aŭtamatyčnyja adrasy (PPP)

en: Automatic (PPPoE)
pl: Aŭtamatyčna (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
pl: Tolki aŭtamatyčnyja adrasy (PPPoE)

en: Automatic (VPN)
pl: Aŭtamatyčna (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
pl: Tolki aŭtamatyčnyja adrasy (VPN)

en: Ban_d:
pl: _Pałasa:

en: Band:
pl: Pałasa:

en: Broadcast Address:
pl: Tranślacyjny adras:

en: CA Certificate:
pl: Sertyfikat CA:

en: CDMA connection %d
pl: Spałučeńnie CDMA %d

en: C_hannel:
pl: _Kanał:

en: C_onnect
pl: _Spałučy

en: C_reate
pl: _Stvary

en: Cannot export VPN connection
pl: Nie ŭdałosia zekspartavać spałučeńnie VPN

en: Cannot import VPN connection
pl: Niemahčyma zimpartavać spałučeńnie VPN

en: Cannot start VPN connection '%s'
pl: Niemahčyma ŭruchomić spałučeńnie VPN "%s"

en: Choose CA Certificate
pl: Abiary sertyfikat CA

en: Choose a Certificate Authority certificate...
pl: Abiary sertyfikat ad daviernych orhanaŭ...

en: Choose your personal certificate...
pl: Abiary svoj persanalny sertyfikat...

en: Choose your private key...
pl: Abiary svoj pryvatny kluč...

en: Click on this icon to connect to a wireless network
pl: Kab spałučycca ź biazdrotavaj sietkaj, klikni ŭ hetuju ikonu

en: Configure Methods...
pl: Naładź sposaby aŭtaryzacyi...

en: Configuring mobile broadband connection '%s'...
pl: Kanfihuravańnie spałučeńnia „Mobile Broadband” z „%s”...

en: Configuring wired network connection '%s'...
pl: Kanfihuravańnie dracianoha sietkavaha spałučeńnia "%s"...

en: Configuring wireless network connection '%s'...
pl: Kanfihuravańnie biazdrotavaha sietkavaha spałučeńnia "%s"...

en: Connect _automatically
pl: _Spałučajsia aŭtamatyčna

en: Connect to Hidden Wireless Network
pl: Spałučy sa schavanaj biazdrotavaj sietkaju

en: Connection Established
pl: Spałučeńnie ŭstalavanaje

en: Connection Information
pl: Źviestki ab spałučeńni

en: Connection _Information
pl: _Źviestki ab spałučeńni

en: Connection _name:
pl: _Nazva spałučeńnia:

en: Connection:
pl: Spałučeńnie:

en: Control your network connections
pl: Kiruj sietkavymi spałučeńniami

en: Copyright © 2004-2008 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
pl: Aŭtarskija pravy © 2004-2008 Red Hat, Inc.
    Aŭtarskija pravy © 2005-2008 Novell, Inc.

en: Could not add system connection: permission denied.
pl: Nie ŭdałosia dadać systemnaje spałučeńnie: dostup zabaronieny.

en: Could not find the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
pl: Niemahčyma znajści dyjaloh aŭtaryzacyi dla spałučeńniaŭ VPN typu "%s". Skantaktujsia z systemnym administrataram.

en: Could not obtain required privileges: %s.
pl: Nie ŭdałosia atrymać patrebnyja dazvoły: %s.

en: Could not remove system connection: permission denied.
pl: Nie ŭdałosia vydalić systemnaje spałučeńnie: dostup zabaronieny.

en: Could not update system connection: permission denied.
pl: Nie ŭdałosia aktualizavać systemnaje spałučeńnie: dostup zabaronieny.

en: Create New Wireless Network
pl: Stvary novuju biazdrotavuju sietku

en: Create _New Wireless Network...
pl: Stvary _novuju biazdrotavuju sietku...

en: Create a CDMA connection
pl: Stvary spałučeńnie CDMA

en: Create a GSM connection
pl: Stvary spałučeńnie GSM

en: Create...
pl: Stvary...

en: DER or PEM certificates (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)
pl: Sertyfikaty DER ci PEM (*.der, *.pem, *.crt, *.cer)

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12)
pl: Pryvatnyja klučy DER, PEM ci PKCS#12 (*.der, *.pem, *.p12)

en: DHCP Client ID:
pl: Identyfikatar klijenta DHCP:

en: DNS Servers:
pl: Servery DNS:

en: DSL authentication
pl: Aŭtaryzacyja DSL

en: DSL connection %d
pl: Spałučeńnie DSL %d

en: Default Route:
pl: Zmoŭčany šlach:

en: Disconnect
pl: Adłučy

en: Disconnected
pl: Adłučany

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
pl: Ci chočaš zamianić %s novym spałučeńniem VPN?

en: Don't show this message again
pl: Bolš nie pakazvaj hetaje paviedamleńnie

en: Don't warn me again
pl: Bolš nie nahadvaj

en: Driver:
pl: Drajver:

en: Dynamic WEP
pl: Dynamičny WEP

en: Dynamic WEP (802.1x)
pl: Dynamičny WEP (802.1x)

en: E_xport
pl: _Ekspartuj

en: Edit Connections...
pl: Redahuj spałučeńni...

en: Editing %s
pl: Redahavańnie %s

en: Editing IPv4 routes for %s
pl: Redahavańnie maršrutaŭ IPv4 dla %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
pl: Źmianieńnie sposabaŭ aŭtaryzacyi PPP dla %s

en: Editing un-named connection
pl: Redahavańnie spałučeńnia biaz nazvy

en: Enable _Networking
pl: Uklučy _sietkavyja pasłuhi

en: Enable _Wireless
pl: Uklučy _biazdrotavuju sietku

en: Enter a name for the wireless network you wish to create.
pl: Akreśl nazvu biazdrotavaj sietki, jakuju chočaš stvaryć.

en: Enter the name and security details of the hidden wireless network you wish to connect to.
pl: Akreśli nazvu j nałady biaśpieki dla schavanaj biazdrotavaj sietki, ź jakoj chočaš spałučycca.

en: Error displaying connection information:
pl: Pamyłka pakazu źviestak ab spałučeńni:

en: Export VPN connection...
pl: Ekspartuj spałučeńnie VPN...

en: Full duple_x
pl: Poŭny _dupleks

en: GSM connection %d
pl: Spałučeńnie GSM %d

en: Gateway
pl: Sietkavaja brama

en: Hardware Address:
pl: Aparatny adras:

en: Hidden wireless network
pl: Schavanaja biazdrotavaja sietka

en: IP Address:
pl: Adras IP:

en: IPv4 Settings
pl: Nałady IPv4

en: Identity:
pl: Tojesnaść:

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
pl: Kali hetaja opcyja ŭklučanaja, hetaje spałučeńnie nikoli nia budzie zmoŭčanym sietkavym spałučeńniem.

en: Ignore
pl: Ihnaruj

en: Ignore automatically obtained routes
pl: Nie zvažaj na aŭtamatyčna atrymanyja maršruty

en: Infrastructure
    Ad-hoc
pl: Infrastruktura
    Ad-hoc

en: Inner Authentication:
pl: Unutranaja aŭtaryzacyja:

en: Installed CDMA device
pl: Pryłada CDMA zainstalavanaja

en: Installed GSM device
pl: Zainstalavanaja pryłada GSM

en: Interface:
pl: Interfejs:

en: Key:
pl: Kluč:

en: Link-Local Only
pl: Tolki miascovaje spałučeńnie

en: M_ode:
pl: _Režym:

en: Manage and change your network connection settings
pl: Kiruj i źmianiaj nałady sietkavych spałučeńniaŭ

en: Manual
pl: Uručnuju

en: Method:
pl: Metad:

en: Metric
pl: Metryka

en: Mobile Broadband
pl: Mabilny Broadband

en: Mobile broadband connection '%s' active
pl: Spałučeńnie „Mobile Broadband” z „%s” dziejničaje

en: Mobile broadband network password
pl: Parol dla sietki „Mobile Broadband”

en: Netmask
pl: Sietkavaja maska

en: Network Connections
pl: Sietkavyja spałučeńni

en: Network Manager
pl: Sietkavy kiraŭnik

en: Network connection '%s' active
pl: Sietkavaje spałučeńnie "%s" dziejničaje

en: Network:
pl: Sietka:

en: NetworkManager Applet
pl: Aplet NetworkManager

en: NetworkManager Website
pl: Sajt NetworkManagera

en: NetworkManager is not running...
pl: NetworkManager nie ŭruchomleny...

en: Networking disabled
pl: Sietkavyja pasłuhi vyklučanyja

en: New wireless network
pl: Novaja biazdrotavaja sietka

en: New...
pl: Novaja...

en: No
pl: Nie

en: No Certificate Authority certificate chosen
pl: Sertyfikat daviernaha orhanu nie abrany

en: No network connection
pl: Niama sietkavaha spałučeńnia

en: No network devices available
pl: Niama sietkavych pryładaŭ

en: No valid active connections found!
pl: Niama pravilnych aktyŭnych spałučeńniaŭ!

en: None
pl: Niama

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
pl: Aplet abšaru nahadvańniaŭ dla kiravańnia sietkavymi pryładami j spałučeńniami.

en: Number:
pl: Numar:

en: Open System
    Shared Key
pl: Adkrytaja systema
    Supolny kluč

en: Other Wireless Network...
pl: Inšaja biazdrotavaja sietka...

en: PEAP Version:
pl: Versija PEAP:

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
pl: Dla pryłady „Mobile Broadband” patrebny kod PIN.

en: PIN code required
pl: Vymahaje kodu PIN

en: PPP Settings
pl: Nałady PPP

en: PUK code is needed for the mobile broadband device
pl: Dla pryłady „Mobile Broadband” patrebny kod PUK.

en: PUK code required
pl: Vymahaje kodu PUK

en: Password:
pl: Parol:

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
pl: Kab atrymać dostup da biazdrotavaj sietki "%s", vymahajucca paroli ci klučy šyfravańnia.

en: PolicyKit authorization could not be created.
pl: Nie ŭdałosia stvaryć aŭtaryzacyju PolicyKit.

en: PolicyKit authorization was malformed.
pl: Kiepskaja aŭtaryzacyja praz PolicyKit.

en: Preparing mobile broadband connection '%s'...
pl: Padrychtoŭka spałučeńnia „Mobile Broadband” z „%s”...

en: Preparing network connection '%s'...
pl: Padrychtoŭka sietkavaha spałučeńnia "%s"...

en: Preparing wired network connection '%s'...
pl: Padrychtoŭka dracianoha sietkavaha spałučeńnia "%s"...

en: Preparing wireless network connection '%s'...
pl: Padrychtoŭka biazdrotavaha sietkavaha spałučeńnia "%s"...

en: Primary DNS:
pl: Pieršy DNS:

en: Private Key Password:
pl: Parol pryvatnaha kluča:

en: Private Key:
pl: Pryvatny kluč:

en: Protected EAP (PEAP)
pl: Abaronieny EAP (PEAP)

en: Removing connection failed: %s.
pl: Nie ŭdałosia vydalić spałučeńnie: %s.

en: Requesting a VPN address for '%s'...
pl: Zapyt adrasu VPN dla spałučeńnia "%s"...

en: Requesting a network address for '%s'...
pl: Zapyt sietkavaha adrasu dla "%s"...

en: Requesting a wired network address for '%s'...
pl: Zapyt sietkavaha adrasu dla dracianoha spałučeńnia "%s"...

en: Requesting a wireless network address for '%s'...
pl: Zapyt sietkavaha adrasu dla biazdrotavaj sietki "%s"...

en: Require 128-bit encryption
pl: Vymahaj 128-bitavaje šyfravańnie

en: Routes...
pl: Maršruty...

en: Save this connection for all users of this machine.
pl: Zrabi hetaje spałučeńnie dastupnym dla ŭsich karystalnikaŭ kamputara.

en: Search Domains:
pl: Dameny pošuku:

en: Secondary DNS:
pl: Druhi DNS:

en: Security:
pl: Biaśpieka:

en: Select A File
pl: Abiary fajł

en: Select file to import
pl: Vybiery fajł, kab zimpartavać

en: Send PPP echo packets
pl: Vysyłaj rechavyja pakunki PPP

en: Service:
pl: Słužba:

en: Shared to other computers
pl: Supolny ź inšymi kamputarami

en: Show key
pl: Pakažy kluč

en: Show password
pl: Pakažy parol

en: Show passwords
pl: Pakažy paroli

en: Speed:
pl: Chutkaść:

en: Starting VPN connection '%s'...
pl: Uruchomleńnie spałučeńnia VPN "%s"...

en: Subnet Mask:
pl: Maska padsietki:

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the glade file was not found).
pl: Aplet NetworkManager nia zmoh znajści niekatorych vymahanych resursaŭ (fajł glade nia znojdzieny).

en: The NetworkManager applet could not find some required resources.  It cannot continue.
pl: Aplet NetworkManager nia zmoh znajści niekatorych vymahanych resursaŭ. Niemahčyma praciahvać.

en: The VPN connection '%s' could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
pl: Nie ŭdałosia zekspartavać spałučeńnie VPN "%s" u %s.
    
    Pamyłka: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly
    
    Error: no VPN service type.
pl: Plugin VPN nia zmoh narmalna zimpartavać spałučeńnie
    
    Pamyłka: nie staje typu słužby VPN.

en: The connection editor could not find some required resources (the NetworkManager applet glade file was not found).
pl: Redaktar spałučeńnia nia zmoh znajści niekatorych vymahanych resursaŭ (fajł glade apletu NetworkManager nia znojdzieny).

en: The connection editor could not find some required resources (the glade file was not found).
pl: Redaktar spałučeńnia nia zmoh znajści niekatorych vymahanych resursaŭ (fajł glade nia znojdzieny).

en: The file '%s' could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
pl: Nie ŭdałosia pračytać fajł "%s", albo jon nie źmiaščaje zrazumiełyja źviestki pra spałučeńnie VPN
    
    Pamyłka: %s.

en: The network connection has been disconnected.
pl: Sietkavaje spałučeńnie adłučanaje.

en: There was a problem launching the authentication dialog for VPN connection type '%s'. Contact your system administrator.
pl: Pry ŭruchamleńni dyjalohu aŭtaryzacyi dla spałučeńnia VPN typu "%s" uźnikła prablema. Skantaktujsia z systemnym administrataram.

en: Transmission po_wer:
pl: _Siła pieradačy:

en: Tunneled TLS
pl: Tunelavany TLS

en: Type:
pl: Typ:

en: Unknown
pl: Nieviadoma

en: Updating connection failed: %s.
pl: Nie ŭdałosia aktualizavać spałučeńnie: %s.

en: Use 802.1X security for this connection
pl: Užyj biaśpieku dla hetaha spałučeńnia 802.1X

en: Use Point-to-Point Encryption (MPPE)
pl: Užyj šyfravańnie PPP (MPPE)

en: Use Stateful MPPE
pl: Užyj poŭnastanavy MPPE

en: Use TCP header compression
pl: Užyj kampresiju zahałoŭkaŭ TCP

en: Use this connection only for resources on its network
pl: Vykarystaj hetaje spałučeńnie tolki dla suviazi z resursami ŭ jahonaj sietcy

en: User Certificate:
pl: Sertyfikat karystalnika:

en: User Name:
pl: Nazva karystalnika:

en: User authentication required for VPN connection '%s'...
pl: Dla spałučeńnia VPN „%s” patrebnaja aŭtaryzacyja...

en: User authentication required for mobile broadband connection '%s'...
pl: Dla spałučeńnia „Mobile Broadband” z „%s” patrebnaja aŭtaryzacyja...

en: User authentication required for network connection '%s'...
pl: Dla sietkavaha spałučeńnia "%s" patrebnaja aŭtaryzacyja...

en: User authentication required for wired network connection '%s'...
pl: Dla dracianoha sietkavaha spałučeńnia "%s" patrebnaja aŭtaryzacyja...

en: User authentication required for wireless network '%s'...
pl: Dla biazdrotavaj sietki "%s" patrebnaja aŭtaryzacyja...

en: Username:
pl: Karystalnik:

en: VPN Connection Failed
pl: Niaŭdałaje spałučeńnie VPN

en: VPN Login Message
pl: Paviedamleńnie aŭtaryzacyi VPN

en: VPN connection %d
pl: Spałučeńnie VPN %d

en: VPN connection '%s' active
pl: Spałučeńnie VPN "%s" dziejničaje

en: Version 0
    Version 1
pl: Versija 0
    Versija 1

en: WEP 128-bit Passphrase
pl: WEP 128-bit Parolnaja fraza

en: WEP 40/128-bit Key
pl: WEP 40/128-bitavy kluč

en: WEP Index:
pl: Indeks WEP:

en: WPA & WPA2 Enterprise
pl: WPA i WPA2 Enterprise

en: Wired
pl: Dracianoje

en: Wired 802.1X authentication
pl: Aŭtaryzacyja dla dracianoj sietki 802.1X

en: Wired Network
pl: Dracianaja sietka

en: Wired Network (%s)
pl: Dracianaja sietka (%s)

en: Wired Networks
pl: Dracianyja sietki

en: Wired Networks (%s)
pl: Dracianyja sietki (%s)

en: Wired connection %d
pl: Dracianoje spałučeńnie %d

en: Wired network connection '%s' active
pl: Dracianoje sietkavaje spałučeńnie "%s" dziejničaje

en: Wireless
pl: _Biazdrotavaje

en: Wireless Network | Wireless Networks
pl[0]: Biazdrotavaja sietka
pl[1]: Biazdrotavyja sietki
pl[2]: Biazdrotavyja sietki

en: Wireless Network (%s)
pl: Biazdrotavaja sietka (%s)

en: Wireless Network Authentication Required
pl: Vymahajecca aŭtaryzacyja dla biazdrotavaj sietki

en: Wireless Networks (%s)
pl: Biazdrotavyja sietki (%s)

en: Wireless Networks Available
pl: Jość biazdrotavyja sietki

en: Wireless Security
pl: Biazdrotavaja biaśpieka

en: Wireless _adapter:
pl: Biazdrotavy _adapter:

en: Wireless connection %d
pl: Biazdrotavaje spałučeńnie %d

en: Wireless network connection '%s' active
pl: Biazdrotavaje sietkavaje spałučeńnie "%s" dziejničaje

en: Wireless network connection '%s' active: %s (%d%%)
pl: Biazdrotavaje sietkavaje spałučeńnie "%s" dziejničaje: %s (%d%%)

en: Yes
pl: Tak

en: You are now connected to '%s'.
pl: Ciapier ty spałučany z „%s”.

en: You are now connected to the CDMA network.
pl: Ciapier ty spałučyŭsia ź sietkaj CDMA.

en: You are now connected to the GSM network.
pl: Ciapier ty spałučyŭsia ź sietkaj GSM.

en: You are now connected to the wired network.
pl: Ciapier ty spałučany z dracianoj sietkaj.

en: You are now connected to the wireless network '%s'.
pl: Ciapier ty spałučany ź biazdrotavaj sietkaj "%s".

en: _About
pl: _Ab

en: _Configure VPN...
pl: _Kanfihuruj VPN...

en: _Connect to Hidden Wireless Network...
pl: _Spałučy sa schavanaj biazdrotavaj sietkaju...

en: _Disconnect VPN...
pl: _Adłučy VPN...

en: _Help
pl: _Dapamoha

en: _Import
pl: _Impartuj

en: _MAC address:
pl: Adras _MAC:

en: _Network Name:
pl: _Nazva sietki:

en: _Rate:
pl: _Častata:

en: _Replace
pl: _Zamiani

en: _Speed:
pl: _Chutkaść:

en: _VPN Connections
pl: Spałučeńni _VPN

en: _Wireless Security:
pl: _Biazdrotavaja biaśpieka:

en: alert text
pl: tekst tryvohi

en: automatic
pl: aŭtamatyčna

en: bytes
pl: bajtaŭ

en: default
pl: zmoŭčana

en: device not managed
pl: pryłada nie absłuhoŭvajecca

en: device not ready
pl: pryłada nie padrychtavanaja

en: disconnected
pl: adłučana

en: never
pl: nikoli

en: none
pl: niama

en: now
pl: ciapier

en: wireless is disabled
pl: biazdrotavyja sietkavyja pasłuhi vyklučanyja
